Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#27976 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

Krenuo prenos.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#27977 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

hd ide po prvi put u našoj ligi.
bleicher
Posts: 183
Joined: 22/05/2018 16:43

#27978 Re: Utakmice.

Post by bleicher »

stream?
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#27979 Re: Utakmice.

Post by Magarece_godine »

bleicher wrote:stream?
http://prenosi.live/kanal/5
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#27980 Re: Utakmice.

Post by febo_acm »

Još jedan i dosta :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27981 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Vratih nazad, jeste bio ofsajd, ali sekunda za treci... Ovo kako je prenos krenuo, odlicno igramo...
bleicher
Posts: 183
Joined: 22/05/2018 16:43

#27982 Re: Utakmice.

Post by bleicher »

Magarece_godine wrote:
bleicher wrote:stream?
http://prenosi.live/kanal/5
Allah te nagradio
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#27983 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Poludio zbog ov ezajebancije od strane Arene no sad sam se smirio. Momci se vracaju u formu i 2:0 je super rezultat. Sad ne smijemo stati i biti zadovoljni jer mi se ne znamo braniti. Moram istaci Hebibovica kojeg su mnogi razapinjali al kad malo bolje pogledas sve je bolji bolji i poceo je koristiti svoju brzinu. Dobro je sto je kapiten na klupi. Sad jos jedan dati i kup je nas. Naprijed Saraj´vo!!!!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27984 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Kako mi je drago zbog Nihada, onaj osmijeh na licu mu sve govori...
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27985 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!

Pljuvaci na aparatima! :oops:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#27986 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

East_side wrote:Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!

Pljuvaci na aparatima! :oops:
Tek me ucinili ponosnim u 2019..
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#27987 Re: Utakmice.

Post by Radar71 »

90minut wrote:
East_side wrote:Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!

Pljuvaci na aparatima! :oops:
Tek me ucinili ponosnim u 2019..
mlad si ti onda...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#27988 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Radar71 wrote:
90minut wrote:
East_side wrote:Hvala strucnom stabu i igracima sto ste me ucinili ponosnim!

Pljuvaci na aparatima! :oops:
Tek me ucinili ponosnim u 2019..
mlad si ti onda...

Dupla..
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27989 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Dupla, nego sta :izet:

Nije Listica Liverpool da stigne 0:3 :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#27990 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Aferim momci, najdraža generacija ikada, prije svega radi hrabrosti i borbenosti. :thumbup:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27991 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Maharadza wrote:Aferim momci, najdraža generacija ikada, prije svega radi hrabrosti i borbenosti. :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27992 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Titula je na pragu. I kup samo što nije. Zaista je dugo trajalo da se složi ekipa koja prasinarima daje u prvenstvu po pet komada , i da širokom koji nam je bio vazda blago rečeno "nezgodan" protivnik dajemo po tri gola i tamo i ovamo. Da ne govorimo o trpanju tri komada konama na sergiji.
Hvala Bogu pa smo i to dočekali. Da mi je neko rekao nakon Atalante da će nam ova ekipa prirediti ovako nešto rekao bih mu da je lud.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27993 Re: Utakmice.

Post by north »

Nema se sta puno pricati i pisati..Svaka cast i aferim svima na terenu i klupi :thumbup: :thumbup: ....Golemo je sve ovo..jos samo malo 8)
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27994 Re: Utakmice.

Post by East_side »

sencobih wrote:Titula je na pragu. I kup samo što nije. Zaista je dugo trajalo da se složi ekipa koja prasinarima daje u prvenstvu po pet komada , i da širokom koji nam je bio vazda blago rečeno "nezgodan" protivnik dajemo po tri gola i tamo i ovamo. Da ne govorimo o trpanju tri komada konama na sergiji.
Hvala Bogu pa smo i to dočekali. Da mi je neko rekao nakon Atalante da će nam ova ekipa prirediti ovako nešto rekao bih mu da je lud.
Slazem se :thumbup: zapravo, ovakva sezona je bio i jedini nacin da se operu od Atalante :D :D :D

Dobro, Atalanta jest prevelik zalogaj za nas jos uvijek, na pragu su plasmana u LP sljedece sezone...

Vjerovali ili ne, ja sam se potajno i nadao necem dobrom u nastavku sezone nakon one samarcine od Atalante ;-) onakve stvari nekad dobro dodju.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#27995 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

East_side wrote:
Maharadza wrote:Aferim momci, najdraža generacija ikada, prije svega radi hrabrosti i borbenosti. :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
+ činjenica da tu najdražu, najhrabriju i najborbeniju generaciju vodi upravo ŠEF - neprocjenjivo i šlag na torti. :sretan:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27996 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nestvarno ovo djeluje jos uvjek. Hebib tempirao formu za zavrsnicu :lol: :lol:

Dupla! Ne mogu da vjerujem jos. :shock:
7 utrpali listici nijedan priili, golemo
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27997 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Joj slom sam zivaca dobio do 90 minute moj Husrefe pa zar se moramo braniti u drugom poluvremenu.
Jos kad udje Velkoski da nas pojaca sa svojim setanjem po terenu.Kapitenu hvala ti se za sve ali brate idi u penziju vakat je.
Juce rodjendan danas 3:0 sedmica ne moze biti bolja nego sto jeste.Pregaziti Tuzlu i da ovo privedemo kraju. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27998 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Hebib se čuvao ko Kompani za završnicu :D
Trica, ko lutka 8-)
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27999 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#28000 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Analiticarr wrote:Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!
Upravo tako :thumbup:

Samo bih dodao da je za ovaj kvalitet najzasluzniji HUSREF MUSEMIC :izet: :izet: :izet:
Post Reply