Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
mrjasmin
Posts: 124
Joined: 13/09/2008 11:39

#74001 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mrjasmin »

asker wrote: 30/11/2019 19:27 Alija Kozljak kod Senada objasnio, NATO neupitan!
Da da, upravo gledao. Mislim da vise nema dilema. Dokument je ANP!!!
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#74002 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

mrjasmin wrote: 30/11/2019 19:34
asker wrote: 30/11/2019 19:27 Alija Kozljak kod Senada objasnio, NATO neupitan!
Da da, upravo gledao. Mislim da vise nema dilema. Dokument je ANP!!!
:thumbup:

Nikad ranije nisam cuo za ovog lika :oops:
sportman1
Posts: 1505
Joined: 26/12/2013 22:36

#74003 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sportman1 »

zavrzlama wrote: 29/11/2019 15:42 Jos da neko djikanima objasni da jacanje BIH je jedini garant opstanka DMS ,jer rusenje DMS je vracanje na RBIH samo ovaj put bez ukopane artiljetije oko Bih gradova,naoruzanim probih snagama.

Sreca po BIH sto srpska glupost i pogresne kalkulacije nemaju premca...
ako je sreca po bih zasto politicka situacija nije bolja od 1995.?
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#74004 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

sportman1 wrote: 30/11/2019 20:15
zavrzlama wrote: 29/11/2019 15:42 Jos da neko djikanima objasni da jacanje BIH je jedini garant opstanka DMS ,jer rusenje DMS je vracanje na RBIH samo ovaj put bez ukopane artiljetije oko Bih gradova,naoruzanim probih snagama.

Sreca po BIH sto srpska glupost i pogresne kalkulacije nemaju premca...
ako je sreca po bih zasto politicka situacija nije bolja od 1995.?
Pa mogla bi sutra bit bolja. Odustanemo od NATOa, vratimo nadleznosti entitetima, vojske, usvojimo HDZ izborni zakon, promjenimo ustav i ubacimo stavku s pravom na osamostaljenje itd.

Ruze bi cvjetale.
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#74005 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hame_ »

Maraschino wrote: 30/11/2019 19:14
Hame_ wrote: 30/11/2019 18:31
archi_a wrote: 29/11/2019 23:11 Još jedna bitna stvar, a koja se često zenemaruje. Trenutno na svijetu ne postoji ni jedna oružana formacija koja je duže u saradnji, pod nadzorom i pod mentorstvom amerikanaca od OS BiH. 14 dugih godina...
Zavlačiće oni nama još 14 godina.
...ali nece ni otici odavde, tako da :zzzz:
Tako da će nam zavlačit dok god su ovde :-)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#74006 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Hame_ wrote: 30/11/2019 20:39
Maraschino wrote: 30/11/2019 19:14
Hame_ wrote: 30/11/2019 18:31

Zavlačiće oni nama još 14 godina.
...ali nece ni otici odavde, tako da :zzzz:
Tako da će nam zavlačit dok god su ovde :-)
kako? :?
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#74007 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hame_ »

Ko živi ovdje, a da nije uhljeb, osjeti kako.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#74008 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Hame_ wrote: 30/11/2019 21:38 Ko živi ovdje, a da nije uhljeb, osjeti kako.
moze malo konkretnije? hvala u naprijed!
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#74009 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Hame_ wrote: 30/11/2019 21:38 Ko živi ovdje, a da nije uhljeb, osjeti kako.
Pricali smo o NATO i Amerima i njihovoj podrsci OS, sada mi nije jasno na sta aludiras?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#74010 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

- Kunem se, ne znam šta piše u Programu reformi! NATO će donijeti odluku: da li je ANP ili samo papir za štampanje, a šanse za formiranje vlasti su 60 prema 40, rekao je sinoć gostujući na Face TV Valentin Inzko, visoki predstavnik u BiH.

- Ako NATO kaže da nije ANP, Dodik može otvoriti šampanjac, a Bakir politički grob! Navodno se u Programu ne pominje ni ANP ni vojna neutralnost. Članstvo u NATO je zakonska obaveza na koju je BiH pristala, rekao je Inzko.
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... rob-511275
:lol:

hebe lud zbunjenog :izet:
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#74011 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#74012 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Dakle, očekujem da se ovde javi Guardian i da fino kaže "neće nama tu neki ALIJA govoriti o NATOu...... , nek ne sere..... dosta nam je bilo jednog Alije ...!"

:lol: :lol:
:lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18744
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#74013 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Srdjan Puhalo

Braco Srbi, Dodik na Jahorini, pored tolikih ratnih zlocinaca,
nazvao gondolu "Emir Kusturica", a ski stazu "Novak Djokovic",
tacno me sramota kakav je mlakonja postao!!!

:pisnuo: :pisnula:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#74014 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »



Kako je samo ljubomoran.
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#74015 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SaraFina »

problemnatravunu wrote: 01/12/2019 20:10
Srdjan Puhalo

Braco Srbi, Dodik na Jahorini, pored tolikih ratnih zlocinaca,
nazvao gondolu "Emir Kusturica", a ski stazu "Novak Djokovic",
tacno me sramota kakav je mlakonja postao!!!

:pisnuo: :pisnula:
:lol: :lol:
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#74016 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Image

Još Bosna, Kosovo i Srbija siva slika na balkanu, duboko u zaleđu NATO alijanse. :D
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#74017 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

emric wrote: 29/11/2019 23:21
Thorgerson wrote: 29/11/2019 16:14Ono što Dodik priča da nema prejudiciranja oko ulaska u NATO u dokumentu itd
To i ne treba tamo da piše, dokument tome i ne služi.
Thorgerson wrote: 29/11/2019 16:14države mogu uvijek odlučiti da neće da uđu
Referendum pa građani kažu svoje, a ja sam uvjeren da će osim 95% Bošnjaka i 90% Hrvata, za članstvo biti i makar 60% Srba.

Ko radi protiv članstva BiH u NATO-u taj je protiv sigurne budućnosti svoje djece, odnosno potpuni bolesnik. To članstvo nije za dobrobit samo Bošnjaka, nego i srpske i sve druge djece.

I podsjetimo se još jednom na sirovu činjenicu da je BiH praktično od 1992. godine NATO teritorij i ishod bilo kakve politike će biti NATO članstvo, na teži ili lakši način po onoga ko se tome suprotstavlja. ✌
Procitaj moj citav post. Fino sam napisao sta i kako i za sta dokument sluzi.

Drugo, ne mora to biti referendum. I ja sam za to da ne bude referendum. Ko zna sta ce tada biti na politickom trzistu. Zaboravi da ce se to desiti. Ako i dodjemo to tog zadnje koraka to ce ici nesto ekspresno po kratkom postupku. Cuj referendum. :-) Jest, bas ce NATO dati tu sansu i vrijeme domacim politicarim da ponovo usiju glave. To bi bila opsta katastrofa. :skoljka:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#74018 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

BHCluster wrote: 01/12/2019 23:23

Kako je samo ljubomoran.
:shock: :shock:

samo mani mani ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#74019 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

problemnatravunu wrote: 01/12/2019 20:10
Srdjan Puhalo

Braco Srbi, Dodik na Jahorini, pored tolikih ratnih zlocinaca,
nazvao gondolu "Emir Kusturica", a ski stazu "Novak Djokovic",
tacno me sramota kakav je mlakonja postao!!!

:pisnuo: :pisnula:
Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#74020 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Trenutno...

na Cirilici pere Plan reformi i brani brlog od NATOa.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#74021 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

...nemam zeludac za djikanovo preseravanje...bljaaak
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#74022 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by p206 »

na ptpc strašni analitičari su zaključili da je NATO dao ustupak intergalaktičkom Precedniku a on im zaprijetio sa još kineskih investicija, a za sve je kriva opozicija
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#74023 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Šta, ništa Soroš.... i političko Sarajevo ?
Ili neka odlazeća administarcija ili šta već, uglavnom odlazeće :lol:
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#74024 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

Krusko jednostavno neda Bosnjacima da se opuste, drzi ih konstantno budnima i na oprezu.
Dakle evo i veceras, jasno i glasno kaze kako Srbi moraju da naprave strategiju, svesrpski sporazum o ujedinjenju svih Srba u jednu drzavu kad okolnosti to dozvole. Ne, nije govorio da ce se preseliti iz Laktasa u Pancevo, vec da ce ta buduca drzava obuhvatati sve teritorije gdje Srbi zive. Nista izmedju redova, nikome nije lopticu nabacivao, ne krije, ne dvoumi se, jasno kaze da je to strateski cilj, samo da se okolnosti poklope u njihovu korist.
Cak je i Seselj popustio s tom spikom al Krusko se ne predaje.

Hvala ti Krusko!

:bih:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#74025 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

asker wrote: 02/12/2019 22:29 Krusko jednostavno neda Bosnjacima da se opuste, drzi ih konstantno budnima i na oprezu.
Dakle evo i veceras, jasno i glasno kaze kako Srbi moraju da naprave strategiju, svesrpski sporazum o ujedinjenju svih Srba u jednu drzavu kad okolnosti to dozvole. Ne, nije govorio da ce se preseliti iz Laktasa u Pancevo, vec da ce ta buduca drzava obuhvatati sve teritorije gdje Srbi zive. Nista izmedju redova, nikome nije lopticu nabacivao, ne krije, ne dvoumi se, jasno kaze da je to strateski cilj, samo da se okolnosti poklope u njihovu korist.
Cak je i Seselj popustio s tom spikom al Krusko se ne predaje.

Hvala ti Krusko!

:bih:
Dusa draga napacena, na kraju ce doci do opanaka i blata na njima.
Locked