veza preko interneta

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Post Reply
Dont Forget

veza preko interneta

Post by Dont Forget » 21/09/2010 12:43

Znate li neke online dating webstranice u BiH ili na Balkanu?

Imate li vi iskustva sa time i sta uopste mislite o tome?

MajcinaDusica

Re: veza preko interneta

Post by MajcinaDusica » 21/09/2010 12:54

Online dating stranice mi liče na oglase - malo pathetic. I nekako rizično. Isto kao da daš oglas u novine, ima milion vrsta bolesnika koji vam se mogu nakačiti.

A veze koje počnu preko interneta (ne samo preko online dating stranica) mogu biti i uspješne i neuspješne kao i sve veze bez obzira na način na koji su počele. Ooznajem bar 5-6 parova koji su se tako upoznali, a sad su u (relativno) sretnim brakovima, imaju i djecu... O nekim odronima nisam čula valjda zato što ljudi o tome manje pričaju.

I još, mislim da je to izvanredna šansa za one koji nemaju previše samopouzdanja zbog nekog fizičkog nedostatka, koji se drugačije ne bi usudili nekom priči, da ih neko dobro upozna i zavoli onakve kakvi su iznutra prije nego što ih odbiju neke eventualne fizičke mane.

To o počinjanju veze na taj način, a sad da neko ima virtualnu vezu koja se odvija samo preko interneta - to mi nekako liči na one imaginarne prijatelje što djeca imaju.

wewa

Post by wewa » 21/09/2010 13:07

iskrica.hr

because_of_you

Post by because_of_you » 21/09/2010 13:14

http://islamskibrak.super-forum.net/

Potpis za post od majčinedušice. :thumbup:

Ima svega, puno bolesnih na koje možete naletiti, ali ima i finih, kao što svako od nas misli da jest :D Za mene je ok nekoga upoznati tako, ali da se što prije prenese iz cyber svijeta u ovaj stvarni.. Znači, sastanak uživo, da se zapravo vidi "ima li tu šanse"..

Također znam onih koji su se tako upoznali i usrećili, a ima i onih koji su naletjeli na kojekakve psihopate.. Nije najpametniji način tako pronalaziti nekoga, ali takvo je vrijeme da svi više živimo i "izlazimo" na internetu nego u gradu gdje živimo... :roll:
Last edited by because_of_you on 21/09/2010 18:34, edited 1 time in total.

Ghost_Rider_XXX

Post by Ghost_Rider_XXX » 21/09/2010 13:25

Htjeli mi to priznati ili ne prije ili kasnije to će biti jedini način upoznavanja ljudi. Ja npr. da sam sada single nema šanse da bih stigao upoznati bilo koga. Poso kuća kuća poso, nemam vremena ni za šta.

Online dating je super opcija za ljude sa nedostatkom samopouzdanja, ali isto tako i za ljude koji imaju i samopouzdanje i izgled i sve što bi trebao/la imati, ali jednostavno nema vremena da izlazi i upoznaje se na tradicionalan način.
You need husband or wife?! No problem, just google it!!!

respo

Post by respo » 21/09/2010 13:31

smokva.com :)

male_okice

Post by male_okice » 21/09/2010 14:32

Dont Forget wrote:Znate li neke online dating webstranice u BiH ili na Balkanu?

Imate li vi iskustva sa time i sta uopste mislite o tome?

Jel dotle doslo? :D ovo je dosta zanimljivo: http://www.zoosk.com/
Inace moram priznati da sam ja svog supruga upoznala bas preko ovog zoosk-a i prvo smo se malo dopisivali preko njega pa fb-a da bi se nasli na kafici po danu i to je krenulo vec svojim nekim tokom. Sad smo puno srecni. Inace ja sam bila skepticna i prijavila se na nagovor jednog prijatelja, zapravo mi on poslao zahtjev a ja bila single i onda reko sto da ne. Bilo je svakakvih nekih likova-psihopata ali vecinom te neke mozes prepoznati i po pisanju nekih stvari. Ali mislim da je to postala sasvim normalna stvar na zapadu jos vise nego kod nas. Ipak to ti dodje kao neka vrsta blind date, mada za svaki slucaj prilikom prvog izlaska dogovoriti kafu u centru u po bijela dana :D

MajcinaDusica

Post by MajcinaDusica » 21/09/2010 17:12

male_okice wrote:Ipak to ti dodje kao neka vrsta blind date, mada za svaki slucaj prilikom prvog izlaska dogovoriti kafu u centru u po bijela dana :D

I telefonski poziv u po kafe koji može poslužiti kao "hitno me zovu s posla, moram ići" i drugaricu koja sjedi za susjednim stolom u istoj kafani za nedajbože, i ako kome još naumpadne kakva mjera predostrožnosti...

Black swan

Post by Black swan » 21/09/2010 18:11

kakav ba blind date
nije 2001.

ima web kamera fala bobu

Adriatic

Post by Adriatic » 22/09/2010 14:53

MajcinaDusica wrote:
male_okice wrote:Ipak to ti dodje kao neka vrsta blind date, mada za svaki slucaj prilikom prvog izlaska dogovoriti kafu u centru u po bijela dana :D

I telefonski poziv u po kafe koji može poslužiti kao "hitno me zovu s posla, moram ići" i drugaricu koja sjedi za susjednim stolom u istoj kafani za nedajbože, i ako kome još naumpadne kakva mjera predostrožnosti...

I zaštitarsku agenciju :D a i pištolj da se nađe :oops:

Suti i trpi

Post by Suti i trpi » 22/09/2010 15:03

Ghost_Rider_XXX wrote:Htjeli mi to priznati ili ne prije ili kasnije to će biti jedini način upoznavanja ljudi. Ja npr. da sam sada single nema šanse da bih stigao upoznati bilo koga. Poso kuća kuća poso, nemam vremena ni za šta.

Online dating je super opcija za ljude sa nedostatkom samopouzdanja, ali isto tako i za ljude koji imaju i samopouzdanje i izgled i sve što bi trebao/la imati, ali jednostavno nema vremena da izlazi i upoznaje se na tradicionalan način.

Ne bih se slozio da sa tobom. Ljudi koji zele zivo upoznavanje uvijek mogu naci vremena da to ostvare. E sad, ako je nekome poso sve u zivotu, onda je to njegov izbor. Nista nije pod moranje.

Podrzavam ovo sto navodis u drugom pasusu. Preferiram iskljucivo zivi kontakt, ali ako je virtualno upoznavanje nekom prakticnije i prihvatljivije, nemam nista protiv.

because_of_you

Post by because_of_you » 22/09/2010 16:39

Adriatic wrote:
MajcinaDusica wrote:

I zaštitarsku agenciju :D a i pištolj da se nađe :oops:

:lol: :lol: :D

erni3

Post by erni3 » 23/09/2010 09:08

Jedno vrijeme dok sam bio aktivan na jednom hrvatskom forumu svjedocio sam upoznavanju momka i djevojke koji su sada u braku i imaju kcerku. A sve je pocelo bezveznim zachatavanjem teme... Ima nekih 5-6 godina od tog pocetka cini mi se :)

Mis mekinjas

Post by Mis mekinjas » 23/09/2010 09:16

respo wrote:smokva.com :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sado mazo.... :lol: :lol: :lol:

respo

Post by respo » 23/09/2010 17:18

ipak sam pogrijesio na koje veze mislite :D
meni veza odlicna preko interneta nekad steka al to je do providera :D

Strpljiva

Post by Strpljiva » 24/09/2010 13:18

River_isle

Post by River_isle » 24/09/2010 14:32

jel fakat ovo jos uvijek inn?

sofist

Post by sofist » 24/09/2010 14:51

:D Ovo je nekad bio hit. 8-)

xsk

Post by xsk » 24/09/2010 14:56

Ghost_Rider_XXX wrote:Htjeli mi to priznati ili ne prije ili kasnije to će biti jedini način upoznavanja ljudi. Ja npr. da sam sada single nema šanse da bih stigao upoznati bilo koga. Poso kuća kuća poso, nemam vremena ni za šta.

:thumbup:

konvencionalni i nekonvencionalni nacini upoznavanja ljudi - 50%-50% - sto se mene tice.
stavise, ova internet varijanta je super u smislu instantnog eliminisanja nepismenih, seljaka i slicnih, he hehe! uzivo ih se malo teze rijesiti :lol:

Ghost_Rider_XXX

Post by Ghost_Rider_XXX » 24/09/2010 15:04

xsk wrote:

:thumbup:

konvencionalni i nekonvencionalni nacini upoznavanja ljudi - 50%-50% - sto se mene tice.
stavise, ova internet varijanta je super u smislu instantnog eliminisanja nepismenih, seljaka i slicnih, he hehe! uzivo ih se malo teze rijesiti :lol:

Potpisujem. Posebno što je lako riješit se cura, kojima je svaka druga "jarane" (sa tvrdim i naglašenim R). Doduše ne probah ni jedan od tih daiting siteova. Al' sam upoznao super ljudi on line, preko foruma i raznih chat roomova.

xsk

Post by xsk » 24/09/2010 15:27

Ghost_Rider_XXX wrote:Potpisujem. Posebno što je lako riješit se cura, kojima je svaka druga "jarane" (sa tvrdim i naglašenim R). Doduše ne probah ni jedan od tih daiting siteova. Al' sam upoznao super ljudi on line, preko foruma i raznih chat roomova.

nevezano za ovo - podsjetio si me ovim JARANE na situaciju od prije par godina! drugarica i ja pricamo trecoj o onoj konobarici iz one neke hrvatske serije (ne gledam inace nego sam slucajno naletjela pa da ne pogadjam kako se zove) koja glumi bosanku i govori bas to tako JARRRRRRRANE...... i umiremo od smijeha.... tek ce ova - STANI BA JARANE, JEST MI IDU VISE NA KURAC SA TIM STEREOTIPIMA! HALO, JARANE - K'O DA NEKO U BOSNI STVARNO TAKO GOVORI?!?! nas dvije se pogledamo i POD STO! :lol: :lol: :lol: jbg, naviknes se i na "njih" koji tako govore i prestanes da primjecujes! :P

ja sam upoznala isto super ljudi, zivio internet!

Korisnicko ime

Post by Korisnicko ime » 24/09/2010 15:45

Na "Muskarci pitaju zene" ja postavih pitanje sta zene misle o upoznavanju putem oglasa. I dobih odgovore koji kazu da se nebi javile na oglas u novinama ali da imaju neki dating siteovi. Iskren da budem, i ja imam odredjene predrasude i prema oglasima i prema takvim siteovima. Uglavnom se svodi na to da i jedno i drugo izgleda kao da trazis sex a ne da upoznajes nove ljude koje nemas prilike (iz raznoraznih razloga) sresti i upoznati in real life. S druge strane, ovakav nacin moze imati i prednosti. U mojim godinama zene su uglavnom udate a desi mi se da mi se neka i svidi ali mi je glupo i prilaziti zeni za koju ne znam je li single ili ne (da ima momka i nekako, ali udatoj tako prilaziti :roll: )...
Ovih dana otvorim ja profil na jednoj takvoj stranici. Da se razumijemo nije Smokva... :D
I sta se dogadja...na svim tim zenskim profilima stoji da su single, da traze muskarca. S par njih sam stupio u kontakt. Razmijenili smo i slike, razgovaramo...to je vec dodatna selekcija (vjerujem, i s njihove kao i moje strane) i njih dvije-tri (ne vise) pozovem na kafu (kad god, gdje god, ako treba ja cu im platiti zastitarsku agenciju) ali ni jedna nece, eto, sve su tu samo zabave radi...
Meni susret in real life ne moze zamijeniti nikakav kontakt preko neta...samo na susretu u stvarnom zivotu je moguce ocijeliti je li to to (ili je li u perspektivi moze biti to). Brate, popijmo kafu od pola sata - sat, porazgovarajmo i svako svojoj kuci da "sravni" dojmove...ako obostrano zakljucimo da od toga moze biti nesto vidiomo se opet, ako ne, ne vidimo, simple like that...

Ili da se ja jednostavno vratim ovim klasicnijim metodama pronalazenja potencijalne veze? :D

wewa

Post by wewa » 24/09/2010 15:51

mozebit si pohitio :D
a mozda samo niste kliknuli... ja sam dragog upoznala online, medju desetinama muskaraca koji poslali poruku. i nisam se pokajala :)

simbabimba

Post by simbabimba » 24/09/2010 16:04

Korisnicko ime wrote:Na "Muskarci pitaju zene" ja postavih pitanje sta zene misle o upoznavanju putem oglasa. I dobih odgovore koji kazu da se nebi javile na oglas u novinama ali da imaju neki dating siteovi. Iskren da budem, i ja imam odredjene predrasude i prema oglasima i prema takvim siteovima. Uglavnom se svodi na to da i jedno i drugo izgleda kao da trazis sex a ne da upoznajes nove ljude koje nemas prilike (iz raznoraznih razloga) sresti i upoznati in real life. S druge strane, ovakav nacin moze imati i prednosti. U mojim godinama zene su uglavnom udate a desi mi se da mi se neka i svidi ali mi je glupo i prilaziti zeni za koju ne znam je li single ili ne (da ima momka i nekako, ali udatoj tako prilaziti :roll: )...
Ovih dana otvorim ja profil na jednoj takvoj stranici. Da se razumijemo nije Smokva... :D
I sta se dogadja...na svim tim zenskim profilima stoji da su single, da traze muskarca. S par njih sam stupio u kontakt. Razmijenili smo i slike, razgovaramo...to je vec dodatna selekcija (vjerujem, i s njihove kao i moje strane) i njih dvije-tri (ne vise) pozovem na kafu (kad god, gdje god, ako treba ja cu im platiti zastitarsku agenciju) ali ni jedna nece, eto, sve su tu samo zabave radi...
Meni susret in real life ne moze zamijeniti nikakav kontakt preko neta...samo na susretu u stvarnom zivotu je moguce ocijeliti je li to to (ili je li u perspektivi moze biti to). Brate, popijmo kafu od pola sata - sat, porazgovarajmo i svako svojoj kuci da "sravni" dojmove...ako obostrano zakljucimo da od toga moze biti nesto vidiomo se opet, ako ne, ne vidimo, simple like that...

Ili da se ja jednostavno vratim ovim klasicnijim metodama pronalazenja potencijalne veze? :D

Izvini, koje si godiste? Bas je nezgodno kad vise nisi u svojim 20-tim pa se vrtis kojekuda sa rajom pa se spontano nekako negdje s nekim smeknes. Ne znam kako starija raja sklapa poznanstva. Na poslu? Preko vec poznate raje? :?

Korisnicko ime

Post by Korisnicko ime » 24/09/2010 16:12

wewa wrote:mozebit si pohitio :D
a mozda samo niste kliknuli... ja sam dragog upoznala online, medju desetinama muskaraca koji poslali poruku. i nisam se pokajala :)

Pohitio u smislu koga/cega? Sebe ili njih?

Idem logikom da su i one tu da bi upoznale muskarca, bar su tako napisale...ja im samo to i nudim, da me upoznaju (kao i ja njih naravno)...
Mislim da cu se ipak okaniti te vrste upoznavanja...

A da je moguce to sto se tebi desilo, vjerujem...ili sam do sad vjerovao... :)

P.S. Hajde na pp mi posalji tu njegovu poruku, da je podjonim... :D (sala mala...)

Post Reply