Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#44126 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Poginu Kobe, to mi bash pokvari dan :(
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44127 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tuga.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44128 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kaže Klopp neće revanš igrati prva ekipa, i neće on voditi utakmicu već Neil, baš kao protiv Ville onda kad su oni u Kataru bili. Kao pada za vrijeme zimske pauze.

Meni je to bezveze. Ispoštuj protivnika, niko ti nije kriv što nisi pobjedio.
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#44129 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote: 26/01/2020 23:58 Kaže Klopp neće revanš igrati prva ekipa, i neće on voditi utakmicu već Neil, baš kao protiv Ville onda kad su oni u Kataru bili. Kao pada za vrijeme zimske pauze.

Meni je to bezveze. Ispoštuj protivnika, niko ti nije kriv što nisi pobjedio.
A sta ko je frajer bukiro odmor? :-)
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44130 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Po ovome samo vidimo gdje mu stoje prioriteti. Njemu i upravi.

Čuva on i igrače, ali nemojmo se lagati - pare su ovdje početak i kraj svega. Ono što se može zaraditi u FA kupu čak i ako ga osvojiš se inače zaradi pobjedom u samo jednoj utakmici lige prvaka.

Sad što bi mi volili još jedan trofej, pa potiho sanjati o treble sezoni, to je druga priča. Stvari stoje kako stoje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44131 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nije ni meni do FA Kupa već čisto zbog odnosa prema situaciji. Izađi, odigraj namjerno preko k, nek te izbace koga briga ali pojavi se. Meni se ne sviđa ova ideja.
Edin H. wrote: 27/01/2020 00:16

A sta ko je frajer bukiro odmor? :-)
Ima povrat novca ako heftu prije otkažeš :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#44132 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Baš mi je drago što igraju još jednu tekmu, kad nisi mogao ove trećeligaše ubit, onda igraj frajeru.

Btw, baš mi je drago pa nisam mogao gledati tekmu sinoć, ja mislim da bih pojeo daljinski od muke.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44133 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

zomri wrote: 27/01/2020 00:24 Po ovome samo vidimo gdje mu stoje prioriteti. Njemu i upravi.

Čuva on i igrače, ali nemojmo se lagati - pare su ovdje početak i kraj svega. Ono što se može zaraditi u FA kupu čak i ako ga osvojiš se inače zaradi pobjedom u samo jednoj utakmici lige prvaka.

Sad što bi mi volili još jedan trofej, pa potiho sanjati o treble sezoni, to je druga priča. Stvari stoje kako stoje.
Velikim klubovima, da. Ali poenta FA kupa je u manjim ekipama.

Shrewsbury je remijem osigurao pare za teren za treniranje i citav video nadzor jer ce dobiti 47% od prodaje karata na Anfieldu.

Razumijem ja Kloppa, ali treba i on da razumije da ne igra svako u LP.

Ona izjava da se nece pojaviti na revansu niti da ce mu igraci igrati je vrlo glupa i govori da nema postovanja prema protivniku.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44134 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mada da se razumijemo, sere i FA, i to momački. Ako si već izmislio tu zimsku pauzu onda je ispoštuj do kraja. Inače reprize utakmica u Kupu su najgluplja stvar na svijetu.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#44135 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Jebga, ne bi bilo reprize da se dobilo. Kako za nas, takva su pravila za sve ostale. Ono sinoc je, da budem blag, blamaza.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44136 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Klopp said club was told last April to 'respect winter break' and not arrange friendlies or any games. So he is taking this advice. No senior players available for cup replay.(@_ChrisBascombe)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44137 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Baš me zanima hoćel i Mourinho i Hassenhuttl isto uraditi. Bio bi to ozbiljan šamar Asocijaciji.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44138 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Za Mourinha sumnjam, njemu su trofeji sve. Ralf bi mogao.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44139 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Jose je vazda Kup postovao

cak ga je SAF "kritikovao" sto jak sastav izvede u Kupu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44140 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sviđaju mi se izjave Takumija. Biće on dobar igrač.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44141 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sta kaze?
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#44142 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

kaze da pripremimo pocasni spalir kada se Gero vrati iz rudnika

i da zbog velikog doprinosa ekipi odamo pocast gospodinu Ahterbergu










:gunjastajl: :gunjastajl:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44143 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 27/01/2020 17:56 Sta kaze?
Dosta je samokritičan, i to baš. I onako, dok ga slušaš vidiš da konta fudbal, inteligentan je lik.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44144 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Hajde mashallah, sto kaze nas narod. :mrgreen:
Ma zato kazem valja saburat sa njim do naredne sezone, valja pofatat Kloppa i ideju, kretnje.., ali da je bilo tanano protiv Shrewsburya, jasta je, al' jebaji ga, nije prvi u redu za kritiku.

Ima li kakvih naznaka za sutra, da ocekujemo Faba od prve? Henderson da se vrati na svoje mjesto, a Ox malo da ohladi, mora definitivno jos podici formu za prvih 11.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#44145 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

BHF_Manijak wrote: 27/01/2020 18:49 Hajde mashallah, sto kaze nas narod. :mrgreen:
Ma zato kazem valja saburat sa njim do naredne sezone, valja pofatat Kloppa i ideju, kretnje.., ali da je bilo tanano protiv Shrewsburya, jasta je, al' jebaji ga, nije prvi u redu za kritiku.

Ima li kakvih naznaka za sutra, da ocekujemo Faba od prve? Henderson da se vrati na svoje mjesto, a Ox malo da ohladi, mora definitivno jos podici formu za prvih 11.
Fabinho je bio loš u kupu; sigurnije rješenje je Ox.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44146 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mora se nekako i Fabinho vratiti u formu, a najbolje rjesenje za to su utakmice. S Oxom se pokusalo, malo steka, daj onda da Faba vracamo u zivot. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44147 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44148 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ja kurate srece, jebo ih FA kup... Bolje ispast odmah od ovih levata i nejabevat se oko Lige prvaka, njima srce k'o Trebevic, jos ce ici na Stamford...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#44149 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Nema kalkulacija, jer na kraju zbog istih se može pojesti jedno veliko govance.
Batalili Carabao, evo izgleda i FA, u LP za očekivati je da će se igrati i sa malo jačim protivnikom od Salzburga, Napolija, Atletica... Ona tekma sa Barcelonom se ne igra baš svaki dan.
Jeste li i vi na ideji da se na ovako dobru igru već dugo vremena ovu sezonu zadovoljimo samo sa titulom u PL?

Ovaj kriminal u FA kupu je za svaku osudu. Ako se već ide zajebavati onda neka igra kompletan U23 pa šta bude. Od prvog do zadnjeg kola.
Izvesti 11 igrača, od koji su 3 rekovalscenta, 1 novajlija, 2 rezerve i par dječaka je stvarno promašaj.

Kad se pođu s merakom gubiti utakmice, sreća brzo okrene na drugu stranu...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44150 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Danas se treniralo bez Manea
Post Reply