Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43552 Re: Utakmice.
Mi ovdje više nećemo dobiti ni aut 
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43553 Re: Utakmice.
Pa i ne dobismo ga maloprije. Frajer glavom u aut, njihova lopta 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43554 Re: Utakmice.
Ide sudijsko 10min ako ovako ostane...MI-NI-MUM!!! 
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43555 Re: Utakmice.
E ne vjerujem. Osvetit će nam se ovo 
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43556 Re: Utakmice.
Probaj po golu jednu Lija jebla ga majka 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43557 Re: Utakmice.
Guli jedini u napadu opasan, ovi ostali samo slučajno mogu zabiti.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43558 Re: Utakmice.
Ma da je vratio Lija u sredinu samo, dvojica utrcavala... ali ok vjerovatno nije mogao vidjeti
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43559 Re: Utakmice.
Moj Renane bebo naša, pa šta se dešava sa tobom
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43562 Re: Utakmice.
Usput da jebem mamu onom ko je dozvolio ove reklame preko pola ekrana, jebala mu kladionica pleme
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43563 Re: Utakmice.
Poserem se i na četničku arenu pičkoustog snajperiste i na ovaj wwin i na reklame.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43564 Re: Utakmice.
Jao kornera
A i ovaj mali Mujkić je slab
A i ovaj mali Mujkić je slab
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43566 Re: Utakmice.
Bježi Mustafiću od lopte otići će u Laktaše
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43567 Re: Utakmice.
SAMO DIREKT GULI, opali je životom.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43569 Re: Utakmice.
Znači 6min a svirat će kod +10min NAJRANIJE!
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43570 Re: Utakmice.
Čudo je za ovaj krvnički start i zuti dao, a realno za crvenog.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43571 Re: Utakmice.
Pa zna govno da će max žuti dobiti, makar i slomio čovjeku nogu, gorio u vatri vječitoj zajedno sa sudijom i vicom, mater vam dušmansku!
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#43572 Re: Utakmice.
čist crveni mamu ti ustašku jebem….
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43573 Re: Utakmice.
Ako Lija ovo odglumi, za oskara je. Al jes ga opalio.
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43575 Re: Utakmice.
Ovo je samo od Allaha kosmička pravda. Bravo momci, ovo titule vrijedi. Đubre kamenjarsko 27 prekrsaja i 8 zutih, a njima 6 prekrsaja.
