Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42351 Re: Utakmice.
Al ovo sa "uigranim" kornerima
u stilu Mr.Beana
Uvedi Mustafića i Hamzu, klocu slovenski. Al je i Renan totalno van forme.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42352 Re: Utakmice.
Koliko smo akcija napravili u zadnjih 5 utakmica?! Ja se zadnje akcije sjecam.u Mostaru protiv zrinjskog. Gola iz akcije se ne sjecam
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42353 Re: Utakmice.
Mamu im jebem placenicku
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#42354 Re: Utakmice.
gubimo od predzadnjeg na tabeli....stop daljem kurchenju bez pokrića
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42356 Re: Utakmice.
Kakvoj jadnoj ekipi dozvoliš ovo, jebo ti Matan sve i Keri na beku, Kekec, pičko jedna. Glupe HZ, bolje da su njih obišli a ne ganjali djecu po Grbavici.
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 20:02, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42357 Re: Utakmice.
Kažem vam, samo pitanje koliko razlike. Pičke, niko ništa ne igra.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#42358 Re: Utakmice.
Ovdje je pitanje samo s koliko razlike ce zavrsiti
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42359 Re: Utakmice.
Nazalost, u pravu si bio...ja sam se bojao upravo ovoga, ali sam se u dusi nekako nadao pozitivnom iznenadjenju...koji jad od ekipe...
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42360 Re: Utakmice.
Sve si im dao iz svojih grešaka i debilizam golmana. Amateri.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42361 Re: Utakmice.
Sami sebe pobjedjujemo ali bukvalno sami sebe
Niti prvi, niti drugi nisu njihovi, nego nasi
Niti prvi, niti drugi nisu njihovi, nego nasi
Last edited by Logovan on 03/03/2024 20:03, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42362 Re: Utakmice.
Kakav odron jbt... fuj
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42363 Re: Utakmice.
Koja karina od trenera, ekipe, pojacanja i svega vezano za nas...
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42364 Re: Utakmice.
Sve sami. Evo opucali smo i po golu.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42365 Re: Utakmice.
Budimo realni, Željo je preozbiljna ekipa za nas. Mi smo negdje sa onim etno selom rang
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42366 Re: Utakmice.
Al reakcije Matana aca Yaya Turea, kod gola, ne valja Balta, jelde, jebo ti Balta sve u rodu, Kekec. Evo vidio ekspert da je Matan podbacio 
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 20:06, edited 1 time in total.
- Altsa
- Posts: 9266
- Joined: 19/03/2004 18:31
#42367 Re: Utakmice.
Mozda izade na dobro i slovenac pokupi krpe. 4 uzastopna poraza ni Murinja ne bi sacuvala.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42368 Re: Utakmice.
Gremo slovenac...noga
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42369 Re: Utakmice.
Slovenac fakst nije normalan. Mehmedovic jedini pokazao barem nesto, on mijenja njega.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#42373 Re: Utakmice.
Prespori smo u fazi napada, slovenac kad je tek dosao to me brinulo, ali sam mislio da je do neuigranosti te da ce se vremenom rijesiti...medjutim to i dalje stoji...
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42375 Re: Utakmice.
Šta slovenski kloc zna šta je derbi. Koje pišanje sami po sebi. Vratite nam viršle i bijedu, naserem se na vaše kampove, teretane i krovove kad srca nemate. Pet utakmica nisu dali gola, nama tri. Ubijte se kolektivno, jade jadne. HZ, ujutro vam je bolje da u Butmir krenete.
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 20:14, edited 1 time in total.
