kad je ta rasprava bila aktuelna,curry,westbrook,irving su tek pocinjali nba karijeru
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41076 Re: NBA - National Basketball Association
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#41077 Re: NBA - National Basketball Association

postoji li antipatičnija njuška u NBA?
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#41078 Re: NBA - National Basketball Association
Cupcake je gotov, ali mu fali paznje, pa lupeta. Bolje mu je sa burner racuna nego ovako javno da se blamira, al haj.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41079 Re: NBA - National Basketball Association
Postoji, Lebrick, Kyrie, Embiid, Harden
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#41080 Re: NBA - National Basketball Association
Naravno, samo kazem kako je nekad bilo i to ne tako davno. Paul opstao sve ove godine a ovaj nestao sa lica zemlje.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑10/02/2020 20:49 kad je ta rasprava bila aktuelna,curry,westbrook,irving su tek pocinjali nba karijeru
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41081 Re: NBA - National Basketball Association
Concord wrote: ↑10/02/2020 21:19Naravno, samo kazem kako je nekad bilo i to ne tako davno. Paul opstao sve ove godine a ovaj nestao sa lica zemlje.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑10/02/2020 20:49 kad je ta rasprava bila aktuelna,curry,westbrook,irving su tek pocinjali nba karijeru
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41082 Re: NBA - National Basketball Association
antipatičan ili ne durant je svevremenski šuter, a niko od ovih na slici nije. morrow je solidan rolista-šuter, foye je bio ok, ibaka ok za četvorku i to je to, ostali nisu ni to. westbrook bi sa dobrom selekcijom bio dobar, a ovako nije. roberson ima oko 25% za karijeru i vjerovatno je tih godina bio među najgorim šuterima u ligi od vanjskih igrača sa solidnom minutažom. bez uvažavanja broja i naročito težine uzetih šuteva ovakva statistika je besmislena. i jesu kao ekipa imali šugav spacing i to im je i presudilo. komentar ružan jeste, ali netačan nije.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#41083 Re: NBA - National Basketball Association
found durant's burner

- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Ironman_88
- Posts: 1100
- Joined: 20/03/2017 17:11
#41086 Re: NBA - National Basketball Association
Jel Irving pokupio ponovo neku povredu ili tempira formu za poziranje na all star utakmici? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41087 Re: NBA - National Basketball Association
Vjerovatno se vraća poslije All Star utakmice.
Doduše, Dončić ne igra, a biće na All Star.
Valjda je bitnija ekipa od te nebitne šarade od utakmice
Doduše, Dončić ne igra, a biće na All Star.
Valjda je bitnija ekipa od te nebitne šarade od utakmice
- Ironman_88
- Posts: 1100
- Joined: 20/03/2017 17:11
#41088 Re: NBA - National Basketball Association
Zdravom i logičnom razumu je naravno bitnija ekipa. Ali ne bi bilo prvi put da neko rikta oporavak prema all star utakmiciTomahawk11 wrote: ↑11/02/2020 09:06 Vjerovatno se vraća poslije All Star utakmice.
Doduše, Dončić ne igra, a biće na All Star.
Valjda je bitnija ekipa od te nebitne šarade od utakmice![]()
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#41089 Re: NBA - National Basketball Association
Joj odbrane
Tacno vidiš da lik nema pojma hoce li ovaj step back uraditi ili ici na tablu i samo stao k'o ukopan dao mu svo vrijeme svijeta
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#41090 Re: NBA - National Basketball Association
prodaja tena će mu naglo opasti, mislim da neće svakako vidjeti all stara, jer čim nije prošao na osnovu fanova u startera, treneri ga nisu birali u rezervu, i to s pravomIronman_88 wrote: ↑11/02/2020 09:02 Jel Irving pokupio ponovo neku povredu ili tempira formu za poziranje na all star utakmici?![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#41092 Re: NBA - National Basketball Association
ma svaka čast Houstonu na pobjedi sinoć, ali da im se dosudi 42 slobodna bacanja, i ne treba im centar, pucaj tricu ili zaleti se u nekoga, svak čast nekoliko teških su Harden i Russ pogodili, ali mogu kominovati lako 100 poena po utakmici ako će im sudije pedeset slobodnih davati,previše nadam se neće u playoffu tako, na you tubu gledao snimku koševa, eto možete pogledati sve akcije Celticsa, a valjda u međuvremenu ovi ubacivali sa linije za slobodna bacanja, koševi koji se u ovim snimkama ne prikazuju 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41093 Re: NBA - National Basketball Association
Play off i regularni dio se u putu nisu sreli kad je suđenje u pitanju.
Nema šanse da će svirati sve te gluposti.
Nema šanse da će svirati sve te gluposti.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41094 Re: NBA - National Basketball Association
kako kaže ova analiza, mislim da će oni najveći problem imati sa odbranom tuđeg prodora. čak više nego sa odbranom post-upa, mada će ih i tu boliti glava ko ima inače igrače za to, a ne forsira samo protiv njih. pravila su takva da svako ko iole zna na perimetru može ostvariti neku prednost, probiti tu neku prvu liniju, bukvalno je zabranjena tvrda odbrana. puno igrača ostvari tu neku prvu prednost, i onda ide u reket na "centra" od 195. puno će oni tu puštati i puno će lakše biti završiti to polaganje, i iznuditi faulove i natjerati u bonus.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41095 Re: NBA - National Basketball Association
Tomahawk11 wrote: ↑12/02/2020 14:47 Play off i regularni dio se u putu nisu sreli kad je suđenje u pitanju.
Nema šanse da će svirati sve te gluposti.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41097 Re: NBA - National Basketball Association
Zaključaše jutros Jokića u produžetku i uze LAL.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#41098 Re: NBA - National Basketball Association
nakon 10tak godina opet sam počeo pratiti aktivno NBA, majke mi izgleda ko streetball. ispucavnja do besvijesti, nerezonski šutevi, odbranu igra jedan, eventualno dva igrača u timu. ali je zanimljivije i atraktivnije. gledam onog embiida sinoć, lik samo šuta sa vanjskih pozicija, ništa reket, nema igre ispod koša. statistika se puše u mp3. onaj kid smailagić nakupio 5-6 skokova a on sam u reketu na def skoku kod svakog skoka.
onda gledo celticse, kemba tuče 3 i maši kao da je slijep ali nema niko da ga umiri, malo ga onaj drugi lik zamijeni (nije wanamaker) pukne koju i to je to.
atraktivna je do bola, ali nema odbrane, jedino je leonard od ovih jačih igra ko insan.
svaki drugi napad ally-up.
onda gledo celticse, kemba tuče 3 i maši kao da je slijep ali nema niko da ga umiri, malo ga onaj drugi lik zamijeni (nije wanamaker) pukne koju i to je to.
atraktivna je do bola, ali nema odbrane, jedino je leonard od ovih jačih igra ko insan.
svaki drugi napad ally-up.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41099 Re: NBA - National Basketball Association
Prošlu su Clippersi i Celticsi odigrali u play off modu.
Baš dobra utakmica bila.
Evo opet igraju večeras.
Baš dobra utakmica bila.
Evo opet igraju večeras.
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#41100 Re: NBA - National Basketball Association
Celticsi igraju jedni od rijetkih dobru obranu, ali sudije su ih izmasakrilali, dobro je Smart rekao flopiranje u obrani ojavljuju te na snimcima kao njavećeg luzera dok u napadu svatko flopira i baiva nagrađen, tko go d puca na koš lamata rukama za još +1hladan.preminger wrote: ↑13/02/2020 11:13 nakon 10tak godina opet sam počeo pratiti aktivno NBA, majke mi izgleda ko streetball. ispucavnja do besvijesti, nerezonski šutevi, odbranu igra jedan, eventualno dva igrača u timu. ali je zanimljivije i atraktivnije. gledam onog embiida sinoć, lik samo šuta sa vanjskih pozicija, ništa reket, nema igre ispod koša. statistika se puše u mp3. onaj kid smailagić nakupio 5-6 skokova a on sam u reketu na def skoku kod svakog skoka.
onda gledo celticse, kemba tuče 3 i maši kao da je slijep ali nema niko da ga umiri, malo ga onaj drugi lik zamijeni (nije wanamaker) pukne koju i to je to.
atraktivna je do bola, ali nema odbrane, jedino je leonard od ovih jačih igra ko insan.
svaki drugi napad ally-up.![]()
