nepravda u historiji loptanja.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#3526 Re: Utakmice.
Ovo da mi uzememo (a necemo) bi bila najvec
nepravda u historiji loptanja.
nepravda u historiji loptanja.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3528 Re: Utakmice.
Ocami penalleet wrote:PENAL SUDIJA JEBEM TI OCA
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3529 Re: Utakmice.
a svi se nadamo da hoćemoLabirint wrote:Ovo da mi uzememo (a necemo) bi bila najvec
nepravda u historiji loptanja.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3530 Re: Utakmice.
pa oca vam retardiranog, golman vam izbija loptu onako 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3531 Re: Utakmice.
Hajde stisnite!
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3532 Re: Utakmice.
ne bi svirao ni da je bio kontakt, kad ti suspenzija visi nad glavom. znaju oni kako se posao radi...
kad igramo, vidljivo je da smo tu negdje i po igri i po kvalitetu, ali fol je sto ne smijemo da igramo

kad igramo, vidljivo je da smo tu negdje i po igri i po kvalitetu, ali fol je sto ne smijemo da igramo
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#3533 Re: Utakmice.
Sad smo malo ko zivnuli, proigrace na BradiniKemal Malovčić wrote:a svi se nadamo da hoćemoLabirint wrote:Ovo da mi uzememo (a necemo) bi bila najvec
nepravda u historiji loptanja.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3534 Re: Utakmice.
Sad nek zaganjaju može se i uzet ovo. Ko jebe ove skutore kad ne znaju protiv nas vakih
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3535 Re: Utakmice.
Jebote ljeb čuvamo vrijeme. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3536 Re: Utakmice.
Evo pljuni me ako mu izjava ne bude nesto tipa:
"Paa dooobrrooo, eto sta je tu je. Nismo bili na visini zadatka, ali momci su pokazali snagu da izdrze. Eto primili smo taj gol, zbog pritiska Zrinjskog. Ali, mi smo i dalje neporazeni u gostima."
"Paa dooobrrooo, eto sta je tu je. Nismo bili na visini zadatka, ali momci su pokazali snagu da izdrze. Eto primili smo taj gol, zbog pritiska Zrinjskog. Ali, mi smo i dalje neporazeni u gostima."
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3537 Re: Utakmice.
Ma vidi se da je cisto tu da ispostuje polu-sezonu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3538 Re: Utakmice.
a ovom komentatoru jebem mater bogaljnu 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3539 Re: Utakmice.
sto je najgore, ako izgubimo, bice da smo nesretno izgubili

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3540 Re: Utakmice.
Osmanagić igra vaterpolo ili neki fudbal po zemlji?
Vidi ovog Maradone zatvorskog oca mu jebem
Pa ovo je crveni jebem ti sve Skakiću
Vidi ovog Maradone zatvorskog oca mu jebem
Pa ovo je crveni jebem ti sve Skakiću
Last edited by Velkoski on 10/11/2013 16:54, edited 1 time in total.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3542 Re: Utakmice.
Govno umrlo u meni 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3543 Re: Utakmice.
Vahidine Alihodžiću jebem te usta.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#3544 Re: Utakmice.
Sjetim se ja i zivih i mrtvih ovom komentatoru.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3545 Re: Utakmice.
Jest vala, ukazala se u Mostaru, nedaleko od MeđugorjaKemal Malovčić wrote:Božija ruka alahami.
Ne ponovilo se ovo.Nije stvar u rezultatu, ali kako igramo duze vremena....
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3546 Re: Utakmice.
A sta znaci ovo prava prvenstvena utakmica?! 
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3548 Re: Utakmice.
Komentatoru jebem sve od-do!
Husrefe, uspio si sto niko prije tebe nije. U kontinuitetu igramo najgori fudbal vec 16 utakmica.
Husrefe, uspio si sto niko prije tebe nije. U kontinuitetu igramo najgori fudbal vec 16 utakmica.
-
Kontra__
- Posts: 414
- Joined: 05/02/2013 00:07
#3549 Re: Utakmice.
Pa covjek navija za vas, kaze da mu je kompletna familija bordo, ne znam koji vam je q?! 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3550 Re: Utakmice.
vaha pederu napuši se sjeveru! jebo li te hose armando maradona u pakaš!

