PM72 wrote: ↑19/11/2019 19:38155_mm wrote: ↑19/11/2019 19:35
opet ti tvrdis nesto za nekoga a nemas pojma ni sta je ni ko je.
isto kao kad bi neki forumas za tebe tvrdio da si iz mjesanog braka i da si 1992. moga da biras koju ces stranu. i da si se danas pokajao sto si izabrao A BiH. i da to ne mozes prezaliti pa lijecis frustracoje na ovom forumu.
![]()
ja znam da ti nisi bio minute u rovu...
A iz mješanog sam braka...mati mi je žensko a otac muško...šta te još interesuje? Mogao sam birati stranu i to nekoliko puta i ne mogu da prežalim što sam ostao a ne liječim frustracije nego ljudima ukazujem da si recimo ti jedan od većih ložioničara ...
ma ne umisljaj bolan da mene nesto interesuje o tebi.

