BAKIRE ODLAZI
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7926 Re: BAKIRE ODLAZI
Pa sad je Avdo autoritet i politicka vertikala?
Politicki autoritet' Bogtemolovo, pjesnik, scenarista, pjano sa 100 godina... covjek bujne maste, treba da bude bitno sta kaze o politici?
Da je sta rekao o nekom knjizevnom djelu pa da ga razmatram....
Bogati sta kaze Trump o Liverpulu i fubalu koji igraju ove godine?
Politicki autoritet' Bogtemolovo, pjesnik, scenarista, pjano sa 100 godina... covjek bujne maste, treba da bude bitno sta kaze o politici?
Da je sta rekao o nekom knjizevnom djelu pa da ga razmatram....
Bogati sta kaze Trump o Liverpulu i fubalu koji igraju ove godine?
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#7927 Re: BAKIRE ODLAZI
Ma jadrug_profi wrote: ↑12/01/2020 21:03 Pa sad je Avdo autoritet i politicka vertikala?
Politicki autoritet' Bogtemolovo, pjesnik, scenarista, pjano sa 100 godina... covjek bujne maste, treba da bude bitno sta kaze o politici?
Da je sta rekao o nekom knjizevnom djelu pa da ga razmatram....
Bogati sta kaze Trump o Liverpulu i fubalu koji igraju ove godine?
Avdo je SDA bot
Hehhehehehehhehehe
Nenadjebivi ste u gluposti...
Ta ce avdo.....
A ti Jopet i knjizevnost...a tek politika
Kaje trump jebes sport gdje se zavrsi nula nula a dva sahata se ganjaju
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7928 Re: BAKIRE ODLAZI
Nije Avdo bot, ali jest SDA i jest star, jest pijano, jest i mastovit, to mu je profesija....stranacc wrote: ↑12/01/2020 21:11Ma jadrug_profi wrote: ↑12/01/2020 21:03 Pa sad je Avdo autoritet i politicka vertikala?
Politicki autoritet' Bogtemolovo, pjesnik, scenarista, pjano sa 100 godina... covjek bujne maste, treba da bude bitno sta kaze o politici?
Da je sta rekao o nekom knjizevnom djelu pa da ga razmatram....
Bogati sta kaze Trump o Liverpulu i fubalu koji igraju ove godine?
Avdo je SDA bot
Hehhehehehehhehehe
Nenadjebivi ste u gluposti...
Ta ce avdo.....
A ako ti mislis da je Bake onjusio baruta, onda lazes da si bio ovdje kad je pucalo.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7929 Re: BAKIRE ODLAZI
Ja isto mislim da je ovo Avdo izmislio,mislim da su tri metka pogodila autostranacc wrote: ↑12/01/2020 21:11Ma jadrug_profi wrote: ↑12/01/2020 21:03 Pa sad je Avdo autoritet i politicka vertikala?
Politicki autoritet' Bogtemolovo, pjesnik, scenarista, pjano sa 100 godina... covjek bujne maste, treba da bude bitno sta kaze o politici?
Da je sta rekao o nekom knjizevnom djelu pa da ga razmatram....
Bogati sta kaze Trump o Liverpulu i fubalu koji igraju ove godine?
Avdo je SDA bot
Hehhehehehehhehehe
Nenadjebivi ste u gluposti...
Ta ce avdo.....
A ti Jopet i knjizevnost...a tek politika
Kaje trump jebes sport gdje se zavrsi nula nula a dva sahata se ganjaju
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#7930 Re: BAKIRE ODLAZI
Bake je javno rekao da je tunel njegova ideja...spreca wrote: ↑12/01/2020 21:18Ja isto mislim da je ovo Avdo izmislio,mislim da su tri metka pogodila autostranacc wrote: ↑12/01/2020 21:11Ma jadrug_profi wrote: ↑12/01/2020 21:03 Pa sad je Avdo autoritet i politicka vertikala?
Politicki autoritet' Bogtemolovo, pjesnik, scenarista, pjano sa 100 godina... covjek bujne maste, treba da bude bitno sta kaze o politici?
Da je sta rekao o nekom knjizevnom djelu pa da ga razmatram....
Bogati sta kaze Trump o Liverpulu i fubalu koji igraju ove godine?
Avdo je SDA bot
Hehhehehehehhehehe
Nenadjebivi ste u gluposti...
Ta ce avdo.....
A ti Jopet i knjizevnost...a tek politika
Kaje trump jebes sport gdje se zavrsi nula nula a dva sahata se ganjajuda je ovo istina ovo bi Bake do sada ponovio hiljadu puta
,,,ulizuje se bakiru
Pa to nit ko demantuje nit spominje...
Nece mummin da se hvalishe..
Frajer je bio sekretar predsjedniku drzave ...malo li je....
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#7931 Re: BAKIRE ODLAZI
Bog me ubio ako se ovaj pisac trijeznio tokom cijelog rata...negdje na početku se oženio i onda bio supijan veći dio opsade...nit on zna ko je koga vozao, nit kuda su ga vozali niti išta drugo...čuj on, Alija i njegov sin bez ikoga jurili pistom formule 1 ka Dobrinji, Bake bio Lauda...pa Aliju nisu ispuštali iz vida nakon zarobljavanja na aerodromu, čuvali ga haman ko Secret Service američkog predsjednika baš da ne bi ponovo onako bistar uletio ćetaljima u ruke
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7932 Re: BAKIRE ODLAZI
bakir je sprdnja od covjeka a uz to laze dok zine...ja takvim ne vjerujem...bio sekretar svom ocu i to mnogo govori o toj lozistranacc wrote: ↑12/01/2020 21:20Bake je javno rekao da je tunel njegova ideja...
Pa to nit ko demantuje nit spominje...
Nece mummin da se hvalishe..
Frajer je bio sekretar predsjedniku drzave ...malo li je....
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#7933 Re: BAKIRE ODLAZI
Jaran Emira Kusturice brani Bakira i Šćepu.
Nenadjebivo.
Nenadjebivo.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#7934 Re: BAKIRE ODLAZI
Avdo je prevarant samo takav. U ratu je pisao za Sobodnu Bosnu i vrlo cesto od Senada trazio pare unaprijed za tekstove koje nikada ne isporuci, ili isporuci za velikim zakasnjenjem. Sjecam se jednom za 27. noc Ramazana on Senad salishe listar viskija koji je Senad od nekoga dobio. Avdo, veliki muslima po stare dane.Toffee karamela wrote: ↑12/01/2020 21:36 Bog me ubio ako se ovaj pisac trijeznio tokom cijelog rata...negdje na početku se oženio i onda bio supijan veći dio opsade...nit on zna ko je koga vozao, nit kuda su ga vozali niti išta drugo...čuj on, Alija i njegov sin bez ikoga jurili pistom formule 1 ka Dobrinji, Bake bio Lauda...pa Aliju nisu ispuštali iz vida nakon zarobljavanja na aerodromu, čuvali ga haman ko Secret Service američkog predsjednika baš da ne bi ponovo onako bistar uletio ćetaljima u ruke
Last edited by Styling on 13/01/2020 09:25, edited 2 times in total.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#7936 Re: BAKIRE ODLAZI
Jah, kaze Bakir babi: ''Hajmo se babo malo provozati stoletom po gradu, da vidimo sta je nocas
stradalo od srpskog granatiranja''. I tako njih dvojica u auto i po gradu.
Steta sto pod stare dane ovako lupeta.
stradalo od srpskog granatiranja''. I tako njih dvojica u auto i po gradu.
Steta sto pod stare dane ovako lupeta.
- geralt
- Posts: 6429
- Joined: 14/09/2017 12:45
#7937 Re: BAKIRE ODLAZI
After Japan's Attack on Pearl Harbor on December 7, 1941, Roosevelt requested assignment to combat duty and was transferred to the Marine Raiders in January 1942, a new Marine Corps commando force, and became second-in-command of the 2nd Raider Battalion... Despite occasionally debilitating health problems, Roosevelt served with the 2nd Raiders at Midway as a major in early June 1942 and in the Makin Island raid on August 17–18, 1942, where he and 22 others were awarded the Navy Cross.
Elliott Roosevelt was an American aviation official and wartime officer in the United States Army Air Forces, reaching the rank of Brigadier General... Despite having poor eyesight and being classified 4-F (unfit), he also became a pilot and reportedly flew 89 combat missions by the time of his inactivation from the United States Army Air Forces (USAAF) in August 1945.
Roosevelt was commissioned an ensign in the U.S. Navy Reserve on June 11, 1940. He was a junior naval officer in World War II and was decorated for bravery in the battle of Casablanca... Brother James Roosevelt summarized "Brud's" naval service: "Franklin served on a destroyer that dodged torpedoes from Iceland to Minsk [sic!]. He became executive officer of the destroyer USS Mayrant (DD-402), which was bombed at Palermo in the Sicilian invasion. The famed war correspondent Quentin Reynolds went out of his way to write mother how bravely Franklin performed in that bloody ordeal, in which he was awarded the Silver Star Medal for exposing himself under fire to carry a critically wounded sailor to safety."
He was commissioned an ensign in the United States Navy in early 1941 and served until 1946. James Roosevelt summarized his brother's service: "John was the only one of us who had no opportunity to lead a fighting unit, yet he, too, served under fire. Assigned as a lieutenant in the Navy Supply Corps, he persuaded father to get him transferred from shore to sea duty. He served aboard the aircraft carrier USS Wasp in the war zone, winning the Bronze Star and promotion to lieutenant commander for his actions while his ship was being gunned."
It was widely suspected, including by Randolph himself, that secret orders had been given that the 4th Hussars were not to be sent into action (they were, as soon as Randolph transferred out). Randolph transferred to No. 8 (Guards) Commando... In April 1942 he volunteered for the newly formed SAS – to his mother's dismay, because of the strain on his father. She contemplated cabling him forbidding him to go, but knew that Winston would want him to. He joined the SAS CO David Stirling and six SAS men on a mission behind enemy lines in the Libyan Desert to Benghazi in May 1942. The Benghazi Raid did not reach its goals and Randolph severely dislocated his back when his truck overturned in a road accident during the journey home... Winston Churchill agreed to Randolph accepting Maclean's offer to join his military and diplomatic mission (Macmis) to Tito's Partisans in Yugoslavia, warning him not to get captured in case the Gestapo sent him Randolph's fingers one by one. He returned to England for training then in January or February 1944 he parachuted into Yugoslavia... After the German airdrop outside Tito's Drvar headquarters in June 1944 ("Operation Knight's Leap" Rosselsprung) Randolph was awarded the MBE, having been recommended for a Military Cross. Fitzroy Maclean reported highly of his abilities at this stage
On 22 June 1941 Nazi Germany and its allies launched Operation Barbarossa, the invasion of the Soviet Union. Stalin ensured that Dzughashvili and Artyom Sergeyev, his adopted son and fellow artillery officer, went to the front lines. Serving as a lieutenant with a battery of the 14th Howitzer Regiment of the 14th Tank Division near Vitebsk, Dzhugashvili was captured on 16 July during the Battle of Smolensk. The circumstances of his capture are disputed: Sergeyev later said that "the Germans surrounded Yakov’s battery. The order was given to retreat. But Yakov did not obey the order. I tried to persuade him […] but Yakov answered: ‘I am the son of Stalin and I do not permit the battery to retreat."... On 14 April 1943 Dzhugashvili died at the Sachsenhausen camp.
In January 1943, Colonel Vasily Stalin was designated commander of the 32nd Guards Fighter Aviation Regiment. During February and March 1943, he carried out 26 armed sorties. On 5 March he shot down a Fw 190. He claimed another German aircraft soon after.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7938 Re: BAKIRE ODLAZI
and još:
On completion of the Troop Leaders’ Course in October 2006, Prince Harry rejoined his regiment in Windsor, and was responsible for a troop of 11 soldiers and four Scimitar reconnaissance vehicles.
On 28th February 2008 The Ministry of Defence confirmed that Prince Harry had been serving with the British Army in Helmand, Afghanistan for more than two months.
At the time, Clarence House issued the following statement: "Prince Harry is very proud to serve his country on operations alongside his fellow soldiers and to do the job he has been trained for."
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#7939 Re: BAKIRE ODLAZI
eh, gdje je Britanija, a gdje smo mi 
taj navod iznad je i razlog zašto...
taj navod iznad je i razlog zašto...
- geralt
- Posts: 6429
- Joined: 14/09/2017 12:45
#7940 Re: BAKIRE ODLAZI
drug_profi wrote: ↑13/01/2020 13:39 and još:
On completion of the Troop Leaders’ Course in October 2006, Prince Harry rejoined his regiment in Windsor, and was responsible for a troop of 11 soldiers and four Scimitar reconnaissance vehicles.
On 28th February 2008 The Ministry of Defence confirmed that Prince Harry had been serving with the British Army in Helmand, Afghanistan for more than two months.
At the time, Clarence House issued the following statement: "Prince Harry is very proud to serve his country on operations alongside his fellow soldiers and to do the job he has been trained for."
Jos da dodam za Cercilovog sina (a da nije navedeno u citatima iznad) - skoro citavo vrijeme rata, dakle dok se prebacivao iz regularne vojske u komandose, iz komandosa u SAS, i dok je skakao po Bengaziju i druzio se sa Titom u Drvaru, bio je zvanicno clan britanskog parlamenta (mandat 1940-45) i njegovo mjesto je bilo upraznjeno. Savrsen izgovor da se ni u kakvu vojnu formaciju ne prijavljuje, niko mu ne bi "a" rekao.
Hajmo sada zamisliti bilo kojeg bosanskog politicara (ne mora biti Bakir) kako ostavlja stolicu u Skupstini (ili Vladi) i kako se u proljece 1992. prijavljuje u Vikiceve specijalce.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7941 Re: BAKIRE ODLAZI
A za to su sve krivi jedino birači. Zato što prihvataju licemjerje i opraštaju laži.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#7942 Re: BAKIRE ODLAZI
''A sad odlazi,ovi zidovi duše imaju više nego ti''
Pobjedimo ga na Lokalu ,LJUDI
Pobjedimo ga na Lokalu ,LJUDI
-
miop
- Posts: 1200
- Joined: 13/10/2005 12:50
#7943 Re: BAKIRE ODLAZI
geralt wrote: ↑13/01/2020 14:34 Jos da dodam za Cercilovog sina (a da nije navedeno u citatima iznad) - skoro citavo vrijeme rata, dakle dok se prebacivao iz regularne vojske u komandose, iz komandosa u SAS, i dok je skakao po Bengaziju i druzio se sa Titom u Drvaru, bio je zvanicno clan britanskog parlamenta (mandat 1940-45) i njegovo mjesto je bilo upraznjeno. Savrsen izgovor da se ni u kakvu vojnu formaciju ne prijavljuje, niko mu ne bi "a" rekao.
Hajmo sada zamisliti bilo kojeg bosanskog politicara (ne mora biti Bakir) kako ostavlja stolicu u Skupstini (ili Vladi) i kako se u proljece 1992. prijavljuje u Vikiceve specijalce.
4. marta 1943, u jeku bitke na Neretvi, partizani su zarobili njemačkog majora Artura Štrekera, komandanta 3. bataljona 738. puka, i odlučili da zbog teške situacije na ratištu iskoriste to zarobljavanje za kontakt i pregovore sa Nijemcima. Vrhovna komanda njemačkih trupa u Zagrebu je prihvatila pregovore o razmjeni zarobljenika. Koča Popović, Milovan Đilas i Vadimir Velebit iz Prozora su odvezeni u Gornji Vakuf gdje su otpočeli pregovore sa generalom Dipoldom, komandantom 717. divizije. U Sarajevu je njemačka strana prihvatila razmjenu zarobljenika i tada je za 25 njemačkih zarobljenika razmjenjeno za zarobljene partizanske rukovodioce i aktiviste uključujući i Hertu Haas, suprugu Josipa Broza Tita. Poslije razmjene Herta Haas je vrijeme provela u Vrhovnom štabu Narodnooslobodilačke vojske sa Titom i tokom bitke na Sutjesci.
U Titovom okruženju svi su znali da on ima novu “partizansku ženu” Davorjanku Paunović. Herta i Davorjanka srele su se u kući određenoj za stanovanje druga Tita.
- Draga moja, u ovoj kući nema mjesta za dvije žene, dobacila je mlađa partizanka.
Po svjedočenju partijskih drugova prisutnih na zasijedanju Hertu je ovo toliko naljutilo da je pronašla Tita u štabu i pred svima ga pitala: “Ko je ta žena? Zar ti nisam ja žena?”
Titu je bilo vidno neprijatno, uspio je da jedva prozbori: “Pa, probajte da se dogovorite”.
Herta nije imala namjeru da se dogovara. Nakon Drugog zasjedanja AVNOJ-a 29. novembra 1943. u Jajcu ostavila je Tita i vratila se u Sloveniju sa delegacijom te pokrajine. Bio je to njen konačni raskid sa Titom.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7944 Re: BAKIRE ODLAZI
Da provučemo Sebiju kroz tu konstrukciju iznad... 
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#7945 Re: BAKIRE ODLAZI
Elena Izetbegovičesku
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#7946 Re: BAKIRE ODLAZI
Đeste vi vidjeli mastermind na prvoj liniji odbrane.
Još malo pa će Bakir biti genije koji je projektovao alternativne putne pravce tokom rata.
Zli jezici kažu i da je ranjavan.
Još malo pa će Bakir biti genije koji je projektovao alternativne putne pravce tokom rata.
Zli jezici kažu i da je ranjavan.
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#7947 Re: BAKIRE ODLAZI
pa najveći u Bošnjaka (trenutno) neku noć ladno izjavi, sa sve svojim smaračkim jedvogovorom, da se vozao do Dobrinje sa rahmetli Babom i Sinom i tom prilikom prošao kroz kišu metaka...jebo Mekgajvera...
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7948 Re: BAKIRE ODLAZI
Senad Pecanin kod Senada Mahalaushe na Face-u, na pitanje o Bakiru rece:
“to je jedna potkapacitetna osoba, potkapacitetan politicar”
(moron, debil, glupan, prim. prev.)
“to je jedna potkapacitetna osoba, potkapacitetan politicar”
(moron, debil, glupan, prim. prev.)
-
miop
- Posts: 1200
- Joined: 13/10/2005 12:50
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#7950 Re: BAKIRE ODLAZI
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /200123065
Riđobrado đubre instaliralo SNDS i HDZ kadrove u Dom naroda i sad lafo nešto kmeči?
Ma mrš tamo kretenu jedan mafijaški, balijski!
Riđobrado đubre instaliralo SNDS i HDZ kadrove u Dom naroda i sad lafo nešto kmeči?
Ma mrš tamo kretenu jedan mafijaški, balijski!
