Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#40876 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

mond wrote: 27/09/2023 15:49 Trako :lol: kakva amaterčina
Nemojte ga puno ruziti danas mu je rodjendan. :D :lol:
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#40877 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Rutinska utakmica.
Ogromna razlika u kvaliteti.
Svaka čast treneru što je pružio šansu i mladim igračima.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#40878 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Samo je trako pokazao kvalitet za slogu. Trebalo ga je ostaviti
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40879 Re: Utakmice.

Post by ruud »

A sad Saraj'vo igraj i pobjedi! :izet:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40880 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Zaslužuje veliko hvala gosp. Rožman što nam je vratio onaj osjećaj kada jedva čekamo da opet gledamo naše FKS i kada brojimo sekunde do iduće tekme. :kiss:
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40881 Re: Utakmice.

Post by mond »

Šahinović, Radović, Beganović, Julardžija, Aničić, Avramovski, Đuričković, Ziljkić, Mustafić, Hasić, Oliveira.

Na klupi su ostali:

Rogić, Trako, Zeljković, Čataković, Vrančić, Kyeremeh, Ališah, Soldo, Anđušić, Buljubašić.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40882 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pa vidi samo klupe, titulu da uzme…
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40883 Re: Utakmice.

Post by mond »

Neka hljeba vam, mojne da nas sad fenjeraš ohladi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40884 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

mond wrote: 30/09/2023 20:03 Neka hljeba vam, mojne da nas sad fenjeraš ohladi.
Pa dobro, u fudbalu možeš izdominirati statistički a da opet izgubiš jer nisi iskoristio svoje prilike a protivniku je ušla neka frljoka ili si im poklonio gol (khm lištica, khm kikser-golman).

Ali kažem, raduje insana što barem imamo neku igru tj. prepoznaje se neka ideja i smisao postavke, pozicioniranje u određenim situacijama itd. a što već dugo vremena nismo imali i igrali smo haman isključivo na individualni kvalitet i "raspoloženje" pojedinih igrača u datom momentu, a što nije nikako prihvatljivo u nekom "profesionalnom" okruženju.

Hvala Bogu dragom pa je i Mirvić konačno imao sreće i "ubo" pravog trenera... ili da ne griješim dušu možda je i našao prave savjetnike za fudbal i sl. (mada iskreno mislim da je ovo prvo u pitanju, na žalost)
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40885 Re: Utakmice.

Post by mond »

EDIT: U međuvremenu zbog povrede Muhameda Šahinovića, na golu će stajati Lovre Rogić. Zbog pravila da jedan U21 igrač mora igrati 90 minuta, umjesto Edina Julardžije nastupit će Muhamed Buljubašić.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#40886 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Je li se Sahinovic na zagrijavanju povrijedio? Ovaj Rogić nije dobar u glavu sa ovim opasnim pasovima. Avramovski ni prazan gol ne zna dati.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40887 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pa Avrame bebo, šta ti više treba, prvo Široki pa večeras :-)
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#40888 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 30/09/2023 20:54 Pa Avrame bebo, šta ti više treba, prvo Široki pa večeras :-)
Treba mu klupa,lik je majstor peta i pokojeg pasa..Slabo mi meda od njega imamo, kakve prilike propusta.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40889 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Renan igračina.. ako ne ode na pauzi bit će najveće pojačanje, bez obzira ako još koga dovedu...
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40890 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bravo makino. Hajde igrat sad, a ne stati kod 1:0
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#40891 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Avram, peta naša :lol:
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40892 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pa bokte :lol:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#40893 Re: Utakmice.

Post by auspuhc »

Maharadza wrote: 30/09/2023 21:09 Renan igračina.. ako ne ode na pauzi bit će najveće pojačanje, bez obzira ako još koga dovedu...
Moze li se naturalizovat da igra za repku?
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40894 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Sreća njegova pa je stranac, inače bi bio popljuvan i govnjivim motkama otjeran davnih dana...
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40895 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Popravio Beganovic centarsut :D asistencija
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40896 Re: Utakmice.

Post by mond »

Smijel se sovati kapitenu? Pitam zbog Keljmendija.
Kako si samo iritantan Ziljkiću nehljebe
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40897 Re: Utakmice.

Post by mond »

Sjajna akcija. Sjajna igra, :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40898 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Odlicno poluvrijeme, ali bas odlicno…
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#40899 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

auspuhc wrote: 30/09/2023 21:18
Maharadza wrote: 30/09/2023 21:09 Renan igračina.. ako ne ode na pauzi bit će najveće pojačanje, bez obzira ako još koga dovedu...
Moze li se naturalizovat da igra za repku?
Moze.
Avramovski na klupu pod hitno.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#40900 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ma on nas zajebava :lol:
Post Reply