Vels-BiH,BiH-Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Zmijuga loma

#2476 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Zmijuga loma » 14/10/2014 14:36

Tomahawk11 wrote:
@Zmijugaloma,
Već sam ti dokazao crno na bijelo da si maliciozan prema Prciću:

"Prcic nije poslao lopte, a da isla igracu kojem je namjenjena" - ovo si izvalio za igrača koji je imao 87% uspješnost pasova. Znači, ne sjećaš se više velikog broja porgrešnih pasova, već si eto slučajno upamtio 5 neuspješnih pasova pored 33 uspješna. :lol: Kad selektivno zapamtiš 5 neuspješnih instanci pored 33 uspješne, šta ti to govori o tebi? Postaješ sprdnja od forumaša, iskreno.

Haj da ogolimo i ovaj drugi segment koji si naveo sinoć, loše kretanje. Navedi minutu i opiši situaciju gdje se Prcić loše kretao (Kipar) i kako se trebao ispravno kretati, pa ćemo uporediti sa Tinom (Kipar, Vels, Belgija).

(znam da ćeš sad podviti rep, nešto paušalno promrmljati i uteći iz rasprave jer te navodim na polje konkretnog, a i sam znaš da ništa konkretno za lijeka ne možeš ponuditi)
Cuj ti si dokazao da sam maliciozan? A ja kazem da nisam? Ne osjecam bilo sta negativno prema igracu, bilo bi mi drago da sutra bude nas novi Misimovic, ali ti navalio ko sivonja sa etiketom i ne popustas :-) I onda meni kazes da pricam po svom, pa sta ti radis, hljeba ti, cijelo vrijeme :lol: Eto necemo vise vagati, bio odlican, ne da mu Susic da igra zbog amidzica. Zadovoljan?
Za kretanje....ostavljam tebi da izbacis kakav statisticki podatak, nemam vremena, hajd ziv bio pogledaj pa nam ovdje zalijepi, napisi :thumbup:
Necu podviti rep, pitaj sta imas, ako imam odgovor, dacu ti ga, ali pretenciozne izjave kao sprdnja od forumasa....to podvaljuj nekom drugom. Sto, ti imas statisticki podatak od 33 tacna dodavanja, pa sam ja sprdnja :lol: i da, dokazao si da sam maliciozan, mrzim Prcica, jel :-) :roll: gluho bilo.
Zanimljivo je da dosta ljudi na forumu pati od dokazivanja da je neko drugi sprdnja, debili, vaki naki....to neki poremecaj, forumomanija, sta li :roll:
(znam da ćeš sad podviti rep, nešto paušalno promrmljati i uteći iz rasprave jer te navodim na polje konkretnog, a i sam znaš da ništa konkretno za lijeka ne možeš ponuditi)

Čitam te ko bukvar, a nije da je to teško. Iz posta u post dokazuješ da nisi sposoban konkretizovati svoja viđenja.
Cuj ti si dokazao da sam maliciozan?
Crno na bijelo. Ovo si rekao "Prcic nije poslao lopte, a da isla igracu kojem je namjenjena" za igrača koji je imao 87% tačnosti dodavanja. Maliciozno lupanje u najočitijoj formi.
Za kretanje....ostavljam tebi da izbacis kakav statisticki podatak, nemam vremena, hajd ziv bio pogledaj pa nam ovdje zalijepi, napisi :thumbup:
Ostavljaš meni a ti provalio da se Prcić loše kretao. Ne mogu ti ništa pomoći jer ne postoji statistički pokazatelj za loše kretanje. Zato sam te i pitao da konkretizuješ na koje situacije misliš, što ti naravno nisi uradio jer lupaš iz glave i generalno pojma nemaš o čemu pričaš.
Sto, ti imas statisticki podatak od 33 tacna dodavanja, pa sam ja sprdnja
33 dodavanja nije statistički podatak. Sprdnja si.
Necu podviti rep, pitaj sta imas, ako imam odgovor, dacu ti ga
Fino te pitao da konkretizuješ loše kretanje, nisi ništa ponudio. Jer lupaš.

Ponudio si 2 segmenta Prcićeve navodno loše igre: netačna dodavanja i loše kretanje. Prvo smo utvrdili crno na bijelo da nije tačno. Da čekam tvoju konkretizaciju loše kretnje ili da odmah zaključimo da lupaš gluposti kod obje stvari i da se raziđemo? :oops:

[podvijanje repa incoming]

OldMayor

#2477 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by OldMayor » 14/10/2014 14:49

JThomas wrote:oni tinini tačni pasovi su pasovi od 5-6 metara prvom slobodnom do sebe. a sve što je pokušao konkretno uraditi fulilo je metu, i šutevi i centaršutevi. nekog šlifa momak ima, i možda bi ga mogao i pokazati da ga se silom ne gura u veću ulogu nego što može podnijeti. on je realno negdje 20. - 25. igrač na spisku, kad bi se isti nepristrasno pravio.
Upravo tako. Dodje lik iz vedra neba i odjednom standaradan...na osnovu cega, ja samo to hocu da znam. Jer ja od Tinove prve tekme protiv Egipta nisam vidio to neko cudo koje je Pape najavio.

Ja kazem, ja nemam problem s njim, sto mu je amidza selektor. Boli me q...ali hocu isti stav prema svim igracima, ali Pape to nema. Znaci da je pristrasan. Pristrasan jer se radi o njegovom amidzicu. Znaci u pitanju je nepozitam.

Mislim gura momka bezveze, vec mu se zvizdi, a vidi se da je lik rega. Trebao mu je dati sansu fino u nekoliko prijateljskih, pa vidjeti, mozda ga ubaciti koji minut. Ovako ga gurati, ne znam...kad dodje drugi selektor, tesko da ce ovaj moci uci i u konkurenciju od 23.

incognito071

#2478 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by incognito071 » 14/10/2014 14:52

OldMayor wrote:
JThomas wrote:oni tinini tačni pasovi su pasovi od 5-6 metara prvom slobodnom do sebe. a sve što je pokušao konkretno uraditi fulilo je metu, i šutevi i centaršutevi. nekog šlifa momak ima, i možda bi ga mogao i pokazati da ga se silom ne gura u veću ulogu nego što može podnijeti. on je realno negdje 20. - 25. igrač na spisku, kad bi se isti nepristrasno pravio.
Upravo tako. Dodje lik iz vedra neba i odjednom standaradan...na osnovu cega, ja samo to hocu da znam. Jer ja od Tinove prve tekme protiv Egipta nisam vidio to neko cudo koje je Pape najavio.

Ja kazem, ja nemam problem s njim, sto mu je amidza selektor. Boli me q...ali hocu isti stav prema svim igracima, ali Pape to nema. Znaci da je pristrasan. Pristrasan jer se radi o njegovom amidzicu. Znaci u pitanju je nepozitam.

Mislim gura momka bezveze, vec mu se zvizdi, a vidi se da je lik rega. Trebao mu je dati sansu fino u nekoliko prijateljskih, pa vidjeti, mozda ga ubaciti koji minut. Ovako ga gurati, ne znam...kad dodje drugi selektor, tesko da ce ovaj moci uci i u konkurenciju od 23.

nisi upravu ba, nek ti @hrasno38 napise jednu lektiru kako stvari stvarno stoje :lol: :lol: :lol:

Partijaner

#2479 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Partijaner » 14/10/2014 14:53

Koliko je Tinki samo lopti izgubio kod out linije pa jest jedno 6-7 puta, krene u neki dribling i izgubi loptu, jedino vrijedno spomena sto je spasio gol kad je izbio u korner.

Nemam nista protiv momka ali nije za prvih 11

JoseMujica

#2480 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by JoseMujica » 14/10/2014 14:53

Rin-tin-tin je u reprezentaciji i starter :facepalm: samo zahvaljujući Amidži Javi na klupi reprezentacije.

Na prvom mjestu Rin tin tin nije fizički spreman za 90 minuta igre na ovom nivou. I dalje o takvom igraču ne treba ni pričati u kontekstu reprezentacije....ko nemre igrat 120 minuta tu mu nije mjesto. Pozitivan pomak od sinoć je da je to i Amidža shvatio, vjerovatno gledajući kasetu naše tekme sa Velsom u kojoj Rin tin tin iza 70 minute jedva stoji na nogama.

U stvarnosti bi eventualno debitovao u nekoj prijateljskoj utakmici čisto da ga se kapariše za budućnosti ako od njega postane igrač i kiselio se na širem nekom spisku od 30-35 potencijalnih reprezentativaca

luckylaka

#2481 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by luckylaka » 14/10/2014 14:54

Charuga wrote:@Ripicipi
@LSD
@ostali

Spustite malo loptu na zemlju i prestanite vrijeđati forumaše.
O ziv nam moderator...Izvini ali gdje ti vidis vrijedjanje na ovim temama,fino se druzimo,razmjenjujemo misljenja,normalna atmosfera. :thumbup: :run:

Tomahawk11
Globalni moderator

#2483 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Tomahawk11 » 14/10/2014 15:04

:lol: :mrgreen: no je informaticki :roll:
No, no, sve si u pravu, junace....ne daj se omesti. Ne znam samo u kojoj se skoli uci omalovazavanje sugovornika i indirektno vrijedjanje :roll: Mora da si zakacio ove novije generacije, kod njih je sve na ho-ruk.
Al sve si u pravu. Necemo dalje raspravljati :thumbup:

Charuga
Globalni moderator

#2484 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Charuga » 14/10/2014 15:05

Mora da si se pronašao u @ostali ... :mrgreen:

Tomahawk11
Globalni moderator

#2485 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Tomahawk11 » 14/10/2014 15:06

:thumbup: tako nekako. Zelju ima, ali treba jos pure pojesti.

Romanista 101%

#2486 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Romanista 101% » 14/10/2014 15:07

Tinu samom nije jasno sta radi u reprezentaciji, sam vidi da to ne zaslujuje. Nekako po izrazu lica vidi se da mu je neugodno i jedva ceka da pobjegne u svlacionicu.

Kinaski

#2487 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Kinaski » 14/10/2014 15:09

al nam je besic zvijer. jos kad se seo vrati huh

OldMayor

#2488 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by OldMayor » 14/10/2014 15:17

Pjanic15 wrote:
Poserem mu se na klip, pogledaj koliki je ono watermark stavilo... :roll:

OldMayor

#2489 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by OldMayor » 14/10/2014 15:19

Tomahawk11 wrote:
:thumbup: tako nekako. Zelju ima, ali treba jos pure pojesti.
Ubaci Kvesica, ima i on zelju. Ima i Cimirot...

Pusti ti tu suplju ima zelju, sta to znaci...jebo zelju, ako nema znanje. A nema za prvih 11 - ni blizu.

Shvatio bih da mi nemamo igraca, da mora igrati...ali on uopste nije potreban u prvih 11.

Pjanic15

#2490 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Pjanic15 » 14/10/2014 15:30

OldMayor wrote:
Pjanic15 wrote:
Poserem mu se na klip, pogledaj koliki je ono watermark stavilo... :roll:
Sine ako nisi nikada uploadovo nemoj baljezgat kad ne znaš zašto je toliki logo.

Zmijuga loma

#2491 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Zmijuga loma » 14/10/2014 15:35

Tomahawk11 wrote:
No, no, sve si u pravu, junace....ne daj se omesti. Ne znam samo u kojoj se skoli uci omalovazavanje sugovornika i indirektno vrijedjanje :roll: Mora da si zakacio ove novije generacije, kod njih je sve na ho-ruk.
Fino ti rekoh da ćeš na kraju podviti rep. :odustajem: Hoće to kad lupaš a ne vladaš materijom. :D

Da zaključimo:
- Prcić nije imao lošu pas igru
- Prcić nije imao lošu kretnju
- Tomahawk je maliciozan prema Prciću

:pusi2:

Tomahawk11
Globalni moderator

#2492 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Tomahawk11 » 14/10/2014 15:40

Zmijuga loma wrote:
Tomahawk11 wrote:
Fino ti rekoh da ćeš na kraju podviti rep. :odustajem: Hoće to kad lupaš a ne vladaš materijom. :D

Da zaključimo:
- Prcić nije imao lošu pas igru
- Prcić nije imao lošu kretnju
- Tomahawk je maliciozan prema Prciću

:pusi2:
Hajde, bogati, je li ti toliko bitno da budes u pravu?! Eto u pravu si :mrgreen: Jel ti srce na mjestu?
Nego, znas li ti ko podvije rep? Sreca ti je da je forum, podvio bi ti meni rep da mi sve ovo sto si napisao kazes u lice :D
Nego, moderatori, kljucajte vi ovo, vakat je, pocelo se pricati i o Kunti i o Panti, samo ne o onom sto je to tema. Hoce to kad je besposlena svijeta :oops:

lajkujMe

#2493 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by lajkujMe » 14/10/2014 15:42

Btw sad mozemo komotno u Sarajevu igrati.... Ne zna se gdje je gora atmosfera u Zenici ili u Sarajevu, izgubili smo "nesto" sto se tice navijanja.

Mračajski proto

#2494 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mračajski proto » 14/10/2014 15:44

Najbolja je u Tuzli, ali samo kad im igra najdraža reprezentacija.

Mirza007

#2495 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mirza007 » 14/10/2014 15:45

OldMayor wrote:oni tinini tačni pasovi su pasovi od 5-6 metara prvom slobodnom do sebe. a sve što je pokušao konkretno uraditi fulilo je metu, i šutevi i centaršutevi. nekog šlifa momak ima, i možda bi ga mogao i pokazati da ga se silom ne gura u veću ulogu nego što može podnijeti. on je realno negdje 20. - 25. igrač na spisku, kad bi se isti nepristrasno pravio.
Treba priznati da njegovo samo igranje rusi cijelu koncepciju ekipe. Evo recimo zadnje 2 utakmice se nepozivanjem Zukanovica nasilu pravi mjesto TSS jer se Lulic spusta na neprirodnu poziciju beka. Naravno, protivnici nisu klipani i postave taktiku da nas napadaju vecinom sa nase lijeve strane. U 4-4-2 TSS sa lijeve strane ne asistira u odbrani, sav je pritisak na Lulica i onog nesretnog Hadzica (neki ce sada reci da je Bega sinoc primio gol greskom - mozda, ali ostaje cinjenica da je Lulic pokusao a zakasnio izblokirati sut (lopti je blize bio Hadzic koji nije pokazao nikakvu ambiciju da to ucini).
Ne znam kakve upute Safet daje necaku ali to sto ga "ima po cijelom terenu" ekipi ne znaci puno ako ga nema tamo gdje bi po definiciji (lijevi ofanzivni vezni) trebao biti. I to se vidi, kako na igri cijelog tima, tako i na rezultatima cak i protiv objektivno slabijih protivnika.
Kako bilo, reprezentaciji cestitke na trudu i osvojenom bodu protiv objektivno bolje ekipe. Ali da se ne lazemo, jos smo mi daleko od one igre koju objektivno mozemo pruziti. Ako ne budemo pruzili znatno bolju igru protiv Izraela i ako nas sreca opet ne pomiluje, bice jako tesko izvuci povoljan rezultat obzirom da za nas sada vise-manje samo pobjede igraju.

dinobjelave

#2496 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by dinobjelave » 14/10/2014 15:45

Pozz ako neko zna gdje se moze pogledati snimak cijele utakmice.hvala

LSD

#2497 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by LSD » 14/10/2014 15:47

lajkujMe wrote:Btw sad mozemo komotno u Sarajevu igrati.... Ne zna se gdje je gora atmosfera u Zenici ili u Sarajevu, izgubili smo "nesto" sto se tice navijanja.
najbolja je atmosfera u zenickom grotlu, tom zmajevom gnjezdu gdje zmaj bljuje vatru, pogotovu kad zabijemo gol i krene ona Merlinova "mene život razočarao", protivniku se tad ledi krv u žilama, a noge im se odsjeku od straha

lajkujMe

#2498 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by lajkujMe » 14/10/2014 15:47

btw samo 5-6 puta samo cuo navijace, ono na samom pocetku, 2-3 puta uzvikavali imena Dzeke, Besica i Susica, i 1 zvizdali....

Mračajski proto

#2499 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mračajski proto » 14/10/2014 15:48

lajkujMe wrote:btw samo 5-6 puta samo cuo navijace, ono na samom pocetku, 2-3 puta uzvikavali imena Dzeke, Besica i Susica, i 1 zvizdali....
Pa spremalo se grotlo.

lakilaka

#2500 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by lakilaka » 14/10/2014 15:49

Vels-BIH ....... 1 bod
BIH - Belgija ...... 1 bod

to je to a da li je dovoljno,zavisi kako pojedini gledaju.

:bih: :bih: :bih: :bih:

Locked