da stavim sta na x na live
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#43501 Re: Liverpool FC
ima li sanse za x ovdje...nisam gledao do sada,a sada se razigrali i jedni i drugi
da stavim sta na x na live
da stavim sta na x na live
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43503 Re: Liverpool FC
Bio sam i prošao maloprije sa Robertsonom. Sekunda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43504 Re: Liverpool FC
Gini traktoraš oslobodi se te lopte
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#43505 Re: Liverpool FC
Adam odličan kako je ušao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43506 Re: Liverpool FC
De kraj ne mogu ja ovo više
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43507 Re: Liverpool FC
Tottenham - Liverpool 0:1
Firmino
Firmino
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43508 Re: Liverpool FC
Average preformace...
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#43510 Re: Liverpool FC
Glasanje:
Alisson 5
Firmino 3
Van Dijk 1
Alisson 5
Firmino 3
Van Dijk 1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43511 Re: Liverpool FC
Koga briga za način pobjede u gostima kod Mourinha, 3 boda su sve što me zanima.
Ogromna pobjeda!
Manchester United
Ogromna pobjeda!
Manchester United
Last edited by AmiĐa_Idriz on 11/01/2020 20:31, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43512 Re: Liverpool FC
20/21 wins, 61/63 points (Record points ever in the PL in 21 games), 16 points clear with a game in hand.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#43514 Re: Liverpool FC
Rekord u bilo kojoj od top 5 liga, ne samo EPL ovih 20/21.AmiĐa_Idriz wrote: ↑11/01/2020 20:2720/21 wins, 61/63 points (Record points ever in the PL in 21 games), 16 points clear with a game in hand.![]()
![]()
![]()
Sad će opet novinari na Pressici "Sta mislite o rekordu, slavi li se titula već..." uvijek 2-3 retarda sa istim pitanjima.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#43515 Re: Liverpool FC
Da izvinu zene na forumu, popushi ga Jozo 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43516 Re: Liverpool FC
Bolesno, bolesno. Pamtiće se ova generacija. Uživajmo

- BHF_Manijak
- Posts: 28540
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43517 Re: Liverpool FC
Joj teretli drugog poluvremena tito te jebo, dobio sam jos hiljadu sijedih.
Bezveze se panika uvukla, ali bas bezveze. Gomez isprepadan veceras k'o da mu je debitantska. Virgil bolestan. Bas bolestan decko u glavu.
Robertson veceras igrao jednu od losijih utakmica u sezoni. Jednostavno sve se Tottasu poklopilo da uzme bod, ali kad si picka, onda ni srecu ne zasluzujes. Sisaj ga Jose.
Amidja, jesi opet upratio da Roberston veze nema sta ce s loptom kad mu je gurnes u for na petercu?
Ne znam sto Manea prozvaste, ja bih prije njega ostavio, nego Salaha. Osim ostavljene lopte za Firmina, ostatak utakmice je opet nervirao drama.
I je li ja jedini imam osjecaj da frajer vise ne moze dobiti trkacki duel u kontri ili? Djeluju brze od njega ili je jednostavno do postavljanja...
Ne znam sta bih rekao za Ginija. Ovu utakmicu frajer je od genijalca do trope setao i tako svih 90 minuta. Sjebem se kako dobro odigra, pa onda nekakav idiotski poprecni pas izvuce nicim izazvan ili siluje loptu dok mu je ne oduzmu... Vise bih volio i da je manje genijalan bio, ali da isto tako nije ona sranja u 2-3 situacije uradio.
Ekipa odigrala sto neko napisa u prosjecnom modu, vecina njih, a opet se uzelo.
Henderson isto kao Gini. Momenat genijalnosti, pa onda neko sranje... Mada kad sve saberes, trebalo se ovo puno prije rijesiti, ali hem golman branio, hem se losa rjesenja birala. Gazzinaga se u Kahna pretvorio.
Zalosno bi bilo na kraju da ih je Tottas iskontrirao, a vodili su 1:0... Mou bio picic i ostao.
Klopp da je imao Milnera bilo bi puno jednostavnije zadnjih 20 minuta, ovako morao Lallanu uvodit... Nekog je odusevio, mene ne. Uzme loptu, vrti se, izgubi je, pa opet u krug... Izgledao je fino pored one djece, ali u ozbiljnoj kombinaciji - meh.
I za kraj, Son je prepaklen igrac!
Mislim znali smo to i ranije, ali zadivi te frajer s igrom, rjesenjima za saigrace itd... Dokad ima ugovor? 
Bezveze se panika uvukla, ali bas bezveze. Gomez isprepadan veceras k'o da mu je debitantska. Virgil bolestan. Bas bolestan decko u glavu.
Robertson veceras igrao jednu od losijih utakmica u sezoni. Jednostavno sve se Tottasu poklopilo da uzme bod, ali kad si picka, onda ni srecu ne zasluzujes. Sisaj ga Jose.
Amidja, jesi opet upratio da Roberston veze nema sta ce s loptom kad mu je gurnes u for na petercu?
Ne znam sto Manea prozvaste, ja bih prije njega ostavio, nego Salaha. Osim ostavljene lopte za Firmina, ostatak utakmice je opet nervirao drama.
I je li ja jedini imam osjecaj da frajer vise ne moze dobiti trkacki duel u kontri ili? Djeluju brze od njega ili je jednostavno do postavljanja...
Ne znam sta bih rekao za Ginija. Ovu utakmicu frajer je od genijalca do trope setao i tako svih 90 minuta. Sjebem se kako dobro odigra, pa onda nekakav idiotski poprecni pas izvuce nicim izazvan ili siluje loptu dok mu je ne oduzmu... Vise bih volio i da je manje genijalan bio, ali da isto tako nije ona sranja u 2-3 situacije uradio.
Ekipa odigrala sto neko napisa u prosjecnom modu, vecina njih, a opet se uzelo.
Zalosno bi bilo na kraju da ih je Tottas iskontrirao, a vodili su 1:0... Mou bio picic i ostao.
Klopp da je imao Milnera bilo bi puno jednostavnije zadnjih 20 minuta, ovako morao Lallanu uvodit... Nekog je odusevio, mene ne. Uzme loptu, vrti se, izgubi je, pa opet u krug... Izgledao je fino pored one djece, ali u ozbiljnoj kombinaciji - meh.
I za kraj, Son je prepaklen igrac!
Last edited by BHF_Manijak on 11/01/2020 22:11, edited 1 time in total.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#43518 Re: Liverpool FC
Ova generacija je jako dugo zajedno ali je Jürgen taj koji ce se pamtiti
Klopp hvala ti sto postojis
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43519 Re: Liverpool FC
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
gasi sve
kakva partija mladog brazilca, šteta što nije dao još koji.
firmino 5
alisson 3
robbo 1
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#43521 Re: Liverpool FC
Bogme se odbrana dobro zategnula, u zadnjih 11 samo Monterej dao gol 
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#43523 Re: Liverpool FC
Saasvim su ocekivan padovi u igru.
Samo sto Liverpool i kad padne, pobjedi. Zato igraju sezonu koja se ne pamti, pa svi ce je na kraju zapamtiti.
Samo sto Liverpool i kad padne, pobjedi. Zato igraju sezonu koja se ne pamti, pa svi ce je na kraju zapamtiti.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#43524 Re: Liverpool FC
Eto ih da prekinu niz
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#43525 Re: Liverpool FC
04.04. 16:00
Manchester City - Liverpool
Liverpool će vjerovatno biti prvak na ovoj utakmici

Manchester City - Liverpool
Liverpool će vjerovatno biti prvak na ovoj utakmici
