BAKIRE ODLAZI

Post Reply
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#7701 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

Bakir: Hvala Nejri i NS sto nas ostavise i 2020 da vladamo gradom Sarajevo
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#7702 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by studiorum_tuzlaensis »

Jedno ministarstvo za mog bakira...
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#7703 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

studiorum_tuzlaensis wrote: 19/11/2019 14:36 Jedno ministarstvo za mog bakira...
Po Zakonu sad je i NS s nama
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#7705 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pemanapemani »

Šta ono bi ANP?

Je li to neko nekad spomenuo?

Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo... :-)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#7706 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by The 51st State »

pemanapemani wrote: 19/11/2019 14:55 Šta ono bi ANP?

Je li to neko nekad spomenuo?

Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo... :-)
pa nisu.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#7707 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bunk »

Samo je hladovina patriotska , zajednicki podmititelj i corbynovo sranje.. :lol: :lol:
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#7708 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pemanapemani »

The 51st State wrote: 19/11/2019 14:56
pemanapemani wrote: 19/11/2019 14:55 Šta ono bi ANP?

Je li to neko nekad spomenuo?

Šta kažu, SDA proBiH stranka, Komšo ublehaš patriota, izdat nećemo i ne znamo... :-)
pa nisu.
Znam. Oni ne mogu izdati, šta god da urade.

Sad će nas godinu dana, uz pomoć internet brigada, uvjeravati da je ovaj neki Program reformi = ANP.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#7709 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pemanapemani »

bunk wrote: 19/11/2019 14:57 Samo je hladovina patriotska , zajednicki podmititelj i corbynovo sranje.. :lol: :lol:
Halo ba, jesi ti tvrdio da nema Boga da će se pristati na formiranje vlasti bez ANP?
Ima li barem malo stida? Ono, mrvica, zera...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#7710 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

putokaz1 wrote: 19/11/2019 14:28 Bakir: Hvala Nejri i NS sto nas ostavise i 2020 da vladamo gradom Sarajevo
Ti bas ne popustas, trolcino
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#7711 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by TheGodfather001 »

A što Bakira svi krive??? Bakir je na bedemu otadžbine na Bosforu kao svi ispravni muslimani
Pa Komšo i Frljo su ovo potpisali sa Do-Dick-om!! Bakir nije aktivni učesnik, štaviše u posljednje vrijeme nema ga niĐe
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#7712 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bunk »

Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#7713 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

bunk wrote: 19/11/2019 15:01 Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Ahaaaaa, pa sto tako ne kazes. Jel zna Dodik za to?
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#7714 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by TheGodfather001 »

bunk wrote: 19/11/2019 15:01 Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Šta su ispregovarali?? Ono što Dodiku odgovara i što je jednako reviziji tužbe protiv Srbije?? "Ma haj'te molim vas"
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#7715 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pemanapemani »

bunk wrote: 19/11/2019 15:01 Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Zar nije do prije dva sata važila ona dobra patriotska, jaka ko stijena - nema imenovanja Predsjedavajućeg Vijeća ministara dok ANP ne stigne u štab NATO?

Sada ispada da prvo ide imenovanje Tegeltije, pa će onda neka komisija za nešto poslati neki kompromisni Program u kojem se nalaze neki dijelovi koji su se nalazili u pokojnom ANP.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#7716 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

drug_profi wrote: 19/11/2019 15:03
bunk wrote: 19/11/2019 15:01 Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Ahaaaaa, pa sto tako ne kazes. Jel zna Dodik za to?
Kako lik promijeni pricu :lol:

Devicu, jesil to ti :mrgreen:

Bake bi prodao drzavu za KS i Seku. Gnjida beskicmenjacka
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#7717 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Ramzess Veliki »

Ovo opet SDA botovi zaradjuju platu na temama?

Smarate zivota mi vaseg ... sluge HDZ-a koje se prodaju za patriote. Dajte im jos koje bitno ministarstvo za klikere. Pogurajte opet Aluminij od nasih novaca.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#7718 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bingov buraz »

Kao što napisah na drugoj temi,ono kad ti traže dvije slike i ličnu a ti pošalješ iskaznicu iz biblioteke a bibliotekarka te uvjeri da je to OK.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#7719 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pemanapemani »

Prije se bar ušute nekoliko dana, pa se onda prave budale. Ili ako baš zajebu i izblamiraju se, promijene nick.

Sad se osililo i pu pike ono što sam jutros govorio više ne važi.

Ko mi to spomene, odgovorim mu sa - kmekmekme. :shock:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#7720 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Ramzess Veliki wrote: 19/11/2019 15:06 Ovo opet SDA botovi zaradjuju platu na temama?

Smarate zivota mi vaseg ... sluge HDZ-a koje se prodaju za patriote. Dajte im jos koje bitno ministarstvo za klikere. Pogurajte opet Aluminij od nasih novaca.
Nisu to SDA botovi nego zabrinuti glasaci SDP-a, NS-a i NIP-a :lol: pa se, jadni, brinu.

Nijedan se nije izjasnio ko SDA-ovac, sl bukvalno. Sramota ili instrukcija :?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#7721 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bunk »

pemanapemani wrote: 19/11/2019 15:04
bunk wrote: 19/11/2019 15:01 Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Zar nije do prije dva sata važila ona dobra patriotska, jaka ko stijena - nema imenovanja Predsjedavajućeg Vijeća ministara dok ANP ne stigne u štab NATO?

Sada ispada da prvo ide imenovanje Tegeltije, pa će onda neka komisija za nešto poslati neki kompromisni Program u kojem se nalaze neki dijelovi koji su se nalazili u pokojnom ANP.
Meh,rekoh podavno ,hrdaju q i dlaka smeta..
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#7722 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

pemanapemani wrote: 19/11/2019 15:08 Prije se bar ušute nekoliko dana, pa se onda prave budale. Ili ako baš zajebu i izblamiraju se, promijene nick.

Sad se osililo i pu pike ono što sam jutros govorio više ne važi.

Ko mi to spomene, odgovorim mu sa - kmekmekme. :shock:
Ima jos jedan odgovor, hrdjavom qurcu i dlaka smeta :lol:

Bas bezobrazni levati, nista cudno, realno
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#7723 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pemanapemani »

bunk wrote: 19/11/2019 15:09
pemanapemani wrote: 19/11/2019 15:04
bunk wrote: 19/11/2019 15:01 Pa jadan ne bio vidis li ti da su ambasadori pet glavnih zemalja NATO saveza ovo ispregovarali i da dokument koji je prihvatljiv NATO savezu ide u Brisel.
Jesi li ti slijep ili si toliko zaludjen glupostima trenerke i kifle..
Zar nije do prije dva sata važila ona dobra patriotska, jaka ko stijena - nema imenovanja Predsjedavajućeg Vijeća ministara dok ANP ne stigne u štab NATO?

Sada ispada da prvo ide imenovanje Tegeltije, pa će onda neka komisija za nešto poslati neki kompromisni Program u kojem se nalaze neki dijelovi koji su se nalazili u pokojnom ANP.
Meh,rekoh podavno ,hrdaju q i dlaka smeta..
:lol: :run:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#7724 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by tandmand »

pemanapemani wrote: 19/11/2019 14:58 Sad će nas godinu dana, uz pomoć internet brigada, uvjeravati da je ovaj neki Program reformi = ANP.
Zahigarić se angažovao, da preko svojih veza nađe studenta koji će napisati taj "Program reformi" za cvaju.
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#7725 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Nego sta jos ima u vezi NATO? Hoce li OSBiH praviti reforme ili ce Savez izviđača u Bosni i Hercegovini to umjesto njih?
Post Reply