Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73551 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

PM72 wrote: 19/11/2019 19:38
155_mm wrote: 19/11/2019 19:35
PM72 wrote: 19/11/2019 19:30 Činjenica je da si glavni ložioničar na portalu a nisi bio minute u rovu...eto,to je činjenica.

opet ti tvrdis nesto za nekoga a nemas pojma ni sta je ni ko je.

isto kao kad bi neki forumas za tebe tvrdio da si iz mjesanog braka i da si 1992. moga da biras koju ces stranu. i da si se danas pokajao sto si izabrao A BiH. i da to ne mozes prezaliti pa lijecis frustracoje na ovom forumu.

:lol:
ja znam da ti nisi bio minute u rovu...

A iz mješanog sam braka...mati mi je žensko a otac muško...šta te još interesuje? Mogao sam birati stranu i to nekoliko puta i ne mogu da prežalim što sam ostao a ne liječim frustracije nego ljudima ukazujem da si recimo ti jedan od većih ložioničara ...
:lol: :lol: :lol:

ma ne umisljaj bolan da mene nesto interesuje o tebi.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#73552 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

Janjicar wrote: 19/11/2019 19:26 Pa ako je cinjenica prodji sa zastavom BiH gdje ti PM govori ?
Sta znaci proci sa zastavom BiH, ja ljetos bio u tim krajevima planinario, na autu zalijepljena zastavica BiH kao i na vecini drugih koja sam vidio. Ljudi kao drugi ljudi, nisam stekao utisak da sam u Srbiji ili nekoj drugoj drzavi nego u BiH jer se stalno prica o BiH, kod nas u BiH i sl. Malo pretjerujete.
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#73553 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hame_ »

King nam uđe i mi to još slavimo - next level dokad više :-)

Bravo Mile, majstore "rahat patnje" :run:
Last edited by Hame_ on 19/11/2019 19:47, edited 2 times in total.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#73554 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

PM72 wrote: 19/11/2019 19:39
detroit-mercy wrote: 19/11/2019 19:38
PM72 wrote: 19/11/2019 19:02 Prije nešto više od 100 godina Srbija je od Kajmakčalana ,na granici Bugarske i Makedonije došla do Drine...nakon 100 godina došla je do Kozje ćuprije...

Pa ti vidi...

Bošnjaka je ,prije nešto više od 100 godina,bilo do Užica i to većina...sad,nakon 100 godina nema nas 2 puna autobusa od Užica do Kozje ćuprije...a ovo od Kozje ćuprije pa prema zapadu sve pomrije i ode...

Pa ti vidi...
Ako ce mo iskreno, dosla je do Zagreba i Rijeke :mrgreen: .
u pravu si ali je pobola kolčiće na Drini...
Pa kolcici su i danas na Drini :mrgreen: .
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#73555 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by PM72 »

detroit-mercy wrote: 19/11/2019 19:45
Janjicar wrote: 19/11/2019 19:26 Pa ako je cinjenica prodji sa zastavom BiH gdje ti PM govori ?
Sta znaci proci sa zastavom BiH, ja ljetos bio u tim krajevima planinario, na autu zalijepljena zastavica BiH kao i na vecini drugih koja sam vidio. Ljudi kao drugi ljudi, nisam stekao utisak da sam u Srbiji ili nekoj drugoj drzavi nego u BiH jer se stalno prica o BiH, kod nas u BiH i sl. Malo pretjerujete.
kažeš-planinario i imao zastavicu BiH na autu...i ja planinarim stalno po Trebeviću,Treskavici,Jahorini,Romaniji i imam BiH na autu.To nije problem,neće ti niko šajbu razbiti radi toga ali...
Pronesi zastavu Dragane Vikiću...pjesma...odvrni je na Palama,Foči ili Zvorniku.Ili šehidski rastanak,Mujo kuje i slične pjesme...pa ćeš vidjeti šta će ti biti.
A to isto uradi u recimo Hadžićima ili Bugojnu...

Šta misliš,gdje ćeš bolje proći?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73556 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Janjicar wrote: 19/11/2019 19:42
Maraschino wrote: 19/11/2019 19:40
Tebi drago ali da znas, nece ni to dugo. :wink:

Usput, valja im krepavati u drzavi koju ne priznaju, nosati dokumenta na kojima nema orlova...
:lol:
to ti kao drago :lol: :lol:

i u tuzli su mislili tako napraviti pa fasovase odma na startu :lol: :lol:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73557 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

PM72 wrote: 19/11/2019 19:49
detroit-mercy wrote: 19/11/2019 19:45
Janjicar wrote: 19/11/2019 19:26 Pa ako je cinjenica prodji sa zastavom BiH gdje ti PM govori ?
Sta znaci proci sa zastavom BiH, ja ljetos bio u tim krajevima planinario, na autu zalijepljena zastavica BiH kao i na vecini drugih koja sam vidio. Ljudi kao drugi ljudi, nisam stekao utisak da sam u Srbiji ili nekoj drugoj drzavi nego u BiH jer se stalno prica o BiH, kod nas u BiH i sl. Malo pretjerujete.
kažeš-planinario i imao zastavicu BiH na autu...i ja planinarim stalno po Trebeviću,Treskavici,Jahorini,Romaniji i imam BiH na autu.To nije problem,neće ti niko šajbu razbiti radi toga ali...
Pronesi zastavu Dragane Vikiću...pjesma...odvrni je na Palama,Foči ili Zvorniku.Ili šehidski rastanak,Mujo kuje i slične pjesme...pa ćeš vidjeti šta će ti biti.
A to isto uradi u recimo Hadžićima ili Bugojnu...

Šta misliš,gdje ćeš bolje proći?
pa sta ce biti?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#73558 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Maraschino wrote: 19/11/2019 19:29
bunk wrote: 19/11/2019 19:11 Moze li neko ko zna preko one slike na kojoj su lideri "BH bloka" napisati "nista nam nije jasno" :lol: :lol:
Fild: Pokrenut će se neophodne reforme u sektoru odbrane
Pozdravljamo postignuti dogovor članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine kojim se postižu ključni ciljevi formiranja vlasti i nastavka partnerstva i saradnje između BiH i NATO
https://imgflip.com/memegenerator

Skiniu koju hoces sliku, pisi sta hoces i kopiraj. :D
Image
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#73559 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by PM72 »

155_mm wrote: 19/11/2019 19:56
PM72 wrote: 19/11/2019 19:49
detroit-mercy wrote: 19/11/2019 19:45
Sta znaci proci sa zastavom BiH, ja ljetos bio u tim krajevima planinario, na autu zalijepljena zastavica BiH kao i na vecini drugih koja sam vidio. Ljudi kao drugi ljudi, nisam stekao utisak da sam u Srbiji ili nekoj drugoj drzavi nego u BiH jer se stalno prica o BiH, kod nas u BiH i sl. Malo pretjerujete.
kažeš-planinario i imao zastavicu BiH na autu...i ja planinarim stalno po Trebeviću,Treskavici,Jahorini,Romaniji i imam BiH na autu.To nije problem,neće ti niko šajbu razbiti radi toga ali...
Pronesi zastavu Dragane Vikiću...pjesma...odvrni je na Palama,Foči ili Zvorniku.Ili šehidski rastanak,Mujo kuje i slične pjesme...pa ćeš vidjeti šta će ti biti.
A to isto uradi u recimo Hadžićima ili Bugojnu...

Šta misliš,gdje ćeš bolje proći?
pa sta ce biti?
Probaj pa ćeš vidjeti.Budi golemi Bošnjak i mudonja pa na Sokocu,Palama jal Foči razvij ljiljane.Ili na bilo kojem dijelu (naseljenom) BiH koji se nalazi u entitetu RS.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73560 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

problemnatravunu wrote: 19/11/2019 19:57
Maraschino wrote: 19/11/2019 19:29
bunk wrote: 19/11/2019 19:11 Moze li neko ko zna preko one slike na kojoj su lideri "BH bloka" napisati "nista nam nije jasno" :lol: :lol:
https://imgflip.com/memegenerator

Skiniu koju hoces sliku, pisi sta hoces i kopiraj. :D
Image
:lol: :lol:
thx a i @Maraschino isto hvala isprobacu to :D
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73561 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

NATO se širi sve do svemira
https://avaz.ba/globus/svijet/530062/na ... do-svemira


ali u BiH necete. to vam vlasnik cipela broj 48 porucuje.
:D

p.s. a u focu pogotovo.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73562 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

PM72 wrote: 19/11/2019 20:01
155_mm wrote: 19/11/2019 19:56

pa sta ce biti?
Probaj pa ćeš vidjeti.Budi golemi Bošnjak i mudonja pa na Sokocu,Palama jal Foči razvij ljiljane.Ili na bilo kojem dijelu (naseljenom) BiH koji se nalazi u entitetu RS.
ali ti ocigledno vec znas. pa kazi onda. u cemu je problem?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#73563 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by PM72 »

problem je što se BiH ne poštuje u više od 70 % njene teritorije...
archi_a
Posts: 11872
Joined: 11/12/2011 18:11

#73564 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »



Pobedaaaaa, bre! :pisnuo:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73565 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

PM72 wrote: 19/11/2019 20:07 problem je što se BiH ne poštuje u više od 70 % njene teritorije...
pa to je tako u zadnjih 150 godina. nekad je bilo i na 100%.

nego nisi rekao sta ce se dogoditi tom nekom sa ljiljanima na romaniji.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#73566 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Janjicar »

Maraschino wrote: 19/11/2019 19:53
Janjicar wrote: 19/11/2019 19:42
Maraschino wrote: 19/11/2019 19:40
Tebi drago ali da znas, nece ni to dugo. :wink:

Usput, valja im krepavati u drzavi koju ne priznaju, nosati dokumenta na kojima nema orlova...
:lol:
to ti kao drago :lol: :lol:

i u tuzli su mislili tako napraviti pa fasovase odma na startu :lol: :lol:
Pun si predrasuda o ljudima koji drugčije razmisljaju, ne pokazujes to samo na ovoj temi nego i na ostalim. Ako sam ja za tebe srbin zbog samokritičnosti narodu kojem i sam pripadam onda se ponosim tim.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73567 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

PM72 wrote: 19/11/2019 20:01
Probaj pa ćeš vidjeti.Budi golemi Bošnjak i mudonja pa na Sokocu,Palama jal Foči razvij ljiljane.Ili na bilo kojem dijelu (naseljenom) BiH koji se nalazi u entitetu RS.
Ovo vam je bas prezvakano i providno.
Eno ga Tokic u sred B.Luke pa dobi na sudu.
Trenutno se to podrazumijeva jos uvijek kao provokacija i valja se tuci sa budalama dok im nesto dokazes.
Da ces glavu izgubiti zbog toga, neces sigurno pa cemu onda ''smijes li''.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73568 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Janjicar wrote: 19/11/2019 20:13 Pun si predrasuda o ljudima koji drugčije razmisljaju, ne pokazujes to samo na ovoj temi nego i na ostalim. Ako sam ja za tebe srbin zbog samokritičnosti narodu kojem i sam pripadam onda se ponosim tim.
kojoj samokriticnosti?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#73569 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by PM72 »

155_mm wrote: 19/11/2019 20:13
PM72 wrote: 19/11/2019 20:07 problem je što se BiH ne poštuje u više od 70 % njene teritorije...
pa to je tako u zadnjih 150 godina. nekad je bilo i na 100%.

nego nisi rekao sta ce se dogoditi tom nekom sa ljiljanima na romaniji.
Ili će fasovati ili će biti priveden u stanicu policije ili u ustanovu na Podromaniji.Na posmatranje.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#73570 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by PM72 »

Maraschino wrote: 19/11/2019 20:14
PM72 wrote: 19/11/2019 20:01
Probaj pa ćeš vidjeti.Budi golemi Bošnjak i mudonja pa na Sokocu,Palama jal Foči razvij ljiljane.Ili na bilo kojem dijelu (naseljenom) BiH koji se nalazi u entitetu RS.
Ovo vam je bas prezvakano i providno.
Eno ga Tokic u sred B.Luke pa dobi na sudu.
Trenutno se to podrazumijeva jos uvijek kao provokacija i valja se tuci sa budalama dok im nesto dokazes.
Da ces glavu izgubiti zbog toga, neces sigurno pa cemu onda ''smijes li''.
Kao prvo,ne treba tražiti guzici čepa.Tako se kaže za one koji se ufuraju da im niko ništa ne može.Pa kad dobiju po labrnji manji su od makova zrna.Tokiću je trebo publicitet i vodio kamere sa sobom da kao razvije ljiljane u sred Banja Luke.Pička mu materina-nije ih nosio ni 1992 ali za potrebe reklame...
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#73571 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

PM72 wrote: 19/11/2019 19:49
detroit-mercy wrote: 19/11/2019 19:45
Janjicar wrote: 19/11/2019 19:26 Pa ako je cinjenica prodji sa zastavom BiH gdje ti PM govori ?
Sta znaci proci sa zastavom BiH, ja ljetos bio u tim krajevima planinario, na autu zalijepljena zastavica BiH kao i na vecini drugih koja sam vidio. Ljudi kao drugi ljudi, nisam stekao utisak da sam u Srbiji ili nekoj drugoj drzavi nego u BiH jer se stalno prica o BiH, kod nas u BiH i sl. Malo pretjerujete.
kažeš-planinario i imao zastavicu BiH na autu...i ja planinarim stalno po Trebeviću,Treskavici,Jahorini,Romaniji i imam BiH na autu.To nije problem,neće ti niko šajbu razbiti radi toga ali...
Pronesi zastavu Dragane Vikiću...pjesma...odvrni je na Palama,Foči ili Zvorniku.Ili šehidski rastanak,Mujo kuje i slične pjesme...pa ćeš vidjeti šta će ti biti.
A to isto uradi u recimo Hadžićima ili Bugojnu...

Šta misliš,gdje ćeš bolje proći?
Hoces reci da se sevdalinke ne cuju u entitetu, ja sjedio u restoranu, lola odvrno sevdalinke do daske jos i staff mu pomalo pjevusi :mrgreen:. Budala svugdje ima, generalno, boli svijeta kurac.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73572 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Janjicar wrote: 19/11/2019 20:13
Pun si predrasuda o ljudima koji drugčije razmisljaju, ne pokazujes to samo na ovoj temi nego i na ostalim. Ako sam ja za tebe srbin zbog samokritičnosti narodu kojem i sam pripadam onda se ponosim tim.
Cuj predrasuda.
Vozacka mi je starija od tebe sto znaci da sam sa svakim isao u skolu, radio pa i ratovao i opet radim i sretnem se sa svakim.

...a ti nisi samokritican ti si obicni provokator i znam takve.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#73573 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Janjicar »

155_mm wrote: 19/11/2019 20:15
Janjicar wrote: 19/11/2019 20:13 Pun si predrasuda o ljudima koji drugčije razmisljaju, ne pokazujes to samo na ovoj temi nego i na ostalim. Ako sam ja za tebe srbin zbog samokritičnosti narodu kojem i sam pripadam onda se ponosim tim.
kojoj samokriticnosti?
Brate neam vremena Bgm al i obojio bih ti da skontaš.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73574 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Janjicar wrote: 19/11/2019 20:20
155_mm wrote: 19/11/2019 20:15
Janjicar wrote: 19/11/2019 20:13 Pun si predrasuda o ljudima koji drugčije razmisljaju, ne pokazujes to samo na ovoj temi nego i na ostalim. Ako sam ja za tebe srbin zbog samokritičnosti narodu kojem i sam pripadam onda se ponosim tim.
kojoj samokriticnosti?
Brate neam vremena Bgm al i obojio bih ti da skontaš.
odjednom ti nestalo vremena! hajd onda sretan ti put!
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73575 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

archi_a wrote: 19/11/2019 20:11

Pobedaaaaa, bre! :pisnuo:
ovome se vec prividjaju NATO vojnici na drini.
:D
Locked