Jest vala seljacki ali neka smo dobili i drugi isto rade.Da kiksamo 10 u nizu bio bi rekord.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37653 Re: Utakmice.
Svirao je onaj Ikiću poslije toga i onaj dole kod korner zastavice kada je pomoćni mahao. Mislim da je bilo 7 na kraju. Ali je i nama svirao nekoliko poslije toga.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37655 Re: Utakmice.
Ma najgore je sto to samo tako prolazi, evo vec 3 godine iz kola u kolo se ponavljaju ovakve svinjarije i nikom nista. Cenzura totalna, niko ne smije pisnuti.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37656 Re: Utakmice.
Svaki put ovakvi omjeri prekršaja se dešavaju Borcu. Svaki put Borcu različiti kriteriji kod sviranja prekršaja. Onaj faul u našem šesnaestercu kada smo zamalo primili gol je bio tako očigledan da bi ga i Vico svirao.
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37657 Re: Utakmice.
Konačno pobjeda!
Hvala Bogu dragom.... Najbitnije je da smo pobijedili. Valjda sad budu igrali sa više samopouzdanja, itd.
Suđenje
Borac sve vrijeme bio sa 12 igrača. Igrači Borca čak nisu morali ni zajaukati on svira faul.
Čim dođe do kontakta eto ti njega da svira. Sramota.
Suđenje
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37658 Re: Utakmice.
Kad Sarajevo kiksa, klix u roku 10-20 minuta prenese izjavu razočaranog Dudića.
Danas, jedan članak o utakmici, bez izjava.



E ovako se stvara pritisak na FKS.
Danas, jedan članak o utakmici, bez izjava.
Spoiler
Show




-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37659 Re: Utakmice.
Posebno onom jadu jovi lukiću, cim osjeti da ga je neko dofatio odmah bolna grimasa i valjanje, a sirovini ne bi ništa bilo da ga kolcem opališLogovan wrote: ↑08/10/2022 20:39 Konačno pobjeda!Hvala Bogu dragom.... Najbitnije je da smo pobijedili. Valjda sad budu igrali sa više samopouzdanja, itd.
SuđenjeBorac sve vrijeme bio sa 12 igrača. Igrači Borca čak nisu morali ni zajaukati on svira faul.
Čim dođe do kontakta eto ti njega da svira. Sramota.
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#37660 Re: Utakmice.
Pa pogledaj samo naslove pred utakmicu i tokom utakmice , spektakl na grbavici, veliki derbi, odlična utakmica, bla bla...sa druge strane, Borac ima 2 odlične prilike, Borac napada - a cijelo vrijeme gledam utakmicu i igra se na polovini Borca. Smećari sa Klixa.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#37661 Re: Utakmice.
Kada se rusio Husref klix je bio saveznik. Objavise kondomi platu ko biva da jos raju nahajcaju.
Nisu objavljivali plate koje su "zaradjivali" treneri poslije Husrefa
Lijepa vremena Sabrinice i Rumenog kad se Husrefu jebavala majka dok je sa rezervnom ekipom osvojio jesenju titulu. Doduse zeljeznicar nas je 2 puta naguzio
Nisu objavljivali plate koje su "zaradjivali" treneri poslije Husrefa
Lijepa vremena Sabrinice i Rumenog kad se Husrefu jebavala majka dok je sa rezervnom ekipom osvojio jesenju titulu. Doduse zeljeznicar nas je 2 puta naguzio
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#37662 Re: Utakmice.
Najzad pobjeda i to je najvaznije. Nisam gledao tekmu (bili mi neki gosti) pa ne mogu komentarisati ali iz vasih komentara vidim da smo opet bili u "formi" sto se igre tice. Ne znam sta je to sa nasom igrom. No kao sto rekoh nisam gledao pa nema smisla kritikovati. Zivjeli.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37663 Re: Utakmice.
Isto odigrali kao i do sada. Jbmu mater i ne igramo lose ali nedostaje jos ono nesto pa da budemo Zrinjski
ili mi se samo cini....
Igracima fali samopouzdanje, imali smo sansi imao je i Borac cak i bolje sanse. Sahinovic odbranio par odlicno a Tatap promasio dvije nemoguce!
Poslije gola branili se bezglavo ispucavanjem sto dalje, doduse drugacije nije ni moglo jer je onaj svirao sve Borcu. Mala razlika u igri po meni jucer je bila da smo isli i na rizicna dodavanja u sredinu kod iznosenja lopte, ne kao do sada vrati stoperu pa haj' opet okolo do iznemoglosti.
Igracima fali samopouzdanje, imali smo sansi imao je i Borac cak i bolje sanse. Sahinovic odbranio par odlicno a Tatap promasio dvije nemoguce!
Poslije gola branili se bezglavo ispucavanjem sto dalje, doduse drugacije nije ni moglo jer je onaj svirao sve Borcu. Mala razlika u igri po meni jucer je bila da smo isli i na rizicna dodavanja u sredinu kod iznosenja lopte, ne kao do sada vrati stoperu pa haj' opet okolo do iznemoglosti.
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37665 Re: Utakmice.
Ovo sa samopouzdanjem je ja mislim najveći problem, mi smo odron na psihološkom planu. Čim primimo gol ode sve niz vodu i raspad sistema. Srećom ovog puta ga ne primismo.Pitar sa Kariba wrote: ↑09/10/2022 10:05 Isto odigrali kao i do sada. Jbmu mater i ne igramo lose ali nedostaje jos ono nesto pa da budemo Zrinjskiili mi se samo cini....
Igracima fali samopouzdanje, imali smo sansi imao je i Borac cak i bolje sanse. Sahinovic odbranio par odlicno a Tatap promasio dvije nemoguce!
Poslije gola branili se bezglavo ispucavanjem sto dalje, doduse drugacije nije ni moglo jer je onaj svirao sve Borcu. Mala razlika u igri po meni jucer je bila da smo isli i na rizicna dodavanja u sredinu kod iznosenja lopte, ne kao do sada vrati stoperu pa haj' opet okolo do iznemoglosti.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37666 Re: Utakmice.
Treba i Šahinovića pohvaliti. Nekoliko ekstra intervencija, igra nogom bez greške i kada je pod pritiskom... Sumnjao sam u tog momka poslije onih prvih utakmica koje je branio. Još kada mu vidiš golobradu facu nimalo ne ulijeva povjerenje
Ali momak je iz utakmice u utakmicu sve bolji i bolji i pozitivno me je iznenadio.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37667 Re: Utakmice.
Posušje razvali TC, a oni nas dva puta dobili. Kako je ovo čudna liga.
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37669 Re: Utakmice.
Petak, 14.10. Sloga Meridian - FK Sarajevo 18:00h (MojaTV)
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37670 Re: Utakmice.
Počinjemo sa jednim stoperom (koji je na početku sezone bio četvrti stoper, odlaskom Mujakića treći, povredom Aničića drugi...) i sa jednim bekom. Drugog beka igra krilo, a drugog stopera zadnji vezni
Nadam se da će izaći na dobro 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37671 Re: Utakmice.
A šta je s Musom, je li se oporavio više?
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37673 Re: Utakmice.
Patnja
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37674 Re: Utakmice.
Patnja.
Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37675 Re: Utakmice.
Opet se patimo. Ko fol kontrolišemo igru, ali puno grešaka kod zadnjeg pasa. Malo zbog nas, malo ima i do terena
