Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42326 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Zato sad kad udje kapiten u drugom...
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#42327 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Odoh na spam spam, jebo ba ovo
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42328 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jebo majku gubiš meč golom sa centra i to je to :lol:
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42329 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Za citavo poluvrijeme jedan jebeni sut i to glavom Djurickovic (ako se uopste moze nazvati sutem), nijedan prema golu....primis go sa 40 metara...
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#42330 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Ovo je katastrofa, ja ne znam sta su nasi uigravali na pripremama, kao da su se prvi put sastali.
Mislio sam da ce zapeti ako nista zbog HZ, hoce kurac, gubimo a ona neka njihova dvojica se 2 minute dodaju na svojoj polovini, niko da ih napadne.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42331 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nemamo sredine. Svaki meč preslikan, jebo ga Matanović. Lik ne postoji
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42332 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Mi nemamo igru uopste. Ali eto jos se nadam barem bodu. Jedna da udje i da im izazovemo nemire
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9159
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#42333 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Rozman ocito ni taktički niti psihološki ne zna pripremiti ekipu za utakmicu. Ima jos 45 minuta da pokaže da zna nešto, ali mislim da nije za ovakvog Sarajeva.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42334 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nemamo nista, niti sredine, niti bilo cega. Boze sacuvaj.
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#42335 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

Al najjače je glupani se sa ovom seljadijom svađa prepire...ono ko biva vodimo pa cuvamo rezultat... :zoka:

Leglo amatera...
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42336 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Bar ce nas HZ pogurati sad u drugom.. :-) ...kakva je ovo bezmuda skupina amatera koja uzima ogromne pare za zajebanciju...
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#42337 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Ubleha od direktora koji je dovodio igrace, ubleha od trenera koji uopste nema plana ni taktike, ubleha od igraca koji ne znaju lopte primiti kako treba!
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#42338 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Ubleha od direktora koji je dovodio igrace, ubleha od trenera koji uopste nema plana ni taktike, ubleha od igraca koji ne znaju lopte primiti kako treba! Ublehe!!!
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42339 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

velaxsa wrote: 03/03/2024 19:35 Za citavo poluvrijeme jedan jebeni sut i to glavom Djurickovic (ako se uopste moze nazvati sutem), nijedan prema golu....primis go sa 40 metara...
Ma druze, pogubljeni. Nema ovdje barem za sada selameta. Mi kad moramo napadati ni najlošijim ekipama ništa ne možemo, a kamoli u derbiju gdje ih je strah. Bolikurci i beskrvnici obični. Julardzija glup ko neka stvar, igra, ovaj Matan igrač manje, njemu igra, Pena se zajebaje iz utakmice u utakmicu, igra.. Ne vjerujem da bi ga oni dali iz igre do sutra, ti im pokloniš s 35 metara. Prije bi ovo dobili da smo na tranziciju i kontru čekali, tako smo se i postavili. Nije glup kekec da ne vidi kako ne umijemo, to je postavio. Koja sterilnost i nemoć.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#42340 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

Placenici
User avatar
muha_sa
Posts: 140470
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42341 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Pitar sa Kariba wrote: 03/03/2024 19:38 Rozman ocito ni taktički niti psihološki ne zna pripremiti ekipu za utakmicu. Ima jos 45 minuta da pokaže da zna nešto, ali mislim da nije za ovakvog Sarajeva.
Da ponovim :D ovdje ni Gvardiola ne bi ništa uradio-- ovdje ne vidim igraca koji na igrat lopte :-)

Ja sam za ove balerine vako mator Pape Sušic :lol:
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42342 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Ja nesto ipak kontam da ce biti 1:2 na kraju (Hasic, Catakovic)...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42343 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ako se šta ne promijeni bit će uspjeh ako opucamo po golu. Izađu nam na presing, štoperi nabiju loptu, tu lopru pokupe njihovi visoki stoperi i tako u krug. Evo Hasića. Da vidimo može li on šta.
User avatar
muha_sa
Posts: 140470
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42344 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

velaxsa wrote: 03/03/2024 19:42 Ja nesto ipak kontam da ce biti 1:2 na kraju (Hasic, Catakovic)...
Sad ide bunker i valjanje po terenu--i neka kontra i alajhmanet :(
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42345 Re: Utakmice.

Post by mond »

Fraer ostavio Mr. Nevidljivog Matanovića :shock:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9159
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#42346 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

muha_sa wrote: 03/03/2024 19:41
Da ponovim :D ovdje ni Gvardiola ne bi ništa uradio-- ovdje ne vidim igraca koji na igrat lopte :-)

Ja sam za ove balerine vako mator Pape Sušic :lol:
Ma jasno Muha, al' vidi ko je sa druge strane.
I uopste ne mislim da imamo lose igrace, sigurno 6-7 vrhunskih igraca imamo, al' ovaj ne zna izvuci nista.
Hasic je recimo medju prva tri igraca u PL, ako ne i najbolji. Al' qurko jbg.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42347 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

muha_sa wrote: 03/03/2024 19:46
velaxsa wrote: 03/03/2024 19:42 Ja nesto ipak kontam da ce biti 1:2 na kraju (Hasic, Catakovic)...
Sad ide bunker i valjanje po terenu--i neka kontra i alajhmanet :(
To je to. Valjanje je krenulo od 24 minute
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#42348 Re: Utakmice.

Post by Sociolog »

Da li imate live stream, link?
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42349 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma smiješni smo majke mi, mene stid.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42350 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bravo Hasiću magijo tri lopte i tri prodate
Post Reply