Vaginalete i posljedice

Sve o zdravlju...
Post Reply
ajse
Posts: 2
Joined: 28/10/2011 12:26

#1 Vaginalete i posljedice

Post by ajse » 07/02/2012 19:29

Ljekarka gin. mi je propisala da koristim vaginalete BETADINE, 200mg.po jednu naveče ,ukupno 14 .
Nakon 6 komada počela sam da osjećam česte grčeve u predjelu jajnika i u stomaku kao da ću dobiti mjesečni ciklus iako mu nije termin. Usljed tih grčeva ja stalno imam stolicu, izlazim na wc često, a poslije svakog jela ili pića (kafe, vode...)obavezno.Inače sam do sada imala stolicu dva do tri puta sedmično. Sada sumnjam na ove tablete. Mogu li one nekako biti uzrok ili pokretač grčeva koje mi iritiraju stolicu. Imam još dva komada, osjećam se iscrpljeno.
Zahvaljujem svima koji podijele svoja iskustva sa mnom.


shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#2 Re: Vaginalete i posljedice

Post by shambho » 07/02/2012 19:34

Ja sam ih u dva navrata koristila, niti su mi pomogle niti odmogle..

Vaginalete nisu antibiotici, posebno te..tako da ako osjecas da ti ne prija organizmu mozes prestati .. Moze biti da ti ne prija jod koliko ja znam one su od njega .. :-?

shljashtecha
Posts: 117
Joined: 15/07/2008 16:29

#3 Re: Vaginalete i posljedice

Post by shljashtecha » 14/02/2012 21:46

Zasto se jednostavno ne posavjetujes sa doktorom? Ne mozes tek tako prestati sa koristenjem lijeka, na taj nacin dovesti do rezistencije mikroorganizama i neuspijeh cijele terapije. Pitaj ga za neki zamjenski lijek koji ti nece zadavati takve tegobe. Sretno.


Post Reply