Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26401 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hvala!
Ispada da se ne isplati gasiti motor za 5-10 minuta, više će potrošiti dok se ponovo pokrene.
Ispada da se ne isplati gasiti motor za 5-10 minuta, više će potrošiti dok se ponovo pokrene.
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26403 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
savjetujem svakom nek proba da sjedi u prakiranom tamnom ili crnom autu,koje je ugaseno na moru ili ljeti na Suncu,kad je preko 30 stepeniNaslovnica wrote: ↑09/02/2020 11:34 Hvala!
Ispada da se ne isplati gasiti motor za 5-10 minuta, više će potrošiti dok se ponovo pokrene.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26404 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti vozis na plin, u parama ti trosi sicu pa nije ni bitno
-
kakaljin
- Posts: 13497
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#26405 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ni za zivu glavu paliti auto, potrosi se gorivoamar1994 wrote: ↑09/02/2020 11:37savjetujem svakom nek proba da sjedi u prakiranom tamnom ili crnom autu,koje je ugaseno na moru ili ljeti na Suncu,kad je preko 30 stepeniNaslovnica wrote: ↑09/02/2020 11:34 Hvala!
Ispada da se ne isplati gasiti motor za 5-10 minuta, više će potrošiti dok se ponovo pokrene.![]()
![]()
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26406 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije semafor kod Hece, u trenutku kad se pali zeleno kobila (al bukvalno izgledom) od svojih 30-ak god u crnoj A klasi pocinje da trubi, a cetvrta po redu na semaforu!!!
BTW unutrasnjo retrovizor zarotiran pod 45 stepeni. Dobro sto ga ne koristi, ali ne kontam kako joj ne bode oci!
Elem protiv genetike i kad te papanski qurac napravi pomoci nema.
Elem protiv genetike i kad te papanski qurac napravi pomoci nema.
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26407 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Možda žuri "na nokte"?tempuser wrote: ↑09/02/2020 12:57 Maloprije semafor kod Hece, u trenutku kad se pali zeleno kobila (al bukvalno izgledom) od svojih 30-ak god u crnoj A klasi pocinje da trubi, a cetvrta po redu na semaforu!!!BTW unutrasnjo retrovizor zarotiran pod 45 stepeni. Dobro sto ga ne koristi, ali ne kontam kako joj ne bode oci!
![]()
Elem protiv genetike i kad te papanski qurac napravi pomoci nema.![]()
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26408 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zajebajem se za stednju goriva, ali gasim auto
-
BiBi911
- Posts: 5330
- Joined: 09/12/2018 17:47
#26409 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
amar1994 wrote: ↑09/02/2020 11:37savjetujem svakom nek proba da sjedi u prakiranom tamnom ili crnom autu,koje je ugaseno na moru ili ljeti na Suncu,kad je preko 30 stepeniNaslovnica wrote: ↑09/02/2020 11:34 Hvala!
Ispada da se ne isplati gasiti motor za 5-10 minuta, više će potrošiti dok se ponovo pokrene.![]()
![]()
A kad je hladno i nema sunca..
https://youtu.be/UMGYVLp1oE8
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26410 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a ne znam,meni svejedno,svakako krene puhat mlako minut nakon paljenja 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26411 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jeste vi muhanati
Moj radni dan pocinje u 5. Iz kuce izlazimo u pola 7.
Dvoje male djece, imam komsinicu kuca do moje prije zime sam otisao i rekao zeni nemoj se ljutiti ja moram ujutro upaliti auto da se malo ugrije barem desetak minuta.
Zena razumije i nema problema.
S druge strane neku noc u ulici pred kucom dere domacin mladu a mlada se dere ko da je kolju a sve se desava u pola 2 ujutro.
Pricekao 10 minuta i rijesen problem
Moj radni dan pocinje u 5. Iz kuce izlazimo u pola 7.
Dvoje male djece, imam komsinicu kuca do moje prije zime sam otisao i rekao zeni nemoj se ljutiti ja moram ujutro upaliti auto da se malo ugrije barem desetak minuta.
Zena razumije i nema problema.
S druge strane neku noc u ulici pred kucom dere domacin mladu a mlada se dere ko da je kolju a sve se desava u pola 2 ujutro.
Pricekao 10 minuta i rijesen problem
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26412 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znaci pricekati 10 minuta za svasta valja 
- muha_sa
- Posts: 140387
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#26413 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
samo 10 minuta se deralaBakir1 wrote: ↑09/02/2020 19:50 Jeste vi muhanati![]()
Moj radni dan pocinje u 5. Iz kuce izlazimo u pola 7.
Dvoje male djece, imam komsinicu kuca do moje prije zime sam otisao i rekao zeni nemoj se ljutiti ja moram ujutro upaliti auto da se malo ugrije barem desetak minuta.
Zena razumije i nema problema.
S druge strane neku noc u ulici pred kucom dere domacin mladu a mlada se dere ko da je kolju a sve se desava u pola 2 ujutro.
Pricekao 10 minuta i rijesen problem![]()
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26414 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To odkad su mene probudili, ne znam ja koliko je predigra trajala 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26415 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sto mu nisi pokucao na prozor s kablovima za preklemavanje u ruci i pitao jarane de me preklemaj 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26416 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kucao sam dvojici narkomana, oni se sredili a ja sa motorkom u leru i u potkosulji na prozor 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26418 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod mene 0,3-0,4 l/h (edit: ipak je 0,4-0,5 l/h, malo sam slagaoNaslovnica wrote: ↑09/02/2020 10:51 Fakat, koliko goriva na saxat prosječan automobil troši radom u leru?
I to ne govorim samo o tome da neko drži auto upaljen dok malo dijete sjedi unutra, nego i slučajeve kad ljeti na +35°C auto (u kojem nema nikoga) po petnaestak minuta radi na leru ko zna zbog čega.
Ono, nije da me nervira nego mi nije jasan razlog zbog čega bi neko to radio.
Last edited by Laplace on 09/02/2020 20:27, edited 2 times in total.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26419 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imal momci za mene dim, a zima srce puca, potkosulja, motorka prede
Jedan trlja oci, drugi se stipa, poslije ih vidim u dzamiji, strogo prvi saf
Jedan trlja oci, drugi se stipa, poslije ih vidim u dzamiji, strogo prvi saf
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26420 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Upaljen motor sa uključenom klimom puno pomaže onima koji stoje pored auta (koji je prazan), bilo na -15 ili na +40. A takve slučajeve vidim često.amar1994 wrote: ↑09/02/2020 11:37savjetujem svakom nek proba da sjedi u prakiranom tamnom ili crnom autu,koje je ugaseno na moru ili ljeti na Suncu,kad je preko 30 stepeniNaslovnica wrote: ↑09/02/2020 11:34 Hvala!
Ispada da se ne isplati gasiti motor za 5-10 minuta, više će potrošiti dok se ponovo pokrene.![]()
![]()
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26421 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam ti opisao svoj slucaj, s time sto upalim auto i zakljucam ga drugim kljucem i odem scene vodati 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26422 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skretanje lijevo uz oduzimanje prednosti i ljuto odmahivanje, preticanje preko pune linije, pogrešno skretanje ulijevo, kasno prestorajavnje i ostajanje u dvije trake, prolazak kroz crveno svjetlo, blokiranje raskrsnice čekajući na zeleno svjetlo, vožnja neočišćenog vozila od snijega, vožnja kroz noć i maglu bez upaljenih svjetala i nekoliko čudnih neobičnih "saobraćajnih znakova" ...
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26423 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A sto je nije uveo u kucu?muha_sa wrote: ↑09/02/2020 19:59samo 10 minuta se deralaBakir1 wrote: ↑09/02/2020 19:50 Jeste vi muhanati![]()
Moj radni dan pocinje u 5. Iz kuce izlazimo u pola 7.
Dvoje male djece, imam komsinicu kuca do moje prije zime sam otisao i rekao zeni nemoj se ljutiti ja moram ujutro upaliti auto da se malo ugrije barem desetak minuta.
Zena razumije i nema problema.
S druge strane neku noc u ulici pred kucom dere domacin mladu a mlada se dere ko da je kolju a sve se desava u pola 2 ujutro.
Pricekao 10 minuta i rijesen problem![]()
![]()
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26424 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da ne probudi ženu...
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26425 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad moj "sused" u 6:15 otvori škripava vrata od garaže, pa krehne dvičinu dizela, pa ga išćera na Testu, pa ga ostavi da radi dok on ne zatvori onu istu škripavu garažu istravi me živog. Stakla na kući dođu u neku rezonanciju sa zvukom motora, kontam sva će popucati i poispadati. Kad sjedne u njega i opali po gasu niza stranu tek onda mogu odahnuti i rahat nastaviti piti jutarnju džezvu mrke. 
