Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4051 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dva gola i dva poništena gola, plus šanse.

Hoću ovako i u Zenici!
Last edited by Logovan on 22/02/2014 16:27, edited 1 time in total.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4052 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Neka ba, ako ih ubijemo u pojam, nece imati volje da kospama uzmu bodove...


Sent from my iPhone using Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4053 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

2-0 i 2 ponistena, a ponisteni se pikaju k`o 2 regularna znaci 6-0 za nas
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4054 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Hocemo sad euforisati, izgleda da smo ih odrali od k....


Sent from my iPhone using Tapatalk
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4055 Re: Utakmice.

Post by north »

Čelik uzeo Cibaliju iz Hrvatske 4-2....trebali bi se zabrinuti, ali da Cibalija nije drugoligaš :D ...

Šalu na stranu, odlična generalka, 2 gola, dva poništena, još nekih šansi bilo... ne pamtim kad smo u generalki na ovim teškim gostovanjima dominirali...ali jebo prijateljsku, samo Čelik je bitan i treba biti jako oprezan i ne zanositi se....

3 bobe iz Zenice, pa da hala gori protiv Olimpica...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4056 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

jebi ne vadi 8-)
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4057 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

'ta ce Zrinjski:)

Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4058 Re: Utakmice.

Post by north »

Libero nafataj nam sviju ti večeras kakav izvještaj sa golovima i šansama da svojim očima vidimo kako to sve izgleda pred Čelik...
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#4059 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

UBI CE NAS LIKCE! :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4060 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Vule de nam strim. :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#4061 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

north wrote:Čelik uzeo Cibaliju iz Hrvatske 4-2....trebali bi se zabrinuti, ali da Cibalija nije drugoligaš :D ...

Šalu na stranu, odlična generalka, 2 gola, dva poništena, još nekih šansi bilo... ne pamtim kad smo u generalki na ovim teškim gostovanjima dominirali...ali jebo prijateljsku, samo Čelik je bitan i treba biti jako oprezan i ne zanositi se....

3 bobe iz Zenice, pa da hala gori protiv Olimpica
...
Baš tako brate! A volio bi da ih hoćemo dobiti golom u posljednjoj minuti da se dušmani pojedu od muke i onda razmontiramo taj olimpiČ kod kuće pred 10 hiljada! 8)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4062 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Mozemo se mi sprdati i trollati ovdje, ali od svega napisanog samo jedno stoji:

"jebo prijateljsku"

Kakve fajde od ovoga ako se u prvenstvo ne prenese
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4063 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Todde haj ne....i ne kvari ćejf raji. Dobili, nasladjujemo se sad, jel tako braco:). Analize nakon sto, ako, snimak pogledamo ili neki video:)

Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#4064 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

R2D2_SA wrote:Todde haj ne....i ne kvari ćejf raji. Dobili, nasladjujemo se sad, jel tako braco:). Analize nakon sto, ako, snimak pogledamo ili neki video:)

Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk
Tako je brate, a dok ne bude snimak lagana uživancija:

Image
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#4065 Re: Utakmice.

Post by Ripicipi »

Komentar navijaca Zrinjskog 8-)

Čestitke na pobjedi

Nisam vas gledao do sada ali ovo što ste danas prikazali je za nepovjerovati da ovako nešto može odigrati jedna BiH ekipa,jesam očekivao da ste dobri ali ovo što ste prikazali danas još uvijek sam u čudu,pravi moderni nogomet visok presing cijelo vrijeme,lopta ide iz prve stalno nema nikakvih komplikacija jednostavno savršenstvo od igre ako mislite ovako igrati u prvenstvu,malo je reći da će te se prošetati do 1 mjesta,Todorović 2 gol odličan pravi eurogol,da nije bila prijateljska utaakmica dobili bi nas 5-0 ali ovako su nam sudije pomogle svirajući vam 3-4 nepostojeća zaleđa sve u svemu nakon što sam ovo vidio uvjeren sam da nema šanse da vam izmakne titula ako ćete ovako igrati.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4066 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Kemal Malovčić wrote:Vule de nam strim. :mrgreen:
Ne gumo danas, radim :D Bit će valjda snimak neki poslije. :(
User avatar
gospodin Rajković
Posts: 128
Joined: 21/08/2010 15:11
Location: Švrakino city

#4067 Re: Utakmice.

Post by gospodin Rajković »

govore vamo u pola 6 bit če neki problem tehnićki imaju
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4068 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ripicipi wrote:Komentar navijaca Zrinjskog 8-)

Čestitke na pobjedi

Nisam vas gledao do sada ali ovo što ste danas prikazali je za nepovjerovati da ovako nešto može odigrati jedna BiH ekipa,jesam očekivao da ste dobri ali ovo što ste prikazali danas još uvijek sam u čudu,pravi moderni nogomet visok presing cijelo vrijeme,lopta ide iz prve stalno nema nikakvih komplikacija jednostavno savršenstvo od igre ako mislite ovako igrati u prvenstvu,malo je reći da će te se prošetati do 1 mjesta,Todorović 2 gol odličan pravi eurogol,da nije bila prijateljska utaakmica dobili bi nas 5-0 ali ovako su nam sudije pomogle svirajući vam 3-4 nepostojeća zaleđa sve u svemu nakon što sam ovo vidio uvjeren sam da nema šanse da vam izmakne titula ako ćete ovako igrati.
Ne trebaju nam drva ove zime, dovoljno nas lozis ti :mrgreen:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4069 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#4070 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Butmiran wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_14Drpfw ... e=youtu.be

Kažu da će ovdje biti.


REFRESH! :mrgreen:
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#4071 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Jos jedan komentar sa gg.ba
Sreca pa ne igramo protiv njih u ligi, stvarno sreca. Ovo danas s njihove strane je bilo odlicno, a s nase onako, ni toliko lose, a ni dobro. Recimo da sam ostao malo razocaran tj. nisam ocekivao ovakvo Sarajevo. Al' ubili su nas danas. Izgubili smo i shvatili da ce nam bit pakleno do kraja sezone. Cestitke pitarima na pobjedi.
Milina ovo citati, samo da ovakvo Sarajevo i mi vidimo u prvenstvu i to je to :thumbup:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#4072 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Postavljena je tekma na mojatv videoteci, uzivajte. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4073 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Jebala ih videoteka, nema ništa na webtvu :(

Haj' neka neko snimi to :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22582
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4074 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

stroga normala wrote:Jos jedan komentar sa gg.ba
Sreca pa ne igramo protiv njih u ligi, stvarno sreca. Ovo danas s njihove strane je bilo odlicno, a s nase onako, ni toliko lose, a ni dobro. Recimo da sam ostao malo razocaran tj. nisam ocekivao ovakvo Sarajevo. Al' ubili su nas danas. Izgubili smo i shvatili da ce nam bit pakleno do kraja sezone. Cestitke pitarima na pobjedi.
Milina ovo citati, samo da ovakvo Sarajevo i mi vidimo u prvenstvu i to je to :thumbup:
Samo oprezno,strpljivo,bez prevelike euforije,i sve će biti ok za nas.

AFH čeka na nas uskoro,pružimo ekipi maksimalnu podršku,bez obzira na sve. 8-)
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#4075 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Ma nece da se pokrene iz videoteke.
Post Reply