Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Adobeg
- Posts: 1118
- Joined: 24/02/2020 18:20
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41328 Re: Utakmice.
Ma jebe ga što je lopta okrugla svaki meč 
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41329 Re: Utakmice.
Ma daj Ziljkicu izađi sam
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41330 Re: Utakmice.
Puse nam s lijeve strane, supljina zesca, ja gledam gdje nam je kapiten, on se desnog krila igra. Nevjerovatno.
Makedonac je isto do sada jedno sedam lopti prodao…
Makedonac je isto do sada jedno sedam lopti prodao…
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41331 Re: Utakmice.
Kapiten igra za svoje. Avram katastrofalan.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41332 Re: Utakmice.
Kapiten je toliko ocajan da bi bolje izgledali bez njega, sa 10 igraca.GandalfSivi wrote: ↑05/11/2023 20:14 Puse nam s lijeve strane, supljina zesca, ja gledam gdje nam je kapiten, on se desnog krila igra. Nevjerovatno.
Makedonac je isto do sada jedno sedam lopti prodao…
A Avram... idu obavezni pokušaji petom. Igra covjek za raju, neka ga...
Ja koliko vidim, blizi su oni drugom golu nego mi izjednacenju. Bice potrebne neke ozbiljne promjene na poluvremenu.
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41333 Re: Utakmice.
Jedino Mustaficu do sada prolazna, niko ostali nista…
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#41334 Re: Utakmice.
Koja je nasa taktika ovdje?? Nema Oliveire, nema Catakovica, a mi centriramo na skok...kome??? Idi ba treneru...

-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41335 Re: Utakmice.
Avram out Hamza in.
Šahinović?! Šta reći?
Šahinović?! Šta reći?
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41336 Re: Utakmice.
Ponoviću sto puta, ova ekipa nije kvalitetna. Ovdje se vidi da je Borac evidentno kvalitetnija ekipa, nema veze sa sudijama.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.
Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.
A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.
Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.
Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.
A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.
Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41337 Re: Utakmice.
Očajno. Puno soliramo, ništa timski.
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41338 Re: Utakmice.
Samo obratiti paznju na Ziljkica i trckaranje dok mu lik bjezi da da njihov prvi gol. Inace nikada ne pricam protiv aktivnih igraca Sarajeva, ali bi meni vec na putu za domovinu bio, stopama one budale sto onda penal fuli, Melunovic ili kako se zvao…
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41339 Re: Utakmice.
Avramovski je očajan. Ali baš očajan. Šahinović prima kroz uši gol. Ne miriše na dobro.
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#41340 Re: Utakmice.
Naslov na Klix-u: Poluvrijeme na Kosevu, Borac ima SOLIDNU prednost. E jebem vas nepismene... 
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41341 Re: Utakmice.
Ako Simon sad ne ovaj dvojac Zilkic-Avram posumnjacu u njegovo trenersko znanje. Ili zdravi razum.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#41342 Re: Utakmice.
Znači otjerati Rozmana?Piaty wrote: ↑05/11/2023 20:22 Ponoviću sto puta, ova ekipa nije kvalitetna. Ovdje se vidi da je Borac evidentno kvalitetnija ekipa, nema veze sa sudijama.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.
Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.
A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.
Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41343 Re: Utakmice.
Cekamo da se ukaze sadrzaj..
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41344 Re: Utakmice.
Sto neko napisa Ziljkicu izadji sam. On i Avramovski uopste ne igraju odbranu. Pogledajte ko je kriv za gol. Ako pazljivo gledate vidjet ce te sta radi Ziljkic kod gola. Jos se ko fol ljuti. Ovdje treba Catakovic mjesto Ziljkica i Vrancic mjesto Avramovskog. Ljudi su bili objektivno bili bolji i sto neko napis blizi su oni bili drugom nego mi prvom golu. Ne mirise na dobro.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#41345 Re: Utakmice.
Ziljkic i Avramovski van forme vec mjesecima, ne kontam zasto su u rosteru
ali ko sam ja, zna trener valjda
ali ko sam ja, zna trener valjda
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41346 Re: Utakmice.
Ali zato se plaho iznerviro, mlatara nesto rukicama...GandalfSivi wrote: ↑05/11/2023 20:36 Samo obratiti paznju na Ziljkica i trckaranje dok mu lik bjezi da da njihov prvi gol. Inace nikada ne pricam protiv aktivnih igraca Sarajeva, ali bi meni vec na putu za domovinu bio, stopama one budale sto onda penal fuli, Melunovic ili kako se zvao…
Ma treba reci kako jeste, bez vrijeđanja igrača, ali ovo je užasno. Eto kod gola ocajno i nepotrebno postavljanje Radovica jer je dolazio drugi igrac da zatvori. Kapiten neobavezno dzogira, sto bi pratio svog igraca... o rupi na golu ne treba ni pričati, sve vec znamo, Avram isto tako.
Eno i Durickovica su zarazili, i on poceo kiksati jbt.
-
Adobeg
- Posts: 1118
- Joined: 24/02/2020 18:20
#41347 Re: Utakmice.
Evidentan je pad forme u ekipi bas u nezgodno vrijeme. 
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41348 Re: Utakmice.
A jebi se i ti Peljto, pa moze li ocigledniji karton od povlacenja igraca s obje ruke??
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41350 Re: Utakmice.
Ne.strong69 wrote: ↑05/11/2023 20:40Znači otjerati Rozmana?Piaty wrote: ↑05/11/2023 20:22 Ponoviću sto puta, ova ekipa nije kvalitetna. Ovdje se vidi da je Borac evidentno kvalitetnija ekipa, nema veze sa sudijama.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.
Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.
A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.
Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
Loša je ekipa. Rožman zaslužuje voditi bolju ekipu.
Kada sam spomenuo Rožmanov potpis i tu priču oko toga, mislio sam na to da to neće mnogo pomoći ovako lošoj ekipi i da tu Rožman ne može mnogo da pomogne.
