umor

Sve o zdravlju...
Post Reply
vojnik

umor

Post by vojnik » 23/05/2011 21:50

Veliki pozdrav svim prijateljima koji ce pokusati da mi pomognu u rjesavanju mog problema.Malo mi je tesko pisati o ovome ali moram jer zelim napokon da se rijesim problema.Unazad godinu dana poceo sam primjecivati umor organizma neke neobicne vrtoglavice nervozu bezvoljnost mada imam sve potrebno za normalan zivot.Najosnovniji poslovi su mi postali teski i bojim se da pocnem bilo kakvu aktivnost jer je ta neugodna vrtoglavica cesto prisutna nekada i po citav dan.Poljuljano mi je samopuzdanje i cesto mi je nelagodno jer sam citav zivot bio zdrav.Zelim napomenuti da sam vadio krv vise puta te da su mi nalazi fenomenalni sedimentacija mi je 1/2 secer je oko 4 zeljezo fenomenalno.Molim vas pisite mi o svojim iskustvima i rjesavanju istih ili slicnih problema hvala vam puno :bih:

alica.k
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: umor

Post by alica.k » 23/05/2011 21:59

doktoru obavezno.

necko_hz

Post by necko_hz » 23/05/2011 22:25

Ishrana može biti dosta važna u svemu tome. Koliko često na dan jedeš, šta jedeš, treniraš li ?
Ono što bi moglo biti dobro za tebe je meditacija koja te oslobađa od svih stresova i zaista ti poboljšava koncentraciju i čini te odmornijim, opuštenijim i rasterećenijim. Nalazi su ti udure, to je pozitivno, znači samo popravi neku od gore navedenih stvari, ubaci sporta u svoj život, ako već nisi, uz ishranu dobru i fin odmor sve će biti ok !
Bez brige !

vojnik

Post by vojnik » 24/05/2011 11:36

Imam raznovrsnu ishranu,a za sport slabo imam vremena pokusacu narednih dana da se vise aktiviram hvala puno.

necko_hz

Post by necko_hz » 24/05/2011 13:49

Za sport uvijek moraš imati vremena. Sport je dio i način života. Sada idu ljetni dani pa kreni na plivanje, udaraj u vreću i tako izbacuj svu negativnu energiju iz sebe, naveče termin uzmi i nogometa ili tenisa raspali, šta ti se sviđa uglavnom. Tvoj izbor, ali sport je pravo rješenje za mnoge probleme. Naravno uz to ide i kvalitetna ishrana koja je jako važna. Bez brige. Sve će to bit udure i nemoj dozvoliti sebi da te išta obeshrabri. Ima ljudi koji imaju puno gore probleme, mislim na zdravstvene, pa uprkos tome nastavljaju još jače i još bolje. Pozdrav !

Post Reply