Nemojte ga puno ruziti danas mu je rodjendan.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#40877 Re: Utakmice.
Rutinska utakmica.
Ogromna razlika u kvaliteti.
Svaka čast treneru što je pružio šansu i mladim igračima.
Ogromna razlika u kvaliteti.
Svaka čast treneru što je pružio šansu i mladim igračima.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#40878 Re: Utakmice.
Samo je trako pokazao kvalitet za slogu. Trebalo ga je ostaviti
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40880 Re: Utakmice.
Zaslužuje veliko hvala gosp. Rožman što nam je vratio onaj osjećaj kada jedva čekamo da opet gledamo naše FKS i kada brojimo sekunde do iduće tekme. 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40881 Re: Utakmice.
Šahinović, Radović, Beganović, Julardžija, Aničić, Avramovski, Đuričković, Ziljkić, Mustafić, Hasić, Oliveira.
Na klupi su ostali:
Rogić, Trako, Zeljković, Čataković, Vrančić, Kyeremeh, Ališah, Soldo, Anđušić, Buljubašić.
Na klupi su ostali:
Rogić, Trako, Zeljković, Čataković, Vrančić, Kyeremeh, Ališah, Soldo, Anđušić, Buljubašić.
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40882 Re: Utakmice.
Pa vidi samo klupe, titulu da uzme…
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40883 Re: Utakmice.
Neka hljeba vam, mojne da nas sad fenjeraš ohladi.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40884 Re: Utakmice.
Pa dobro, u fudbalu možeš izdominirati statistički a da opet izgubiš jer nisi iskoristio svoje prilike a protivniku je ušla neka frljoka ili si im poklonio gol (khm lištica, khm kikser-golman).
Ali kažem, raduje insana što barem imamo neku igru tj. prepoznaje se neka ideja i smisao postavke, pozicioniranje u određenim situacijama itd. a što već dugo vremena nismo imali i igrali smo haman isključivo na individualni kvalitet i "raspoloženje" pojedinih igrača u datom momentu, a što nije nikako prihvatljivo u nekom "profesionalnom" okruženju.
Hvala Bogu dragom pa je i Mirvić konačno imao sreće i "ubo" pravog trenera... ili da ne griješim dušu možda je i našao prave savjetnike za fudbal i sl. (mada iskreno mislim da je ovo prvo u pitanju, na žalost)
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40885 Re: Utakmice.
EDIT: U međuvremenu zbog povrede Muhameda Šahinovića, na golu će stajati Lovre Rogić. Zbog pravila da jedan U21 igrač mora igrati 90 minuta, umjesto Edina Julardžije nastupit će Muhamed Buljubašić.
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40886 Re: Utakmice.
Je li se Sahinovic na zagrijavanju povrijedio? Ovaj Rogić nije dobar u glavu sa ovim opasnim pasovima. Avramovski ni prazan gol ne zna dati.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40887 Re: Utakmice.
Pa Avrame bebo, šta ti više treba, prvo Široki pa večeras 
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40889 Re: Utakmice.
Renan igračina.. ako ne ode na pauzi bit će najveće pojačanje, bez obzira ako još koga dovedu...
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40890 Re: Utakmice.
Bravo makino. Hajde igrat sad, a ne stati kod 1:0
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40894 Re: Utakmice.
Sreća njegova pa je stranac, inače bi bio popljuvan i govnjivim motkama otjeran davnih dana...
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40895 Re: Utakmice.
Popravio Beganovic centarsut
asistencija
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40896 Re: Utakmice.
Smijel se sovati kapitenu? Pitam zbog Keljmendija.
Kako si samo iritantan Ziljkiću nehljebe
Kako si samo iritantan Ziljkiću nehljebe
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40898 Re: Utakmice.
Odlicno poluvrijeme, ali bas odlicno…
- Altsa
- Posts: 9228
- Joined: 19/03/2004 18:31
