Urbane legende Sarajevskih ulica

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Locked
Rajvosa26

Urbane legende Sarajevskih ulica

Post by Rajvosa26 » 08/09/2011 13:24

Nedavno sam citao knjigu, koju jako preporucujem, a vjerovatno ste mnogi i culi za nju.- Tajna dzema od malina od Karima Zaimovica. Jako su mi se svidjele njegove price, koje su tako dobro i slikovito objasnjenje, da se zapitas da li su mozda i realne..
Uglavnom, to me je potaklo da otvorim ovu temu u kojoj bih zelio da pisemo o nekim cudnim, intrigantnim pricama u Sarajevu. Neke urbane legende, koje su mozda realne a mozda ne... :shock:

alcho

Re: Urbane legende Sarajevskih ulica

Post by alcho » 08/09/2011 16:34

Rajvosa26 wrote:Nedavno sam citao knjigu, koju jako preporucujem, a vjerovatno ste mnogi i culi za nju.- Tajna dzema od malina od Karima Zaimovica. Jako su mi se svidjele njegove price, koje su tako dobro i slikovito objasnjenje, da se zapitas da li su mozda i realne..
Uglavnom, to me je potaklo da otvorim ovu temu u kojoj bih zelio da pisemo o nekim cudnim, intrigantnim pricama u Sarajevu. Neke urbane legende, koje su mozda realne a mozda ne... :shock:
Cek sta si se to ti tacno zapitao? Da li je fakat bilo vampira u Sarajevu? :lol:

Rajvosa26

Post by Rajvosa26 » 08/09/2011 18:56

@ alcho, drago mi je da si procitao knjigu. Nije, pitao se jel ima gigantskih pacova, kad vidi ima :lol:

Mislis da ja listam 100.000 tema, ako je bila stavi je pod urbani kljuc legendo.

Max Bunker

Post by Max Bunker » 08/09/2011 19:14

Rajvosa26 wrote:@ alcho, drago mi je da si procitao knjigu. Nije, pitao se jel ima gigantskih pacova, kad vidi ima :lol:

Mislis da ja listam 100.000 tema, ako je bila stavi je pod urbani kljuc legendo.
Jedino tacno u knjizi, jeste ono za silne tunele ispod grada. Ovi malo upuceniji, govore da je tlo ispod Sarajevo suplje, k'o svicarski sir ( sto malo JNA tuneli, sto puno vise majka priroda ).

Locked