Nisam brata mi, sad isao da se gledam u ogledalo
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36977 Re: Utakmice.
Mozda i treba. Koliko je pricao do sada, covjek bi rekao da necemo utakmice izgubiti. Mi se brukamo iz utakmice u utakmicu
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#36978 Re: Utakmice.
Valjda je Hadzicu i Dudicu bar mrvu jasno da su MORALI dovesti npr Tatara.
Mora nam kompletan tim izginuti da dadnemo go. I tako 6 kola.
Naravno ko je majstor iz prve realizuje
Mora nam kompletan tim izginuti da dadnemo go. I tako 6 kola.
Naravno ko je majstor iz prve realizuje
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36979 Re: Utakmice.
Pa igro je kod nas prije 20 godina, kako preko nociGandalfSivi wrote: ↑19/08/2022 20:59Nisam brata mi, sad isao da se gledam u ogledaloAli fakat lik preko noci (ili par godina) skroz propade…
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36980 Re: Utakmice.
A gdje ces to spominjati. Tatar je mina u svlacionici

- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36982 Re: Utakmice.
Hajde sad, sok terapija
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36983 Re: Utakmice.
Bravo Nardine. Trebamo ga još ružiti 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36984 Re: Utakmice.
ProcHepiLo hajdeeee molim vas.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36985 Re: Utakmice.
Pa bio je na klupi Slobode dugi niz godina, ono malo osijedio, ali isto izgledao. Sad ga nikada ne bih prepoznao.vicious wrote: ↑19/08/2022 21:03Pa igro je kod nas prije 20 godina, kako preko nociGandalfSivi wrote: ↑19/08/2022 20:59
Nisam brata mi, sad isao da se gledam u ogledaloAli fakat lik preko noci (ili par godina) skroz propade…
![]()
Nego, Nardin igracina
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#36986 Re: Utakmice.
Varesanovic katastrofa veceras. Zabije glavu, ne gleda nista.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36987 Re: Utakmice.
Da, baš je loš Dal večeras.
(Očekujem sad da ga zabije)
(Očekujem sad da ga zabije)
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36988 Re: Utakmice.
Dal je odavno trebao biti klupiran
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36990 Re: Utakmice.
Ne vidjeh gol jebo me pas 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36991 Re: Utakmice.
Ovo je faul na Musi, ne gleda frajer loptu uopste nego samo kako da njega obori
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36992 Re: Utakmice.
Ikic bi mogao biti jedna od vecih prevara koja je obukla nas dres
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#36993 Re: Utakmice.
Pa ovaj Čirjak ne moze potrčati.
Pa daj kakva odbica bar.
Pa daj kakva odbica bar.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#36994 Re: Utakmice.
Musa je blago retardiran
Treba ga probat na krilu a na beka stavit nekog ko je u zivotu makar dva puta zaustavio napad
Treba ga probat na krilu a na beka stavit nekog ko je u zivotu makar dva puta zaustavio napad
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36995 Re: Utakmice.
Dobiću moždani Allaha mi
kakvi fudbalski redardirani igrači igraju, Allahu dragi ti si kadar 
Last edited by rocco_siffredi on 19/08/2022 21:39, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36996 Re: Utakmice.
Aaa pa jebo ga lopta uguraj je vise
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#36997 Re: Utakmice.
Ovdje samo Đokanović igra.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36998 Re: Utakmice.
Meni fakat nije jasno. Ako igrac probije, onaj na drugoj statico mora stajati sto blize golu!!! Dva puta ista stvar!!!
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36999 Re: Utakmice.
Onaj kamiondžija iz simina hana je za Mirvića ono što je Braco Salihamidzic za rumenog Hadžića, barem što se tiče vođenja kluba i dovođenja pravih ljudi na prave pozicije. 
- skrbavi-admin
- Posts: 7099
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#37000 Re: Utakmice.
hahahaha nemre ni na guzove 
