kako je to moguće?
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24802 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda benga po snijegu u gradskim uslovima
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
AKK
- Posts: 462
- Joined: 09/12/2019 20:00
#24805 Re: Pitamo Mehanicare ?
Baš kao i većina automobila u Bosni
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#24807 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mijenjao letvu volana,sad povremeno kada okrecem volan u mjestu kao da ima lufta ili preskace.
U voznji nemam problema.
Nije nova nego polovna
U voznji nemam problema.
Nije nova nego polovna
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#24810 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gasi mjesalicu,motaj kablove 
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#24811 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hauba nikad otvarana. Bukvalno
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#24813 Re: Pitamo Mehanicare ?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#24814 Re: Pitamo Mehanicare ?
dzaba bolan
,za neka auta je preko 2000KM 
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#24815 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da mi nije problem dati 2000,vozio bi osmicu,ne tricu golfa 
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
Elubrylla
- Posts: 372
- Joined: 07/02/2010 15:12
#24817 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam passata 5+ 1.9 tdi 130ks. Imam problem sa gubljenjem snage. Znaci auto ide dobro dok u jednom trenutku ne izgubi snagu pa se mora auto ugasiti i upaliti da bi opet islo. Znam da ima bukvalno stotinu tema o ovome i citao sam sve od zaprljane turbine, pokvarenih senzora, cijevi itd. Vozio sam auto kod 3-4 lokalna majstora i niko nije rijesio problem. Zna li ko kakvog majstora da bi to znao rijesiti? Sve se kontam otici u MRM ovlasteni servis u Mostar. Inace sam iz Tomislavgrada.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24818 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mjenjac bio zaglavljen u prvoj, nemoguce ga bilo pomjeriti i nakon sto sam ga skinuo sa slepe, nakon par minuta mjenjac se vratio u normalu?!
Gdje Bakir, hoces kupiti??

Gdje Bakir, hoces kupiti??
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#24819 Re: Pitamo Mehanicare ?
Turbina vjerovatnoElubrylla wrote: ↑02/01/2020 17:40 Imam passata 5+ 1.9 tdi 130ks. Imam problem sa gubljenjem snage. Znaci auto ide dobro dok u jednom trenutku ne izgubi snagu pa se mora auto ugasiti i upaliti da bi opet islo. Znam da ima bukvalno stotinu tema o ovome i citao sam sve od zaprljane turbine, pokvarenih senzora, cijevi itd. Vozio sam auto kod 3-4 lokalna majstora i niko nije rijesio problem. Zna li ko kakvog majstora da bi to znao rijesiti? Sve se kontam otici u MRM ovlasteni servis u Mostar. Inace sam iz Tomislavgrada.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#24820 Re: Pitamo Mehanicare ?
@istocnjak
Hocu, na vagu
Nema izmedju nas posla, ne zna se ko bi koga tu zajebao
Hocu, na vagu
Nema izmedju nas posla, ne zna se ko bi koga tu zajebao
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24821 Re: Pitamo Mehanicare ?
ispusti vodu iz mjenjaca i naspi ulje 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#24822 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio mu auto u poplavi 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24823 Re: Pitamo Mehanicare ?
Identican sam problem ljetos imao. Na kraju turbina zaprljana geometrija bila i isla na reparacijuElubrylla wrote: ↑02/01/2020 17:40 Imam passata 5+ 1.9 tdi 130ks. Imam problem sa gubljenjem snage. Znaci auto ide dobro dok u jednom trenutku ne izgubi snagu pa se mora auto ugasiti i upaliti da bi opet islo. Znam da ima bukvalno stotinu tema o ovome i citao sam sve od zaprljane turbine, pokvarenih senzora, cijevi itd. Vozio sam auto kod 3-4 lokalna majstora i niko nije rijesio problem. Zna li ko kakvog majstora da bi to znao rijesiti? Sve se kontam otici u MRM ovlasteni servis u Mostar. Inace sam iz Tomislavgrada.
Prije toga provjeravali crijeva, provjeravali ventile,N75 itd i na kraju spalo na to.
Ne moras u ovlasteni, ako si pregledao to sto pricas i ako je ok, onda slobodno skidaj turbinu i salji je na reparaciju
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
#24824 Re: Pitamo Mehanicare ?
@bitanga_sa_otesa ,
Znaš li ti za umene mi Seya, mjenjač, servo, kočnice i tako ta ulja...intervali, mijenja li se u mjenjaču ili ne?
Fakat veze nemam da li je ikada išta promijenjeno, da li se mijenja, ne bi mi bilo mrsko to uraditi ako treba.
Znaš li ti za umene mi Seya, mjenjač, servo, kočnice i tako ta ulja...intervali, mijenja li se u mjenjaču ili ne?
Fakat veze nemam da li je ikada išta promijenjeno, da li se mijenja, ne bi mi bilo mrsko to uraditi ako treba.
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38


