Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40651 Re: Utakmice.
Previše komplikujemo u završnici, treba se više šutati. Kakvu ljevicu ima Hasić. Ne stojimo loše, u završnici treba pribranije i ne komplikovati previše. Sad je Hasić to najbolje pokazao.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#40652 Re: Utakmice.
Jako fina igra prvih 25min
Sve igrace koje je Rozman doveo igraju iznadprosjeka
Avram za sada odskace
Sve igrace koje je Rozman doveo igraju iznadprosjeka
Avram za sada odskace
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40653 Re: Utakmice.
Šahinović je uporno najlosija karika ekipe. Kod prečke kao ukopan stoji na liniji, još jedan izlet u prazno je imao kad je Ćuze imao priliku.
Last edited by last mohicans on 16/09/2023 22:14, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40655 Re: Utakmice.
Nije baš tako, imao je par lucidnih proigravanja. Zna lopte. Ovo je najzrelije poluvrijeme pod Rozmanom, još protiv najjačeg protivnika. Vidi se da im je pauza godila, posloženiji smo, a i svjezije djelujemo. Hasić za dvije i po utakmice pokazo više od Vrančića za godinu i po. Malo su se bekovi dozvali, ali je to još slabo kako bi trebali igrati.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40656 Re: Utakmice.
Osnove fudbalske igre, ne primati loptu vanjskom osim ako nisi Messi. Durakovicu, panj bi je bolje primio od tebe..
Bas steta ako se ne dobije ovo, dobro izgleda.
Bas steta ako se ne dobije ovo, dobro izgleda.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40657 Re: Utakmice.
Al najjači smo u skoku, bilo na našoj ili suprotnoj strani. Kao da niko hljeba ne jede pa se ne moze vinuti,jbt.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#40658 Re: Utakmice.
Dominacija 
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40659 Re: Utakmice.
Veoma zrela utakmica, bravo momci, ostavili smo lazne bez šuta na gol. Tvrda i teška utakmica i zaslužena pobjeda. 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40660 Re: Utakmice.
Golema i PREbitna pobjeda kao nagrada za odličnu i disciplinovanu igru, pogotovu nazad. 
Penaranda odskače već sada, lopte mu ne mogu uzeti a tek kada uđe u formu...
Penaranda odskače već sada, lopte mu ne mogu uzeti a tek kada uđe u formu...
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#40661 Re: Utakmice.
Za vas ne znam ali ja samo molim Boga da neko Penerandi da loptu radi onakvih igraca se gleda fudbal. 
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40662 Re: Utakmice.
Pena, Hasić i Ziljkić su preopasni u svakom trenutku. Mislim da nema jači trio u cijeloj ligi. Samo to treba lijepo posloziti. Sve sto Rozman radi mi se sviđa, evo ne diže se nekim retardiranim izjavama kao prethodnicimu, i dalje nije zadovoljan nekim stvarima. Ide to na bolje, nije Zrinja sto je bio, ali ne treba umanjivati veličinu ove zaslužene pobjede.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40663 Re: Utakmice.
Zasluženo.
Ima dosta za popraviti, al i vidjelo se večeras da to nekud ide. Igralo se protiv uigrane i opasne ekipe, a pored prečke sa početka i nisu ništa više uradili.
Mi dosta srljamo, lako gubimo loptu na našem dijelu terena kroz driblinge, al me ništa nije hladilo večeras kao igra sa golmanom i kritično ispucavanje.
I da pohvalim Đetića. Jako dobar za prvu utakmicu protiv opasnog protivnika
Ima dosta za popraviti, al i vidjelo se večeras da to nekud ide. Igralo se protiv uigrane i opasne ekipe, a pored prečke sa početka i nisu ništa više uradili.
Mi dosta srljamo, lako gubimo loptu na našem dijelu terena kroz driblinge, al me ništa nije hladilo večeras kao igra sa golmanom i kritično ispucavanje.
I da pohvalim Đetića. Jako dobar za prvu utakmicu protiv opasnog protivnika
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#40664 Re: Utakmice.
najpismeniji trener koji je bio u Sarajevu, nadam se da će uzeti titula i da će ostati bar 3 godine
potreban nam je kontinuitet i ovaj grad zaslužuje klub bar upola jak kao Dinamo
potreban nam je kontinuitet i ovaj grad zaslužuje klub bar upola jak kao Dinamo
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#40665 Re: Utakmice.
Normalno je da nije zadovoljan. Puno vise stvari i dalje ne valja, nego sto valja. Ali to uopste nije problematično ako se vidi pomak i konstantno radi na poboljšanjima.last mohicans wrote: ↑16/09/2023 22:52 Pena, Hasić i Ziljkić su preopasni u svakom trenutku. Mislim da nema jači trio u cijeloj ligi. Samo to treba lijepo posloziti. Sve sto Rozman radi mi se sviđa, evo ne diže se nekim retardiranim izjavama kao prethodnicimu, i dalje nije zadovoljan nekim stvarima. Ide to na bolje, nije Zrinja sto je bio, ali ne treba umanjivati veličinu ove zaslužene pobjede.
Boze podari upornost Rozmanu i strpljenje pitarima. Amin.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#40666 Re: Utakmice.
Zasluzili smo vala da i mi nekome zabijemo u devedesetoj minuti. Dobra igra, crnogorac odlican. Stoperski par konacno ulijeva povjerenje, za razliku od bekova koji su i dalke katastrofalni. I Oliveira vrijedi svake marke, sigurno izveden penal, uvijek strahukemo oko tih penala.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#40667 Re: Utakmice.
Ovo veceras je vec licilo na nesto, osjeti se tr3nerov rukopis i u prvih 11 i u taktici i igri... cak i bez penala ne bih bio nezadovoljan. Pustiti Rozmana da na miru radi i ja na proljece tek ocekujem pravu sliku njegovog rada.A ovo do sada obecava.
Pohvale Bilbiji za vrlo dobro sudjenje veceras, nije podlegao ciganluku gostiju koji su valjda navikli na povlasten status kod sudija
Pohvale Bilbiji za vrlo dobro sudjenje veceras, nije podlegao ciganluku gostiju koji su valjda navikli na povlasten status kod sudija
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#40668 Re: Utakmice.
Julardzija top, najbolji uz Ziljkica u prvom.
Najtanja karika Avramovski i eventualno Mustafic. Bekove ne kritikujem, mladi su, nisu pljacka ali njima mozes pogledati kroz prste.
Najtanja karika Avramovski i eventualno Mustafic. Bekove ne kritikujem, mladi su, nisu pljacka ali njima mozes pogledati kroz prste.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40669 Re: Utakmice.
Nazad smo dobri bili isključivo zbog stopera, bekovi i Šaha su kriminalni. Šahinović ima grozne reakcije i postavljanje.gold'n'brown wrote: ↑16/09/2023 23:02 Zasluzili smo vala da i mi nekome zabijemo u devedesetoj minuti. Dobra igra, crnogorac odlican. Stoperski par konacno ulijeva povjerenje, za razliku od bekova koji su i dalke katastrofalni. I Oliveira vrijedi svake marke, sigurno izveden penal, uvijek strahukemo oko tih penala.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40670 Re: Utakmice.
Bravooooo Saraj'voooooooooooooo
Rožman, igrači
Legle tri bobe.
Pobjeda zaslužena! Jedno tri ili četiri dobre prilike u prvom, u drugom mislim još dvije, tri, plus još gomila opasnih napada. Julardžija me oduševio. Momak do sad odlično igra, a vjerujem da može biti još bolji. Mustafić konačno da odigra kako Bog kaže.
Kakav šut ima Hasić, frajer bi trebao samo rokati po golu. 
Pobjeda zaslužena! Jedno tri ili četiri dobre prilike u prvom, u drugom mislim još dvije, tri, plus još gomila opasnih napada. Julardžija me oduševio. Momak do sad odlično igra, a vjerujem da može biti još bolji. Mustafić konačno da odigra kako Bog kaže.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#40671 Re: Utakmice.
Bas tako. Zrelost. Nevjerovatno kako su odigrali. Odavno, odavno nismo ovako odigrali. Ljudi koji su gledali na tv kazu da je utakmica ranga lige peticelast mohicans wrote: ↑16/09/2023 22:43 Veoma zrela utakmica, bravo momci, ostavili smo lazne bez šuta na gol. Tvrda i teška utakmica i zaslužena pobjeda.![]()
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40672 Re: Utakmice.
Nama bekovi nikada neće valjati jer previše se očekuje od njih. Ne može bek zatvoriti stranu i biti neprelazan čitavu utakmicu. Mora protivnička ekipa imati po neki centaršut, nekada dobro krilo mora izbaciti beka na širokom prostoru. Ne želim sada ocjenjivati Durakovića i Beganovića samo kažem da im se preošteo sudi. Naravno da je i do bekova što smo večeras pozadi stajali dobro.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#40673 Re: Utakmice.
Sve smo bolji i bolji
Napokon trener kakvog smo prizeljkivali.
Napokon trener kakvog smo prizeljkivali.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#40674 Re: Utakmice.
Durakvic najlosiji veceras, mada ne toliko kao inace. Saha, mustafic pa i durakovic solidni. Julardzija strasan, kao i Peneranda, avram, hasic. Ziljkic malo.pokazao, ne znam je li neka povreda u pitanju
Last edited by omega369 on 17/09/2023 01:03, edited 1 time in total.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#40675 Re: Utakmice.
Trener je za kratko vrijeme ocito to vidio i dobio je prednost i mozda je nasa i najveca dobit upravo to sto imamo trenera kojeg ne mozes folirati i kod kojeg nisi povlasten niti u jednoj varijanti. Sjetimo se godina kada su igraci sastavljali prvih 11. Konacno je izgleda neko lupio sakom od sto u svlacionici u stili "radite ono sto vam ja kazem i trazim od vas to i to kome se ne svidja vrata su mi tamo". Mozda smo zbog toga recimo izgubili Baltu koji jeste borbem ali ako ce nam usporavati igru brate cao.last mohicans wrote: ↑16/09/2023 21:41 ... Hasić za dvije i po utakmice pokazo više od Vrančića za godinu i po...
Jedan detalj me pravo obradovao. U nekom momentu lopta dolazi do Đuričkovica tj neko ga je uvalio u problem kao sto su to cesto radili (samo da lopta nije kod mene i da ne pogrijesim) lik se zagradi onaj od zrinjevac se samo odbi od njega kao od stijenu. Ovakve situacije su se kod nas zavrsavale tako sto se lopta vraca golmanu a prema njoj nastavlja u sprintu da trci protivnicki igrac i ono molis u sebi da je lopta jaka i brza i da ce stici do golmana ili da ce biti spora i na istom da malo potrci pa izbije ili da se sletlja i primimo gol. Svaki put smo drhtali od ovakvih situacija i mislim da je Đuričkovic ili neko slican trebao biti doveden odavno.
Super tekma i inace mi sa Zrinjskim igramo najbolji fudbal u nasim duelima se bas uziva evo vec godinama.
