https://www.klix.ba/vijesti/bih/supruzn ... /191128056
BAKIRE ODLAZI
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#7877 Re: BAKIRE ODLAZI
Eto, otišao je.
I on i Sebija.
Ali će se vratiti, jbjga.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#7878 Re: BAKIRE ODLAZI
Sebija u prvi put u izdanju da na sebi nema +20.000 KM garderobe i nakita.
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
#7879 Re: BAKIRE ODLAZI
piše da su otišli da UMRU?
zašto bi neko otišao da umre?
zašto bi neko otišao da umre?
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#7881 Re: BAKIRE ODLAZI
Jel se ono sebilja zavjestala u samostan il sta li

- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#7882 Re: BAKIRE ODLAZI
i nije se mogla propisno pokrit cak i u najsvetijem mjestu ,pobogu Bakire kako je ne dovedes malo u red,vidi joj vrata
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7883 Re: BAKIRE ODLAZI
usla dva sejtana u Meku…zemljotresi ucestalisadie_forever wrote: ↑28/11/2019 17:32vidi se da nisi musliman ili bosnjak,otisli na UMRU,a umra je jedan vjerski ritual..nije obavezan i spada pod manje bitnim od hadza
oho,v/nam, se oho
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#7884 Re: BAKIRE ODLAZI
I zar nisu tamo svi jednaki, ocito su neki malo jednakiji jer ih prati vojska 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7886 Re: BAKIRE ODLAZI
zar smiju časne sestre u meku.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7887 Re: BAKIRE ODLAZI
Gdje ti čast vidiš ovdje?
Možda kod oovih generala, ali i to teško...
Možda kod oovih generala, ali i to teško...
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#7888 Re: BAKIRE ODLAZI
Da nije kakva banka zaplatila u blizini. Kakav trezorcic... Pa pali.

Ili j ovo s proslog Halloween-a, pa se hamša maskirala u Ben Afleka iz "The Town"
A BOooakir... Ciceron, a ko drugi...
Uvijek nas je ostavljao bez teksta svojim oratorskim vjestinama.
Salu nastranu, sveta li su mjesta nakon sto ovo dvoje dzeparosa njima prohoda...

Ili j ovo s proslog Halloween-a, pa se hamša maskirala u Ben Afleka iz "The Town"
A BOooakir... Ciceron, a ko drugi...
Uvijek nas je ostavljao bez teksta svojim oratorskim vjestinama.
Salu nastranu, sveta li su mjesta nakon sto ovo dvoje dzeparosa njima prohoda...
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#7889 Re: BAKIRE ODLAZI
Ali kako hinjski jutros obrisase komentare ispod clanka o umri,vjerovatno iz straha da nekome ne padne na pamet zauzet busiju na aerodromu sa stingerom na ramenu i vrebat povratak aviona iz Meke
....Odavno nisam citala nasilnije i pogrdnije izjave o bilo kome 
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7891 Re: BAKIRE ODLAZI
Ma on je kurac od ovce....ko plati moze imati i ovako obezbjedjenjeMorningStar wrote: ↑28/11/2019 17:54 I zar nisu tamo svi jednaki, ocito su neki malo jednakiji jer ih prati vojska![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7892 Re: BAKIRE ODLAZI
U Fojnici
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7893 Re: BAKIRE ODLAZI

eee moji arabi, ovi ce vam Meku ispred ociju ukrast... en kranovi iza vec spremni... Gacko spremno...
- Carnival_Row
- Posts: 366
- Joined: 21/11/2019 18:43
#7894 Re: BAKIRE ODLAZI
ne primajte se našli bezveze frajku da se slika i ko neki investitor

- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#7895 Re: BAKIRE ODLAZI
Uhvatio se za ono najvaznije da mu ne ukraduCarnival_Row wrote: ↑29/11/2019 21:08 ne primajte se našli bezveze frajku da se slika i ko neki investitor![]()
![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7896 Re: BAKIRE ODLAZI
Zasta ga ovo Denis drzi?
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#7897 Re: BAKIRE ODLAZI
nece mu krasti to jbg sadMorningStar wrote: ↑29/11/2019 21:09Uhvatio se za ono najvaznije da mu ne ukraduCarnival_Row wrote: ↑29/11/2019 21:08 ne primajte se našli bezveze frajku da se slika i ko neki investitor![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#7900 Re: BAKIRE ODLAZI
Oplakah za ovo Gacko...Ne znam da li sira javnost zna ali Zvizganova mama je prije rata odrapila zatvora zbog pronevjere i to ne novca nego zlata..to Gacko bogato radja kleptomanijom ako nicim drugim

