Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41326 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bezveze vala ružimo Šahu. :lol:
Adobeg
Posts: 1118
Joined: 24/02/2020 18:20

#41327 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

mond wrote: 05/11/2023 19:47 Bezveze vala ružimo Šahu. :lol:
Upravu si ruzio ga ne ruzio,igrac ravna crta mrtvilo. :lol:
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41328 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ma jebe ga što je lopta okrugla svaki meč :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41329 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma daj Ziljkicu izađi sam
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41330 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Puse nam s lijeve strane, supljina zesca, ja gledam gdje nam je kapiten, on se desnog krila igra. Nevjerovatno.

Makedonac je isto do sada jedno sedam lopti prodao…
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41331 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kapiten igra za svoje. Avram katastrofalan.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41332 Re: Utakmice.

Post by vicious »

GandalfSivi wrote: 05/11/2023 20:14 Puse nam s lijeve strane, supljina zesca, ja gledam gdje nam je kapiten, on se desnog krila igra. Nevjerovatno.

Makedonac je isto do sada jedno sedam lopti prodao…
Kapiten je toliko ocajan da bi bolje izgledali bez njega, sa 10 igraca.
A Avram... idu obavezni pokušaji petom. Igra covjek za raju, neka ga... :D
Ja koliko vidim, blizi su oni drugom golu nego mi izjednacenju. Bice potrebne neke ozbiljne promjene na poluvremenu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41333 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Jedino Mustaficu do sada prolazna, niko ostali nista…
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#41334 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Koja je nasa taktika ovdje?? Nema Oliveire, nema Catakovica, a mi centriramo na skok...kome??? Idi ba treneru... :-) :roll: :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41335 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Avram out Hamza in.

Šahinović?! Šta reći?
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#41336 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Ponoviću sto puta, ova ekipa nije kvalitetna. Ovdje se vidi da je Borac evidentno kvalitetnija ekipa, nema veze sa sudijama.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.

Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.

A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.

Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41337 Re: Utakmice.

Post by mond »

Očajno. Puno soliramo, ništa timski.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41338 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Samo obratiti paznju na Ziljkica i trckaranje dok mu lik bjezi da da njihov prvi gol. Inace nikada ne pricam protiv aktivnih igraca Sarajeva, ali bi meni vec na putu za domovinu bio, stopama one budale sto onda penal fuli, Melunovic ili kako se zvao…
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41339 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Avramovski je očajan. Ali baš očajan. Šahinović prima kroz uši gol. Ne miriše na dobro.
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#41340 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Naslov na Klix-u: Poluvrijeme na Kosevu, Borac ima SOLIDNU prednost. E jebem vas nepismene... :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41341 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ako Simon sad ne ovaj dvojac Zilkic-Avram posumnjacu u njegovo trenersko znanje. Ili zdravi razum.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#41342 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Piaty wrote: 05/11/2023 20:22 Ponoviću sto puta, ova ekipa nije kvalitetna. Ovdje se vidi da je Borac evidentno kvalitetnija ekipa, nema veze sa sudijama.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.

Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.

A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.

Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
Znači otjerati Rozmana?
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41343 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Cekamo da se ukaze sadrzaj..
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#41344 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Sto neko napisa Ziljkicu izadji sam. On i Avramovski uopste ne igraju odbranu. Pogledajte ko je kriv za gol. Ako pazljivo gledate vidjet ce te sta radi Ziljkic kod gola. Jos se ko fol ljuti. Ovdje treba Catakovic mjesto Ziljkica i Vrancic mjesto Avramovskog. Ljudi su bili objektivno bili bolji i sto neko napis blizi su oni bili drugom nego mi prvom golu. Ne mirise na dobro.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#41345 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Ziljkic i Avramovski van forme vec mjesecima, ne kontam zasto su u rosteru
ali ko sam ja, zna trener valjda
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41346 Re: Utakmice.

Post by vicious »

GandalfSivi wrote: 05/11/2023 20:36 Samo obratiti paznju na Ziljkica i trckaranje dok mu lik bjezi da da njihov prvi gol. Inace nikada ne pricam protiv aktivnih igraca Sarajeva, ali bi meni vec na putu za domovinu bio, stopama one budale sto onda penal fuli, Melunovic ili kako se zvao…
Ali zato se plaho iznerviro, mlatara nesto rukicama...
Ma treba reci kako jeste, bez vrijeđanja igrača, ali ovo je užasno. Eto kod gola ocajno i nepotrebno postavljanje Radovica jer je dolazio drugi igrac da zatvori. Kapiten neobavezno dzogira, sto bi pratio svog igraca... o rupi na golu ne treba ni pričati, sve vec znamo, Avram isto tako.
Eno i Durickovica su zarazili, i on poceo kiksati jbt.
Adobeg
Posts: 1118
Joined: 24/02/2020 18:20

#41347 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Evidentan je pad forme u ekipi bas u nezgodno vrijeme. :-)
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41348 Re: Utakmice.

Post by vicious »

A jebi se i ti Peljto, pa moze li ocigledniji karton od povlacenja igraca s obje ruke??
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41349 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ziljkić :lol:
Tjeraj govno vani
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#41350 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

strong69 wrote: 05/11/2023 20:40
Piaty wrote: 05/11/2023 20:22 Ponoviću sto puta, ova ekipa nije kvalitetna. Ovdje se vidi da je Borac evidentno kvalitetnija ekipa, nema veze sa sudijama.
Sarajevo ne može stvoriti šansu ali ne zbog toga što je s druge strane Borac. S druge strane je mogao biti skoro bilo ko iz Premier Lige.

Ja sam ovo govorio i kada se pričalo o Rožmanu kao Murinju, pa rekoh "polako sa tim trenerskim potpisima" i slično.

A recimo, porediti Sarajevo sa Zrinjskim je isto kao porediti Bayer Leverkusen sa Bayernom.

Sve je ovo bolno ali baš tako istinito.
Znači otjerati Rozmana?
Ne.
Loša je ekipa. Rožman zaslužuje voditi bolju ekipu.

Kada sam spomenuo Rožmanov potpis i tu priču oko toga, mislio sam na to da to neće mnogo pomoći ovako lošoj ekipi i da tu Rožman ne može mnogo da pomogne.
Post Reply