Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18311
Joined: 09/08/2012 23:19

#27201 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nema razloga za paniku i pljuvanje. Niz se prekine kad tad. Ko je mislio da cemo do kraja derati, taj se slabo razumije u fudbal. Mozda je dobro sto je danas, mozda nije. Niko ne zna. Blago razočarani mozemo biti, ali podrska ne smije izostati. Vise je danas bilo loših nego dobrih pojedinaca i rezultat je takav kakav je. Samo cu izraziti razocarenje u ovog malog Kapica, ako je to taj talenat koji su neki spominjali, lose nam se piše ako se na njega računa. Ne uzimati ga ni pod razno ako se za sto stepeni ne promijeni njegova igra. Hajde sto je nespreman, da nema snage korner izvesti gdje je upropastio njih nekoliko, hodati ne moze niti se zna pravilno kretati. U defanzivi jos gori nego naprijed. Bilo je jos losih pojedinaca, ali eto da ne trunim. Pametovanje nista ne moze promijeniti, pljuvanje pogotovo ne moze donijeti nista dobro. Sve je u nasim rukama. Ne ovisimo o drugima, nego o sebi, prvenstveno. By the way, karta za Zapad protiv posljednje Krupe od 10 KM ne da je skupa,nego je preskupa. O tome se trebaju malo vise pobrinuti.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27202 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

last mohicans wrote:Nema razloga za paniku i pljuvanje. Niz se prekine kad tad. Ko je mislio da cemo do kraja derati, taj se slabo razumije u fudbal. Mozda je dobro sto je danas, mozda nije. Niko ne zna. Blago razočarani mozemo biti, ali podrska ne smije izostati. Vise je danas bilo loših nego dobrih pojedinaca i rezultat je takav kakav je. Samo cu izraziti razocarenje u ovog malog Kapica, ako je to taj talenat koji su neki spominjali, lose nam se piše ako se na njega računa. Ne uzimati ga ni pod razno ako se za sto stepeni ne promijeni njegova igra. Hajde sto je nespreman, da nema snage korner izvesti gdje je upropastio njih nekoliko, hodati ne moze niti se zna pravilno kretati. U defanzivi jos gori nego naprijed. Bilo je jos losih pojedinaca, ali eto da ne trunim. Pametovanje nista ne moze promijeniti, pljuvanje pogotovo ne moze donijeti nista dobro. Sve je u nasim rukama. Ne ovisimo o drugima, nego o sebi, prvenstveno. By the way, karta za Zapad protiv posljednje Krupe od 10 KM ne da je skupa,nego je preskupa. O tome se trebaju malo vise pobrinuti.
Ovo za Kapića sve stoji, dodaj na to da je vaskrso onaj stari Bekić sa onim svojim ne do Bog nikom nabacivanjima i sutevi ostalih sa distance nebu pod oblake. Nadamo se da je danas bio umor i loš dan.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27203 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Treba biti pošten pa reči da je Bekić do ove utakmice odigrao jako dobro. Pogotovo ove dvije protiv Širokog i Zrinjskog. Protiv Širokog je, ako se ne varam, on izbacio Ahmetovića kod trećeg gola. Ovu jeste odigrao katastrofalno.

Idemo utakmicu po utakmicu. Spremiti se dobro za Zrinjski. Ne izgubiti, a eventualnom pobjedom riješiti sve dileme. Ne treba zaboraviti da Zrinjski igra loše, a da moraju i oni igrati sa istim ekipama kao i mi.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#27204 Re: Utakmice.

Post by Qoom »

Tan i ovaj Vijetnamac najveći mešetari i smetljari, prodali nas za kladionički listić. Husref šupak i najveća neznalica.

Fuj, treba ih sve rastjerat!!!
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27205 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

emigrazione wrote:Kreće psiholoski strmopizd, sto bi uz Husrefov bezobrazluk sa forsiranjem jednih te istih vrlo lahko moglo da se pretvori u kataklizmu, ima sasvim dovoljno i vremena i prostora za to
Ajd priznaj da bi ti bilo drago da ne osvojimo titulu, da mozes ored rajom srat kako si ti najpametniji na svijetu, i ovdje pisati jesam li vam reko. :skoljka: :run:
al-em
Posts: 3174
Joined: 01/03/2014 00:26

#27206 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Qoom wrote:Tan i ovaj Vijetnamac najveći mešetari i smetljari, prodali nas za kladionički listić. Husref šupak i najveća neznalica.

Fuj, treba ih sve rastjerat!!!
Pali su celsi oba daju
User avatar
Logovan
Posts: 102877
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27207 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Puna podrška Husrefu i igračima! :thumbup: :thumbup: +9, polufinale kupa... :thumbup:

Naredna protiv Zrinjskog. Prilika za odvajanje na +12. Remi je ok, 9 bodova, a do kraja 9 utakmica.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27208 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Vala nam nije ovo trebalo, ali hajde..ako Bog da da na ovom kiksu zavrsi
Lijevim ekipama bezveze dajemo razloge za optimizam, a taman ih sve istraumirali

U pamet
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#27209 Re: Utakmice.

Post by duffy_duck »

moraju doci i ovakve utakmice. i Real kad je bio najjaci nije pobjedjivao 27 u nizu. u fudbalu postoje dani kad te jednostavno nista nece, danas smo mi imali taj dan. i dalje smo prva prica prvenstva. da je ko nam ponudio 9 bodova prednosti, 10 kola prije kraja, svi bi to potpisali sa obje ruke i sa obje noge. hvala ti za kompletnu ovu sezonu Sarajevo, ja se ne sjecam da je bilo ikad ljepse biti navijac ovog kluba.
a nas kao navijace nek je sramota da ekipa koja bjezi 11 bodova drugom i koja je polufinalist kupa, ne moze privuci vise od 5000 ljudi nedeljom na stadion. i danas kilavo Sarajevo je dvije svijetlosne godine ispred svog navijackog pokreta. prvi put tribine kasne za terenom, otkad ja pratim ovaj klub. VOLIM TE SARAJEVO
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27210 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Jucer festival baliluka pitarluka. Desava se. Mozda smo mogli dobiti na svjezinu ali nema nikakve garancije. Idemo dalje. Pohod se nastavlja.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27211 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Niko nije napisao kako ne valja Kovačević...čudno.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#27212 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

+9 bodova prednosti u prvenstvu, polufinale kupa i izbacivanje jakog protivnika je odlican rezultat kojem se nema sta prigovoriti niti se moze naci zamjerka. Utakmica sa Krupom - bolje sada nego kasnije. Pauza u pravo vrijeme, ekipa ce se odmoriti, pozeljece fudbal i bice opet dobro.
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27213 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

Tomahawk11 wrote:Niko nije napisao kako ne valja Kovačević...čudno.
Htjedoh sinoc priupitati ove sto ga pljuju, ali mi bi mrsko :mrgreen:

Kovacevic :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102877
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27214 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Niko nije napisao kako ne valja Kovačević...čudno.
Dobro odrađivao svoj posao. :thumbup:
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#27215 Re: Utakmice.

Post by Qoom »

Sto se mene tiče, uz ozbiljan pristup narednu hladno dižemo pehar.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27216 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

dobro, i njemu se omakne da odbrani koju :D

dabogda me demantovao pa postao reprezentativac
User avatar
Logovan
Posts: 102877
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27217 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Hajmo sad pričati kako mu se samo "omakne", a kad pogriješi onda je taraba. :-) Šta god da uradi, loš je golman.

Zašto ne bi bilo obrnuto, odnosno jako dobar golman, a kad pogriješi onda mu se greška omakla. :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27218 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Dobra japija, a zelen još.
Ide u dobrom pravcu.
Ni u kom slučaju ga ne mijenjati.
Prvi golman i iduće sezone.
User avatar
Logovan
Posts: 102877
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27219 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Prvi golman i iduće sezone.
:thumbup: Pa normalno, pozicija golmana riješena za narednu sezonu.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27220 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Prvi golman i iduće sezone.
:thumbup: Pa normalno, pozicija golmana riješena za narednu sezonu.
ako ga naši ne prodaju ranije
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27221 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Nadam se da je jucerasnja igra i rezultat bili samo plod umora.
Sljedeca utakmica ce puno toga rijesiti. Ako pobjedimo, tesko da ce se i zrinjski boriti vise da nas stigne jer 11 bodova na devet kola do kraja je gotovo nemoguce stici.
Inace, kao sto kolege iznad kazu, pozicija golmana je i za sljedecu sezonu popunjena i nadam se da ce Husref nastaviti sa praksom davanja vece minutaze momcima sa akademije.
Da li neko zna sta se planira uraditi po pitanju novog stopera jer Mujakic na ljeto ide
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22811
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27222 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nisam imao jucer zivaca da pisem, ali hajde dok nisam zaboravio. Gluho bilo, sta je ono sa "pojacanjem" Kapicem i kornerima, do sada jos nevidjena izvedba (a svakakvih smo imali na Kosevu)?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27223 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

ja za njega nisam ni cuo dok ga djakmic nije poceo ovdje na forumu hvaliti

citajuci to, bio presretan kad je dosao

djakma pederu, pojma nemas :D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27224 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

GandalfSivi wrote:Nisam imao jucer zivaca da pisem, ali hajde dok nisam zaboravio. Gluho bilo, sta je ono sa "pojacanjem" Kapicem i kornerima, do sada jos nevidjena izvedba (a svakakvih smo imali na Kosevu)?
Primanje lopte koja se odbi od njega ko od zid , nakon čega rukama hvata onoga i dobija žuti karton. Korneri kao nekad kad su nam živce kidali kada ili ne dobace ili prebace sve komplet. Volio bih da griješim, ali daj Bože da bude nešto od ovog Kapica.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27225 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Leopard_SA wrote:Nadam se da je jucerasnja igra i rezultat bili samo plod umora.
Sljedeca utakmica ce puno toga rijesiti. Ako pobjedimo, tesko da ce se i zrinjski boriti vise da nas stigne jer 11 bodova na devet kola do kraja je gotovo nemoguce stici.
Inace, kao sto kolege iznad kazu, pozicija golmana je i za sljedecu sezonu popunjena i nadam se da ce Husref nastaviti sa praksom davanja vece minutaze momcima sa akademije.
Da li neko zna sta se planira uraditi po pitanju novog stopera jer Mujakic na ljeto ide
Znam da je priča šbb-kbb, ali kada bi pobijedili to bi bilo +12. Ostane 9 kola. Pod uslovom da Zrinjski pobijedi svih 9 mi bi morali kiksati u 5 od 9 i to da od tih 5 budu barem 3 poraza. U čitavoj sezoni, do sad, imamo 2. U slučaju pobjede imali bi 16 neosvojenih bodova u 24 kola, a morali bi prosuti 13 u preostalih 9. U slučaju pobjede prvenstvo je završeno.
Post Reply