Vels-BiH,BiH-Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Ripicipi

#2451 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Ripicipi » 14/10/2014 13:21

agent_zero wrote:
LSD wrote:najnovija fora koju je Safet prodao bezumnom krdu koji razmišlja zastavicama umjesto glavom je: "i dalje smo u igri" :lol: i tu mantru sad svi oni zaslijepljeni lobotomci ponavljaju ko papagaji, a ne vide da mi ne možemo više nikoga pobjediti, da smo se poceli zadovoljavati i bodom i da smo peti na tabeli.
Pape nas je sveo na taj nivo da smo poceli praviti kalkulacije vec u drugom kolu...ovi sa IQ-om u minusu nikako da shvate dugorocne posljedice onog poraza od Kipra, pa valjda ce shvatiti za par kola.
Odlično rečeno :thumbup:

Mislim da se našim igračima kosa dizala na glavi slušajući onih nekoliko desetina maloumnika kako bezumno kliču telećoj glavi.

Da čujemo izvršni (kvazi)odbor, bilo je rečeno da je uslov 4 boda iz naredne 2 utakmice.

Ili će čekati sad i izrael? :-)
halo seljacine, hocete li prestati vrijedjati, i ti, a i onaj sirom poznati tenkre LSD. Napusite se qrca nama "maloumnicima".
Pitas li se uopste dize li se kosa na glavi igracima kada procitaju bolesnike poput vas koji s podsmjehom najavljuju ispadanje i ni bod u Izraelu.

Logovan

#2452 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan » 14/10/2014 13:27

prog321 wrote:
Logovan wrote: Dođe novi selektor, igračima podigne samopouzdanje, postavi taktiku i formaciju koja više odgovara ekipi, atmosfera se popravi, ekipa će "prodisati", tako da Pape nema veze sa ovim.

Bilo koja taktika u kojoj Amidzic nije u prvih 11 bi popravila atmosferu u timu. ;-)
Jest do njega je 100%. 8-) Sigurno bi nam i država krenula na bolje kada on ne bi bio u prvih 11. 8-)

Koju taktiku i formaciju treba igrati i ko će sve biti u prvih 11 neka odluči novi selektor ako ga bude.

JThomas

#2453 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by JThomas » 14/10/2014 13:28

Ripicipi wrote:
halo seljacine, hocete li prestati vrijedjati, i ti, a i onaj sirom poznati tenkre LSD. Napusite se qrca nama "maloumnicima".
Pitas li se uopste dize li se kosa na glavi igracima kada procitaju bolesnike poput vas koji s podsmjehom najavljuju ispadanje i ni bod u Izraelu.
a selektor cijeli bod :D

šta misliš šta više utiče na njih, defetizam na forumu ili selektorov defetizam?

Ripicipi

#2454 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Ripicipi » 14/10/2014 13:31

JThomas wrote:
Ripicipi wrote:

šta misliš šta više utiče na njih, defetizam na forumu ili selektorov defetizam?
Boli me qrac i za selektora i za sve, ali nece mene (nas) likovi poput LSD-a i ostalih vrijedjati i nazivati svakakvim imenima samo zato sto imamo razumnu nadu da cemo stici ostale.

JThomas

#2455 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by JThomas » 14/10/2014 13:32

a pape te ne vrijeđa, misleći da ćemo mi bod po bod nekoga stići dok drugi pobjeđuju?

incognito071

#2456 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by incognito071 » 14/10/2014 13:33

Ripicipi wrote:
JThomas wrote:
Ripicipi wrote:

Boli me qrac i za selektora i za sve, ali nece mene (nas) likovi poput LSD-a i ostalih vrijedjati i nazivati svakakvim imenima samo zato sto imamo razumnu nadu da cemo stici ostale.
ja iskreno mislim da tebi rukomet bolje lezi, nemoj se ljutiti :D

and

#2457 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by and » 14/10/2014 13:34

Logovan wrote:
prog321 wrote:
Logovan wrote: Dođe novi selektor, igračima podigne samopouzdanje, postavi taktiku i formaciju koja više odgovara ekipi, atmosfera se popravi, ekipa će "prodisati", tako da Pape nema veze sa ovim.

Bilo koja taktika u kojoj Amidzic nije u prvih 11 bi popravila atmosferu u timu. ;-)
Jest do njega je 100%. 8-) Sigurno bi nam i država krenula na bolje kada on ne bi bio u prvih 11. 8-)

Koju taktiku i formaciju treba igrati i ko će sve biti u prvih 11 neka odluči novi selektor ako ga bude.
nije samo on problem.u formaciji u kojoj bi trebali igrati i sušić i vedo bi trebali ostati na klupi,a lulić igrati krilo,a ne beka

MeSko Hz

#2458 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by MeSko Hz » 14/10/2014 13:37

Vala Izrael dobiti ....

Charuga
Globalni moderator

#2459 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Charuga » 14/10/2014 13:38

@Ripicipi
@LSD
@ostali

Spustite malo loptu na zemlju i prestanite vrijeđati forumaše.

missko

#2460 Re: AW: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by missko » 14/10/2014 13:41

and wrote:
Logovan wrote:
prog321 wrote:

nije samo on problem.u formaciji u kojoj bi trebali igrati i sušić i vedo bi trebali ostati na klupi,a lulić igrati krilo,a ne beka
Stvarno kako Lulic ne moze igrati krilo pa covjek ima 2 godine igra krilo jest da je postao i rodjen kao bek i da mu centarsut kurcu ne valja a opet staviti ga na beka nema smisla kao sto nema smisla staviti Begu na gol da je Pape Begovicu nasao bolje formacijsko mjesto ne bi sinoc kiksao onaj gol.

Logovan

#2461 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan » 14/10/2014 13:42

and wrote: nije samo on problem.u formaciji u kojoj bi trebali igrati i sušić i vedo bi trebali ostati na klupi,a lulić igrati krilo,a ne beka
Normalno da nije. Većina ovdje zna samo reći da je Sušić problem i da bi on trebao ostati na klupi, a kad se to uradi onda bi vjerovatno sve bilo lijepo i krasno, igrali bi lepršavo, igra bi nam bila lijepa za oko i tako to. :oops:
Dva problema svi zaborave spomenuti, a to su povrede i oproštaji od reprezentacije. Ostaneš bez Kolašinca, Bičakčića, Salihovića, plus još napuste te Miske i Spahić. :-) Nije baš ovo malo...

hrasno38

#2462 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 » 14/10/2014 13:54

Logovan wrote:
and wrote: nije samo on problem.u formaciji u kojoj bi trebali igrati i sušić i vedo bi trebali ostati na klupi,a lulić igrati krilo,a ne beka
Normalno da nije. Većina ovdje zna samo reći da je Sušić problem i da bi on trebao ostati na klupi, a kad se to uradi onda bi vjerovatno sve bilo lijepo i krasno, igrali bi lepršavo, igra bi nam bila lijepa za oko i tako to. :oops:
Dva problema svi zaborave spomenuti, a to su povrede i oproštaji od reprezentacije. Ostaneš bez Kolašinca, Bičakčića, Salihovića, plus još napuste te Miske i Spahić. :-) Nije baš ovo malo...
Tako je to je pet igraca iz prvih 11 a ne neki koji su igraci sa klupe ili potencijalni reprezentativci. Odbrana se vrtila oko Spahica a napad oko Misketa i ti igraci su bili zaista pravi lideri svojih pozicija. Odbrana funkcionise kako tako ali definitivno nam fale Misketove asistencije.

Tomahawk11
Globalni moderator

#2463 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Tomahawk11 » 14/10/2014 14:02

@Zmijugaloma,
Već sam ti dokazao crno na bijelo da si maliciozan prema Prciću:

"Prcic nije poslao lopte, a da isla igracu kojem je namjenjena" - ovo si izvalio za igrača koji je imao 87% uspješnost pasova. Znači, ne sjećaš se više velikog broja porgrešnih pasova, već si eto slučajno upamtio 5 neuspješnih pasova pored 33 uspješna. :lol: Kad selektivno zapamtiš 5 neuspješnih instanci pored 33 uspješne, šta ti to govori o tebi? Postaješ sprdnja od forumaša, iskreno.

Haj da ogolimo i ovaj drugi segment koji si naveo sinoć, loše kretanje. Navedi minutu i opiši situaciju gdje se Prcić loše kretao (Kipar) i kako se trebao ispravno kretati, pa ćemo uporediti sa Tinom (Kipar, Vels, Belgija).

(znam da ćeš sad podviti rep, nešto paušalno promrmljati i uteći iz rasprave jer te navodim na polje konkretnog, a i sam znaš da ništa konkretno za lijeka ne možeš ponuditi)
Cuj ti si dokazao da sam maliciozan? A ja kazem da nisam? Ne osjecam bilo sta negativno prema igracu, bilo bi mi drago da sutra bude nas novi Misimovic, ali ti navalio ko sivonja sa etiketom i ne popustas :-) I onda meni kazes da pricam po svom, pa sta ti radis, hljeba ti, cijelo vrijeme :lol: Eto necemo vise vagati, bio odlican, ne da mu Susic da igra zbog amidzica. Zadovoljan?
Za kretanje....ostavljam tebi da izbacis kakav statisticki podatak, nemam vremena, hajd ziv bio pogledaj pa nam ovdje zalijepi, napisi :thumbup:
Necu podviti rep, pitaj sta imas, ako imam odgovor, dacu ti ga, ali pretenciozne izjave kao sprdnja od forumasa....to podvaljuj nekom drugom. Sto, ti imas statisticki podatak od 33 tacna dodavanja, pa sam ja sprdnja :lol: i da, dokazao si da sam maliciozan, mrzim Prcica, jel :-) :roll: gluho bilo.
Zanimljivo je da dosta ljudi na forumu pati od dokazivanja da je neko drugi sprdnja, debili, vaki naki....to neki poremecaj, forumomanija, sta li :roll:

OldMayor

#2464 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by OldMayor » 14/10/2014 14:04

Pa sta je Tin uradio ove tri tekme?

Pa Hajrovic je 20 puta opasniji od njega. Barem suta, ima prodor... Tin em je spor, em trom, em melja loptu i ne moze je kontrolisati...em smeta jbmu, vrti se ondje oko vede, oko pjanketa...ne kontam mu poziciju nikako...totalno bezopasan igrac.

Pjanic15

#2465 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Pjanic15 » 14/10/2014 14:05

Image

Koji sad đavo i ovo... :-)

incognito071

#2466 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by incognito071 » 14/10/2014 14:07

Pjanic15 wrote:Image

Koji sad đavo i ovo... :-)
dangle Vedi kurtona na vugli :D :D

Pjanic15

#2467 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Pjanic15 » 14/10/2014 14:10

Dobro to. :lol: Nego ovaj natpis iza...

OldMayor

#2468 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by OldMayor » 14/10/2014 14:11

- Karabeg de mi to, ma ne to, to bijelo mi navuci...

Eh tako, sad sam i ja neki kurac u ovoj ekipi.

Tomahawk11
Globalni moderator

#2469 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Tomahawk11 » 14/10/2014 14:12

OldMayor wrote:Pa sta je Tin uradio ove tri tekme?

Pa Hajrovic je 20 puta opasniji od njega. Barem suta, ima prodor... Tin em je spor, em trom, em melja loptu i ne moze je kontrolisati...em smeta jbmu, vrti se ondje oko vede, oko pjanketa...ne kontam mu poziciju nikako...totalno bezopasan igrac.
Po tebi, sinoc nije nista uradio? Bas nista? Koju li sam ja utakmicu gledao :roll:
Mislim, razumijem antagonizam spram TSS-a obzirom na situaciju, ali ja sam sinoc vidio bar dvije dobre stvari koje je uradio. To je ipak vise nego nista.
Last edited by Tomahawk11 on 14/10/2014 14:13, edited 1 time in total.

hrasno38

#2470 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 » 14/10/2014 14:13

Jeste ali na papiru. problem je sto to nije dokazao niti u jednoj utakmici koju je igrao osim onog suta i gola protiv Slovacke. U svim ostalim utakmicama niti je uputio sut niti je uputio centarsut tako da za to 20x nema opipljive cinjenice. Ne kazem ni da je Tin nesto uradio da bi se reklo "bolji je od Hajrovica" i mislim da ih treba stavljati u prvih 11 u zavisnosti od protivnika. Ja bih sinoc i protiv Velsa recimo prije probao sa Hajrovicem ili Viscom nego sa Susicem mada se TSS sinoc nema sta prigovoriti. Borio se, trudio, dao lijepu loptu Pjanicu, spasio nas gol....nista sad specijalno ali i nista losije od vecine reprezentativaca.

OldMayor

#2471 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by OldMayor » 14/10/2014 14:17

hrasno38 wrote:

Jeste ali na papiru. problem je sto to nije dokazao niti u jednoj utakmici koju je igrao osim onog suta i gola protiv Slovacke. U svim ostalim utakmicama niti je uputio sut niti je uputio centarsut tako da za to 20x nema opipljive cinjenice. Ne kazem ni da je Tin nesto uradio da bi se reklo "bolji je od Hajrovica" i mislim da ih treba stavljati u prvih 11 u zavisnosti od protivnika. Ja bih sinoc i protiv Velsa recimo prije probao sa Hajrovicem ili Viscom nego sa Susicem mada se TSS sinoc nema sta prigovoriti. Borio se, trudio, dao lijepu loptu Pjanicu, spasio nas gol....nista sad specijalno ali i nista losije od vecine reprezentativaca.
Taj sut nas je odveo u Brazil, fyi.
Sta je to Tin veliko uradio, ako cemo vec gledati neke znacajnije poteze?

Nista, obavezno onda uvesti rubriku statistike pred-asistencija, pa nek i Tin upise stagod.

Pa koliko se samo puta sudario sa Vedom i zasmetao mu. Normalno da je uradio nesto, ali ponavljam lik je BEZOPASAN, niti salje upotrebljive lopte, niti ima prodore, niti ima sut - nista. A odigrao je tri utakmice?!? Zasto? Na osnovu cega?

Samo kazem, Hajrovic je puno bolji i opasniji.

incognito071

#2472 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by incognito071 » 14/10/2014 14:17

hrasno38 wrote:

Ti prijatelju moj il' nisi nikako dobar ili si apsolutno operisan od fudbala.
Moj ti je savjet da vise nikad ne pises na temu o fudbalu.

LP

hrasno38

#2473 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 » 14/10/2014 14:30

incognito071 wrote:
hrasno38 wrote:

Ti prijatelju moj il' nisi nikako dobar ili si apsolutno operisan od fudbala.
Moj ti je savjet da vise nikad ne pises na temu o fudbalu.

LP
Bojim se nisam trazio tvoje misljenje jer nicim nisi pokazao i dokazao da je relevantno. A savjeti se slusaju od pametnijih sto ovdje nije slucaj.

JThomas

#2474 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by JThomas » 14/10/2014 14:32

oni tinini tačni pasovi su pasovi od 5-6 metara prvom slobodnom do sebe. a sve što je pokušao konkretno uraditi fulilo je metu, i šutevi i centaršutevi. nekog šlifa momak ima, i možda bi ga mogao i pokazati da ga se silom ne gura u veću ulogu nego što može podnijeti. on je realno negdje 20. - 25. igrač na spisku, kad bi se isti nepristrasno pravio.

incognito071

#2475 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by incognito071 » 14/10/2014 14:36

ti si jarane svojim postom dokazao i sto treba i sto ne treba
kakva ubleha svega mi :lol: :lol:

Locked