Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42326 Re: Utakmice.
Zato sad kad udje kapiten u drugom...
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#42327 Re: Utakmice.
Odoh na spam spam, jebo ba ovo
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42328 Re: Utakmice.
Jebo majku gubiš meč golom sa centra i to je to 
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42329 Re: Utakmice.
Za citavo poluvrijeme jedan jebeni sut i to glavom Djurickovic (ako se uopste moze nazvati sutem), nijedan prema golu....primis go sa 40 metara...
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#42330 Re: Utakmice.
Ovo je katastrofa, ja ne znam sta su nasi uigravali na pripremama, kao da su se prvi put sastali.
Mislio sam da ce zapeti ako nista zbog HZ, hoce kurac, gubimo a ona neka njihova dvojica se 2 minute dodaju na svojoj polovini, niko da ih napadne.
Mislio sam da ce zapeti ako nista zbog HZ, hoce kurac, gubimo a ona neka njihova dvojica se 2 minute dodaju na svojoj polovini, niko da ih napadne.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42331 Re: Utakmice.
Nemamo sredine. Svaki meč preslikan, jebo ga Matanović. Lik ne postoji
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42332 Re: Utakmice.
Mi nemamo igru uopste. Ali eto jos se nadam barem bodu. Jedna da udje i da im izazovemo nemire
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9159
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#42333 Re: Utakmice.
Rozman ocito ni taktički niti psihološki ne zna pripremiti ekipu za utakmicu. Ima jos 45 minuta da pokaže da zna nešto, ali mislim da nije za ovakvog Sarajeva.
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42334 Re: Utakmice.
Nemamo nista, niti sredine, niti bilo cega. Boze sacuvaj.
-
Labirint
- Posts: 2939
- Joined: 24/06/2013 14:37
#42335 Re: Utakmice.
Al najjače je glupani se sa ovom seljadijom svađa prepire...ono ko biva vodimo pa cuvamo rezultat... 
Leglo amatera...
Leglo amatera...
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42336 Re: Utakmice.
Bar ce nas HZ pogurati sad u drugom..
...kakva je ovo bezmuda skupina amatera koja uzima ogromne pare za zajebanciju...
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#42337 Re: Utakmice.
Ubleha od direktora koji je dovodio igrace, ubleha od trenera koji uopste nema plana ni taktike, ubleha od igraca koji ne znaju lopte primiti kako treba!
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#42338 Re: Utakmice.
Ubleha od direktora koji je dovodio igrace, ubleha od trenera koji uopste nema plana ni taktike, ubleha od igraca koji ne znaju lopte primiti kako treba! Ublehe!!!
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42339 Re: Utakmice.
Ma druze, pogubljeni. Nema ovdje barem za sada selameta. Mi kad moramo napadati ni najlošijim ekipama ništa ne možemo, a kamoli u derbiju gdje ih je strah. Bolikurci i beskrvnici obični. Julardzija glup ko neka stvar, igra, ovaj Matan igrač manje, njemu igra, Pena se zajebaje iz utakmice u utakmicu, igra.. Ne vjerujem da bi ga oni dali iz igre do sutra, ti im pokloniš s 35 metara. Prije bi ovo dobili da smo na tranziciju i kontru čekali, tako smo se i postavili. Nije glup kekec da ne vidi kako ne umijemo, to je postavio. Koja sterilnost i nemoć.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42340 Re: Utakmice.
Placenici
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42341 Re: Utakmice.
Da ponovimPitar sa Kariba wrote: ↑03/03/2024 19:38 Rozman ocito ni taktički niti psihološki ne zna pripremiti ekipu za utakmicu. Ima jos 45 minuta da pokaže da zna nešto, ali mislim da nije za ovakvog Sarajeva.
Ja sam za ove balerine vako mator Pape Sušic
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42342 Re: Utakmice.
Ja nesto ipak kontam da ce biti 1:2 na kraju (Hasic, Catakovic)...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42343 Re: Utakmice.
Ako se šta ne promijeni bit će uspjeh ako opucamo po golu. Izađu nam na presing, štoperi nabiju loptu, tu lopru pokupe njihovi visoki stoperi i tako u krug. Evo Hasića. Da vidimo može li on šta.
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42345 Re: Utakmice.
Fraer ostavio Mr. Nevidljivog Matanovića 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9159
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#42346 Re: Utakmice.
Ma jasno Muha, al' vidi ko je sa druge strane.
I uopste ne mislim da imamo lose igrace, sigurno 6-7 vrhunskih igraca imamo, al' ovaj ne zna izvuci nista.
Hasic je recimo medju prva tri igraca u PL, ako ne i najbolji. Al' qurko jbg.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#42348 Re: Utakmice.
Da li imate live stream, link?
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42349 Re: Utakmice.
Ma smiješni smo majke mi, mene stid.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42350 Re: Utakmice.
Bravo Hasiću magijo tri lopte i tri prodate
