Vakcinacije: formular

Sve o zdravlju...
Post Reply
miki27A

Vakcinacije: formular

Post by miki27A » 25/10/2011 22:37

Sestra treba spisak vakcinacija koje je primila. Knjizice smo izgubili daaavno ('79 godiste. 8) ) Na koji nacin se moze dobiti onaj spisak, formular, ili bilo sta sto bi moglo posluziti kao zamjena za onaj pecat u knjizici i datume? I gdje/kome se obratiti??
Hvala

thousands of voices

Re: Vakcinacije: formular

Post by thousands of voices » 26/10/2011 13:57

U zdravstvenom kartonu upisane su sve vakcinacije. Otidjite u ambulantu gdje se karton nalazi i med. sestra ce vam u knjizicu prepisati podatke.

miki27A

Post by miki27A » 26/10/2011 21:39

thousands of voices wrote:U zdravstvenom kartonu upisane su sve vakcinacije. Otidjite u ambulantu gdje se karton nalazi i med. sestra ce vam u knjizicu prepisati podatke.
Hvala na odgovoru.
U mom ( a i sestrinom) zdravstvenom kartonu toga nema jer su ga jos davne 1995 izgubili u Vrazovoj. Neka druga ideja? Daje li onaj WHO u Zavodu za javno zdravstvo neki formular?

thousands of voices

Post by thousands of voices » 27/10/2011 09:04

uh, teska situacija... mada sumnjam da su kartone izgubili, vjerovatno su negdje arhivirani pa im mrsko traziti. Pokusaj napisati pismeni zahtjev Vrazovoj i obavezno ponesi kopiju zahtjeva da ti potpisu na protokolu da ga su zaprimili. Mozda upali.
Sretno

miki27A

Post by miki27A » 28/10/2011 18:49

Hvala, bila sam u Vrazovoj, pa su me vratili jer sam naslovila za direktora JU Vrazova, a ne za generalnog direktora... uglavnom rekli da mogu poslati i email, poslala i nikakvog odgovora... LOL
Uglavnom, sad me zanima gdje se moze uradti Antibody titer test (obzirom da su male sanse da cu dobiti spisak sa vakcinama koje sam primila) kakva je tu procedura i placa li se sta?

wewa
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Post by wewa » 03/11/2011 10:05

miki27A wrote:Hvala, bila sam u Vrazovoj, pa su me vratili jer sam naslovila za direktora JU Vrazova, a ne za generalnog direktora... uglavnom rekli da mogu poslati i email, poslala i nikakvog odgovora... LOL
Uglavnom, sad me zanima gdje se moze uradti Antibody titer test (obzirom da su male sanse da cu dobiti spisak sa vakcinama koje sam primila) kakva je tu procedura i placa li se sta?
na DIP-u na KCUS-u. ako nemas uputnice, analiza se placa, ali nisam sigurna koliko.
pretpostavljam da te zanima Rubeolla?

miki27A

Post by miki27A » 04/11/2011 16:38

wewa wrote:
miki27A wrote:Hvala, bila sam u Vrazovoj, pa su me vratili jer sam naslovila za direktora JU Vrazova, a ne za generalnog direktora... uglavnom rekli da mogu poslati i email, poslala i nikakvog odgovora... LOL
na DIP-u na KCUS-u. ako nemas uputnice, analiza se placa, ali nisam sigurna koliko.
pretpostavljam da te zanima Rubeolla?
@wewa, hvala na informacijama,
Mene zanima sve, ne samo rubeolla, sve vakcine koje sam primila. Znaci da odem kod svog porodicnog doktora po uputnicu i onda na DIP?

Post Reply