Ukinut EUROSPORT!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Koji je vaš omiljeni sportski kanal?

EUROSPORT
7
21%
Sport CLUB
22
67%
Extreme sport
1
3%
neki drugi
3
9%
 
Total votes: 33

melted
Posts: 12
Joined: 25/11/2004 11:42
Location: BiH
Contact:

#1 Ukinut EUROSPORT!

Post by melted »

Igrom slučaja, na mom kablovskom operateru su ukinuli EuroSport...
Zanima me koji je vaš omiljeni sportski kanal i da bacite koji razlog zašto je tako? :)
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#2

Post by karanana »

Glasao sam za Sportklub. Eurosport i Sportklub su jedini sportski programi koje sam ja imao priliku da vidim kroz moj kablovski signal. Da ima ESPN definitivno bih glasao za njih. Uglavnom dosta mi je vise i pikada i snookera i kuglanja na Eurosportu. Nikad se na tom programu nisam zadrzao duze od 1 minute osim kad su oni smjesni sportski klipovi, watts ja mislim. Ako nekad nesto i valja kao skijanje, onda to mogu vidjeti uzivo i na nasim progamima kao sto su Hayat ili Nova TV. Ne kazem da je Sportklub za 10 ali ipak ima sta da ponudi sto je na cijeni: Bundes liga I i II, Francuska liga, engleski kupovi, NHL, NFL, NCAA kosarka, Euroliga, ULEB cup...
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#3

Post by Maksim »

Ja volim gledati DSF radi sisate Daniele Elger :-)
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#4

Post by karanana »

Maksim wrote:Ja volim gledati DSF radi sisate Daniele Elger :-)

ali alo, was is dein antwort? automarken mit A. jeli to ta?
mehopuzic
Posts: 419
Joined: 13/06/2004 16:55

#5

Post by mehopuzic »

Meni ne fali nesto Eurosport, ali mi DSF fali pravo. Umjesto njega su mi ubacili neki extreme sport koji i nije bio toliko los dok je imao program na engleskom. Sad su ga sinhronizovali na francuski pa razumijem svaku desetu rijec
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#6

Post by Maksim »

karanana wrote:
Maksim wrote:Ja volim gledati DSF radi sisate Daniele Elger :-)

ali alo, was is dein antwort? automarken mit A. jeli to ta?
Eee bas ta ;-)
melted
Posts: 12
Joined: 25/11/2004 11:42
Location: BiH
Contact:

#7

Post by melted »

mehopuzic wrote:Meni ne fali nesto Eurosport, ali mi DSF fali pravo. Umjesto njega su mi ubacili neki extreme sport koji i nije bio toliko los dok je imao program na engleskom. Sad su ga sinhronizovali na francuski pa razumijem svaku desetu rijec
Meni se zbog toga mnogo više sviđa ES.
pirmin zurbrigen
Posts: 1
Joined: 22/02/2007 08:54
Location: banja luka

#8

Post by pirmin zurbrigen »

znam ljudi....ali svi smo mi odrasli gledajuci eurosport i to mi je bio omiljen kanal jos od malena i podsjecame na srecnija vremena...osim toga na ES uvijek ima kvalitetnih sadrzaja poput pregleda golova (eurogoals) ili prenosa teniskih turnira (cini mi se da prenose sve grand slamove)....a takodje sam licno zaljubljenik u snooker.....i mislim da nije problem u drugim kanalima....i nemam nista protiv sportcluba koji takodje ima sjajne sadrzaje.....ali postavljam pitanje zasto se mora ukinuti ES? ...misli da opet kao i kod ostalih pitanja u ovoja nasoj napacenoj zemlji stoiji novac i interes male grupe ljudi koja zeli da se jos vise obogati...... :x
HadzijaSA
Posts: 23
Joined: 26/02/2007 18:42

#9

Post by HadzijaSA »

Trenutno je na satelitu moguce piratski pratiti spanski d+ francuski c+ i njemacki premiere pa tako da glasam za njihove kanale (ako neko ima Samsung 9500 moze se javiti da objasnim kako da otvori ove kanale) svaki dan neka tekma svako vece nba utakmica sa engleskim komentatorima npr. ESPN komentator Steve Keer cijela spanska liga engl,ita ... :-D
miki22
Posts: 156
Joined: 13/01/2007 16:22

#10

Post by miki22 »

Dreambox je zakon, uložite malo nije puno novaca, pa imate kanale koje niste ni zamisliti mogli, uglavnom to je čudo.
pudlica
Posts: 764
Joined: 04/06/2006 22:03
Location: sarajevo

#11

Post by pudlica »

na nemam extream sport a gleda mi se.kod rodjaka gledao sminka prava
ZMAAJICA
Posts: 59
Joined: 06/11/2006 17:46

#12

Post by ZMAAJICA »

Bila sam jako ljuta sto su ukinuli ES. SK jeste dobar zbog komentatora, nogometa, hokeja i ovih dana tenisa (kosarku i one borilacke sportove ne volim). Reprize su fakat dosadne. ES je meni ipak puno bolji. Volim snooker, tenis, skijaske skokove, klizanje, moto gp, one sportove koje niko drugi ne prikazuje, poput gimnastike, atletike, plivanja, zatim watts, eurogoals, ... Uostalom, komentatori su definitivno najbolji, bez konkurencije. Napravila sam primirje: SK na kablovskoj, a ES na satelitskoj. :D

Da zakljucim, dajem glas Eurosportu!

Ps. ES-ova web stranica je dobra.
Post Reply