Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43826 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Samo naprijed sa takvim komentarima. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43827 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

naprijed i ti sa ulizivanjem na svakoj temi ;)
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#43828 Re: Liverpool FC

Post by _Reds_ »

Salah do ove nije dao go MU ? Cini mi se jos jedna ekipa ima kojoj nije dao go.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43829 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

_Reds_ wrote: 19/01/2020 23:19 Salah do ove nije dao go MU ? Cini mi se jos jedna ekipa ima kojoj nije dao go.
Tako je, ovo mu je prvi gol protiv Uniteda.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43830 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

jel ko vidio kiks Kariusa danas ? :lol:

njemački De Gea
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43831 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

_Reds_ wrote: 19/01/2020 23:19 Salah do ove nije dao go MU ? Cini mi se jos jedna ekipa ima kojoj nije dao go.
Aston Villa. Od ostalih ekipa protiv kojih je igrao a nije zabio je ostao samo Swansea. Jedino ga poslati na posudbu Bielsi u Leeds jednu utakmicu, da i to završi :mrgreen:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43832 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Spoiler
Show
stay fucki'n calm :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#43833 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Banned user for reason “Kršenja pravila foruma, vrijeđanje”
» Gerro

14 dana
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43834 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ima li šta novo od jutros :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#43835 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Image
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43836 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Vidi Stivija i face, više uživa nego da mu ga, da izvinete , neka dole bali :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43837 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Koja ironija da sinoć Carragher pametnije stvari o Unitedu drobi od deluded Keanea.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43838 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

VVD 5
Gini 3
Hendo 1

Flop Salah, ne mozes ono jarane fuliti cak i hetrik da poslije zabijes ne opravdava
AmiĐa_Idriz wrote: 20/01/2020 08:58 Koja ironija da sinoć Carragher pametnije stvari o Unitedu drobi od deluded Keanea.
Ma pun mi je k ovih bivsih Unitedovih igraca, svi jarani sa OGS i daj mu sansu..kaze Roy daj mu godinu dana, kazu mu da je imao godinu i po, kaze daj mu jos jednu godinu :lol:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43839 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

kaže nije imao godinu i po nego godinu i 4 mjeseca :lol:

mislim ono, nije da se bunim :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#43840 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Pustite Olea na miru, covjek radi dobar posao :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43841 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Švabe nas danas ozbiljno povezuju sa Wernerom za ljeto. Čekamo Poopera.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43842 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/01/2020 15:46 Švabe nas danas ozbiljno povezuju sa Wernerom za ljeto. Čekamo Poopera.
povezuju ga sa bilo kojom ekipom iz engleske jer je nedavno izjavio da mu se EPL svidja

bio je clanak preko vikenda da ga Chelsea trazi

na kraju ce u Bayernu zavrsiti, meni solidan igrac ali nista posebno ne bi donio ovom Liverpoolu sto vec nemaju
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#43843 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

Zasluženo :oops: nema opuštanja , slijedeće kolo nezgodan protivnik , Wolverhampton :D
VVD - 5 grozno dobar :oops:
Salah -3 ko se trudi taj i promaši :oops:
Alisson - 1 degažiranje za 10 :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43844 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/01/2020 15:46 Švabe nas danas ozbiljno povezuju sa Wernerom za ljeto. Čekamo Poopera.
Ponovo ove sezne ubija, vratio se bas u formu. Mada iz Njemacke bas dva igraca koja bih zelio su Havertz i Sancho. Mislim da Werner ne bi bio toliki upgrade za ekipu kao ova dvojica.
Bio bi alternativa vise takticki, jer je klasicna 9-ka za razliku od Firmina npr., mada je to i Origi, pa vidimo gdje ga Klopp 99% utakmica koristi…
Bojim se da bi isto bilo i sa Timom, a lik je realno na krilu izuzetno beskoristan.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43845 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

BHF_Manijak wrote: 20/01/2020 16:50
AmiĐa_Idriz wrote: 20/01/2020 15:46 Švabe nas danas ozbiljno povezuju sa Wernerom za ljeto. Čekamo Poopera.
Ponovo ove sezne ubija, vratio se bas u formu. Mada iz Njemacke bas dva igraca koja bih zelio su Havertz i Sancho. Mislim da Werner ne bi bio toliki upgrade za ekipu kao ova dvojica.
Bio bi alternativa vise takticki, jer je klasicna 9-ka za razliku od Firmina npr., mada je to i Origi, pa vidimo gdje ga Klopp 99% utakmica koristi…
Bojim se da bi isto bilo i sa Timom, a lik je realno na krilu izuzetno beskoristan.
Ma nije ni on baš klasična devetka, i on sam se često izvlači na krilo, više traži slobodan prostor u širini. Čak mi je i najopasniji kad krene s krila da ulazi u 16 s loptom u nogama, teško ga je zatvoriti u tim situacijama. Čini mi se da bi se dobro uklopio u Liverpoolov tj. Kloppov način igre, pozicija nije toliko bitna jer može on igrati na sve 3 pozicije naprijed. A dobili bi svakako i širinu za ono kad Mane i Mo odu na Afrički kup :lol:

Nego meni je baš čudno kako nije završio u Bayernu, bio sam ubijeđen da će ga uzeti prošlo ljeto jer bila neka smiješna klauzula, čini mi se 25 miliona. Oni su međutim stavili u prvi plan dovođenje Sanea i onda se on se povrijedi, a Werner u međuvremenu reko pušite ga i produži u Leipzigu. Bilo bi lijepo da definitivno zaobiđe Bayern i ode u Liverpool. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43846 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma ima tu hiljadu opcija, i ovo je još na tihom glasu. On se i jeste sa Chelseaem povezivao ali kako vidim izvori bliski Chelseau nisu nešto po pitanju njega optimistično. Ima Chelsea veće prioritete.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43847 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ako Klopp ne moze privuci najbolje Nijemce, onda ga yebi. Werner definitivno ima dobre brojke, plus samo 23 godine.
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#43848 Re: Liverpool FC

Post by diablobih »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/01/2020 17:03 Ma ima tu hiljadu opcija, i ovo je još na tihom glasu. On se i jeste sa Chelseaem povezivao ali kako vidim izvori bliski Chelseau nisu nešto po pitanju njega optimistično. Ima Chelsea veće prioritete.
Tek ce na ljeto biti dostupan, i on i Sancho. Werner ima klauzulu od 50 mil eura. Sancha bi mozda i pustili kada bi ga pretplatili, sto cisto sumnjam da ce se desiti. Uglavnom ne zele da idu jos nijedan ni drugi u pola frke.

U januaru jedino moze veliki transfer se desiti u vidu brune fernandesa i to bi bilo to. Mozda na posudbu Cavani kod nekoga, jer je zatrazio da ide.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43849 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa dobro sad u januaru ga je svakako nemoguće dovesti.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#43850 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Bice na ljeto bar jedan napadac radi africkog kupa. Mjesec si bez Salaha i Manea i ne znas hoce li se vratiti citavi. Mora biti jedan top igrac ako imas ambiciju odbraniti titulu.
Post Reply