Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#44126 Re: Liverpool FC
Poginu Kobe, to mi bash pokvari dan 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44128 Re: Liverpool FC
Kaže Klopp neće revanš igrati prva ekipa, i neće on voditi utakmicu već Neil, baš kao protiv Ville onda kad su oni u Kataru bili. Kao pada za vrijeme zimske pauze.
Meni je to bezveze. Ispoštuj protivnika, niko ti nije kriv što nisi pobjedio.
Meni je to bezveze. Ispoštuj protivnika, niko ti nije kriv što nisi pobjedio.
- Edin H.
- Posts: 53614
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#44129 Re: Liverpool FC
A sta ko je frajer bukiro odmor?AmiĐa_Idriz wrote: ↑26/01/2020 23:58 Kaže Klopp neće revanš igrati prva ekipa, i neće on voditi utakmicu već Neil, baš kao protiv Ville onda kad su oni u Kataru bili. Kao pada za vrijeme zimske pauze.
Meni je to bezveze. Ispoštuj protivnika, niko ti nije kriv što nisi pobjedio.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44130 Re: Liverpool FC
Po ovome samo vidimo gdje mu stoje prioriteti. Njemu i upravi.
Čuva on i igrače, ali nemojmo se lagati - pare su ovdje početak i kraj svega. Ono što se može zaraditi u FA kupu čak i ako ga osvojiš se inače zaradi pobjedom u samo jednoj utakmici lige prvaka.
Sad što bi mi volili još jedan trofej, pa potiho sanjati o treble sezoni, to je druga priča. Stvari stoje kako stoje.
Čuva on i igrače, ali nemojmo se lagati - pare su ovdje početak i kraj svega. Ono što se može zaraditi u FA kupu čak i ako ga osvojiš se inače zaradi pobjedom u samo jednoj utakmici lige prvaka.
Sad što bi mi volili još jedan trofej, pa potiho sanjati o treble sezoni, to je druga priča. Stvari stoje kako stoje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#44132 Re: Liverpool FC
Baš mi je drago što igraju još jednu tekmu, kad nisi mogao ove trećeligaše ubit, onda igraj frajeru.
Btw, baš mi je drago pa nisam mogao gledati tekmu sinoć, ja mislim da bih pojeo daljinski od muke.
Btw, baš mi je drago pa nisam mogao gledati tekmu sinoć, ja mislim da bih pojeo daljinski od muke.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44133 Re: Liverpool FC
Velikim klubovima, da. Ali poenta FA kupa je u manjim ekipama.zomri wrote: ↑27/01/2020 00:24 Po ovome samo vidimo gdje mu stoje prioriteti. Njemu i upravi.
Čuva on i igrače, ali nemojmo se lagati - pare su ovdje početak i kraj svega. Ono što se može zaraditi u FA kupu čak i ako ga osvojiš se inače zaradi pobjedom u samo jednoj utakmici lige prvaka.
Sad što bi mi volili još jedan trofej, pa potiho sanjati o treble sezoni, to je druga priča. Stvari stoje kako stoje.
Shrewsbury je remijem osigurao pare za teren za treniranje i citav video nadzor jer ce dobiti 47% od prodaje karata na Anfieldu.
Razumijem ja Kloppa, ali treba i on da razumije da ne igra svako u LP.
Ona izjava da se nece pojaviti na revansu niti da ce mu igraci igrati je vrlo glupa i govori da nema postovanja prema protivniku.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44134 Re: Liverpool FC
Mada da se razumijemo, sere i FA, i to momački. Ako si već izmislio tu zimsku pauzu onda je ispoštuj do kraja. Inače reprize utakmica u Kupu su najgluplja stvar na svijetu.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#44135 Re: Liverpool FC
Jebga, ne bi bilo reprize da se dobilo. Kako za nas, takva su pravila za sve ostale. Ono sinoc je, da budem blag, blamaza.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44136 Re: Liverpool FC
Klopp said club was told last April to 'respect winter break' and not arrange friendlies or any games. So he is taking this advice. No senior players available for cup replay.(@_ChrisBascombe)
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44137 Re: Liverpool FC
Baš me zanima hoćel i Mourinho i Hassenhuttl isto uraditi. Bio bi to ozbiljan šamar Asocijaciji.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44138 Re: Liverpool FC
Za Mourinha sumnjam, njemu su trofeji sve. Ralf bi mogao.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44139 Re: Liverpool FC
Jose je vazda Kup postovao
cak ga je SAF "kritikovao" sto jak sastav izvede u Kupu
cak ga je SAF "kritikovao" sto jak sastav izvede u Kupu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44140 Re: Liverpool FC
Sviđaju mi se izjave Takumija. Biće on dobar igrač.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44141 Re: Liverpool FC
Sta kaze?
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#44142 Re: Liverpool FC
kaze da pripremimo pocasni spalir kada se Gero vrati iz rudnika
i da zbog velikog doprinosa ekipi odamo pocast gospodinu Ahterbergu

i da zbog velikog doprinosa ekipi odamo pocast gospodinu Ahterbergu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44143 Re: Liverpool FC
Dosta je samokritičan, i to baš. I onako, dok ga slušaš vidiš da konta fudbal, inteligentan je lik.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44144 Re: Liverpool FC
Hajde mashallah, sto kaze nas narod.
Ma zato kazem valja saburat sa njim do naredne sezone, valja pofatat Kloppa i ideju, kretnje.., ali da je bilo tanano protiv Shrewsburya, jasta je, al' jebaji ga, nije prvi u redu za kritiku.
Ima li kakvih naznaka za sutra, da ocekujemo Faba od prve? Henderson da se vrati na svoje mjesto, a Ox malo da ohladi, mora definitivno jos podici formu za prvih 11.
Ma zato kazem valja saburat sa njim do naredne sezone, valja pofatat Kloppa i ideju, kretnje.., ali da je bilo tanano protiv Shrewsburya, jasta je, al' jebaji ga, nije prvi u redu za kritiku.
Ima li kakvih naznaka za sutra, da ocekujemo Faba od prve? Henderson da se vrati na svoje mjesto, a Ox malo da ohladi, mora definitivno jos podici formu za prvih 11.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#44145 Re: Liverpool FC
Fabinho je bio loš u kupu; sigurnije rješenje je Ox.BHF_Manijak wrote: ↑27/01/2020 18:49 Hajde mashallah, sto kaze nas narod.![]()
Ma zato kazem valja saburat sa njim do naredne sezone, valja pofatat Kloppa i ideju, kretnje.., ali da je bilo tanano protiv Shrewsburya, jasta je, al' jebaji ga, nije prvi u redu za kritiku.
Ima li kakvih naznaka za sutra, da ocekujemo Faba od prve? Henderson da se vrati na svoje mjesto, a Ox malo da ohladi, mora definitivno jos podici formu za prvih 11.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44146 Re: Liverpool FC
Mora se nekako i Fabinho vratiti u formu, a najbolje rjesenje za to su utakmice. S Oxom se pokusalo, malo steka, daj onda da Faba vracamo u zivot. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44148 Re: Liverpool FC
Ja kurate srece, jebo ih FA kup... Bolje ispast odmah od ovih levata i nejabevat se oko Lige prvaka, njima srce k'o Trebevic, jos ce ici na Stamford...
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#44149 Re: Liverpool FC
Nema kalkulacija, jer na kraju zbog istih se može pojesti jedno veliko govance.
Batalili Carabao, evo izgleda i FA, u LP za očekivati je da će se igrati i sa malo jačim protivnikom od Salzburga, Napolija, Atletica... Ona tekma sa Barcelonom se ne igra baš svaki dan.
Jeste li i vi na ideji da se na ovako dobru igru već dugo vremena ovu sezonu zadovoljimo samo sa titulom u PL?
Ovaj kriminal u FA kupu je za svaku osudu. Ako se već ide zajebavati onda neka igra kompletan U23 pa šta bude. Od prvog do zadnjeg kola.
Izvesti 11 igrača, od koji su 3 rekovalscenta, 1 novajlija, 2 rezerve i par dječaka je stvarno promašaj.
Kad se pođu s merakom gubiti utakmice, sreća brzo okrene na drugu stranu...
Batalili Carabao, evo izgleda i FA, u LP za očekivati je da će se igrati i sa malo jačim protivnikom od Salzburga, Napolija, Atletica... Ona tekma sa Barcelonom se ne igra baš svaki dan.
Jeste li i vi na ideji da se na ovako dobru igru već dugo vremena ovu sezonu zadovoljimo samo sa titulom u PL?
Ovaj kriminal u FA kupu je za svaku osudu. Ako se već ide zajebavati onda neka igra kompletan U23 pa šta bude. Od prvog do zadnjeg kola.
Izvesti 11 igrača, od koji su 3 rekovalscenta, 1 novajlija, 2 rezerve i par dječaka je stvarno promašaj.
Kad se pođu s merakom gubiti utakmice, sreća brzo okrene na drugu stranu...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44150 Re: Liverpool FC
Danas se treniralo bez Manea
