Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37651 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

sencobih wrote: 08/10/2022 19:11 Ali smo i odugovlačili baš ono seljački
Jest vala seljacki ali neka smo dobili i drugi isto rade.Da kiksamo 10 u nizu bio bi rekord. :D
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37652 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote: 08/10/2022 19:12 Koliko na kraju bi prekršaja? Oni 6 ili 7, a mi 2x (koliko je x u jednačini :mrgreen: )
Bilo je 21:5 u jednom momentu, ne znam koliko na kraju
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37653 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

vicious wrote: 08/10/2022 19:14
mirza_15 wrote: 08/10/2022 19:12 Koliko na kraju bi prekršaja? Oni 6 ili 7, a mi 2x (koliko je x u jednačini :mrgreen: )
Bilo je 21:5 u jednom momentu, ne znam koliko na kraju
Svirao je onaj Ikiću poslije toga i onaj dole kod korner zastavice kada je pomoćni mahao. Mislim da je bilo 7 na kraju. Ali je i nama svirao nekoliko poslije toga.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37654 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 08/10/2022 19:22
vicious wrote: 08/10/2022 19:14

Bilo je 21:5 u jednom momentu, ne znam koliko na kraju
Svirao je onaj Ikiću poslije toga i onaj dole kod korner zastavice kada je pomoćni mahao. Mislim da je bilo 7 na kraju. Ali je i nama svirao nekoliko poslije toga.
Mislim 23:7.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37655 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma najgore je sto to samo tako prolazi, evo vec 3 godine iz kola u kolo se ponavljaju ovakve svinjarije i nikom nista. Cenzura totalna, niko ne smije pisnuti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37656 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Svaki put ovakvi omjeri prekršaja se dešavaju Borcu. Svaki put Borcu različiti kriteriji kod sviranja prekršaja. Onaj faul u našem šesnaestercu kada smo zamalo primili gol je bio tako očigledan da bi ga i Vico svirao.
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37657 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Konačno pobjeda! :run: Hvala Bogu dragom.... Najbitnije je da smo pobijedili. Valjda sad budu igrali sa više samopouzdanja, itd.

Suđenje :shock: Borac sve vrijeme bio sa 12 igrača. Igrači Borca čak nisu morali ni zajaukati on svira faul. :lol: Čim dođe do kontakta eto ti njega da svira. Sramota.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37658 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Kad Sarajevo kiksa, klix u roku 10-20 minuta prenese izjavu razočaranog Dudića.
Danas, jedan članak o utakmici, bez izjava.
Spoiler
Show
Image

Image

Image

Image
E ovako se stvara pritisak na FKS.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37659 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Logovan wrote: 08/10/2022 20:39 Konačno pobjeda! :run: Hvala Bogu dragom.... Najbitnije je da smo pobijedili. Valjda sad budu igrali sa više samopouzdanja, itd.

Suđenje :shock: Borac sve vrijeme bio sa 12 igrača. Igrači Borca čak nisu morali ni zajaukati on svira faul. :lol: Čim dođe do kontakta eto ti njega da svira. Sramota.
Posebno onom jadu jovi lukiću, cim osjeti da ga je neko dofatio odmah bolna grimasa i valjanje, a sirovini ne bi ništa bilo da ga kolcem opališ
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#37660 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

Anquilla wrote: 08/10/2022 20:53 Kad Sarajevo kiksa, klix u roku 10-20 minuta prenese izjavu razočaranog Dudića.
Danas, jedan članak o utakmici, bez izjava.
Spoiler
Show
Image

Image

Image

Image
E ovako se stvara pritisak na FKS.
Pa pogledaj samo naslove pred utakmicu i tokom utakmice , spektakl na grbavici, veliki derbi, odlična utakmica, bla bla...sa druge strane, Borac ima 2 odlične prilike, Borac napada - a cijelo vrijeme gledam utakmicu i igra se na polovini Borca. Smećari sa Klixa.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37661 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Kada se rusio Husref klix je bio saveznik. Objavise kondomi platu ko biva da jos raju nahajcaju.
Nisu objavljivali plate koje su "zaradjivali" treneri poslije Husrefa

Lijepa vremena Sabrinice i Rumenog kad se Husrefu jebavala majka dok je sa rezervnom ekipom osvojio jesenju titulu. Doduse zeljeznicar nas je 2 puta naguzio
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#37662 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Najzad pobjeda i to je najvaznije. Nisam gledao tekmu (bili mi neki gosti) pa ne mogu komentarisati ali iz vasih komentara vidim da smo opet bili u "formi" sto se igre tice. Ne znam sta je to sa nasom igrom. No kao sto rekoh nisam gledao pa nema smisla kritikovati. Zivjeli.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37663 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Isto odigrali kao i do sada. Jbmu mater i ne igramo lose ali nedostaje jos ono nesto pa da budemo Zrinjski :oops: ili mi se samo cini....
Igracima fali samopouzdanje, imali smo sansi imao je i Borac cak i bolje sanse. Sahinovic odbranio par odlicno a Tatap promasio dvije nemoguce!
Poslije gola branili se bezglavo ispucavanjem sto dalje, doduse drugacije nije ni moglo jer je onaj svirao sve Borcu. Mala razlika u igri po meni jucer je bila da smo isli i na rizicna dodavanja u sredinu kod iznosenja lopte, ne kao do sada vrati stoperu pa haj' opet okolo do iznemoglosti.
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37664 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37665 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Pitar sa Kariba wrote: 09/10/2022 10:05 Isto odigrali kao i do sada. Jbmu mater i ne igramo lose ali nedostaje jos ono nesto pa da budemo Zrinjski :oops: ili mi se samo cini....
Igracima fali samopouzdanje, imali smo sansi imao je i Borac cak i bolje sanse. Sahinovic odbranio par odlicno a Tatap promasio dvije nemoguce!
Poslije gola branili se bezglavo ispucavanjem sto dalje, doduse drugacije nije ni moglo jer je onaj svirao sve Borcu. Mala razlika u igri po meni jucer je bila da smo isli i na rizicna dodavanja u sredinu kod iznosenja lopte, ne kao do sada vrati stoperu pa haj' opet okolo do iznemoglosti.
Ovo sa samopouzdanjem je ja mislim najveći problem, mi smo odron na psihološkom planu. Čim primimo gol ode sve niz vodu i raspad sistema. Srećom ovog puta ga ne primismo. :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37666 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Treba i Šahinovića pohvaliti. Nekoliko ekstra intervencija, igra nogom bez greške i kada je pod pritiskom... Sumnjao sam u tog momka poslije onih prvih utakmica koje je branio. Još kada mu vidiš golobradu facu nimalo ne ulijeva povjerenje :mrgreen: Ali momak je iz utakmice u utakmicu sve bolji i bolji i pozitivno me je iznenadio.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37667 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Posušje razvali TC, a oni nas dva puta dobili. Kako je ovo čudna liga.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#37668 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Amaterska :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37669 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Petak, 14.10. Sloga Meridian - FK Sarajevo 18:00h (MojaTV)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37670 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Počinjemo sa jednim stoperom (koji je na početku sezone bio četvrti stoper, odlaskom Mujakića treći, povredom Aničića drugi...) i sa jednim bekom. Drugog beka igra krilo, a drugog stopera zadnji vezni :mrgreen: Nadam se da će izaći na dobro :mrgreen:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37671 Re: Utakmice.

Post by vicious »

A šta je s Musom, je li se oporavio više?
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37672 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

vicious wrote: 14/10/2022 17:53 A šta je s Musom, je li se oporavio više?
Nema ni njega ni Vršajevića ni na klupi
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37673 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Patnja
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37674 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Patnja.

Sta se desava sa Catakovicem. Lik nebi razliku napravio ni kad bi s pjetlicima igrao.
Boze sacuvaj.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37675 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Opet se patimo. Ko fol kontrolišemo igru, ali puno grešaka kod zadnjeg pasa. Malo zbog nas, malo ima i do terena
Post Reply