UPOMOC!!!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#1 UPOMOC!!!

Post by TheGame »

EJ dobio sam od jarana fifu 2004 i kad hocu da je instaliram dodje do neke greske- unable to copy tralala i pita me retry. imao sam drugi cd od jednog drugog jarana i ista greska, pa sam nabavio drugi i opet isto sranje. :x

p.s. zahebo sam mjesto topica :roll:
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#2

Post by TheGame »

jesam taj sam :D :( .samo sto nisam kupio na pijaci. pravi mi istu gresku na dva razlicita cd-a
livadic
Posts: 1829
Joined: 17/03/2004 15:05
Location: danke dojcland

#3

Post by livadic »

izgleda da su i braca srbi ... :cry:

poceli da fusere ... :roll:

:D

;)
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#4

Post by TheGame »

fusere :?:
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#5

Post by TheGame »

sta to znaci?kako citas tu rijec fushere ili fusere?
The_Flyer2002
Posts: 1655
Joined: 29/03/2004 20:58
Location: US
Contact:

#6

Post by The_Flyer2002 »

jesu li ti tii jarani imali takih problema sa tim cd-ovima. ako nisu onda je do tvog kompa. ( kako ocito ha? sala )

mozda imas neki drugi program u backroundu koji ti pravi te probleme. pokusaj da ugasic antivirus program prije instalacije jer oni mogu da blokiraju odredjene fileove. i prije igranja ako ti neke igrice ne rade ugasi sve druge programe.

alt+ctrl+delete>processes > sortaj ih po user name. zatvori sve sto je koristi user ili na koje je komputer ime registrovan (tvoje). NE zatvaraj explorer.exe

nadam se da ce ovo pomoci

pozdrav :wink:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#7

Post by bug »

fusheriti na bosanskom :D kutarisati nabrzinu :D:D
sto prije baciti iz ruku :D
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#8

Post by TheGame »

The_Flyer2002 wrote:jesu li ti tii jarani imali takih problema sa tim cd-ovima. ako nisu onda je do tvog kompa. ( kako ocito ha? sala )

mozda imas neki drugi program u backroundu koji ti pravi te probleme. pokusaj da ugasic antivirus program prije instalacije jer oni mogu da blokiraju odredjene fileove. i prije igranja ako ti neke igrice ne rade ugasi sve druge programe.

alt+ctrl+delete>processes > sortaj ih po user name. zatvori sve sto je koristi user ili na koje je komputer ime registrovan (tvoje). NE zatvaraj explorer.exe

nadam se da ce ovo pomoci

pozdrav :wink:
ej probao sam to sto si mi rekao ali ne pomaze...isti fol mi uradi..hvala ti ipak
Post Reply