Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102817
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43201 Re: Utakmice.
Hamza
Dobar gol
- Logovan
- Posts: 102817
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43203 Re: Utakmice.
Golazzoo 
- Logovan
- Posts: 102817
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43205 Re: Utakmice.
To bravo 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#43206 Re: Utakmice.
Drugo je drugacije! 
-
mond
- Posts: 3616
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43207 Re: Utakmice.
U drugom ipak ozbiljnija ekipa. Solidno za prvu tekmu. Sutra deranje guzova i gađenje lopte.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43208 Re: Utakmice.
1. poluvrijeme odron, 2. pol. šampioni svemira, šta sada pljuvati 'bemti znanje?! 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#43209 Re: Utakmice.
Hocemo sad aktivirat poznatu pitarski Euforiju i pisanje po ostalim 


-
mond
- Posts: 3616
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43210 Re: Utakmice.
Bebo fali nam dobar štoper, realno. Ovaj Srbijanc, veznjak, solidan za ovo drugo poluvrijeme. Hamza lijep gol i dobra akcija. Sutra, da vide koliko ne znaju i koliko treba raditi.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
- Logovan
- Posts: 102817
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Adobeg
- Posts: 1117
- Joined: 24/02/2020 18:20
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43214 Re: Utakmice.
Isto usporeni svega mi. Ljudi 10 min drze loptu prije gola…
-
mond
- Posts: 3616
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43215 Re: Utakmice.
Ma ovi su drugi nivo, a naši samo posmatrači
-
mond
- Posts: 3616
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43216 Re: Utakmice.
Nema se šta puno reći ovdje od 47 min prvog poluvremena ljudi drže loptu 45. Osim Matanovića koji je zaista to mislim jedan od naših najgorih igrača iza rata, barem ono što ja pamtim.
Naprosto druga dimenzija.
Naprosto druga dimenzija.
-
mond
- Posts: 3616
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43219 Re: Utakmice.
Kraj 1:4
Usrao je sudija sa onim penalom. Imali smo dvije solidne šanse i prečku. Dobro jbg oni su ipak babaroge i za dosta jače od as.
Usrao je sudija sa onim penalom. Imali smo dvije solidne šanse i prečku. Dobro jbg oni su ipak babaroge i za dosta jače od as.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#43220 Re: Utakmice.
Nidje veze penal, i gol iz ofsajda! 
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#43221 Re: Utakmice.
Pokusavamo na fiziku sa njima a ljudi jaci i spremniji nego mi. Nadam se da ce nasi posvetiti kopiranju igre Sahtara npr. presing na sredini terena i kako su nam fino istrcali kontru za cetvrti gol.
Ne sviđa mi se sto se Keremeh opet gura na poziciju gdje je vec ranije proban i nije pokazao nista.
Obzirom da ima dosta novih igraca ocekujem gresaka u predaji lopte i pasovima dok se malo ne naviknu jedni na druge.
Ne sviđa mi se sto se Keremeh opet gura na poziciju gdje je vec ranije proban i nije pokazao nista.
Obzirom da ima dosta novih igraca ocekujem gresaka u predaji lopte i pasovima dok se malo ne naviknu jedni na druge.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#43222 Re: Utakmice.
Ja sam zadovoljan ovim rezultatom. Bolje sad redati poraze i vidjeti gdje škripi nego se nafurati da smo prvaci već u junu
- SmokingMan
- Posts: 22585
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43223 Re: Utakmice.
Shaktar je ruski klub
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#43224 Re: Utakmice.
Jel hocemo pripreme za nase prvenstvo ili ne
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#43225 Re: Utakmice.
Logicno, zato igraju utakmice u Lvivu i Kijevu.
