Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
asurbanipal
Posts: 6692 Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani
Post
by asurbanipal » 07/12/2019 19:18
Gerro wrote: ↑ 07/12/2019 19:04
Da se citiram jos jednom.
Skafisnja oplodi me
Za Woodwarda se i slažem, za Olea ne.
Također neke igrače treba s noge na nogu...
skafiskafsnjak
Posts: 32751 Joined: 16/04/2011 18:46
Post
by skafiskafsnjak » 07/12/2019 19:23
Gerro wrote: ↑ 07/12/2019 19:04
Gerro wrote: ↑ 05/12/2019 00:47
Gerro wrote: ↑ 01/12/2019 20:20
Imam osjecaj da ce te bolje proci u naredne dvije nego sto ocekujete, sto znaci da bi se tu mogao uzeti koji bod...
Jos ovaj City izgleda slabije realno i tu da se postavi neka akcija na kontre, moze se i uzeti komotno...
cim otjerate dvije prevare Woodvarda i Olea idu bolji dani
da se citiram.
sta reci nego znalac kakvog nemate na ovoj temi, zovite me pisat cu vam cesce jel
Da se citiram jos jednom.
Skafisnja oplodi me
Geju
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376 Joined: 19/12/2018 20:19
Post
by Gerro » 07/12/2019 19:24
asurbanipal wrote: ↑ 07/12/2019 19:18
Gerro wrote: ↑ 07/12/2019 19:04
Da se citiram jos jednom.
Skafisnja oplodi me
Za Woodwarda se i slažem, za Olea ne.
Također neke igrače treba s noge na nogu...
Ma budimo realni Solskjer nije trener kakav treba Unitedu. On je tu kao prelazno rjesenje.
asurbanipal
Posts: 6692 Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani
Post
by asurbanipal » 07/12/2019 19:42
Gerro wrote: ↑ 07/12/2019 19:24
...
Ma budimo realni Solskjer nije trener kakav treba Unitedu. On je tu kao prelazno rjesenje.
Tako su i Fergusonu govorili početkom 1990-ih.
Još kad se sjetim naslova po novinama tamo 1996-97. godine nakon tri vezana poraza protiv Newcastle-a (0:5), Southamptona (3:6) i Chelsea (1:2)
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376 Joined: 19/12/2018 20:19
Post
by Gerro » 07/12/2019 19:49
asurbanipal wrote: ↑ 07/12/2019 19:42
Gerro wrote: ↑ 07/12/2019 19:24
...
Ma budimo realni Solskjer nije trener kakav treba Unitedu. On je tu kao prelazno rjesenje.
Tako su i Fergusonu govorili početkom 1990-ih.
Još kad se sjetim naslova po novinama tamo 1996-97. godine nakon tri vezana poraza protiv Newcastle-a (0:5), Southamptona (3:6) i Chelsea (1:2)
Jasta. U danasnjem fudbalu nema mjesta da trpis neke neuspjehe radi mozda dugorocnog uspjeha.
United igra dobro samo na kontre. Ostali segmenti njegove taktike su blago receni ocajni
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550 Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI
Post
by Velkoski » 07/12/2019 20:13
Ma ovo je X do kraja garantovano
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550 Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI
Post
by Velkoski » 07/12/2019 20:23
Dobro je
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376 Joined: 19/12/2018 20:19
Post
by Gerro » 07/12/2019 20:24
GGMU. Hvala braco. Nadam se da mozete do sestog mjesta
Sanabija
Posts: 1571 Joined: 13/03/2019 21:53
Post
by Sanabija » 07/12/2019 20:39
Mnogo rada jos treba, ali ovo je Manchester kakav zelimo gledati. United we stand! Always and alldays
missko
Posts: 11455 Joined: 22/02/2008 13:22
Post
by missko » 07/12/2019 20:48
Od realnih 0 mi osvojimo 6 bodova.
Dobiti u gostima aktuelne prvake ekipu koja je duplo skuplja i starija i iskusnija samo respect
Last edited by
missko on 07/12/2019 21:19, edited 1 time in total.
Bazinga1234
Posts: 8068 Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar
Post
by Bazinga1234 » 07/12/2019 20:51
Ole nadmudrio Josea pa onda i Pepa
Sanabija
Posts: 1571 Joined: 13/03/2019 21:53
Post
by Sanabija » 07/12/2019 20:52
Samo da vidimo da se bore, da ne odustaju... nista vise... Kao Machester na kog smo navikli... Nek'ispadnu iz lige ali neka daju sve od sebe...
Teufik
Posts: 4886 Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ
Post
by Teufik » 07/12/2019 21:04
Ma jbo ove derbije. Valja buraniji oduzet bodove
i pokusat se privuci u top 4.
broj dva
Posts: 5454 Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo
Post
by broj dva » 15/12/2019 15:30
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376 Joined: 19/12/2018 20:19
Post
by Gerro » 15/12/2019 15:49
Sto bi se cist gol ponistio ?
Bit ce sad neki izmisljeni penal za United ionako
Teufik
Posts: 4886 Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ
Post
by Teufik » 15/12/2019 15:53
De Gea je trebao bit agresivniji. Faul il ne. Mora bolje u ovakvim situacijama. Preblago izlazi.