Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#101 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VeriBizi »

...
Last edited by VeriBizi on 13/12/2011 23:05, edited 1 time in total.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#102 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by bordo gandalf »

Dzontra Volta wrote::lol: :lol:
sjooo...a mozda mu je rodjak Edo Maajka :D Kakvu si ti priliku ispustila, samo da znas 8-)
Eto edo je neka prilika :lol:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#103 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mr.Penguin »

radenska wrote:Kod mene su najvece blamaze bile zbog visine.Pa ebem mu patka uvijek kod mene nizi momak. Valjda sam ih zato slabo i imala. Nigdje nije bilo dvometrasa ili su ih vodale nafurane bocice otrova :D :D :D
izasao sam ja jednom s 182cm curom :D
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#104 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VeriBizi »

...
Last edited by VeriBizi on 13/12/2011 23:05, edited 1 time in total.
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#105 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mr.Penguin »

tridesete wrote:
Mr.Penguin wrote:
radenska wrote:Kod mene su najvece blamaze bile zbog visine.Pa ebem mu patka uvijek kod mene nizi momak. Valjda sam ih zato slabo i imala. Nigdje nije bilo dvometrasa ili su ih vodale nafurane bocice otrova :D :D :D
izasao sam ja jednom s 182cm curom :D
Jel' kroz vrata il' si mor'o štemat zidove? :D :D :D
Taman mi je bila po visini a bili smo vani :D :D :D
User avatar
Traktor`
Posts: 1774
Joined: 03/08/2010 23:36
Location: Sarajevo

#106 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Traktor` »

otiso ja na vikendicu i hajde da malo prohodamtim mjestom gdje je vikendica...odem do kladionice, uzmem ponudu i lagano u jedan kafic na kafu...upeklo sunce, ja u bastici, kafa kladionica i ispod naocala malo mjerkam konobaricu...sve je ona dobra ko dobar dan...hajde reko mogo bih ja i limunadu srknut, samo da uletim u neku komunikaciju...i drzi nedaj upoznamo se mi i hajde kao evo ti broj pa cemo navecer izaci...doslo to navecer, ona vristi kolko dobro izgleda...2-3 sata smo mi sjedili, zajebavali se, bas ono cura rega normala :D doslo vrijeme da ide kuci i hajde reko ja cu te odbaciti, nije frka...i dosli mi do tog mjesta gdje je vikendica i ja nju pitam gdje sad da vozim...i kako je ona meni govorila, tako ja i vozio i na kraju skontam da sam otiso na nekakvo brdo s kojeg se pola Hercegovine vidi...i motaj lijevo, desno, lijevo, desno dodjemo pred njenu kucu...kad imam sta da vidim ba...njoj pred kucom magarac svezan...reko vidi sto ti je neko ostavio magarca pred kucom...kaze mlada kao ma garan babo, sad cu ga ja uvesti u avliju...drzi ne daj ko ona bi da se mi poljubimo...hajd ti reko odvezi magarca u stalu, prehladit ce se jadnik vani...ne moram ni reci da se nikad vise ni usput sreli nismo... :D
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#107 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mr.Penguin »

Traktor` wrote:otiso ja na vikendicu i hajde da malo prohodamtim mjestom gdje je vikendica...odem do kladionice, uzmem ponudu i lagano u jedan kafic na kafu...upeklo sunce, ja u bastici, kafa kladionica i ispod naocala malo mjerkam konobaricu...sve je ona dobra ko dobar dan...hajde reko mogo bih ja i limunadu srknut, samo da uletim u neku komunikaciju...i drzi nedaj upoznamo se mi i hajde kao evo ti broj pa cemo navecer izaci...doslo to navecer, ona vristi kolko dobro izgleda...2-3 sata smo mi sjedili, zajebavali se, bas ono cura rega normala :D doslo vrijeme da ide kuci i hajde reko ja cu te odbaciti, nije frka...i dosli mi do tog mjesta gdje je vikendica i ja nju pitam gdje sad da vozim...i kako je ona meni govorila, tako ja i vozio i na kraju skontam da sam otiso na nekakvo brdo s kojeg se pola Hercegovine vidi...i motaj lijevo, desno, lijevo, desno dodjemo pred njenu kucu...kad imam sta da vidim ba...njoj pred kucom magarac svezan...reko vidi sto ti je neko ostavio magarca pred kucom...kaze mlada kao ma garan babo, sad cu ga ja uvesti u avliju...drzi ne daj ko ona bi da se mi poljubimo...hajd ti reko odvezi magarca u stalu, prehladit ce se jadnik vani...ne moram ni reci da se nikad vise ni usput sreli nismo... :D
jesi siguran da nisi negdje presao granicu :-D :)
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#108 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by brad90 »

Traktor` wrote:otiso ja na vikendicu i hajde da malo prohodamtim mjestom gdje je vikendica...odem do kladionice, uzmem ponudu i lagano u jedan kafic na kafu...upeklo sunce, ja u bastici, kafa kladionica i ispod naocala malo mjerkam konobaricu...sve je ona dobra ko dobar dan...hajde reko mogo bih ja i limunadu srknut, samo da uletim u neku komunikaciju...i drzi nedaj upoznamo se mi i hajde kao evo ti broj pa cemo navecer izaci...doslo to navecer, ona vristi kolko dobro izgleda...2-3 sata smo mi sjedili, zajebavali se, bas ono cura rega normala :D doslo vrijeme da ide kuci i hajde reko ja cu te odbaciti, nije frka...i dosli mi do tog mjesta gdje je vikendica i ja nju pitam gdje sad da vozim...i kako je ona meni govorila, tako ja i vozio i na kraju skontam da sam otiso na nekakvo brdo s kojeg se pola Hercegovine vidi...i motaj lijevo, desno, lijevo, desno dodjemo pred njenu kucu...kad imam sta da vidim ba...njoj pred kucom magarac svezan...reko vidi sto ti je neko ostavio magarca pred kucom...kaze mlada kao ma garan babo, sad cu ga ja uvesti u avliju...drzi ne daj ko ona bi da se mi poljubimo...hajd ti reko odvezi magarca u stalu, prehladit ce se jadnik vani...ne moram ni reci da se nikad vise ni usput sreli nismo... :D
imas li iphone ????
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#109 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VeriBizi »

...
Last edited by VeriBizi on 13/12/2011 23:05, edited 1 time in total.
User avatar
Traktor`
Posts: 1774
Joined: 03/08/2010 23:36
Location: Sarajevo

#110 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Traktor` »

Dzontra Volta wrote:
brad90 wrote:
imas li iphone ????
:lol: :lol: :lol: i ja sam pomislio na ovo :thumbup:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#111 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kritichar »

cura sa sela, pa sta :? :roll:
User avatar
Traktor`
Posts: 1774
Joined: 03/08/2010 23:36
Location: Sarajevo

#112 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Traktor` »

kritichar wrote:cura sa sela, pa sta :? :roll:
ajd sad malo kritikuj... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nije upitanju selo...upitanju je magarac (neuhranjen)... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#113 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kritichar »

aaa, da, zao ti zivotinje, onda te razumijem
:run:
SOMA
Posts: 317
Joined: 09/02/2009 16:17

#114 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SOMA »

Traktor` wrote:otiso ja na vikendicu i hajde da malo prohodamtim mjestom gdje je vikendica...odem do kladionice, uzmem ponudu i lagano u jedan kafic na kafu...upeklo sunce, ja u bastici, kafa kladionica i ispod naocala malo mjerkam konobaricu...sve je ona dobra ko dobar dan...hajde reko mogo bih ja i limunadu srknut, samo da uletim u neku komunikaciju...i drzi nedaj upoznamo se mi i hajde kao evo ti broj pa cemo navecer izaci...doslo to navecer, ona vristi kolko dobro izgleda...2-3 sata smo mi sjedili, zajebavali se, bas ono cura rega normala :D doslo vrijeme da ide kuci i hajde reko ja cu te odbaciti, nije frka...i dosli mi do tog mjesta gdje je vikendica i ja nju pitam gdje sad da vozim...i kako je ona meni govorila, tako ja i vozio i na kraju skontam da sam otiso na nekakvo brdo s kojeg se pola Hercegovine vidi...i motaj lijevo, desno, lijevo, desno dodjemo pred njenu kucu...kad imam sta da vidim ba...njoj pred kucom magarac svezan...reko vidi sto ti je neko ostavio magarca pred kucom...kaze mlada kao ma garan babo, sad cu ga ja uvesti u avliju...drzi ne daj ko ona bi da se mi poljubimo...hajd ti reko odvezi magarca u stalu, prehladit ce se jadnik vani...ne moram ni reci da se nikad vise ni usput sreli nismo... :D
Ti si vise u furki traktora, je l´da? :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#115 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by shin »

Mogu li ja avanturu od jarana ispricati, ustvari mucenistvo djevojke koja je izgurala izlazak do kraja.


Prica mi haver, dogovorio sa jednom djevojkom sa posla izlazak, njemu je to bilo prvi put da sa zenskom izlazi i bio pravo nervozan. Uglavnom sastavi par lexova, tramala i zapali dva-tri jointa, zvekne jos par piva i pokupi je. Otisli su negdje na kotu oko grada, pricali i zajebavali se. Kako kaze, sve je islo kako treba, do trenutka kada je ovaj trebao da cugne pivu, ona je stajala ispred njega krenuta ledjima, liku bi lose i povrati, preko njenog ramena proletio mlaz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ona se sjebala i rekla mu je vozi kuci, a njega te silne tablete i alkohol svezale, jedva je odvukao kuci. Poslije par dana je zvao na telefon i javila mu se njena stara, rekla mu ''ne zovi ovaj broj vise nikad, ona je otisla da zivi sa nanom'' :lol: :lol: :lol:
User avatar
Filter
Posts: 8025
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#116 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Filter »

samo da se pribiljezim... tema je :thumbup:
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#117 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by 1906 »

brad90 wrote:
Traktor` wrote:otiso ja na vikendicu i hajde da malo prohodamtim mjestom gdje je vikendica...odem do kladionice, uzmem ponudu i lagano u jedan kafic na kafu...upeklo sunce, ja u bastici, kafa kladionica i ispod naocala malo mjerkam konobaricu...sve je ona dobra ko dobar dan...hajde reko mogo bih ja i limunadu srknut, samo da uletim u neku komunikaciju...i drzi nedaj upoznamo se mi i hajde kao evo ti broj pa cemo navecer izaci...doslo to navecer, ona vristi kolko dobro izgleda...2-3 sata smo mi sjedili, zajebavali se, bas ono cura rega normala :D doslo vrijeme da ide kuci i hajde reko ja cu te odbaciti, nije frka...i dosli mi do tog mjesta gdje je vikendica i ja nju pitam gdje sad da vozim...i kako je ona meni govorila, tako ja i vozio i na kraju skontam da sam otiso na nekakvo brdo s kojeg se pola Hercegovine vidi...i motaj lijevo, desno, lijevo, desno dodjemo pred njenu kucu...kad imam sta da vidim ba...njoj pred kucom magarac svezan...reko vidi sto ti je neko ostavio magarca pred kucom...kaze mlada kao ma garan babo, sad cu ga ja uvesti u avliju...drzi ne daj ko ona bi da se mi poljubimo...hajd ti reko odvezi magarca u stalu, prehladit ce se jadnik vani...ne moram ni reci da se nikad vise ni usput sreli nismo... :D
imas li iphone ????

:lol: :lol:
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#118 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Curve »

Dr.medicine wrote:
radenska wrote:Najgori date zza mene je kada mi je rodica ugovarala sastanak naslijepo i pojavio se momak koji mi je bio doslovno do pazuha. Nemam nista ja protiv nizih momaka,ali ionako kako sam visoka 180 i kroz osnovnu skolu trpila komentare zirafe (mnogo tezak period) to je bilo previse za mene.
Cudno mi je bilo da njemu nije smetalo :zzzz: :zzzz: :? :? :? :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

neki dan vidim cura ljubi lika a on se protego na prste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: uh u mom slucaju bi ona morala biti 210
:lol: :lol: istina istina
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#119 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Gospoda Ministarka »

Tema je :thumbup:
@tridesete, ja se pridruzujem zeljama Strpljive. :thumbup:
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#120 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by madnessa »

Izgleda da sam sva ta traumatična iskustva duboko potisnula... Nikako da se sjetim svih nebuloza koje su mi se desile... Ili mi treba ginko.... :mrgreen:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#122 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by drekalica28 »

Dakle :D ....ko se od muških sa foruma prepozna u priči :oops: ....šta ti ja mogu kad nemaš osnovne kulture. :roll:

Prije dogovorenog izlaska, naznačeno je da date zapravo nije date, već kao onako..prijateljski izlazak.
Aha..malo morgen. :roll:
Dogovorili se pred pivnicom u 8. Lik je kasnio nekih 5-10 minuta.
U po frke mi prilazi tip, sav u crnom, korakom ko kakav gangsta rapper. Stade lik ispred mene, pozdravi se, predstavi se fino i....kao sve je ok. Ono što je čudno....njegov način izražavanja, gestikulacije. Čovjek bi rekao da recituje Šekspira, sav je on teatralan. Kontam, haj možda je nervozan, mada mi je i to čudno kad ovo nije jel pravi date.
Hajd, ušli smo, sjeli, naručili i počeli lagano ćaskat. Lik u suštini nije dosadan, nije glup, ali je taj način izražavanja malo naporan i ne prestaje mahat rukama. Bar ja tako to doživljam, ili bolje rečeno tješim sebe. S vremenom kroz priču vidiš da je groooozan cinik. Mrzi sve komercijalno, fura svoj film koji uvijek i po svemu mora biti kontra od onoga što većina radi. On je neshvaćen, teško je biti on uopšte, ali naročito u Bosni. Kopa i rukama i nogama da ide što prije, što dalje. O svemu se pričalo, pa i o odnosu između muškarca i žene. Tada je pun zanosa počeo pričati kako su geste tipa otvaranja vrata, pridržati kaput/jaknu ženi precjenjene i to on radi samo i isključivo kada bari žensku, a nekada ni tada jer je to tako passe i demode. A ja u sebi kontam....jebote, moj brat koji je mlađi od njega ima više šlifa i manira nego što će on ikada imati. Na kraju krajeva...to ja za mene stvar kućnog odgoja, znak poštovanja prema ženi, otvoriti i pridržati vrata dok ona izađe ili pomoći joj da obuće jaknu/kaput.
Elem...sjedili smo gore na spratu, i on je u po frke morao u wc. Valjda su ga one pive protjerale. :D
I ja mu kažem da tu na spratu ima wc, samo mora proći kroz onaj VIP salon. Mene uvijek tu puštaju da idem. Doduše...ja znam i konobare i šefa sale pa možda zbog toga. :D
Krenu on tamo, ali ga je konobar vratio, pa je morao sići skroz dole do wc-a. Kada se vratio....nije prestajao rondati. Kapitalstičko sranje, ja lokala gdje ja moram cijelu zgradu obići da bih pišao...itd itd itd.
Već je bilo 12 i hajd reko vrijeme mi je da idem, te mu automatski predlažem da podjelimo račun što on i prihvata.
Dolazi konobar sa računom koji iznosi 37,50 KM. Zašto sam ovo zapamtila...sad će te vidjeti. :)
Pošto jel dijelimo račun, ja sam na stol stavila novčanicu od 20 KM. Na to on vadi svoj novčanik, te vadi novčanicu od 10 KM i nešto dalje čeprka po novčaniku. Duže nego što bi trebao. Konobar, kojeg ja znam, stoji sad i čeka.
Što i nije ništa strašno. Ja kontam, ma hajd rekoh raskusurat ću se ja sa ovim svojim kasnije, te vadim još 10 KM na stol i kažem konobaru u redu je (na stolu je 40 KM). Kada ovaj moj "pratilac" vrisnu na mene: Nije u redu!! Ja.... :shock: kontam šta mu bi, pa kažem ali jeste uredu. A on se dalje brecnu na mene, razgoračio oči, ja sam mislila da će me za vrat uhvatiti. Konobar vidi koliko je sati, te vraća na stol kusur od 2,50 KM.
I ja gledam njega, kontam, haj možda mu je krivo što sam ja dala više love, mada ne vidim zašto. Pitala sam ga jel ok da platimo lapo-lapo. I tako ga ja gledam, kad on pita čije je ovo, pokazujući na kusur i ne trepnuvši pokupi pare sa stola i stavi sebi u đep.
Ja sam stvarno ostala bez teksta. Nije novac u pitanju već.....ma kako može nije mi jasno. :shock: :shock:
Ustali smo, krenuli...moj kaput je bio na vješalici dalje od stola. On je ustao, obukao svoju jaknu i kao čeka mene. Ja lagano krenula do vješalice po svoj kaput, kad eto konobara trči da mi ga dohvati i pridrži dok se ja obučem i šal omotam oko sebe. Tada on prilazi i govori, nemam ja problem sa tim da žensko plati. Rekoh vidim.
Kad kaže on...ništa, sljedeći put ću ja onda.
A ja njemu, nije bitno, ne vodi se evidencija ko šta kako.

Naravno...ja vjerujem da svako zaslužuje drugu šansu pa sam opet izašla sa njim. :oops:
O tome u idućem nastavku. :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#123 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MedenoSrce »

@drekalice :shock: :sad:

Jedan fijasko kojeg se sjećam je bio kada sam u nedostatku tema za razgovor počela prićati o nastavniku u OŠ koji je dolazio pijan na nastavu i kako su djeca okrutna i kako je školstvo u pm kada nije u stanju da takve slučajeve izoluje sa nastave, da bi mi dečko sa progovorijošjednuitutijekraj izrazom na licu rekao da mu je to otac. :oops:
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#124 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zonna »

MedenoSrce wrote:@drekalice :shock: :sad:

Jedan fijasko kojeg se sjećam je bio kada sam u nedostatku tema za razgovor počela prićati o nastavniku u OŠ koji je dolazio pijan na nastavu i kako su djeca okrutna i kako je školstvo u pm kada nije u stanju da takve slučajeve izoluje sa nastave, da bi mi dečko sa progovorijošjednuitutijekraj izrazom na licu rekao da mu je to otac. :oops:
:lol: :lol: :lol: joj ovo je najbolje :thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40711
Joined: 29/06/2011 23:39

#125 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dječak sa šibicama »

Drekalice, nastavak sapunice cekamo s nestrpljenjem :D

Podsjetila si me na moj prvi izlazak sa jednom djevojkom, i mi u pivnicu, prvo jedva nasli parking, ulazimo unutra i ko dvije budale, trazimo slobodno mjesto, nigdje praznog stola :roll: prop`o izlazak prije nego je i poceo... zavrsili smo u novom sarajevu :D u klubu u kojem ne cujes svoje misli, a kamoli sagovornika... cekam da prestane pjesma, da joj brzim govorom kazem sta imam reci, i onda cekamo da prestane druga pjesma, da ona meni odgovori :roll: dok traje pjesma, intermezzo, gledam je i smjeskam se kiselo ono i vrtim se na stolici, a ona cupka nogom :D :D

Kasnije smo se nasli u parkusi, mislim drugi dan, u sred dana, kad je mirno, tisina, da se ko ljudi porazgovaramo :D
Post Reply