Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27376 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

kad skontam da je ovaj bekic igrao za reprezentaciju, nesto mi hoce bit :D
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#27377 Re: Utakmice.

Post by Qoom »

Pušite ga!

Za 20 godina kad se bude recitovala šampionska generacija Sarajeva 18/19, osvajača duple jebene krune, ima da se punih usta izgovara ALMIR BEKIĆ! 8-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27378 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

to i nije toliko strasna stvar sa obzirom da je neki Nuhanovic bio jedini strijelac za 100. derbi :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27379 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Jah, neka ga, al na klupi, nemam s tim nikakav problem :mrgreen:
Inače bi mogao da nas košta :skoljka:
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#27380 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

sencobih wrote:Bekić se odmorio za kup , ima da rasturi u subotu
Rastura on već odavno...i to naše jadne živce kada god zaigra, mada ima tu i krivice trenera koji ga iz samo njemu poznatog razloga gura. :-)
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27381 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Možda on vidi nešto što mi ne vidimo , možda je dobar čovjek
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27382 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Malo pretjerujete. Nije sve do jednog čovjeka. Na kraju krajeva, sa tim istim čovjekom smo dobili 5 utakmica u nizu. Da se razumijemo, ni ja nisam oduševljen njegovim igrama pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće izmjena Bekić-Pidro dobiti utakmicu.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#27383 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

mirza_15 wrote:Malo pretjerujete. Nije sve do jednog čovjeka. Na kraju krajeva, sa tim istim čovjekom smo dobili 5 utakmica u nizu. Da se razumijemo, ni ja nisam oduševljen njegovim igrama pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće izmjena Bekić-Pidro dobiti utakmicu.
Al bi izmjene Bekic- Pidro i Hebibovic-Sabanovic i mogla
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27384 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

mirza_15 wrote:Malo pretjerujete. Nije sve do jednog čovjeka. Na kraju krajeva, sa tim istim čovjekom smo dobili 5 utakmica u nizu. Da se razumijemo, ni ja nisam oduševljen njegovim igrama pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće izmjena Bekić-Pidro dobiti utakmicu.
Obicno se slazem sa ovim za bilo kojeg igraca, ali Bekic realno proda 20+ lopti po utakmici. Vec su svi to skontali pa ga i ne pokrivaju dok ne dobije loptu i onda je proda...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27385 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ko zna, možda i hoće. Mali zna ubaciti loptu, a od Bekića te samo oči mogu zaboljeti gledajući njegove bravure.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27386 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica. :D Trenutno je na 95.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#27387 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Logovan wrote:Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica. :D Trenutno je na 95.
Legenda kluba 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27388 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Cossack wrote:
Logovan wrote:Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica. :D Trenutno je na 95.
Legenda kluba 8-)
Treba penzionisati broj 19. :D
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#27389 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Logovan wrote:
Cossack wrote:
Logovan wrote:Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica. :D Trenutno je na 95.
Legenda kluba 8-)
Treba penzionisati broj 19. :D
Pa i jesu mu igre na nivou penzionera :D
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#27390 Re: Utakmice.

Post by Cossack »



Na derbiju ne očekujem ništa manje 8-)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27391 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Beka ima udarac nema dalje, i penali su mu jaca strana. Samo jebiga nema ili samopuzdanja ili mozga!
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#27392 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

Ima li neko likAk za tekmu?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27393 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ja gledam na ono pay per view.

Mujakić - Lazić 8-)
NORMUS
Posts: 120
Joined: 17/07/2013 22:32

#27394 Re: Utakmice.

Post by NORMUS »

bordo gandalf wrote:Ima li neko likAk za tekmu?
http://zabavno.xyz/?p=8928&fbclid=IwAR0 ... 6QehVBnmeo
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#27395 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

NORMUS wrote:
bordo gandalf wrote:Ima li neko likAk za tekmu?
http://zabavno.xyz/?p=8928&fbclid=IwAR0 ... 6QehVBnmeo
:thumbup: hvala
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27396 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Daj Beku u drugom!!!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27397 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Dobro za sada, ali treba nastaviti u istom ritmu. I repka je razmontirala Grčku u prvom pa spašavala bod. Samo ozbiljno do samog kraja i bez gluposti (crveni, penal itd.)
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27398 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Samo ozbiljno. Nema.opustanja. Jedan gol mijenja sve.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27399 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Sjooooo sto ih oplodismo svega mi :izet: :izet: :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27400 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Rahat tekma :D
Post Reply