Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
medvjed23
Posts: 26820
Joined: 16/07/2010 13:49

#7476 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by medvjed23 »

a dobro si.. na trenutak pomislih da sam jedan od vas, normalnih ljudi sa osjećajima, pa, shodno tome, napisah netačan post..

back to reality..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7477 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

medvjed23 wrote: 19/07/2020 09:10 a dobro si.. na trenutak pomislih da sam jedan od vas, normalnih ljudi sa osjećajima, pa, shodno tome, napisah netačan post..

back to reality..
Što bi jedan rekao... I m an alien...
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#7478 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ZyzzSar »

Slatkorjeciva wrote: 18/07/2020 22:19
5. I evo jos jedno iskustvo, mislim da je i meni i tom momku bio najgori dejt ikada. Ugl dopisivali se mi neko vrijeme i predlozi on da idemo voziti bicikla po Darivi umjesto da pijemo kafu. Momak mi se pravo svidjao, nafurala se ja, skinula s bicikla 5cm prasine jer je godinama stajao nekoristen. Bilo ljetno doba, a mi se dogovorili naci oko 10-11 ujutro, po najvecoj zegi. Spustim se ja sa svog brda, zacas dodjem do Darive, i nadjem se tamo s njim. Napravili smo 2-3 kruga, usput malo pricali i tako. Interesantan lik, nije bilo dosadno... doslo vrijeme da se ide kuci, predlozi on meni da me otprati do kuce pa ce on onda svojoj kuci. I tako ljudi moji dodjosmo do dijela gdje se treba penjati. Ja jadnica u goloj vodi sve graske znoja niz celo, upeklo sunce, ja se umorila... krenem pedalati... ma nema sanse da mogu ijednom pomaci pedale. Kontam hajd mogu makar hodati brzo cemo se popeti. Krenem ja gurati biciklo, ma hoce dusa na nos da mi izadje. Umalo mozdani ne dobih. Vidi on nije meni dobro, i kao sto bi svaki dzentlmen, predlozi da mi pomogne, tj. Da gura i svoje i moje biciklo. Nije mi trebalo dvaput reci. Hoda on jadan uprtio se, zauzeo cijelu jednu traku za auta, ja se vucem iza njega jedva samu sebe nosim. Ne daj Boze da sam pala negdje usput, samo bih se otkotrljala nazad do dna brda...
Kad smo dosli do vrha, ukazali mi se svi sveti. Gleda mama s prozora, umire od smijeha i njemu i meni. On jadan sjeo na sred ulice, ni tamo ni vamo. Ni sama ne znam kako je otisao do svoje kuce.
O upali misica sljedece sedmice necu vam ni pricati. Sve me je boljelo ako bih se samo nasmijala malo vise... mislila sam da mi se vise nikad nece javiti, ali eto zabavljali smo se nekoliko mjeseci, i nismo vise isli vozati bicikla...
svasta, cuj prvi dejt voznja bickilima, koliko je imo godina, 16 :D
il je kokuz pa nema za pica
al zvuci kao fin mladic hahaha
zippoo87
Posts: 15599
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#7479 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zippoo87 »

ExNihilo wrote: 18/07/2020 23:40
zippoo87 wrote: 18/07/2020 23:38 Pa ti dejtovi i propadnu i budu takvi,zato sto nema sanse da se za sat vremena moze neko upoznati i steci neki dojam...neko je pricljiv,neke nije pa ovoj drugoj strani smeta ako je suprotno...neko se ne sredi bas newto za prvi dejt pa ispadne klosar u ocima druge strane i milion nekih detalja koji su nebitni inace a u ovakvim situacijama su eliminatorni faktor

Treba uvesti pravilo minimalno 5 dejtova pa onda vidjeti da li nastaviti ili se razici

Citajuci ovdje,vidim da djevojkama svaka sitnica smeta i sve nesto detaljisu i drame,kao princeze na zrnu graska
Nije, nego ne treba ići na dejtove. Treba se upoznavati u biblioteci.
ja nemam pojma gdje sada upoznati bilo kakvu djevojku a da nije preko interneta
a sve je to nekako traljavo sada...prije se i na netu moglo naci normalne raje a sada sve neke sto traze dlaku u jajetu
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7480 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

ZyzzSar wrote: 19/07/2020 10:13
Slatkorjeciva wrote: 18/07/2020 22:19
5. I evo jos jedno iskustvo, mislim da je i meni i tom momku bio najgori dejt ikada. Ugl dopisivali se mi neko vrijeme i predlozi on da idemo voziti bicikla po Darivi umjesto da pijemo kafu. Momak mi se pravo svidjao, nafurala se ja, skinula s bicikla 5cm prasine jer je godinama stajao nekoristen. Bilo ljetno doba, a mi se dogovorili naci oko 10-11 ujutro, po najvecoj zegi. Spustim se ja sa svog brda, zacas dodjem do Darive, i nadjem se tamo s njim. Napravili smo 2-3 kruga, usput malo pricali i tako. Interesantan lik, nije bilo dosadno... doslo vrijeme da se ide kuci, predlozi on meni da me otprati do kuce pa ce on onda svojoj kuci. I tako ljudi moji dodjosmo do dijela gdje se treba penjati. Ja jadnica u goloj vodi sve graske znoja niz celo, upeklo sunce, ja se umorila... krenem pedalati... ma nema sanse da mogu ijednom pomaci pedale. Kontam hajd mogu makar hodati brzo cemo se popeti. Krenem ja gurati biciklo, ma hoce dusa na nos da mi izadje. Umalo mozdani ne dobih. Vidi on nije meni dobro, i kao sto bi svaki dzentlmen, predlozi da mi pomogne, tj. Da gura i svoje i moje biciklo. Nije mi trebalo dvaput reci. Hoda on jadan uprtio se, zauzeo cijelu jednu traku za auta, ja se vucem iza njega jedva samu sebe nosim. Ne daj Boze da sam pala negdje usput, samo bih se otkotrljala nazad do dna brda...
Kad smo dosli do vrha, ukazali mi se svi sveti. Gleda mama s prozora, umire od smijeha i njemu i meni. On jadan sjeo na sred ulice, ni tamo ni vamo. Ni sama ne znam kako je otisao do svoje kuce.
O upali misica sljedece sedmice necu vam ni pricati. Sve me je boljelo ako bih se samo nasmijala malo vise... mislila sam da mi se vise nikad nece javiti, ali eto zabavljali smo se nekoliko mjeseci, i nismo vise isli vozati bicikla...
svasta, cuj prvi dejt voznja bickilima, koliko je imo godina, 16 :D
il je kokuz pa nema za pica
al zvuci kao fin mladic hahaha
Kokuz bi donio 2 case cesmovace
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#7481 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Digla_da_kreci »

De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?

Ja nisam nikad imala ulet na fejsu, ali mi je sve pokljucano. :D I ne vidim se na slici, bolje je tako. :mrgreen:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#7482 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Jimmy McNulty »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 14:35 De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?
Da.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#7483 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Digla_da_kreci »

Ti nisi kompetentan da dajes odgovor. :oops:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#7484 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Jimmy McNulty »

Doduše. Mada pisao sam, im'o sam prvih 4-5 prvih dejtova i vezu gdje sam ostavljen ko govno na prtini. :lol: Najjače kad me jaran zovno da mu dam kao savjet, a ja ga gledam kao ono wtf. :-)

I dan danas nisam siguran je li me zajebavo ili je bio ozbiljan.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#7485 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Digla_da_kreci »

Nebitno na skromno iskustvo u vezama, tvoje objektivno vidjenje nekih stvari moze biti sasvim legitimno, tako da je skroz uredu sto te drug pitao za misljenje. :thumbup:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7486 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

Slatkorjeciva wrote: 18/07/2020 23:33
kokuz_sa wrote: 18/07/2020 23:23 5 sastanaka.. ni jedan pokusaj poljubca..da ne pricamo o sexu..

Slatkorijeciva.. jesil se zabrinula?
:D mozes misliti, kako sam se uspjela udati, pitam se pitam :lol:
Otkrij nam nam tajnu :mrgreen:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#7487 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Boemica »

Jimmy McNulty wrote: 19/07/2020 16:30 Doduše. Mada pisao sam, im'o sam prvih 4-5 prvih dejtova i vezu gdje sam ostavljen ko govno na prtini. :lol: Najjače kad me jaran zovno da mu dam kao savjet , a ja ga gledam kao ono wtf. :-)

I dan danas nisam siguran je li me zajebavo ili je bio ozbiljan.
:lol:

Ispričajder nam :lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#7488 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 14:35 De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?

Ja nisam nikad imala ulet na fejsu, ali mi je sve pokljucano. :D I ne vidim se na slici, bolje je tako. :mrgreen:
Nikad od tebe zene..
ostaces cura vjecno :D
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#7489 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Digla_da_kreci »

animals wrote: 19/07/2020 23:06 Nikad od tebe zene..
ostaces cura vjecno :D
pa rek'o si mi da ces me utrpat nekom :repetirana:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#7490 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 23:14
animals wrote: 19/07/2020 23:06 Nikad od tebe zene..
ostaces cura vjecno :D
rek'o si mi da ces me utrpat nekom :repetirana:
Jesam li :skoljka:
jebote tito, skroz sam zaboravio.. :skoljka:
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#7491 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Digla_da_kreci »

animals wrote: 19/07/2020 23:15 Jesam li :skoljka:
jebote tito, skroz sam zaboravio.. :skoljka:
:lol:

hajd samo ti polako i bez zurbe, svakako necu biti nista ljepsa :D
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#7492 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by animals »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 23:21
animals wrote: 19/07/2020 23:15 Jesam li :skoljka:
jebote tito, skroz sam zaboravio.. :skoljka:
:lol:

hajd samo ti polako i bez zurbe, svakako necu biti nista ljepsa :D
Bez panike samo..
svaka vreca ima svoju zakrpu..
kaze stara poslovica..
i niciju srecu vuk nije pojeo, pa nec ni tvoju.. :skoljka:
Ariel
Posts: 4634
Joined: 10/12/2018 11:48
Location: Sarajevo
Vozim: auto

#7493 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ariel »

...
Last edited by Ariel on 21/07/2020 01:44, edited 1 time in total.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#7494 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by RagibUzoriti »

Fakat kad se sjetim, kakvih je sve bolida kroz moj život prošlo :-)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7495 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 14:35 De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?

Ja nisam nikad imala ulet na fejsu, ali mi je sve pokljucano. :D I ne vidim se na slici, bolje je tako. :mrgreen:
Sigurno ti je kanta jupola profilna :mrgreen:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#7496 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by bitangeIprinceze »

Ili neka ponjava zguzvana na sred stana?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7497 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

Snowie wrote: 19/07/2020 23:57 Kad sam izasla sa likom koji je bio nizi od mene pa sigurno za glavu i po :-?
Na slikama nije tako nizak izgledao a ja zaboravila da pitam za visinu :zoka:
Meni je ipak bitno da je muskarac visi od mene ili bar moje visine....
Kompleksi su cudo :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7498 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 14:35 De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?

Ja nisam nikad imala ulet na fejsu, ali mi je sve pokljucano. :D I ne vidim se na slici, bolje je tako. :mrgreen:
Uuu sta si ti propustila..


To nije nimalo trendi..

Trebas svaki minut objavu neku stavljati, selfie, poruke od udvaraca,
Al objave tipa
Pusim sisu tu i tu
Jedem to i to
Kupila to i to

Nije zgoreg da kazes da si sultanova zena..tj sultanija
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7499 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 14:35 De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?

Ja nisam nikad imala ulet na fejsu, ali mi je sve pokljucano. :D I ne vidim se na slici, bolje je tako. :mrgreen:
Onda si i ti ostarila kao i ja :mrgreen:

Imam i ja fb, al sliku objavim mjesečno ili polugodišnje :oops:

Jasno, ne u svrhu upoznavanja nego onako.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#7500 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by saint_mirad »

Digla_da_kreci wrote: 19/07/2020 14:35 De nek mi neko objasni kako se to upoznaje po fejsu? Gdje ih nadjete?

I sta onda, dopadne vam se profilna slika i posaljete poruku? :?

Ja nisam nikad imala ulet na fejsu, ali mi je sve pokljucano. :D I ne vidim se na slici, bolje je tako. :mrgreen:
Mislim da jeste delom generacijski jaz (ne zelim implicirati koliko imas godina, fkt nije tema) ali mladja raja tipa milenijalsi i zoomeri najcesce zapocinju kontakte preko fb, instagrama itd. Jednostavno je, nadjes nekog ciji ti se profil, ili neki detalj na njemu svidi i onda posaljes poruku ili dobijes poruku. Krene osnovna prica i uglavnom se ide ka tome da se sa chata predje na ozbijnije nesto.

Online upoznavanje je samo polazna tacka jer je jednostavnije i manje rizicno nego upoznavanje u klubu ili negde u gradu.
Post Reply