Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#73726 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Orban čestitao BiH put ka NATO savezu

Nek' se jebe ovaj mađarski mešetar i spletkaroš!Nećeš više s Guardianom piti rujnog vina a otpada i poziv na pečenje u Bakincima. :mrgreen:

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#73727 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

NATO je izgleda zavrsena prica sad je na redu 'Deyton'.
Milorad Dodik: Moskva je jedini garant međunarodnog prava na Balkanu
Cvijanović: "Dejton" formula za opstanak BiH
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73728 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

512MB wrote: 21/11/2019 10:24 Rajkan jeste papak ali nema dlake na jeziku: http://vasicrajko.blogspot.com/2019/11/ ... 2.html?m=1
To Rojkane :lol: :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#73729 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Natavno preCednice jer samo drzave postaju clanice NATO saveza.
User avatar
SaraFina
Posts: 24421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#73730 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SaraFina »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... _nato.html
SVIJET MU SE SRUŠIO: Evo kako je ambasador Rusije reagovao na Program reformi za NATO

Povodom odluke Predsjedništva BiH da se u sjedište NATO-a dostavi Program reformi, reagovao je i ambasador Rusije u BiH Petar Ivancov.



Ruski ambasador u BiH Petar Ivancov izjavio je danas da dokument koji je Predsjedništvo BiH usvojilo u utorak, nije Godišnji nacionalni program (ANP) za NATO.

"Taj dokument nije povezan s integracijom BiH u NATO savez. Taj dokument nije povezan ni s Akcionim planom za članstvo u NATO (MAP)", izjavio je Ivancov za Radio-televiziju RS.

Predsjedništvo BiH juče je odobrilo da se NATO-u u Briselu dostavi dokument "Program reformi BiH", dan pošto Predstavnički dom BiH potvrdi imenovanje Zorana Tegeltije iz SNSD-a za predsjedavajućeg Savjeta ministara BiH.

Taj dokument usvojen je poslije sastanka članova Predsjedništva BiH sa ambasadorima zemalja Kvinte (SAD, Velika Britanija, Francuska, Njemačka i Italija) i sa šefom Delegacije EU u BiH Johanom Satlerom.

S jedne strane, tvrdi se da je taj dokument preimenovani "Godišnji nacionalni program" (ANP) koji znači početak realizacije "Akcionog plana za članstvo u NATO".

S druge strane, Dodik i njegov SNSD navode da se ne radi o dokumentu kojim će se aktivirati MAP.

Poslanici SDP BiH, SDS i PDP tražili su danas u Parlamentu BiH da se objavi sadržaj tog dokumenta, ali je taj zahtjev odbijen.

Pojedini poslanici su naveli da je članovima Predsedništva BiH naloženo da taj dokument stave u sefove.



:thumbup: :thumbup:
САМОСТАЛНОСТ СРПСКЕ

ПОЛИТИЧКИ ЉЕТОПИС Рајка Васића

среда, 20. новембар 2019.


КАКО ЈЕ

ОПОЗИЦИЈА У СРПСКОЈ

ОПЕТ ОДРАДИЛА

ПОСАО ЗА ЗАПАД

И САРАЈ ЧАДОР


Са Западом ништа ново.

А Срби све гори.

Дукати, опет, иду у Кесу Сарајевске Котлине.

Када је Додик потписао Тројни Пакт за формирање Савјета Министара у року од тридесет дана, знао сам да су га зајебали.

Или да је он зајебао нас.

То сам одмах и написао.

Рекао сам да ће Папир бити послан у Брисел.

То практично значи да се Нато Интеграције не прекидају.

Нато Интеграције за Републику Српску значе Нестанак Срба и Српске. Само на нешто дужи рок.

А до тада, значе одсијецање од сваког другог свијета и остављање у каљугама Сарај Чадора.

Србија је у нешто повољнијем положају. Јер не може бити укинута. Али ће стално бити сакаћена.

Додик је Прагматични Несистемаш.

И начинио је неколико стратешких грешака.

◘ Довео је, од 2010е па наовамо, до заустављања и стагнације СНСД-а. Ослонио се на околне сателитске партијице што је варљиво тло за озбиљну Националну Политику.

Она захтијева дуге и дубоке шипове на коју може да се постави необорива платформа.

СНСД не може непрестано да расте.

Али може непрестано да се стабилизује.

◘ У страху да Вучић не пригрли Опозицију у Српској, и да отворено не ради против Српске и њега, Додик је превише пришао Вучићу.

Коме је срце у одличном стању.

Али, глава је хронична.

Вучић се никада не изјашњава за Републику Српску.

Увијек за БиХ.

Вучић је манијакални Играча Запада који фолира са знањем руског језика.

Вучић је честитао Додику на Компромису.

Као што је договор поздравила и Америчка Амбасада у Сарајеву.

Компромис код Срба се зову гаће које су спале.

У Вуковом Рјечнику стоји Компромисер или Спалогаћа.

◘ Са Западом не можеш улазити ни у какав папирни, па чак и у усмени договор.

Имам с њима и искуства.

Када су све чинили да потпишем БХ Телевизију.

Било шта потпишите. Ми ћемо објаснити јавности.

Дабоме да нисам. Зато сам и попушио као Министар.

Што није нека штета.

Са Западом, кад потпишеш Једно Слово, они ти сутра донесу укоричених неколико томова, на којима је твој потпис.

Сабрана Дјела Издајника. Сунце Ти Јебем Жежено Непечено.

◘ Додик је, успут, погубио Институције. Странке, Владе, Народне Скупштине.

Он никога ништа не пита.

Тако може док си јак.

Чим посрнеш, нећеш стићи ни да се усереш.

Странка је, кадикад, пред укидање Војске Републике Српске, предлагала Демилитаризацију БиХ.

То нико није хтио да разматра и прихвати.

Зато што је Запад имао план да НАТО стави своју шапу на БиХ. И на Србе.

Од тада је требало држати Институционалну линију борбе.

◘ Превелика жеља и право да се формира Савјет Министара са СНСД, довели су до тога да се Додик морао попишманити.

Требало је СДС-у и ПДП-у пустити Савјет Министара. Чим су Черкез и Бакир запели за АНП.

А, јавно, само рећи, Ми не прихватамо АНП, МАП и НАТО. Ево вам СДС и ПДП, можда они хоће.

СДС је колаборацијом у Сарајеву, и другим приручним техникама, у прошлом мандату, изгубио 50.000 гласова.

И у овом би, ладно.

На тај начин би их се одвојило од Реублике Српске.

Не би имали приступа игралишту.

А, немогуће је бити Опозиција из Сарајева.

Из Сарајева можеш бити само турчин.

Опозиција је жарко жељела ту власт.

Сарај Чадор их је жарко волио да види у власти.

Запад је жарко прижељкивао да СДС и ПДП остану у власти.

Опозиција је, зато, подузела читав низ акција. Од разговора о новој Већини до измјене Пословника.

Тако су Додика натјерали у издају.

А он пропустио да утјера њих.

И њима.

СДС и ПДП су опет, феноменално, обавили посао за Запад.

*

Шта се сад може очекивати.

Ништа.

Штагод буде, то је Лаж Запада.

Додик прихватио Бакирову причу о новој одлуци Предсједништва и Парламентарне Скупштине БиХ. О Чланству у НАТО.

НАТО може рећи да ће пристати и на Референдум.

Али, од тога нема ништа.

Ово са слањем Папира у НАТО Штаб, знак је и да је Србија, Вучић, легао на руду НАТО Пакта.

Знак је да ће Русија да олади мало од Српске и Додика.

Русија је ко Бог.

Помози себи, помоће ти и она.

Али неће гинути и срат за тебе.

Запад је ко Педофил. Јебаће те у свако доба, и годишње и животно.

Пристао, непристао, уништиће те.







Rajko Vasić

Gospodine Rajko, topli pozdravi i najljepše želje!
miop
Posts: 1200
Joined: 13/10/2005 12:50

#73731 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by miop »

Компромис код Срба се зову гаће које су спале.
У Вуковом Рјечнику стоји Компромисер или Спалогаћа.
Са Западом, кад потпишеш Једно Слово, они ти сутра донесу укоричених неколико томова, на којима је твој потпис.
Сабрана Дјела Издајника.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#73732 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Компромис код Срба се зову гаће које су спале.
:lol: :lol: dobar dobar
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#73733 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zavrzlama »

Dodik ima samo jos jednu avanturu...


Posto snsd preuzima sve funkcije u institucijama BIH koje pripadaju srbima,dodik ce u jednom trenutku povuci sve srbe u pokusaju stvaranja anarhije...

Ta anarhija ce biti dovoljna da vucic odradi posao sa Kosovom..
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#73734 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Qoom »

Član predsjedništva ima samo spolovilo da licne, gotov je.
Ima da ga uzjašu Šarović, Borenović i njihova mladunčad dok ne crkne ko ker od moždanog.

To je to, ende, kraj.
swanfilter
Posts: 10817
Joined: 06/06/2008 18:52

#73735 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by swanfilter »

Stasa ministar trgovine i ekonomskih odnosa ... Ide potop ...
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#73736 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

Mile, ko je Kreten?!
Image

14.11.2019.
Milorad Dodik, lider SNSD-a, rekao je kako RS neće prihvatiti nikakav dokument koji može da liči na priču o Godišnjem nacionalnom planu (ANP).

"Mi nismo glupi da kažemo: Hajde vi to nazovite kako hoćete, neka se ne zove ANP, a onda to pošaljete u Brisel i oni to smatraju kao ANP. Zar stvarno misle da smo toliki kreteni? Naravno da nismo", rekao je Dodik.

19.11.2019.
Predsjedništvo BiH, čiji je član Milorad Dodik, usvojilo je dokument pod nazivom “Program za BiH”, koji će biti proslijeđen u sjedište NATO u Briselu, dan nakon što Zoran Tegeltija bude potvrđen za predsjedavajućeg Savjeta ministara u Predstavničkom domu BiH.
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#73737 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

Qoom wrote: 21/11/2019 13:54 Član predsjedništva ima samo spolovilo da licne, gotov je.
Ima da ga uzjašu Šarović, Borenović i njihova mladunčad dok ne crkne ko ker od moždanog.

To je to, ende, kraj.
Ne sekiraj se ti za Micka, zna on kako sa svojim stadom :mrgreen: .
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#73738 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MarshalDodik »

swanfilter wrote: 21/11/2019 13:58 Stasa ministar trgovine i ekonomskih odnosa ... Ide potop ...
Tronozac stabilniji nego ikad.
Srpska reprezentacija: Tegeltija, Cubrilovic, Kosarac i jos jedan s klupe :lol:
Hrvatska repka: Bevanda, Grubesa, Cavara prilično iskusni i uigrani
Bosnjacka repka: Turković, Podzic, Radoncic neosporan individualni kvalitet
Spavajmo mirno
mishic
Posts: 8407
Joined: 28/04/2011 16:29

#73739 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mishic »

He Rajko Vasiću čini se da ne kontaš da Srbi iz BiH nisu Država. Država je Bosna i Hercegovina i međunarodno pravo i međunarodna zajednica poznaju, priznaju i sarađuju sa državama. Ali čini se ti nisi jedini koji to ne konta. Puno je vas tamo koji bi svoj čeif, interes, namjere i ciljeva nametali i plasirali kao stavove Države. Halloooooo baaaaa...
Ima Država. Jer zbog takvih stavova mnogo je građana ove države davno Rajku ....... majku. I opet će.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73740 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

mishic wrote: 21/11/2019 14:19 He Rajko Vasiću čini se da ne kontaš da Srbi iz BiH nisu Država. Država je Bosna i Hercegovina i međunarodno pravo i međunarodna zajednica poznaju, priznaju i sarađuju sa državama. Ali čini se ti nisi jedini koji to ne konta. Puno je vas tamo koji bi svoj čeif, interes, namjere i ciljeva nametali i plasirali kao stavove Države. Halloooooo baaaaa...
Ima Država. Jer zbog takvih stavova mnogo je građana ove države davno Rajku ....... majku. I opet će.
Ko ozbiljno shvata bivšeg sportskog novinara iz Banja luke ???

Dodik je spustio gace jer mu je tako naredjeno.

Nema ovdje vise nista slučajno. Sve ide po planu, kako Uncle Sam zeli. Mislili su svi da je Amerika digla ruke od BiH, kada ono hladan tuš za Rusofile.

Zna se jos od 1990 da je ovo interesno područje SAD-a.

Mirno spavajte...
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73741 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

bunk wrote: 21/11/2019 10:27 Ne.
U domenu odbrane moze i 2:1.
za 2:1 u slucaju imenovanja presjedina vkeca ministara sam znao. a da vazi i za odbramu nisam.
saznat ce mo mi jos mnogo toga u okviru kampanje NATO integracije.

kao sto dugo godina nismo znali da po clanu 84 zakona o odbrani drzavmi sluznenici BiH imaju zakonsku obavezu da uvedu BiH u NATO.
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#73742 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Neka šema odbrambenih sistema NATO-a u Evropi. Centar gore, centar dole, raketni sistem tamo, raketni sistem vamo, Avio baza za brze intervencije i nadzor lijevo, deklarisane snage za brzu reakciju desno, itd, itd.
Đe smo, šta smo, ko je, đe je, kad je. :-D

Image

Image
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73743 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

igre oko NATO-a su tek u fazi zagrijavanja. sad u januaru makedonija postaje punopravni clan NATO-a. time BiH ostaje jedina zemlja na svijetu u procesu pristupanja NATO-u. i samim time svi potencijali NATO-a za prihvatanje nove clanice su usmjereni na BiH. tema NATO u buducnosti ce biti jedna od glavnih tema, ako ne i najglavnija, na bh. politockoj sceni. pocinji te se navikavati na to.
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#73744 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Ukrajina i Kosovo :wink:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73745 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

155_mm wrote: 21/11/2019 14:43
bunk wrote: 21/11/2019 10:27 Ne.
U domenu odbrane moze i 2:1.
za 2:1 u slucaju imenovanja presjedina vkeca ministara sam znao. a da vazi i za odbramu nisam.
saznat ce mo mi jos mnogo toga u okviru kampanje NATO integracije.

kao sto dugo godina nismo znali da po clanu 84 zakona o odbrani drzavmi sluznenici BiH imaju zakonsku obavezu da uvedu BiH u NATO.
Usvojeno ima 10 godina,ne prica se o tome ali se radi...
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73746 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

S obzirom na to da je postavljeno pitanje da li je to suštinski Godišnji nacionalni program (ANP) koji je potreban da bi BiH nastavila proces u okviru MAP-a na putu ka NATO-u, upitali smo ih za komentar.

"Radujemo se što ćemo raditi s Bosnom i Hercegovinom na osnovu Programa reformi. Što se tiče samog dokumenta, nismo ga još dobili, tako da je preuranjeno davati komentare o njemu. U općem smislu, ovaj Program će pomoći Bosni i Hercegovini da ojača saradnju s NATO-om", kazali su nam iz NATO štaba.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-nato ... /191121093
nekako mi se cini da kad dobiju dokument da ce reci da je to najbolji ANP u historiji NATO-a, u stilu "kao da smo ga mi u briselu napisali".

hahaha
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73747 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

bunk wrote: 21/11/2019 14:55
155_mm wrote: 21/11/2019 14:43
bunk wrote: 21/11/2019 10:27 Ne.
U domenu odbrane moze i 2:1.
za 2:1 u slucaju imenovanja presjedina vkeca ministara sam znao. a da vazi i za odbramu nisam.
saznat ce mo mi jos mnogo toga u okviru kampanje NATO integracije.

kao sto dugo godina nismo znali da po clanu 84 zakona o odbrani drzavmi sluznenici BiH imaju zakonsku obavezu da uvedu BiH u NATO.
Usvojeno ima 10 godina,ne prica se o tome ali se radi...
2009 Radman boy potpisao. Sve ostalo je historija.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#73748 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

155_mm wrote: 21/11/2019 15:07
S obzirom na to da je postavljeno pitanje da li je to suštinski Godišnji nacionalni program (ANP) koji je potreban da bi BiH nastavila proces u okviru MAP-a na putu ka NATO-u, upitali smo ih za komentar.

"Radujemo se što ćemo raditi s Bosnom i Hercegovinom na osnovu Programa reformi. Što se tiče samog dokumenta, nismo ga još dobili, tako da je preuranjeno davati komentare o njemu. U općem smislu, ovaj Program će pomoći Bosni i Hercegovini da ojača saradnju s NATO-om", kazali su nam iz NATO štaba.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-nato ... /191121093
nekako mi se cini da kad dobiju dokument da ce reci da je to najbolji ANP u historiji NATO-a, u stilu "kao da smo ga mi u briselu napisali".

hahaha
Stigne u sekretarijat, lik pa pogleda i ne moze da dodje sebi sta gleda, zovne nadređenog i pita ga a ovaj vec place od smijeha kaze u redu je SAD odobrila. :lol:
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#73749 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

Da ce ga opozicija rascereciti, to je sigurno. Ne mislim da su oni nesto znatno bolji, ali dobili su dar s neba za kampanju, sve svali na Dodika i ekipu. Ono troje galamdzija su pit bullovi, ovakvu sansu nece propustiti.

Istovremeno imaju povod (eventualnim uspjehom na izborima) da normalizuju odnose, jer su, jel', ovi prosli doveli nas pred svrsen cin. Nebi mi, al kasno je sad za srbovanje, daj ekonomiju, pravosudje, natalitet, zadrzati mlade itd itd.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#73750 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

Nije cudo pa nasi ljudi ne idu u pozoriste.
Kad imamo ovakvu politiku.
Marisol.
:meza1:
Locked