Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#5001 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by biggrin »

jes', pa se onda po sat vremena šminkaju u kancelariji :D
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#5002 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by kloniran »

Miss Moonlight wrote:
kloniran wrote:Pa mene najvise odbijaju zene :mrgreen:
S muskarcima ne bih probao :lol:


turn off su mi nokti i one umjetne trepavice
i tona šminke



da mi je vidjeti žensko bez šminke ženio bih je odmah
Nisi ti mene vidio :P
pa daj da vidim :oops:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#5003 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by biggrin »

kloniran wrote:
Miss Moonlight wrote:
kloniran wrote:Pa mene najvise odbijaju zene :mrgreen:
S muskarcima ne bih probao :lol:


turn off su mi nokti i one umjetne trepavice
i tona šminke



da mi je vidjeti žensko bez šminke ženio bih je odmah
Nisi ti mene vidio :P
pa daj da vidim :oops:
idi na temu "Vasi atributi" i postoji dobra vjerovatnoca da ces vidjeti. lijepa djevojka.

p.s.prvo ženi pa ćeš onda vidjeti bez šminke!
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#5004 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Euphoria »

Što ne pratiš atribute
Najčešće bez šminke stavim sliku :D
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#5005 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by valjuga »

kloniran wrote:Pa mene najvise odbijaju zene :mrgreen:
S muskarcima ne bih probao :lol:


turn off su mi nokti i one umjetne trepavice
i tona šminke



da mi je vidjeti žensko bez šminke ženio bih je odmah
Ženio bih i ja,al mi žena ne da.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#5006 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by kloniran »

Miss Moonlight wrote:Što ne pratiš atribute
Najčešće bez šminke stavim sliku :D
pa nepratim ja forum odavno toliko cesto

eto metni mi je u pp da se iznenadim :oops: :mrgreen:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#5007 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Euphoria »

kloniran wrote:
Miss Moonlight wrote:Što ne pratiš atribute
Najčešće bez šminke stavim sliku :D
pa nepratim ja forum odavno toliko cesto

eto metni mi je u pp da se iznenadim :oops: :mrgreen:
Ma bih ja...al mi se ne udaje :oops:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#5008 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by kloniran »

Miss Moonlight wrote:
kloniran wrote:
Miss Moonlight wrote:Što ne pratiš atribute
Najčešće bez šminke stavim sliku :D
pa nepratim ja forum odavno toliko cesto

eto metni mi je u pp da se iznenadim :oops: :mrgreen:
Ma bih ja...al mi se ne udaje :oops:
Pa ne mora odmah udaja :oops:
Vazno je begenisati :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#5009 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by zoomba »

Kad ima vece brkove od mene :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21779
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5010 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by MarlboroGold »

Odbija me kad previše psuje... apsolutno instant hlađenje.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#5011 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Korisničkoime »

Ako je lijepa i ima dobre sise i guzicu moze da psuje ko kocijas, da pije i da pusi jednu za drugom jebe mi se jos ako je kurvaluku sklona onda tek postaje zabavno, vi ostali manite se laganja ako zensko izgleda dobro onda mnoge druge stvari padaju u vodu.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#5012 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by biggrin »

svoj ti posao...meni ona tada padne u vodu
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18190
Joined: 11/02/2013 11:32

#5013 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

Odbija me kad podrzava gej paradu I prica kako su pederi jadni I neshvaceni a mi koji smo normalni muskarci nevaljamo, mi smo grubi I ne razumijemo jadne nesretne pedere.

Kad sam krenuo u srednju skolu i tada sam bio ljepuskast, pa su me pederi sa zeljeznicke stanice salijetali i nudili mi da mi ga puse za pare, ili bi me dirali u tramvaju. Tad sam imao 15-17 godina. To su redom bili stariji majmuni vrlo ruzne vanjstine, prljavi I smrdljivi, najcesce sa dugim mantilom. Zbog njih sam poceo trenirati dizanje tegova jer me niko nije mogao zastititi od njih, iz skole sam se vracao sasvim sam. Sad kad imam isklesano tijelo mi prilaze i balavci i stariji debeli i svakakvi tipovi. Prozdiru me ocima na bazenu I pokazuju sta bi mi radili … Zena koja ne razumije kolike su mi traume ostavili ti grozni poremeceni ljudi ne treba biti dijelom moga zivota. Eto joj pedercina koja ceka ispred skole da udje sa djecacima u isti autobus nek se jebe sa njim, neka ga tjesi kako ga razumije i neka mu bude podrska na gej paradi egzibicionizma.

Normalni muskarci I tako nemaju emocija, ne placu, ne brinu se o djece I ne brinu se o svojim zenama pa najbolje da nas nema nikako. Ne valja biti normalan nimalo, cijene se samo budale, manijaci, seksualni izopacenici, biti normalan je dosadno … ali I hrabro pa cu radije biti dosadan.

Pricao sam sa prijateljima, i oni imaju isti problem, kazu im zene da su nazadni jer ne podrzavaju pedere, da ih moraju javno podrzati da bi se one ponosile na njih inace ce ih osramotiti.
Da ih osramoti otac njihove djece koji se samo brine za svoju porodicu I gleda svoja posla?
Prijatelji su se u prepisci dogovorili da seksualno bojkotuju zene dok ne pocnu vise cijeniti vlastite muzeve ali cini mi se da im je vec puna kapa poredjenja sa pederima.

Jedan moj prijatelj je provalio fol, poceo da glumi geja u zenskom drustvu.
Slozi zabrinutu facu I izdvoji se na derneku, neka dodje iz radoznalosti, pa joj "prizna" da ga privlace muskarci vise nego zene …
… ali da zna da je to neprirodno I bori se protiv toga, ali zbog jednog loseg iskustva sa starijom zenom koja ga je iskoristila sad ima strah od zena I tako dalje … dobro ga islo kod glupaca. Zamisli koji je to pileci mozak kad se ponudis geju da bi ga "izlijecila" …

Da I glupe zene me odbijaju. One koje ce zrtvovati zdrav razum da bi bile u trendu.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#5014 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by zijancer »

Posjeti me na kampovanja prije rata, kad žene (mame) nisu smjele same dole do mora, jer je pedesetak metara dalje uvijek bila grupa gejeva. Nikad u moru. Uglavnom, bilo ih je strah 'kakvog napastvovanja'. Ne znam u koja doba su skontale da su na pogrešnoj strani jednačine. I mogu ti reći da si u pravu za to proždiranje očima i navalentan pristup. Mislim da je najteže bilo tinejdžerima, a ovi stariji su to znali presjeć sa dvije riječi.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18190
Joined: 11/02/2013 11:32

#5015 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

Jednom prilikom imali smo klupske pripreme van sezone u Splitu, tri treninga dnevno, popadamo od umora, otekli misici od napora … I odemo u sobe, tusiramo se I legnemo sa dignutim nogama uz zid radi cirkulacije … kaze moj cimer stariji tip "Jesi li vidio ovu dvojicu? Kad god dodjemo sa treninga vire preko ograde iz susjedne sobe, gledaju nas ... "

Dva pedera ... otisao Baco odmah, pokucao na vrata ovi se obradovali i otvorili ... sutra su se odjavili sa vidnim modricama. :thumbup:

Tako se to radi sa njima. Ako im ne uzvratis ne mozes ih se otresti ...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18190
Joined: 11/02/2013 11:32

#5016 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

Bas me interesuje kako bi zene reagovale da ih neko konstantno viri preko ograde. :hmpf:
User avatar
SmokingMan
Posts: 19013
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5017 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by SmokingMan »

Ljudi koji mnogo pričaju o beskorisnim stvarima.Ti su najzabavniji,najprivlačniji i najprihvaćeniji ljudi u modernom društvu,ali nije zanimljivo ako retoriku ne prati barem koliko toliko elokventnost/zanimljiva priča,a ne samo polu-trač.Toga svakako ima na izvoz.Onda radije biram samoću...
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#5018 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Euphoria »

Ramzess Veliki wrote:Bas me interesuje kako bi zene reagovale da ih neko konstantno viri preko ograde. :hmpf:
Nas žene sexualno uznemiravaju puno više nego vas muškarce.
Ako sam se imalo sredila, bar jednom mi se dobaci...
Kad sam bila studentica imala sam jednog navalentnog komšiju pored čije kuće sam morala proći gdje god da krenem. Na početku je to bilo samo dobacivanje, jako neugodno, a kasnije i zaustavljanje, unošenje u lice, ljubljenje vrata.... Svaki put sam u strahu i sa suzama prolazila pored.
Njegov brat, moj drug iz razdreda, njegovi drugari koji bi se tu zadesili, svi koji su znali su vršili pritisak na njega da prestane, ali uzalud. Jednom se zadesio u društvu sa mojim bivšim i spomenuo me, ovaj mu očitao lekciju, tada se to dosta smanjilo.
Danas je oženjen, ima djecu, u invalidskim kolicima, ali ne propusta priliku da mi dobaci ili me perverzno gleda....jeza me prolazi samo od pomisli na njega.
Bio je jedan isto tako dosta stariji i oženjen, sandžaklija, koji se slično ponašao kad prodjem, čak i u prisustvu svoje žene... Ima takvih primjera more.
Puno je teže biti žena vjeruj mi.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#5019 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by zijancer »

Ramzes ima posla ne sa jednim tvojim navalentnim komšijom, već cijelim bazenom punim takvih likova.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18190
Joined: 11/02/2013 11:32

#5020 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote:
Ramzess Veliki wrote:Bas me interesuje kako bi zene reagovale da ih neko konstantno viri preko ograde. :hmpf:
Nas žene sexualno uznemiravaju puno više nego vas muškarce.
Ako sam se imalo sredila, bar jednom mi se dobaci...
Kad sam bila studentica imala sam jednog navalentnog komšiju pored čije kuće sam morala proći gdje god da krenem. Na početku je to bilo samo dobacivanje, jako neugodno, a kasnije i zaustavljanje, unošenje u lice, ljubljenje vrata.... Svaki put sam u strahu i sa suzama prolazila pored.
Njegov brat, moj drug iz razdreda, njegovi drugari koji bi se tu zadesili, svi koji su znali su vršili pritisak na njega da prestane, ali uzalud. Jednom se zadesio u društvu sa mojim bivšim i spomenuo me, ovaj mu očitao lekciju, tada se to dosta smanjilo.
Danas je oženjen, ima djecu, u invalidskim kolicima, ali ne propusta priliku da mi dobaci ili me perverzno gleda....jeza me prolazi samo od pomisli na njega.
Bio je jedan isto tako dosta stariji i oženjen, sandžaklija, koji se slično ponašao kad prodjem, čak i u prisustvu svoje žene... Ima takvih primjera more.
Puno je teže biti žena vjeruj mi.
Trebala si I ti poceti dizati tegove I uciti ninjitzu. :hmpf:


Jednom me je stariji peder uhvatio za guz u tramvaju, imao sam samo 17, I teksas sortz onaj mali I majicu bez rukava, bilo ljeto … :sad:
Gledam ljudi I zene gledaju bez rijeci, zacrvenili se nekako od sramote …
I kad sam ga opalio direktom u vilicu izbacio sam ga iz tramvaja na ogradu. Ostao je lezati na stanici kad je tramvaj krenuo. :D Oni ljudi onda skocili na noge sa izrazom olaksanja i komentarima "E neka si momak, vidjel' pedercine pipa momka ..." :lol: :lol: :lol:
Tad sam se na njegovu nesrecu spremao za Balkanske olimpijske igre. :lol: :lol: :lol:

Fino je kad si uljudan, elokventan, obrazovan, kulturan ... ali neka i jake fizicke spreme iza tog ugladjenog izgleda. :brusli:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18190
Joined: 11/02/2013 11:32

#5021 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

zijancer wrote:Ramzes ima posla ne sa jednim tvojim navalentnim komšijom, već cijelim bazenom punim takvih likova.
Ovdje je nezgodno biti muskarac bijele koze, zaista. Zene hoce da ti izvuku pare, muski da te … :shock:
Last edited by Ramzess Veliki on 29/08/2019 14:56, edited 1 time in total.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#5022 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by zijancer »

Redovno pratim postove o tvojim mukama :mrgreen: i ne nazirem nikakav izlaz.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#5023 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by biggrin »

Ramzess Veliki wrote:O
Jedan moj prijatelj je provalio fol, poceo da glumi geja u zenskom drustvu.
Slozi zabrinutu facu I izdvoji se na derneku, neka dodje iz radoznalosti, pa joj "prizna" da ga privlace muskarci vise nego zene …
… ali da zna da je to neprirodno I bori se protiv toga, ali zbog jednog loseg iskustva sa starijom zenom koja ga je iskoristila sad ima strah od zena I tako dalje … dobro ga islo kod glupaca. Zamisli koji je to pileci mozak kad se ponudis geju da bi ga "izlijecila" …
ovo k'o neka scena iz HIMYM :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18190
Joined: 11/02/2013 11:32

#5024 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

zijancer wrote:Redovno pratim postove o tvojim mukama :mrgreen: i ne nazirem nikakav izlaz.
Sumnjam da ce pomoci :run:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#5025 mod-comment

Post by Euridika »

zijancer, Ramo: prešli ste granicu sa zadnjim postovima, ovo su već uvrede. Editujte komentare.

Edit: ja sam editovala.
Post Reply