Nece niko zaustaviti put NATO osim Baketa.. I ko je bolja alternativa? Bgm sad kad gledam ko god osim SDA je bolja alternativa..bunk wrote:Ko je alternativa?
Trenerko?
Kifla?
Kombinacija njih dvojice sa jednom zlicom ns..![]()
Naprdjivati je najlakse, a jedino sto smo culi od ovih gore je da treba naci najmanji sadrzioc o "desavanjima" u devedesetim,poslusat britansku politicku budalu i da nam Reis nije dobar...![]()
Niko nece zaustaviti put u NATO, a protivnike tog puta valja "galvanizovat" sto bi reko Ciro
Eh sad,da mozemo birati ja bih se koliko juce potpisao da mi predsjednik bude Donald Trump.
BAKIRE ODLAZI
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#7676 Re: BAKIRE ODLAZI
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#7677 Re: BAKIRE ODLAZI
Svi su oni isti nema se za koga glasat ali ja cu za esdea 
- MarshalDodik
- Posts: 1602
- Joined: 20/11/2018 16:45
#7678 Re: BAKIRE ODLAZI
Je li nam predsjednik Vucic danas zborio koju o NATO putu? Zna li se dokle smo?
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7679 Re: BAKIRE ODLAZI
Ne treba ga preživljavati, trebamo postati kolektivno odgovorni da Izetbegoviće odstranimo iz javnog života, ne mislim na likvidaciju, ali mislim na to da ih bukvalno istjeramo iz Sarajeva, ugasimo parazitsku nacionalističku stranku, prije nego ona "ugasi" naše buduće naraštaje...Bosanski_kralj wrote:Ova država ako preživi Bakira, sve ostalo/e će preživjeti.
Ili ćemo skupiti hrabrosti da sa iskrenom namjerom pokušamo promjeniti stvari, ili ćemo dalje živjeti kao psi, na nama je, a njima i sličnim je opet u interesu da se ne promjenimo.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7680 Re: BAKIRE ODLAZI
ovaj hostapler lopovski je obezbjedio sebe i uzi krug efendijica i ahbaba oko sebe... devijantnost i rigidnost politike koju vodi polaHko izlazi na vidjelo... gdje god su pare tu je femilija izetbegovica... nije on djabe proveo cetri godine u trezoru...
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7681 Re: BAKIRE ODLAZI
a ko placa savjetnike... deda mrazPONOVIO ODGOVORNOST
|
Izetbegović: Savjetnici su mi rekli da idemo u reviziju tužbe iako smo znali da nemamo legitimitet
- MarshalDodik
- Posts: 1602
- Joined: 20/11/2018 16:45
#7682 Re: BAKIRE ODLAZI
Cim se aktivira ova tema Gospod nam posalje zemljotres. Slucajno? Ne bih rekao.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#7683 Re: BAKIRE ODLAZI
Bojim se da za takvo nešto mi nismo sposobni.SmokingMan wrote:Ne treba ga preživljavati, trebamo postati kolektivno odgovorni da Izetbegoviće odstranimo iz javnog života, ne mislim na likvidaciju, ali mislim na to da ih bukvalno istjeramo iz Sarajeva, ugasimo parazitsku nacionalističku stranku, prije nego ona "ugasi" naše buduće naraštaje...Bosanski_kralj wrote:Ova država ako preživi Bakira, sve ostalo/e će preživjeti.
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
#7684 Re: BAKIRE ODLAZI
Baks ocito nije cuo za onu "advisers advise, minister decide", pretuzno
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7685 Re: BAKIRE ODLAZI
Nije dobar narod u glavu, niti umišljeni vođa bošnjaka, čiji zdrav razum on svakodnevno handri svojom nerazumjivom filozofijom...
Joj mentalno oboljelog, obogaljenog, i nadasve intelektom ograničenog kolektiva u kakvom živim, neba mi, samo gledaju u jednom pravcu, samo gledaju u svoja božanstva na dvije noge...
Joj mentalno oboljelog, obogaljenog, i nadasve intelektom ograničenog kolektiva u kakvom živim, neba mi, samo gledaju u jednom pravcu, samo gledaju u svoja božanstva na dvije noge...
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7686 Re: BAKIRE ODLAZI
Ka'e budi Bošnjak.
Pa onda priznaš da ti je kao lider nakav mediokritet...odnosno da nemate pametnijeg. Kakav ste to narod onda?
Pa onda priznaš da ti je kao lider nakav mediokritet...odnosno da nemate pametnijeg. Kakav ste to narod onda?
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#7687 Re: BAKIRE ODLAZI
Eh da nema bosnje sve bi bilo lakse i ljepse.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#7688 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir nije lider Bošnjaka i to je ono što handri Čovića.drug_profi wrote:Ka'e budi Bošnjak.
Pa onda priznaš da ti je kao lider nakav mediokritet...odnosno da nemate pametnijeg. Kakav ste to narod onda?
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7689 Re: BAKIRE ODLAZI
To znamo ti i ja, i jos poneko ovdje.tandmand wrote:Bakir nije lider Bošnjaka i to je ono što handri Čovića.drug_profi wrote:Ka'e budi Bošnjak.
Pa onda priznaš da ti je kao lider nakav mediokritet...odnosno da nemate pametnijeg. Kakav ste to narod onda?
Na političkim i diplomatskim nivoima, on je lider Bosnjaka.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#7690 Re: BAKIRE ODLAZI
Lik se ponasa kao da je pogrijesio u odabiru nekog ministra ili parcele za zemlju. Kao da se ovo ne tice sviju nas. I niko nije odgovoran, nije otpustio savjetnike, on i dalje sjedi na celu stranke i svima nam kroji kapu,...... pojela maca.pici wrote:a ko placa savjetnike... deda mrazPONOVIO ODGOVORNOST
|
Izetbegović: Savjetnici su mi rekli da idemo u reviziju tužbe iako smo znali da nemamo legitimitet
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7691 Re: BAKIRE ODLAZI
takvo ponasanje se moze opisati samo na dva nacina:
1. radi za neprijatelje direktno, a cesto i samostalno na rastakanju Bosne i nestanku onih koje predstvlja (a koji su glasali za njega)
2. radi za neprijatelje indirektno na rastakanju Bosne i nestanku onih koje predstvlja, jer ga vbodi prevashodno licni interes materiajlnog bogacenja te sve izvan te matrice ga ne zanima
ima i treca mogucnost- da je glup, ali je odbijam- jer originalno glupih ljudi je jako malo, realno..
kako god, oni koji glasaju za njega (i stranku mu) su politicki neobrazovani i/ili ganjaju striktno licni interes (a na ustrb ostalih, prevashodno)
1. radi za neprijatelje direktno, a cesto i samostalno na rastakanju Bosne i nestanku onih koje predstvlja (a koji su glasali za njega)
2. radi za neprijatelje indirektno na rastakanju Bosne i nestanku onih koje predstvlja, jer ga vbodi prevashodno licni interes materiajlnog bogacenja te sve izvan te matrice ga ne zanima
ima i treca mogucnost- da je glup, ali je odbijam- jer originalno glupih ljudi je jako malo, realno..
kako god, oni koji glasaju za njega (i stranku mu) su politicki neobrazovani i/ili ganjaju striktno licni interes (a na ustrb ostalih, prevashodno)
Last edited by Hajvan on 04/11/2019 15:05, edited 1 time in total.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7692 Re: BAKIRE ODLAZI
SmokingMan wrote:Ne treba ga preživljavati, trebamo postati kolektivno odgovorni da Izetbegoviće odstranimo iz javnog života, ne mislim na likvidaciju, ali mislim na to da ih bukvalno istjeramo iz Sarajeva, ugasimo parazitsku nacionalističku stranku, prije nego ona "ugasi" naše buduće naraštaje...Bosanski_kralj wrote:Ova država ako preživi Bakira, sve ostalo/e će preživjeti.
Ili ćemo skupiti hrabrosti da sa iskrenom namjerom pokušamo promjeniti stvari, ili ćemo dalje živjeti kao psi, na nama je, a njima i sličnim je opet u interesu da se ne promjenimo.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#7693 Re: BAKIRE ODLAZI
Vodi ga @spreca tamo sebi pa ga proslijedi u Sibir, jebo pleme svoje.
Ako pogledamo 25 godina mi imamo tronogu diktaturu. Stvarno smo mazohisti.
Ako pogledamo 25 godina mi imamo tronogu diktaturu. Stvarno smo mazohisti.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7694 Re: BAKIRE ODLAZI
Ma mi smo upropašteni. Kad je god mogla da se donese losa odluka, donesena je....
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7695 Re: BAKIRE ODLAZI
sve je sad jasno...
http://banjalukain.com/clanak/195029/ha ... -prsta-jer
- Imam visoko mišljenje o dr. Seki, kućni prijatelji su mi ona i Bakir - ističe Hadžihafizbegović te dodaje još puno toga
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#7696 Re: BAKIRE ODLAZI
Bravo! Kratko i da ne može biti jasnije!Maraschino wrote:Vodi ga @spreca tamo sebi pa ga proslijedi u Sibir, jebo pleme svoje.
Ako pogledamo 25 godina mi imamo tronogu diktaturu. Stvarno smo mazohisti.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#7697 Re: BAKIRE ODLAZI
Nije do Bakira, do naroda je. Dali je on lider Albanaca, druga pjesma bi se pjevala.
Ovako red ilahija i kasida, pa jedna od Cece, pa partizanska.
Ovako red ilahija i kasida, pa jedna od Cece, pa partizanska.
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#7698 Re: BAKIRE ODLAZI
Što se Senad naklatio Bakiru na kosti. Članak za lagano vikend čitanje.
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... i_bih.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... i_bih.html
IDE BAKIR PREKO ŠUMADIJE: Ako je argument za odustajanje od NATO-a to što "ne žele Srbi", iz istog razloga se 1992.godine trebao otkazati referendum o samostalnosti BiH?!
Bakir Izetbegović od takvih objeda i optužbi ne treba strahovati, u čemu mu pomažu njegovi savjetnici, kao i predsjednik druge države kojem je pripao u amanet. On je sve greške i promašaje svoga oca ne samo smjerno ponovio, nego ih uzdigao na pijedestal norme i bezgrešnosti.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#7699 Re: BAKIRE ODLAZI
Najveće smeće od čovjeka i licemjer. On je u SDA zbog države, a ista ta SDA podjelia i opljačkala državu i kriminalcima dala sve.pici wrote:sve je sad jasno...
http://banjalukain.com/clanak/195029/ha ... -prsta-jer
- Imam visoko mišljenje o dr. Seki, kućni prijatelji su mi ona i Bakir - ističe Hadžihafizbegović te dodaje još puno toga
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#7700 Re: BAKIRE ODLAZI
https://www.klix.ba/vijesti/bih/konacno ... /191119097
Kakir i izdajnička SDA, skupa sa dupelizcem Sejdom "ma hajte molim vas" izdali Nato put ove zemlje!
Dole izdajnici i njihove sluge!

Kakir i izdajnička SDA, skupa sa dupelizcem Sejdom "ma hajte molim vas" izdali Nato put ove zemlje!
Dole izdajnici i njihove sluge!
