..organska su... ali, u Sarajevu su zbilja -narandzasta-cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:53 Monco jesu ti to domaća jaja, gledaj što se žute![]()
Joj što bih mogla sad kakve pljeskavice![]()
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37576 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37577 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tek sam se poceo baviti malo ozbiljnije istima. Ovi traze u prosjeku dvadesetak sastojaka. Napravim, probam, pa smrznem u malim teglicama... Onda cu se prebaciti na pravljenje rubova i aromatiziranog sirceta... Pomaze mi da zdravo zivim a opet zadovolji zelju za kuhinjom...
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37578 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Idem na grickalice, nisam luda da pravim dvaput večeruSantic_Aleksa wrote: ↑25/01/2020 18:53Šta je za No.2?cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:48
Da bi kakve mesine, bilo bi kompletno ovako odoh spremati večeru No.2Biće da si ozdravila pa se razletila, il i ti zdušom to sve.
![]()
Biće da sam ozdravila, na cimericu izgleda prešla prehlada
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37579 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Wagshal’s ako imas kakav blizu. Najbolja do sada (ako ne racunamo guscja)...moonca wrote: ↑25/01/2020 18:56..organska su... ali, u Sarajevu su zbilja -narandzasta-cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:53 Monco jesu ti to domaća jaja, gledaj što se žute![]()
Joj što bih mogla sad kakve pljeskavice![]()
ovdje mi je to teko naci..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37580 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisu na FL.GandalfSivi wrote: ↑25/01/2020 18:58
Wagshal’s ako imas kakav blizu. Najbolja do sada (ako ne racunamo guscja)...
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#37581 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kakav dobar recept za jaja s špinatom tako zapečena? taman čistila špinat..pa bi moglo sutra.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37582 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Trehneš špinata i zaliješ jajima, pomiješanim sa mlijekom, pavlakom i kakvim sirom. 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37584 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kakve grickalice?cendlerbing wrote: ↑25/01/2020 18:57
Idem na grickalice, nisam luda da pravim dvaput večeru![]()
Biće da sam ozdravila, na cimericu izgleda prešla prehlada![]()
Ehet, sad nek se ona tušira ako smije.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37585 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Imam nekakav studentski mix
bujrum 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37586 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
to ono bademi, kikiriki i ostale vratolomije?
more, kakav film gledamo?
more, kakav film gledamo?
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37587 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Yes
Ne reci dvaput, a imam ovo nešto dosadno na šta se moram tjerati da završim. Još dva dana
Ne reci dvaput, a imam ovo nešto dosadno na šta se moram tjerati da završim. Još dva dana
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37589 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
hajd završavaj dok ja smlatim kljuku i nađem muvi :roza:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37593 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
topa zgljivama i zdusom 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37594 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne idu jaja u topu amateri 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37595 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
na Vratniku idu !

- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37596 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
na vratniku divlji ljudi svakako 
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37598 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mogo su zaokruzit na 20
koliko je odstojalo?

koliko je odstojalo?
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37600 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dobro ti izgleda...i ukusno je po sastojcima..Santic_Aleksa wrote: ↑25/01/2020 23:21 Ide u spojler pošto možda izgleda ko splačina.![]()
Elem, jaja, luk, gljive, kajmak, sir i malo mlijeka. Moj maksimum u ovom trenutku.![]()


