Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#27977 Re: Utakmice.
hd ide po prvi put u našoj ligi.
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#27979 Re: Utakmice.
http://prenosi.live/kanal/5bleicher wrote:stream?
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#27980 Re: Utakmice.
Još jedan i dosta 
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27981 Re: Utakmice.
Vratih nazad, jeste bio ofsajd, ali sekunda za treci... Ovo kako je prenos krenuo, odlicno igramo...
-
bleicher
- Posts: 183
- Joined: 22/05/2018 16:43
#27982 Re: Utakmice.
Allah te nagradioMagarece_godine wrote:http://prenosi.live/kanal/5bleicher wrote:stream?
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#27983 Re: Utakmice.
Poludio zbog ov ezajebancije od strane Arene no sad sam se smirio. Momci se vracaju u formu i 2:0 je super rezultat. Sad ne smijemo stati i biti zadovoljni jer mi se ne znamo braniti. Moram istaci Hebibovica kojeg su mnogi razapinjali al kad malo bolje pogledas sve je bolji bolji i poceo je koristiti svoju brzinu. Dobro je sto je kapiten na klupi. Sad jos jedan dati i kup je nas. Naprijed Saraj´vo!!!!
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27984 Re: Utakmice.
Kako mi je drago zbog Nihada, onaj osmijeh na licu mu sve govori...
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27985 Re: Utakmice.
Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!
Pljuvaci na aparatima!
Pljuvaci na aparatima!
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#27986 Re: Utakmice.
Tek me ucinili ponosnim u 2019..East_side wrote:Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!
Pljuvaci na aparatima!
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#27987 Re: Utakmice.
mlad si ti onda...90minut wrote:Tek me ucinili ponosnim u 2019..East_side wrote:Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!
Pljuvaci na aparatima!
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#27988 Re: Utakmice.
Radar71 wrote:mlad si ti onda...90minut wrote:Tek me ucinili ponosnim u 2019..East_side wrote:Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!
Pljuvaci na aparatima!
Dupla..
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27989 Re: Utakmice.
Dupla, nego sta
Nije Listica Liverpool da stigne 0:3
Nije Listica Liverpool da stigne 0:3
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27990 Re: Utakmice.
Aferim momci, najdraža generacija ikada, prije svega radi hrabrosti i borbenosti. 
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27991 Re: Utakmice.
Maharadza wrote:Aferim momci, najdraža generacija ikada, prije svega radi hrabrosti i borbenosti.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27992 Re: Utakmice.
Titula je na pragu. I kup samo što nije. Zaista je dugo trajalo da se složi ekipa koja prasinarima daje u prvenstvu po pet komada , i da širokom koji nam je bio vazda blago rečeno "nezgodan" protivnik dajemo po tri gola i tamo i ovamo. Da ne govorimo o trpanju tri komada konama na sergiji.
Hvala Bogu pa smo i to dočekali. Da mi je neko rekao nakon Atalante da će nam ova ekipa prirediti ovako nešto rekao bih mu da je lud.
Hvala Bogu pa smo i to dočekali. Da mi je neko rekao nakon Atalante da će nam ova ekipa prirediti ovako nešto rekao bih mu da je lud.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27993 Re: Utakmice.
Nema se sta puno pricati i pisati..Svaka cast i aferim svima na terenu i klupi
....Golemo je sve ovo..jos samo malo 
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27994 Re: Utakmice.
Slazem sesencobih wrote:Titula je na pragu. I kup samo što nije. Zaista je dugo trajalo da se složi ekipa koja prasinarima daje u prvenstvu po pet komada , i da širokom koji nam je bio vazda blago rečeno "nezgodan" protivnik dajemo po tri gola i tamo i ovamo. Da ne govorimo o trpanju tri komada konama na sergiji.
Hvala Bogu pa smo i to dočekali. Da mi je neko rekao nakon Atalante da će nam ova ekipa prirediti ovako nešto rekao bih mu da je lud.
Dobro, Atalanta jest prevelik zalogaj za nas jos uvijek, na pragu su plasmana u LP sljedece sezone...
Vjerovali ili ne, ja sam se potajno i nadao necem dobrom u nastavku sezone nakon one samarcine od Atalante
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27995 Re: Utakmice.
+ činjenica da tu najdražu, najhrabriju i najborbeniju generaciju vodi upravo ŠEF - neprocjenjivo i šlag na torti.East_side wrote:Maharadza wrote:Aferim momci, najdraža generacija ikada, prije svega radi hrabrosti i borbenosti.![]()
![]()
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27996 Re: Utakmice.
Nestvarno ovo djeluje jos uvjek. Hebib tempirao formu za zavrsnicu
Dupla! Ne mogu da vjerujem jos.
7 utrpali listici nijedan priili, golemo
Dupla! Ne mogu da vjerujem jos.
7 utrpali listici nijedan priili, golemo
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27997 Re: Utakmice.
Joj slom sam zivaca dobio do 90 minute moj Husrefe pa zar se moramo braniti u drugom poluvremenu.
Jos kad udje Velkoski da nas pojaca sa svojim setanjem po terenu.Kapitenu hvala ti se za sve ali brate idi u penziju vakat je.
Juce rodjendan danas 3:0 sedmica ne moze biti bolja nego sto jeste.Pregaziti Tuzlu i da ovo privedemo kraju.
Jos kad udje Velkoski da nas pojaca sa svojim setanjem po terenu.Kapitenu hvala ti se za sve ali brate idi u penziju vakat je.
Juce rodjendan danas 3:0 sedmica ne moze biti bolja nego sto jeste.Pregaziti Tuzlu i da ovo privedemo kraju.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27998 Re: Utakmice.
Hebib se čuvao ko Kompani za završnicu
Trica, ko lutka
Trica, ko lutka
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27999 Re: Utakmice.
Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!
DUPLA KRUNA!
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#28000 Re: Utakmice.
Upravo takoAnaliticarr wrote:Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!
Samo bih dodao da je za ovaj kvalitet najzasluzniji HUSREF MUSEMIC
