vecernjakov pecat - milorad dodik

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
mawerick

vecernjakov pecat - milorad dodik

Post by mawerick » 11/02/2007 00:04

dode krme /milorad dodik / iz banja luke u teheran /sarajevo / i uze vecernjakov pecat. bez pardona! a terzo nam se premijerni adnan nas, tri puta poljubi sa makedonskim predsjednikom. valjda to tako i u teheranu rade

taxi_driver

Post by taxi_driver » 11/02/2007 00:22

jeli terzi zamjeeas sto se poljubio ili mu zamjeras na broju poljubaca?
ebi ga ja kako znam tri puta se vazda ljubilo.sad tri nam ko simbolizuje srbe,pa cemo se ljubiti 2 ili 4 puta.nidje veze.
a ima i stih: tri poljupca hocu jaaaaaaa,necu jedan ecu dvaaaaaa....... :P

mawerick

Post by mawerick » 11/02/2007 00:34

ma ne zamjeram ja terzi, krenulo ga je. mahinalno, inercija :) nije mi samo jasno kako ona smegmedina nije pitala onog krmka kako se sad osjeca u sarajevu! e, to me je vise raspiz...o od cinjenice da se ovom majmunu uvlace u gu..cu proglasavajuci ga osobom godine! :x

taxi_driver

Post by taxi_driver » 11/02/2007 00:45

a sta ces.misevi su to.
ja se samo uzdam u lepog.on ce njega srediti,samo polako. :D

Danko_Bananko

Re: vecernjakov pecat - milorad dodik

Post by Danko_Bananko » 11/02/2007 00:47

mawerick wrote:dode krme /milorad dodik / iz banja luke u teheran /sarajevo / i uze vecernjakov pecat. bez pardona! a terzo nam se premijerni adnan nas, tri puta poljubi sa makedonskim predsjednikom. valjda to tako i u teheranu rade

Cisto informacije radi, Dodik je ipak bio u Vatikanu :D .

Manifestacija ili nakon rezultata krkanski teferich se odvijao u Kosachinom domu u Mostaru.

mawerick

Post by mawerick » 11/02/2007 01:30

na kraj sam upao, tako da nisam upratio gdje se odrzava. mislio sam da je ponovo u narodnom pozoristu. do mene :-) kako god, cinjenica je da mu idu niz dlaku! drtina s dna kace :x

rashomon

Post by rashomon » 11/02/2007 09:21

U svakom slučaju puno bolji političar od bilo kojeg federalnog kmicaroša!

AmchoSM

Post by AmchoSM » 11/02/2007 13:55

Prvi političar u BiH koji je ispunio predizborna obećanja. Možda nije još sve al je žestoko počeo. Ono sa auto mafijom mu je pun pogodak. Stisno muda i udario u kriminalce, da dokaže kako on to nije i da ih treba uništiti. Nije mi posebno drag uopšte al čovjek radi i u potpunosti opravdava svoju funkciju.

gbojan2004

Post by gbojan2004 » 11/02/2007 14:47

Pa mozda je Haris Silajdzic trebao biti licnost godine,ljudi su prepoznali kvalitet,Dodik je covjek koji je potpuno okrenut ekonomiji i proganjanju organizovanog kriminala,dosta je bilo SDS-ove pljacke,vrijeme je da se podnesu racuni.
Hrabar,harizmatican,drzi obecanja data u predizbornoj kampanji,zasad vecinu.Kad se samo sjetim da je bivsi visoki predstavnik Pedi htio Telekom Srpske da proda za 1 milion maraka.....

TareSA

Post by TareSA » 11/02/2007 14:50

On nije nikakav politicar, nego seljacina, nema on ni trunke politickog znanja, nego hajde mile u grlom u jagode pa ko najebe najebe:)strasno, hvala Bogu da nasi politicari nisu seljacine kao on, pa makar i ne isli naprijed, a ako on ide naprijed ebes ti ovu drzavu:(

mawerick

Post by mawerick » 11/02/2007 17:07

AmchoSM wrote:Prvi političar u BiH koji je ispunio predizborna obećanja. Možda nije još sve al je žestoko počeo. Ono sa auto mafijom mu je pun pogodak. Stisno muda i udario u kriminalce, da dokaže kako on to nije i da ih treba uništiti. Nije mi posebno drag uopšte al čovjek radi i u potpunosti opravdava svoju funkciju.

ne mislis li da taj njegov "zestoki" pocetak ima veze, recimo sa opstankom MUP-a RS? ne zeli li mozda na ovaj nacin pokazati kako MUP RS moze sam, sto jope' ide u prilog njegovom odbijanju reforme i ujedinjenja policije?
hapsenja ovih majmuna za koje se, uostalom i znalo da stoje iza krada automobila sve ove godine, potez je za koji skidam kapu. ali... drtina ima svoj cilj, a to sigurno nije BiH, nego RS! 8-)

senada

Post by senada » 11/02/2007 18:09

i nasi ce samo polahko, polahko....., novi su, mladi su, pa nije him ni zamjerit jako u sedamdesetim... dok se namjeste..... pa dok se uhodaju i ustele.... a drzava nije zec pa da pobjegne... a nismo vala ni mi zecevi..

dzenanbeg

Post by dzenanbeg » 11/02/2007 18:13

Njaveca seljacina u BiH!

Premijer Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da Srpska neće prihvatiti presudu koju će uskoro donijeti Međunarodni sud pravde u Hagu protiv Srbije i Crne Gore, jer je nelgitimna tužba BiH prema kojoj se sprovodi.Dodik smatra da je ova tužba još jedna manifestacija loše politike međunarodnih faktora prema Srbima u cjelini. "Presudu, kakva god bila, RS neće prihvatiti i neće ući u njenu implementaciju, makar to značilo i novi međunarodni spor", naglasio je Dodik.

Cetnik pravi,a neka se samo neko usudi da pohvali njegov rad,jebacu mu...

krkanko

Post by krkanko » 11/02/2007 18:13

rashomon wrote:U svakom slučaju puno bolji političar od bilo kojeg federalnog kmicaroša!

Vodi ga kuci ako ti je dobar, ko zna mozda ima plan i za vas.

dzenanbeg

Post by dzenanbeg » 11/02/2007 18:21

Jao u covjeka glave,jao seljaka pa ne mozes da vjerujes...Srbi stvarno ne znaju sta je demokratija,cuj on demokrata,kod njih ima samo manji i veci cetnik krmak,nista vise,sigurno im niko nije objasnio sta je demokratija,pa se ovako ofiraju nazivajuci sebe demokratima....gamad srpska...

banned!

z66

prleitihi

Post by prleitihi » 11/02/2007 18:46

dzenanbeg wrote:Njaveca seljacina u BiH!

Premijer Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da Srpska neće prihvatiti presudu koju će uskoro donijeti Međunarodni sud pravde u Hagu protiv Srbije i Crne Gore,

A neko od njega traži da je prihvati?! :lol: :lol: :-)
Pa gori su ljudi koji puše njegovu priču. Čuj on neće prihvatiti presudu!? :-) :-) Ko njega tu spominje? :lol: :lol: :lol: A jest dobar komad budale!

Suicidal Siberian

Post by Suicidal Siberian » 11/02/2007 19:23

Dodik je top.....pa vi glodjite svoja damu do jutra.....ja znam samo da su opstine u r.s. vec dobile nepovratna sredstva za realizaciju razlicitih projekata....shto je frajer rekao, do sada je uradio...a shta ce se desavati u buducnosti to cemo vidjeti...

@dzenanbeg....mogao bi ti jarane u jednomsmjeru prema Banovichima krenuti....da vidis malo kako Buducnost igra :D :x :x :x

krkanko

Post by krkanko » 11/02/2007 20:19

Suicidal Siberian wrote:Dodik je top.....pa vi glodjite svoja damu do jutra.....ja znam samo da su opstine u r.s. vec dobile nepovratna sredstva za realizaciju razlicitih projekata

Ja znam da ti lazes sigurno, jer pare ni Vlada jos nije dobila! A obecanje ludom radovanje.

daduli_sa

Post by daduli_sa » 11/02/2007 20:31

Suicidal Siberian wrote:Dodik je top.....pa vi glodjite svoja damu do jutra.....ja znam samo da su opstine u r.s. vec dobile nepovratna sredstva za realizaciju razlicitih projekata....shto je frajer rekao, do sada je uradio...a shta ce se desavati u buducnosti to cemo vidjeti...

@dzenanbeg....mogao bi ti jarane u jednomsmjeru prema Banovichima krenuti....da vidis malo kako Buducnost igra :D :x :x :x

Sto se i ti znas nasrati.... tih para ni na vidiku jos nema... ne baljezgaj majke ti! I ne povezuj neke pare koje (mozda) neko da sa prodajom drzavne imovine!
Raspitaj se malo ko je vlasnik infrastrukture na Zapadu kroz koju dobijas sve vrste telefonskih usluga i energenata?!

Tad nam se javi i reci nam ko je pametan...

Blueboy-

Post by Blueboy- » 11/02/2007 20:42

Cuj ispunio predizborna obecabnja...hehe.. :D nisam se odavno sladje nasmijo.

Dodik je postao licnost zafaljujuci bosnjacima, oni su mu dali moc i stvorili ime. Srbi njega nikad nisu volili, ali on skonto da igra na nacionalisticku kartu, "srpski novi patriota", bosnjaci se napalili njegovim izjavama i dernek kreno. Srbi inace vole svakog koga se bosnjaci prepadu i koga bosnjaci nevole, koga sarajevo nevoli.

On nista nije ispuni od predizbornog obecanja, mediji u rs rade za njega, sve je okupiro. Ovo je jama u koju je srpski narod pao i tesko ce se izvuc, bice svasta a najmanje dobrog.

Suicidal Siberian

Post by Suicidal Siberian » 12/02/2007 01:01

krkanko wrote:
Suicidal Siberian wrote:Dodik je top.....pa vi glodjite svoja damu do jutra.....ja znam samo da su opstine u r.s. vec dobile nepovratna sredstva za realizaciju razlicitih projekata

Ja znam da ti lazes sigurno, jer pare ni Vlada jos nije dobila! A obecanje ludom radovanje.

Pa meni ni iz dzepa ni u dzep....a kako da ja polupismenim ljudima objasnim, da na osnovu tog novca koji je dobijen (i uplachen samo jos treba vama da se ispostavi uplatnica da se zadovoljite :) )...Dodik moze od razlictih evropskih strukturnih fondova dobiti jos 10x toliko para....a znam i to da bi vecina bila najsretnija da se ispostavi da je to neka velika prevara, da se desi neki veliki skandal, da Dodik zavrsi na robiji (ili da ga streljaju :D )....ali nece da ide....neche slonche u lonche...tako narod kaze :D

Suicidal Siberian

Post by Suicidal Siberian » 12/02/2007 01:07

daduli_sa wrote:
Suicidal Siberian wrote:Dodik je top.....pa vi glodjite svoja damu do jutra.....ja znam samo da su opstine u r.s. vec dobile nepovratna sredstva za realizaciju razlicitih projekata....shto je frajer rekao, do sada je uradio...a shta ce se desavati u buducnosti to cemo vidjeti...

Sto se i ti znas nasrati.... tih para ni na vidiku jos nema... ne baljezgaj majke ti! I ne povezuj neke pare koje (mozda) neko da sa prodajom drzavne imovine!
Raspitaj se malo ko je vlasnik infrastrukture na Zapadu kroz koju dobijas sve vrste telefonskih usluga i energenata?!

Tad nam se javi i reci nam ko je pametan...

Vlasnik je drzava....u NORMALNIM USLOVIMA i u NORMALNIM DRZAVAMA....gdje se ne grca u dugovima, i gdje je ekonomska politika i opsta legislativa regulisana....svi kenjate o tom fenomenu "rasprodashe drzavnu imovinu", a ko ce to podici na noge,ha? da necete mozda vi? ili ja? za rafineriju u Brodu je potrebno za sanaciju oko 600 miliona eura...ma mozhemo mi to...evo imali smo ove godine prihoda od turizma 168 milijardi dolara...shta je to za nas....

ne sekiraj se...javit chu Dodiku...da te obavezno pozove kad se transakcija bude radila...da bude mahalski sluzbeno ovjereno :oops:

docent

Post by docent » 12/02/2007 15:39

AmchoSM wrote:Prvi političar u BiH koji je ispunio predizborna obećanja. Možda nije još sve al je žestoko počeo. Ono sa auto mafijom mu je pun pogodak. Stisno muda i udario u kriminalce, da dokaže kako on to nije i da ih treba uništiti. Nije mi posebno drag uopšte al čovjek radi i u potpunosti opravdava svoju funkciju.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply