Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26176 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Zapravo imam potajnu zelju da se provozam sa @bitanga_sa_otesa :mrgreen:
ja vozim, on vrisci i nervira se...

naravno da se ovo desi dok ja imam menstruaciju ili PMS ili se nisam nasminkala ili sam gladna ili mi se jede slatko...cisto da upotpunimo dozivljaj :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26177 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Javi se u pp da ti posaljem sliku, ili poster, ili da te provozam da mozes umrijeti sretna, mit katzen :mrgreen:
komsinica_s_drugog
Posts: 885
Joined: 23/12/2018 19:16

#26178 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by komsinica_s_drugog »

Bloo wrote: 28/01/2020 10:05 Zapravo imam potajnu zelju da se provozam sa @bitanga_sa_otesa :mrgreen:
ja vozim, on vrisci i nervira se...

naravno da se ovo desi dok ja imam menstruaciju ili PMS ili se nisam nasminkala ili sam gladna ili mi se jede slatko...cisto da upotpunimo dozivljaj :D
:lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26179 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Bakir1 wrote: 28/01/2020 10:06 Javi se u pp da ti posaljem sliku, ili poster, ili da te provozam da mozes umrijeti sretna, mit katzen :mrgreen:
Ako bitanga odbije, ti si slijedeci na listi :D
Ali ja vozim :D
90 all the way u trecoj :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26180 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Hajmo vako, samo u trećoj, do konjica :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#26181 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Bloo wrote: 28/01/2020 10:05 Zapravo imam potajnu zelju da se provozam sa @bitanga_sa_otesa :mrgreen:
ja vozim, on vrisci i nervira se...

naravno da se ovo desi dok ja imam menstruaciju ili PMS ili se nisam nasminkala ili sam gladna ili mi se jede slatko...cisto da upotpunimo dozivljaj :D
Ja mislim da je moguća jedino obrnuta situacija...
Da @bitanga_sa_otesa provoza tebe u svom pezejcu, a da ti vrištiš i da do kraja vožnje osijediš još više. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26182 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Naslovnica wrote: 28/01/2020 10:12
Bloo wrote: 28/01/2020 10:05 Zapravo imam potajnu zelju da se provozam sa @bitanga_sa_otesa :mrgreen:
ja vozim, on vrisci i nervira se...

naravno da se ovo desi dok ja imam menstruaciju ili PMS ili se nisam nasminkala ili sam gladna ili mi se jede slatko...cisto da upotpunimo dozivljaj :D
Ja mislim da je moguća jedino obrnuta situacija...
Da @bitanga_sa_otesa provoza tebe u svom pezejcu, a da ti vrištiš i da do kraja vožnje osijediš još više. :D
:mrgreen:
ja dovucem tamić....i hocu ja da vozim jebogaja
Ja sam oguglala na svasta, on jos nije :mrgreen:

nemam sijedih jos :mrgreen: taman da promijenim image
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26184 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

cuj imas C, dok vozis tamica nije ni cudo sto si oguglala.
mada za mene si vise tip vozaca forda ka, koji sa semafora krece u poskakujucim pokretima :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26185 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Bakir1 wrote: 28/01/2020 10:21 cuj imas C, dok vozis tamica nije ni cudo sto si oguglala.
mada za mene si vise tip vozaca forda ka, koji sa semafora krece u poskakujucim pokretima :D
:lol:
zapravo jedno vrijeme i razmisljah da kupim Ka ali nije bilo dizela :D

VW lupo u poskakujucim pokretima :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26186 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

upalis li sva4? :D
1,7 sdi, ide ti uz karakter :D :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26187 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Bakir1 wrote: 28/01/2020 10:25 upalis li sva4? :D
1,7 sdi, ide ti uz karakter :D :lol:
automatik :D

čekam da se izaspeš :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26188 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

ma jok, to objasnjava mnogo toga :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26189 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Bakir1 wrote: 28/01/2020 10:28 ma jok, to objasnjava mnogo toga :D
gadi mi se dirat mjenjač često :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26190 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

jel samo tako sa mjenjacem ili :D
ali zato sva4 volis milovati, priznaj :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26191 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bloo »

Ko je nama zagorio... :mrgreen:

hajd da ne oftopicarim, nije fino...nastavite dijeliti iskustva i znanje, ima nas sto vjerno citamo (sirijusli)

@Naslovnica :thumbup: za praktican savjet.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26192 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

pregorio :D
nego opravdanost koristenja sva4 :D
eno sankas palio sva4, jel mu oprosteno?
btw dobar ti je broj, posebno ova 3 zadnja ista :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26193 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Ramzess Veliki wrote: 28/01/2020 09:05
Sunculish wrote: 27/01/2020 20:16 Nerviraju me sline na semaforima koje misle da je semafor namijenjen samo za njih pa se vuku, tri auta bi prošla dok se on jedan promakne. Mogu mislit kako se to slini kroz život ksd onako vozi. Zaspo jaran na semaforu, iza njega doslovno 20.automobila čeka- on zna da ce proći, za druge ga boli :fazlija:
Rade to i namjerno, valjda vrhunac mangupluka koji mogu dostici
Pa eto, drago mi je da su konačno i oni našli smisao života i lične egzistencije. :thumbup:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26194 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Bakir1 wrote: 28/01/2020 10:43 pregorio :D
nego opravdanost koristenja sva4 :D
eno sankas palio sva4, jel mu oprosteno?
btw dobar ti je broj, posebno ova 3 zadnja ista :D
Naravno da mu je oprošteno. Platiće kaznu (garant 50 KM za nepoštovanje vertikalne signalizacije, 25 KM ako plati u roku od sedam dana).
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26195 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

pa ja, u skladu sa logikom sva4 :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26196 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Bakir1 wrote: 28/01/2020 11:38 pa ja, u skladu sa logikom sva4 :D
Zbog sva četiri će i platiti kaznu. Gdje si vidio da voziš autoputem sa uključenim stealth modom? Pitam se kako su ga uopšte vidjeli, pa čak i snimili.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#26197 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Znaci u 23 godine za volanom po magli sam dva puta vozio pod zmigavcima. Jednom u zivinicama jer se nije moglo voziti ni 30 km/h. A drugi put ista situacija kod ilijasa. I to iz razloga sto sam svaki cas trebao skrenuti sa puta pa sam morao kod svakog skretanja za neciju bastu ili neku mahalu stati i provjeriti.
Ako se to radi da bi te neko vidio, nema svrhe. Ukoliko je signalizacija ok, vidjeti ce te i bez zmigavaca. Ako nekoga "upozoravas" da je magla i ti vozis sporo radi iste, onda je taj neko debil koji ne vidi da je i oko njega ista magla i da bi trebao prilagoditi voznju uslovima na putu.
U tom slucaju mozda molitve pomognu da te ne spuca. Meni kad neko na putu iz magle se ukaze za 4 zmigavca, instinktivno mi noga leti na kocinicu jer mislim da stoji, kvar, udes....a onda ugrozavam i onoga iza sebe kome neko u magli krkne po kocinici.
Civilizujes se, uskladis voznju sa situacijom, fokusiras se i jednostavno "hope for the best". 12 zmigavaca ti nece pomoci ako je iza tebe kreten koji u magli vozi preko svake logicne brzine za situaciju, nije fokusiran na voznju, ili jos gore ako je pijan za volanom.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26198 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

sjebase se svi od opreza a nemaju veze s voznjom...
to sva4, to usporenja, maxx respect uslova na cesti :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26199 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Sva 4 u magli kod nas su obicaj, a tu se ne trazi logika. I pradede su nam sva 4 palili, sto ne bi i mi.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26200 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

i nane dedama su palile sva4 :D
Post Reply