BAKIRE ODLAZI
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#7701 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir: Hvala Nejri i NS sto nas ostavise i 2020 da vladamo gradom Sarajevo
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#7702 Re: BAKIRE ODLAZI
Jedno ministarstvo za mog bakira...
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#7703 Re: BAKIRE ODLAZI
Po Zakonu sad je i NS s nama
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#7705 Re: BAKIRE ODLAZI
Šta ono bi ANP?
Je li to neko nekad spomenuo?
Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo...
Je li to neko nekad spomenuo?
Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo...
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#7706 Re: BAKIRE ODLAZI
pa nisu.pemanapemani wrote: ↑19/11/2019 14:55 Šta ono bi ANP?
Je li to neko nekad spomenuo?
Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo...![]()
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#7707 Re: BAKIRE ODLAZI
Samo je hladovina patriotska , zajednicki podmititelj i corbynovo sranje..

-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#7708 Re: BAKIRE ODLAZI
Znam. Oni ne mogu izdati, šta god da urade.The 51st State wrote: ↑19/11/2019 14:56pa nisu.pemanapemani wrote: ↑19/11/2019 14:55 Šta ono bi ANP?
Je li to neko nekad spomenuo?
Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo...![]()
Sad će nas godinu dana, uz pomoć internet brigada, uvjeravati da je ovaj neki Program reformi = ANP.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
-
TheGodfather001
- Posts: 1627
- Joined: 24/05/2004 10:44
#7711 Re: BAKIRE ODLAZI
A što Bakira svi krive??? Bakir je na bedemu otadžbine na Bosforu kao svi ispravni muslimani
Pa Komšo i Frljo su ovo potpisali sa Do-Dick-om!! Bakir nije aktivni učesnik, štaviše u posljednje vrijeme nema ga niĐe
Pa Komšo i Frljo su ovo potpisali sa Do-Dick-om!! Bakir nije aktivni učesnik, štaviše u posljednje vrijeme nema ga niĐe
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#7712 Re: BAKIRE ODLAZI
Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7713 Re: BAKIRE ODLAZI
Ahaaaaa, pa sto tako ne kazes. Jel zna Dodik za to?
-
TheGodfather001
- Posts: 1627
- Joined: 24/05/2004 10:44
#7714 Re: BAKIRE ODLAZI
Šta su ispregovarali?? Ono što Dodiku odgovara i što je jednako reviziji tužbe protiv Srbije?? "Ma haj'te molim vas"
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#7715 Re: BAKIRE ODLAZI
Zar nije do prije dva sata važila ona dobra patriotska, jaka ko stijena - nema imenovanja Predsjedavajućeg Vijeća ministara dok ANP ne stigne u štab NATO?
Sada ispada da prvo ide imenovanje Tegeltije, pa će onda neka komisija za nešto poslati neki kompromisni Program u kojem se nalaze neki dijelovi koji su se nalazili u pokojnom ANP.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#7716 Re: BAKIRE ODLAZI
Kako lik promijeni pricu
Devicu, jesil to ti
Bake bi prodao drzavu za KS i Seku. Gnjida beskicmenjacka
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#7717 Re: BAKIRE ODLAZI
Ovo opet SDA botovi zaradjuju platu na temama?
Smarate zivota mi vaseg ... sluge HDZ-a koje se prodaju za patriote. Dajte im jos koje bitno ministarstvo za klikere. Pogurajte opet Aluminij od nasih novaca.
Smarate zivota mi vaseg ... sluge HDZ-a koje se prodaju za patriote. Dajte im jos koje bitno ministarstvo za klikere. Pogurajte opet Aluminij od nasih novaca.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#7718 Re: BAKIRE ODLAZI
Kao što napisah na drugoj temi,ono kad ti traže dvije slike i ličnu a ti pošalješ iskaznicu iz biblioteke a bibliotekarka te uvjeri da je to OK.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#7719 Re: BAKIRE ODLAZI
Prije se bar ušute nekoliko dana, pa se onda prave budale. Ili ako baš zajebu i izblamiraju se, promijene nick.
Sad se osililo i pu pike ono što sam jutros govorio više ne važi.
Ko mi to spomene, odgovorim mu sa - kmekmekme.
Sad se osililo i pu pike ono što sam jutros govorio više ne važi.
Ko mi to spomene, odgovorim mu sa - kmekmekme.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#7720 Re: BAKIRE ODLAZI
Nisu to SDA botovi nego zabrinuti glasaci SDP-a, NS-a i NIP-aRamzess Veliki wrote: ↑19/11/2019 15:06 Ovo opet SDA botovi zaradjuju platu na temama?
Smarate zivota mi vaseg ... sluge HDZ-a koje se prodaju za patriote. Dajte im jos koje bitno ministarstvo za klikere. Pogurajte opet Aluminij od nasih novaca.
Nijedan se nije izjasnio ko SDA-ovac, sl bukvalno. Sramota ili instrukcija
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#7721 Re: BAKIRE ODLAZI
Meh,rekoh podavno ,hrdaju q i dlaka smeta..pemanapemani wrote: ↑19/11/2019 15:04Zar nije do prije dva sata važila ona dobra patriotska, jaka ko stijena - nema imenovanja Predsjedavajućeg Vijeća ministara dok ANP ne stigne u štab NATO?
Sada ispada da prvo ide imenovanje Tegeltije, pa će onda neka komisija za nešto poslati neki kompromisni Program u kojem se nalaze neki dijelovi koji su se nalazili u pokojnom ANP.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#7722 Re: BAKIRE ODLAZI
Ima jos jedan odgovor, hrdjavom qurcu i dlaka smetapemanapemani wrote: ↑19/11/2019 15:08 Prije se bar ušute nekoliko dana, pa se onda prave budale. Ili ako baš zajebu i izblamiraju se, promijene nick.
Sad se osililo i pu pike ono što sam jutros govorio više ne važi.
Ko mi to spomene, odgovorim mu sa - kmekmekme.![]()
Bas bezobrazni levati, nista cudno, realno
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#7723 Re: BAKIRE ODLAZI
bunk wrote: ↑19/11/2019 15:09Meh,rekoh podavno ,hrdaju q i dlaka smeta..pemanapemani wrote: ↑19/11/2019 15:04Zar nije do prije dva sata važila ona dobra patriotska, jaka ko stijena - nema imenovanja Predsjedavajućeg Vijeća ministara dok ANP ne stigne u štab NATO?
Sada ispada da prvo ide imenovanje Tegeltije, pa će onda neka komisija za nešto poslati neki kompromisni Program u kojem se nalaze neki dijelovi koji su se nalazili u pokojnom ANP.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#7724 Re: BAKIRE ODLAZI
Zahigarić se angažovao, da preko svojih veza nađe studenta koji će napisati taj "Program reformi" za cvaju.pemanapemani wrote: ↑19/11/2019 14:58 Sad će nas godinu dana, uz pomoć internet brigada, uvjeravati da je ovaj neki Program reformi = ANP.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7725 Re: BAKIRE ODLAZI
Nego sta jos ima u vezi NATO? Hoce li OSBiH praviti reforme ili ce Savez izviđača u Bosni i Hercegovini to umjesto njih?
