Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44601 Re: Liverpool FC
Sancha zaboravite, u Unitedu je za 230k sedmicno
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44602 Re: Liverpool FC
Čisto sumnjam da će Klopp bilo koga od navedenih dovesti.
Nije to njegov potpis.
Možda Werner.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#44603 Re: Liverpool FC
United me sada podsjeca na Real od prije 10-15 godina. Pljuste milioni, zvucna imena, galaktikosi... a nigdje rezultata.
Ja takodjer ne vjerujem u ove glasine oko Mbappea, Sancha i sl. Nisu im vala neophodni, osim ako ne zele da se malo mangupisu, da pokazu da mogu i oni dovoditi preskupe zvijezde, da se "upisu u rasipnicku elitu". Cisto sumnjam, nije to Kloppov stil. On rijetko kupuje "brusene dijamante" (pogotovo ne preskupe), izuzev 2-3 primjera koja su navedena. Prije nebrusene pa ih sam brusi.
Nego, otegla se ova pauza pravo...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#44605 Re: Liverpool FC
Ma znam, ovo ja malo na racun ovih piskaranja po medijima.Tomahawk11 wrote: ↑13/02/2020 11:31Čisto sumnjam da će Klopp bilo koga od navedenih dovesti.
Nije to njegov potpis.
Možda Werner.
Nema sanse, mozda bi Sancho mogao preci ako bas bude htio u Liverpool. Problem je malo ako se City umijesa, jer imaju onu klauzulu da mogu pratiti najvecu ponudu, i tada sve druge otpadaju. Negdje sam citao da u tom slucaju Dortmund mora odbiti sve ostale, i njemu ostaje na izbor ili City ili da ostane u Dortmundu do kraja ugovora.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#44606 Re: Liverpool FC
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44607 Re: Liverpool FC
On ima problem karaktera koji Kloppu ne leži. Malo je neozbiljan bio, priča se po pubovima da je imao "upalu nosnica" jedno vrijeme i otad ga ne može smislit...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44608 Re: Liverpool FC
Koji choke Steviea u Rangersima. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44609 Re: Liverpool FC
Meni to malo pretjerano i danas zvuči
Mislim ono, kontam da bi ga šutnuli prvi transfer rok. Mada ono skakanje po reality šoVovima po Americi je
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44610 Re: Liverpool FC
Doduse klopp je manijak po tom pitanju, valjda Svabo
, jer je i Sturridgu govorio da ne bude picka i da igra kroz bol kada je tek dosao
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44611 Re: Liverpool FC
i meni je ali ima tu nešto. sezonu prije je odigrao cijelu, i sad najednom ga nidje nema. neku povredu kao imao...saznaće se jednog dana sigurno.AmiĐa_Idriz wrote: ↑13/02/2020 12:49Meni to malo pretjerano i danas zvuči
Mislim ono, kontam da bi ga šutnuli prvi transfer rok. Mada ono skakanje po reality šoVovima po Americi je![]()
i za deju se pričalo poslije svjetskog da je ista stvar. on se obrijao po cijelom tijelu pa je, khm, lakše povjerovati
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44612 Re: Liverpool FC
Jebo vas vas pesimizam.
Mora ici neki opasan transfer na ljeto, valja se ekipa osvjeziti, valja nova svjeza krv doci, ljudi gladni uspjeha. Vecina trenutnih koji ce ostati, imat ce iza sebe sve osvojeno bukvalno, valja neko novi da tjera ekipu naprijed...
Mora ici neki opasan transfer na ljeto, valja se ekipa osvjeziti, valja nova svjeza krv doci, ljudi gladni uspjeha. Vecina trenutnih koji ce ostati, imat ce iza sebe sve osvojeno bukvalno, valja neko novi da tjera ekipu naprijed...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44613 Re: Liverpool FC
Sta mislite koliko bi Dybala kostao?
Kako bih ja njega volio vidjeti kod nas
Kako bih ja njega volio vidjeti kod nas
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44614 Re: Liverpool FC
Puno 
Oh pa već u utorak Atletico, mislio sam da je u srijedu.
Oh pa već u utorak Atletico, mislio sam da je u srijedu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44615 Re: Liverpool FC
Zato se i nadam doziranim minutama protiv Norwicha pogotovo trojci u sredini koja ce nam biti neophodna za tu bitku u Madridu.
Jedan od Hendo/Fabinho s klupe i nek zamjene jedan drugog, Wijnaldum nekih 60 min itd
Jedan od Hendo/Fabinho s klupe i nek zamjene jedan drugog, Wijnaldum nekih 60 min itd
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44616 Re: Liverpool FC
Vidjećemo, onako logično je pomisliti da će rotirati ali znao je Klopp gurnuti najjače kad se najmanje očekuje, upravo pred ovakve utakmice. A još su imali dvije hefte odmora...
Ma uglavnom kako god bude, došao si do levela gdje ti, uslovno rečeno, rezerve i rotacije odrade posao bez da osjetiš nečiji izostanak. Strašno.
Ma uglavnom kako god bude, došao si do levela gdje ti, uslovno rečeno, rezerve i rotacije odrade posao bez da osjetiš nečiji izostanak. Strašno.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44617 Re: Liverpool FC
A ciji je to masterpiece? Ko je od 300 miliona napravio 2 milijarde za 4 godine?Liverpool now potentially worth £2 billion – over six times what they were bought for
Mislim, volim Klopa, volio sam ga i prije Liverpula. Zvucacu kao ludi obozavatelj.
Ali u poslovnom svijetu kad ti direktor preuzme firmu i za 4 godine poveca vrijednost kompanije više od 6 puta, taj mora da je ravan Rockfeleru.
Zasluzuje svaku cifru koju zine. Zasluzuje sve sto zatrazi.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44618 Re: Liverpool FC
Koliko god je zasluzan Klopp jednako je toliko zasluzan FSG. Budimo realni
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44619 Re: Liverpool FC
Dave Fallows, Michael Edwards, Ian Graham.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44620 Re: Liverpool FC
Daniel Comolli se ne bi slozio 
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#44621 Re: Liverpool FC
Vidim po youtube na nekakvim videima se spominje mogucnost povratka Coutinha u LFC. Vjerovatno je lupetanje zbog skupljanja pregleda i sl. Ali kad se vec spominje, to bi definitivo bio jako los, da ne kazem glup potez. Sistem igre se totalno promijenio otkako je otisao i on danas, u ovom timu, jednostavno ne bi imao mjesta.
Pozicija koju je on igrao ne postoji u danasnjem Liverpoolu. Donekle slicna postoji (i to samo kad pocnu u formaciji 4-2-3-1) ali ona vec pripada najboljem "centarfor-plejmejkeru" danasnjice - Firminu.
Pozicija koju je on igrao ne postoji u danasnjem Liverpoolu. Donekle slicna postoji (i to samo kad pocnu u formaciji 4-2-3-1) ali ona vec pripada najboljem "centarfor-plejmejkeru" danasnjice - Firminu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44622 Re: Liverpool FC
Coutinho nikada nije bio igrač za velike i najjače klubove.
Odgovarao mu je Liverpool od 2015 do 2018 kad smo bili na prelazu. Otisao je u Barcu nije mogao meda, otisao je u Bayern nije mogao meda.
Da se vrati u ovaj Liverpool isto tako ne bi mogao meda. Neka hvala. Cak mu i ne zamjeram odlazak jbt ga, nebitan lik, samo nije dovoljno kvalitetan
Odgovarao mu je Liverpool od 2015 do 2018 kad smo bili na prelazu. Otisao je u Barcu nije mogao meda, otisao je u Bayern nije mogao meda.
Da se vrati u ovaj Liverpool isto tako ne bi mogao meda. Neka hvala. Cak mu i ne zamjeram odlazak jbt ga, nebitan lik, samo nije dovoljno kvalitetan
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44624 Re: Liverpool FC
Mane izgleda počinje sa klupe, čuva se za Madrid.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44625 Re: Liverpool FC
Nadam se ovom.
Alisson-Robbo-Virgil-Gomez-Trent-Hendo-Gini-Ox-Divock-Mo-Bobby
Manea uvesti zadnjih 20 ak minuta radi fitnessa jel.
Fabinha uvesti umjesto kapetana
Keita/Milner umjesto Ginia ili nekog od bekova.
Alisson-Robbo-Virgil-Gomez-Trent-Hendo-Gini-Ox-Divock-Mo-Bobby
Manea uvesti zadnjih 20 ak minuta radi fitnessa jel.
Fabinha uvesti umjesto kapetana
Keita/Milner umjesto Ginia ili nekog od bekova.
