Veliki marketi Bingo, Hose, Robot, Amko ...

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
glossyB

Veliki marketi Bingo, Hose, Robot, Amko ...

Post by glossyB » 11/06/2015 19:29

Trebala bi u vecu nabavku ovih dana, naravno prednost dajem nasim marketima.

Imam dva pitanja:

1. Koji se Vama cini najpovoljniji po cijenama ?
2. Gdje se u Sarajevu nalaze ovi marketi, ali veci tipa ex-Mercatora na Socijalnom, znaci prostran, da ima veliki izbor namirnica?

:bih: :bih: :thumbup:

underground

Re: Veliki marketi Bingo, Hose, Robot, Amko ...

Post by underground » 11/06/2015 19:31

Bingo je najjeftiniji, Konzum ubjedljivo najskuplji...a roba ti je ista u svim marketima

glossyB

Post by glossyB » 11/06/2015 19:43

Znam da je roba u svim skoro ista, ali me zanima ako netko zna gdje u Sarajevu se nalaze veliki marketi Binga, Amka, Hose / Robota, kad se ide u nabavku da se bar sve kupi :)

StupskaBitanga

Post by StupskaBitanga » 11/06/2015 19:46

glossyB wrote:Trebala bi u vecu nabavku ovih dana, naravno prednost dajem nasim marketima.

Imam dva pitanja:

2. Gdje se u Sarajevu nalaze ovi marketi, ali veci tipa ex-Mercatora na Socijalnom, znaci prostran, da ima veliki izbor namirnica?

ili Bingo Pofalići ili Bingo Stup gdje ti je bliže

glossyB

Post by glossyB » 11/06/2015 20:28

StupskaBitanga wrote:
glossyB wrote:Trebala bi u vecu nabavku ovih dana, naravno prednost dajem nasim marketima.

Imam dva pitanja:

ili Bingo Pofalići ili Bingo Stup gdje ti je bliže

I jedan i drugi su mi dalji ja sam u starom gradu, ali cula sam da je taj na Stupu dobar...

StupskaBitanga

Post by StupskaBitanga » 11/06/2015 20:40

recimo to ovako u bilo koji da odeš kupiš hranu i potrepštine koje ti mogu duže stajati i kupiš količinski i to ti se isplati

kox

Post by kox » 11/06/2015 20:53

Hoše nema tako velikih marketa, mislim da je najveći onaj na Socijalnom. Kao što reče Stupska bitanga, Bingo Pofalići ili Stup, Amko Otoka ili Mojmilo, Robot na Socijalnom ili u Hrasnom. Ima i Škafa oko Halilovića kao i Robot u Rajlovcu, ali to je već podaleko.
I umalo da zaboravim Peny u Velešićima, ali za Peny ne znam da li je domaći lanac.

bumerangss

Post by bumerangss » 11/06/2015 22:54

kox wrote:Hoše nema tako velikih marketa, mislim da je najveći onaj na Socijalnom. Kao što reče Stupska bitanga, Bingo Pofalići ili Stup, Amko Otoka ili Mojmilo, Robot na Socijalnom ili u Hrasnom. Ima i Škafa oko Halilovića kao i Robot u Rajlovcu, ali to je već podaleko.
I umalo da zaboravim Peny u Velešićima, ali za Peny ne znam da li je domaći lanac.

Jeste Peny je domaci i nije los, ima u Velesicima kod kruznog toka ili na Alipasinom polju kod Hipo banke. Uredni su, cisti, sirok izbor artikala, pretezno domacih a cijene povoljne.

Hose ima malo trgovina i te trgovine su male sto rezultira manjim izborom artikala ali nije los!

Skafa i Robot su mi nekako... da prostis... bezveze :D

Bingo je kralj cijena i meni je najjeftiniji (sto je meni najvaznije) i ima sirok asortiman robe, meni najbolji izbor! :thumbup:

Post Reply