I dalje mlitavi al hajd
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3277 Re: Utakmice.
Dotorović majstor opet.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3278 Re: Utakmice.
ucinkovitost nam je 100% , 2 za 2 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3279 Re: Utakmice.
Link se ne skriva bez razloga.johnny_blazze wrote:nema mi nista pickastije nego kad sakrivate link,
Opet Ristic.
Last edited by BegA_ on 03/11/2013 14:19, edited 1 time in total.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3280 Re: Utakmice.
Sramota !!!
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3281 Re: Utakmice.
I onda će se iznenaditi kada link padne...BegA_ wrote:Link se ne skriva bez razloga.johnny_blazze wrote:nema mi nista pickastije nego kad sakrivate link,
- johnny_blazze
- Posts: 896
- Joined: 29/09/2009 00:27
#3282 Re: Utakmice.
pa ima dosta nas koji hocemo da gledamo, sto to mi onda ne mozemo dobiti link, a ima google ko god hoce moze ga naciBegA_ wrote:Link se ne skriva bez razloga.johnny_blazze wrote:nema mi nista pickastije nego kad sakrivate link,
Opet Ristic.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3283 Re: Utakmice.
Ćuj Husrefa "DOMINIRAMO". 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3285 Re: Utakmice.
Zato što ga objavite kao što si ti sad.
- johnny_blazze
- Posts: 896
- Joined: 29/09/2009 00:27
#3286 Re: Utakmice.
zato sto je poluvrijemeMuhamed Đakmić wrote:Zato što ga objavite kao što si ti sad.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3287 Re: Utakmice.
Ne stavljajte link javno, levati ga prijave i ukinu nam streamjohnny_blazze wrote:zato sto je poluvrijemeMuhamed Đakmić wrote:Zato što ga objavite kao što si ti sad.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3289 Re: Utakmice.
mućni malo glavom!johnny_blazze wrote:zato sto je poluvrijemeMuhamed Đakmić wrote:Zato što ga objavite kao što si ti sad.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3290 Re: Utakmice.
Fakat ste glupi, ovi sto javno objave link.
I onda kasnije kao "jooj nema linka", lik napravi sam od sebe da svima ugodi i onda se nadje debil da javno objavi da se ugasi profil tamo. Bilo namjerno ili nenamjerno, malo glavom mucnite prije nego sto hocete da se furate kao sjo evo ja imam link raja

I onda kasnije kao "jooj nema linka", lik napravi sam od sebe da svima ugodi i onda se nadje debil da javno objavi da se ugasi profil tamo. Bilo namjerno ili nenamjerno, malo glavom mucnite prije nego sto hocete da se furate kao sjo evo ja imam link raja
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#3291 Re: Utakmice.
Džaba pojedinima obajšnjavati da ne djele link javno al hajd.Muhamed Đakmić wrote:Zato što ga objavite kao što si ti sad.
Onom adminu Bordo Boja na fb se najebem svega.Dok on nije objavio bilo oko 100 i nešto gledatelja sad im oko 800
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3292 Re: Utakmice.
Joj Husrefa I izjave, bas bezobrazno. I sa igracem manje nas ljudi gaze.
I ne kontam sta je sudijom, nije nas niko ovako pripazio ima barem 5 godina.
I ne kontam sta je sudijom, nije nas niko ovako pripazio ima barem 5 godina.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3293 Re: Utakmice.
Kako smo losi u PM.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3294 Re: Utakmice.
Zato bi nas mogao odpaziti u drugom, ili ce se naci neki nas pilot da zaradi crveni 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3295 Re: Utakmice.
Ovo je za nas rutina i standardno vec 2-3 mjeseca nazalost, samo sto se ljudima otvorile oci jer im je prekipilo vise.-LIBERO- wrote:Kako smo losi u PM.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3296 Re: Utakmice.
Da li su ukinuli taj link ili sam jedini baksuz bez istoga?! 
- cpu_fan
- Posts: 1693
- Joined: 24/06/2009 14:38
#3297 Re: Utakmice.
a izgleda da je ugašen link jer su počeli debili dijeliti po FB
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3298 Re: Utakmice.
čeka se početak drugog poluvremena za konačan odgovor...Maharadza wrote:Da li su ukinuli taj link ili sam jedini baksuz bez istoga?!
EDIT: ugašen
Last edited by Cossack on 03/11/2013 14:38, edited 1 time in total.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3299 Re: Utakmice.
E jebiga...
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3300 Re: Utakmice.
Ponavljam "čestitku": Dabogda mu dijete za želju navijalo ko god ga je objavio na FB, jebo li ga on u pakaš! 
