Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28051 Re: Utakmice.
Uvažavam, ali ipak ostajem pri stavu da si morao više držati do sebe i svog dostojanstva 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28052 Re: Utakmice.
Vidi stvarnoSliver wrote:Ali je zato moj font ljepsiPitar sa Kariba wrote:Dobro, ti si elokventniji!![]()
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#28053 Re: Utakmice.
jesu li vam sta odgovorili?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28054 Re: Utakmice.
pazi da ne odgovoreBlixen wrote:jesu li vam sta odgovorili?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28055 Re: Utakmice.
Hoće, 100 %
Dok skontaju šta da napišu.
Sliveru će se izviniti što ih je tukao, a meni...pa meni će sve po spisku
Dok skontaju šta da napišu.
Sliveru će se izviniti što ih je tukao, a meni...pa meni će sve po spisku
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28056 Re: Utakmice.
Ide snimak na kaseti samo za tebe. Brzom poštom.Sliver wrote:Kazu, poslat ce mi BR u luksuznom omotu na kucnu adresu.todd_smith wrote:pazi da ne odgovoreBlixen wrote:jesu li vam sta odgovorili?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28057 Re: Utakmice.
Nemaš videorekorderSliver wrote:VHS!? Pa nisam Pape, jbg ti
Pih, sad si me razočarao
Ništa, onda poslanu kasetu čuvaj kao suvenir.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28058 Re: Utakmice.
Posudi od Papeta!
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28059 Re: Utakmice.
KAAPIIIIIĆĆĆĆĆĆĆĆĆ


- SmokingMan
- Posts: 22548
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28061 Re: Utakmice.
Sad gledam, jesam malo pretjerao sa zarezima 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28062 Re: Utakmice.
Sliver wrote:I imas obraza meni nesto reciTomahawk11 wrote:Sad gledam, jesam malo pretjerao sa zarezima
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#28063 Re: Utakmice.
sve je kriv bhf manijak
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28064 Re: Utakmice.
Ne vrijedi ako se ne predstavite punim imenom i prezimenom
Stanojevicu brz oporavak. Nagraditi ga novim ugovorom. Valjda ne bude problema bez njega u Listici jer realno ovi su nas i ovdje tukli a kako ce tek dole.
Stanojevicu brz oporavak. Nagraditi ga novim ugovorom. Valjda ne bude problema bez njega u Listici jer realno ovi su nas i ovdje tukli a kako ce tek dole.
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28066 Re: Utakmice.
Bilo bi najbolje kada bi se spojilo ono što je Sliver napisao i ono od Tomahawka.sencobih wrote:Sliver je sastavio perfektno
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28067 Re: Utakmice.
da se napravi mild verzijaLogovan wrote:Bilo bi najbolje kada bi se spojilo ono što je Sliver napisao i ono od Tomahawka.sencobih wrote:Sliver je sastavio perfektno
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#28070 Re: Utakmice.
Kad se vec gadjamo, uvijek je malo v.
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28071 Re: Utakmice.
Nije mi nista zasmetalotodd_smith wrote:
to je ono sto ti je zasmetalo u mailu?
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28072 Re: Utakmice.
Ja evo tražim ima li još nekih grešaka. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28074 Re: Utakmice.
Ja mislim da oni uopšte nemaju namontiran čitav snimak. Zbog toga i ne puštaju reprizu 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28075 Re: Utakmice.
Znači ispravna pretpostavkaSliver wrote:mirza_15 wrote:Ja mislim da oni uopšte nemaju namontiran čitav snimak. Zbog toga i ne puštaju reprizu
Kako oni fino objasne i izvine se, a Tomo ih bezveze kritikuje, mejlove salje ovo ono. ccc
A tuga brate. Ne postoji kompletan snimak finalne utakmice nacionalnog kupa


