Udruzenje za zastitu potrosaca

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
maajaa

Udruzenje za zastitu potrosaca

Post by maajaa » 14/10/2009 12:09

Ima li neko broj telefona, mail ili fax ovog Udruzenja?
Hvala

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Re: Udruzenje za zastitu potrosaca

Post by PipiDugaDevetka » 14/10/2009 18:38

Udruženje potrošača PUTOKAZ Sarajevo Ul. Kemala Kapetanovića br. 17 Grbavica 033-664-844 Meho Mujetić
OSTALI KANTONI:
http://www.fmt.gov.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=212&Itemid=2

Edit: Evo je Meho dobio e-mail adresu:
UDRUŽENJA POTROŠAČA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE
1. Udruženje grañana „Klub potrošača“ TK Tuzla
Ul. Klosterska broj 3 Tuzla
Predsjednica udruženja – Gordana Bulić
Tel:035/257-261
Fax:035/257-261
e-mail: [email protected]

2. Savjet potrošača Bosansko-Podrinjskog kantona Goražde
Ul. Seada Sofovića Sofe broj 9 Goražde
Predsjednik udruženja – Murat Rašidović
Tel:038/220-240
Fax:038/222-445

3. Udruga za unapreñenje kvalitete življenja FUTURA Mostar
Ul. Alekse Šantića broj 22 Mostar
Predsjednik udurge – Marin Bago
Tel:036/580-201
Fax: 036/580-201

4. Udruženje grañana HNŽ/K Klub potrošača Mostar
Ul. Bulevar Revolucije broj 35 Mostar
Predsjednica udruženja – Fadila Hadžić
Tel:036/580-487
Fax: 036/580-487
[email protected]

5. Udruženje potrošača „PUTOKAZ“ Sarajevo
Ul. Kemala Kapetanovica broj 17 Sarajevo
Sekretar udruženja – Meho Mujetić
Tel:033/664-844

6. Udruženje za zaštitu interesa potrošača „ZIP“ Sarajevo
Ul. Vilsonovo šetalište 10/III Sarajevo
Sekretar udruženja – Mesud Lakota
Tel:033/651-081
033/650-100
[email protected]

7. Udruženje za zaštitu potrošača „KONZUMENT“ Jajce
Ul. Hrvoja Vukčića Hrvatinića bb Jajce
Predsjednik udruženja- Emir Šahman
Tel:030/657-800

8. Udruženje grañana Županije Posavske „KLUB POTROŠAČA“ Odžak
Ul. Trg.bb Odžak
Predsjednik udruženja – Redžo Omerbašić
Član udruženja – Petar Dujak
Tel:031/763-099

9. Udruženje „Klub potrošača srednje Bosne“ Travnik
Ul. Čabruša bb Travnik
Predsjednik udruženja – Nevzudin Vihrić
Tel:030/503-109
Fax:030/503-109
Last edited by PipiDugaDevetka on 25/04/2012 07:22, edited 2 times in total.

maajaa

Post by maajaa » 22/10/2009 09:10

Hvala.

ružmarin-a

Post by ružmarin-a » 22/10/2009 11:11

maajaa wrote:Ima li neko broj telefona, mail ili fax ovog Udruzenja?
Hvala

Na koga sumnjaš 8-)
tj koga ćeš to da ošineš po šlajpeku

reci i nama da ga zaobiđemo u širokom luku... :D :run:

maajaa

Post by maajaa » 22/10/2009 16:50

ratujem sa upraviteljem :roll:
doduse, ne ocekujem nesto puno od ovog udruzenja ali eto ... da probam.

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 24/10/2009 01:26

maajaa wrote:ratujem sa upraviteljem :roll:
doduse, ne ocekujem nesto puno od ovog udruzenja ali eto ... da probam.

I ja vodim rat vs. upravitelj.
Donji sam.
Sve što sam postigao je da su uveli u evidenciju 3 nadogradjena stana, 2 poslovna prostora i tri garaže, tako da su svi na broju. Ali, opet, napuhuju račune, ne informišu (Doduše to je mangupluk predstavnika), kradu iz očiju,...

leki_20

Post by leki_20 » 02/11/2009 10:53

Ja imam uzasno lose iskustvo sa optikom Baros, kvalitet je ostao samo na izlogu.
Ne znam kako da se zalim Udruzenju za zastitu potrosaca, kad imam samo usmena obecanja od istih. Ne daju nista napismeno, pa te onda izrade ko posljednjeg levata.
Sta mogu kad zivim i ja, kao i svi koji smo izradjeni, u ovakvoj jadnoj drzavi.

Ako ikada odlucite se za kupovinu naocala, sociva, ili neceg sl, ZAOBIDJITE BAROS.

Pozzz

Cholina_Lokica

Post by Cholina_Lokica » 02/11/2009 10:56

leki_20 wrote:Ja imam uzasno lose iskustvo sa optikom Baros, kvalitet je ostao samo na izlogu.
Ne znam kako da se zalim Udruzenju za zastitu potrosaca, kad imam samo usmena obecanja od istih. Ne daju nista napismeno, pa te onda izrade ko posljednjeg levata.
Sta mogu kad zivim i ja, kao i svi koji smo izradjeni, u ovakvoj jadnoj drzavi.

Ako ikada odlucite se za kupovinu naocala, sociva, ili neceg sl, ZAOBIDJITE BAROS.

Pozzz

ja nosim naocale nekih 15 godina, i sve i jedne naocale uzete kod barosa, svi popravci tamo bili, i uvijek prezadovoljna...

minchulin

Post by minchulin » 24/04/2012 20:45

ja se zelim pozaliti na ht eronet kompaniju.... naime kao najveci lopovi vrebaju po cesti, supermarketima, wc-ima itd. svoje zrtve!!! cim se zastane, odmah krenu sa pricom, blefom da ne znas ni sta te snaslo ni gdje si... melju melju melju i u rekordnom vremenu isperu mozak, potpises neki ugovor,koji je nemoguce raskonuti, sve dok njima ne platis sve suskice koje oni zele!!!! bezobrazni su do bola!!!! ovo je smao mala skracena verzija,vjerujem da mnogi znaju u detalj o cemu sma ja ovdje pisala,ali zelim d aih javno nabaltim!!!! uzasni su i svugdje cu to ponoviti...ugovori su suprotni zakonu i nimalo prihvatljivi za potrosaca!!

iceman ze

Post by iceman ze » 24/04/2012 23:07

Nisu ni ostali bolji u telekomunikacijama. Potpisao ugovor sa Mtelom za mobilni net, kad sam potpisao ugovor (odjednom se sjetise), morao sam uplatiti odmah prve 3 rate+modem. Poslije pola godine skontam, da mi vise ne treba net, pokusam da raskinem ugovor, kazu moze, ali moram isplatiti sve pretplate za narednih 6 mjeseci i slobodan sam..... :evil: Naravno, oni su pokriveni ugovorom, kojim se nelegalno obavezujes da ce ti sva prava kao potrosaca uzeti sa tvojim potpisom.

Jedne prilike mama je potpisala formular u dobroj vjeri, jednoj Oriflame prodavacici, i nakon par godina doslo sa Suda tuzba, da mama duguje pare na ime robe koju nije narucila, niti kupila. Pisi onda, silne odgovore Sudu, trosi telefon da zovemo ovu kozu iz Oriflamea, idi u sjediste Oriflamea, ubjedjuj se sa njihovim zastupnicima. Uglavnom, dok ova koza iz Oriflamea, nije platila, dzaba ja citirao silne paragrafe iz Zakona o zastiti potrosaca. U naknadanom dopisu Suda je povucena tuzba,i napisano je da je tuzena (mama) izmirila sva dugovanja (izmirila koza iz Oriflamea nakon ubjedivanja) :roll:, bez obzira sto je takva odluka napisana, na nepostojecim i netacnim pravnim i stvarnim cinjenicama. Ma fujjjjjj..... :x

perfect_guy

Post by perfect_guy » 25/04/2012 01:29

minchulin wrote:ja se zelim pozaliti na ht eronet kompaniju.... naime kao najveci lopovi vrebaju po cesti, supermarketima, wc-ima itd. svoje zrtve!!! cim se zastane, odmah krenu sa pricom, blefom da ne znas ni sta te snaslo ni gdje si... melju melju melju i u rekordnom vremenu isperu mozak, potpises neki ugovor,koji je nemoguce raskonuti, sve dok njima ne platis sve suskice koje oni zele!!!! bezobrazni su do bola!!!! ovo je smao mala skracena verzija,vjerujem da mnogi znaju u detalj o cemu sma ja ovdje pisala,ali zelim d aih javno nabaltim!!!! uzasni su i svugdje cu to ponoviti...ugovori su suprotni zakonu i nimalo prihvatljivi za potrosaca!!

čak su počeli po haustorima od vrata do vrata da traže "žrtve"

sokkia

Post by sokkia » 25/04/2012 08:26

svak se drzi tamo gdje ga boli :-D
ova udruzenja za zastitu potrosaca su obicna farsa i promocija pojedinaca(bar u Travniku)
ja sam nedavno nazalost potrosio poprilicno telefona u razgovoru sa nasim presjednikom tog udruzenja zeleci da se nesto poduzme po pitanju jedne prevare koja traje vise od 10 godina.
objasni sam u detalje o cemu se radi i da je to najjednostavnije dokazat, a on mi veli da prikupim dokaze i da podnesem tuzbu.
prijavio sam lopovluk i federalnoj i kantonalnoj inspekciji ali cisto sumnjam da ce nesto od toga biti. :x

PipiDugaDevetka

Post by PipiDugaDevetka » 25/04/2012 12:42

sokkia wrote:svak se drzi tamo gdje ga boli :-D
ova udruzenja za zastitu potrosaca su obicna farsa i promocija pojedinaca(bar u Travniku)
ja sam nedavno nazalost potrosio poprilicno telefona u razgovoru sa nasim presjednikom tog udruzenja zeleci da se nesto poduzme po pitanju jedne prevare koja traje vise od 10 godina.
objasni sam u detalje o cemu se radi i da je to najjednostavnije dokazat, a on mi veli da prikupim dokaze i da podnesem tuzbu.
prijavio sam lopovluk i federalnoj i kantonalnoj inspekciji ali cisto sumnjam da ce nesto od toga biti. :x

Na temelju točke II. Odluke o usvajanju programa utroška sredstava sa kriterijima
raspodjele sredstava „Grantovi pojedincima – potpora udrugama potrošača“ utvrñenog
Proračunom Federacije Bosne i Hercegovine za 2010. godinu Federalnom ministarstvu
trgovine („Službene novine Federacije BiH“broj:40/10) Federalni ministar trgovine d o n o s i
O D L U K U
o raspodjeli sredstava „Grantovi pojedincima – potpora udrugama potrošača“
utvrñenim Proračunom Federacije Bosne i Hercegovine za 2010. godinu
Federalnom ministarstvu trgovine
I.
Odobrava se raspodjela sredstava „Grantovi pojedincima-potpora udrugama
potrošača“ udrugama potrošača za podršku radu i jačanju kapaciteta udruga potrošača kroz
sufinanciranje režijskih troškova u 2010. godini u ukupnom iznosu od 27.000,00 KM.
II.
Sredstva iz točke I. ove odluke raspodjeljuju se sljedećim udrugama potrošača:
1. Udruga grañana „Klub potrošača“Županije Posavske, Odžak iznos od 3.407,75 KM
2. Udruženje potrošača „Putokaz“ Sarajevo, iznos od . . . . . . . . . . . . . . . 3.932,10 KM
3. Klub potrošača Srednja Bosna, Travnik, iznos od . . . . . . . . . . . . . . . 3.407,75 KM
4. Savjet potrošača Bosansko-podrinjskog kantona Goražde, iznos od .. 4.456,30 KM
5. Udruga za unapreñenje kvalitete življenja FUTURA Mostar, iznos od 4.456,30 KM
6. Udruga za poticanje zaštite potrošača u ŽZH Posušje, iznos od . . . . . . 3.407,75 KM
7. Udruženje grañana „Klub potrošača“ TK Tuzla, iznos od . . . . . . . . . . . 3.932,05 KM
III.
Sredstva iz točke I ove odluke isplatit će se na teret sredstava utvrñenih u razdjeljku
22., pozicije 614200 „Grantovi pojedincima – potpora udrugama potrošača“ Proračuna
Federacije Bosne i Hercegovine za 2010.godinu („Službene novine Federacije BiH“
broj:81/09).
2
2
IV.
Prijenos sredstava na udruge će se izvršiti na temelju zaključenog ugovora izmeñu
udruga potrošača i Federalnog ministarstva trgovine.
V.
Korisnici sredstava dužni su u roku od 15 dana po završetku financijske godine, ili po
realizaciji programa za koji su im doznačena sredstva dostaviti izvješće o namjenskom
utrošku sredstava Federalnom ministarstvu trgovine.
VI.
Federalno ministarstvo trgovine će o utrošenim sredstvima iz točke I ove odluke
tromjesečno izvještavati Federalno ministarstvo finansija – Federalno ministarstvo financija.
VII.
Za provoñenje ove odluke zadužuje se Federalno ministarstvo finansija – Federalno
ministarstvo financija i Federalno ministarstvo trgovine.
VIII.
Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.
M I N I S T A R
Mr.sci. Desnica Radivojević

:( Šta reći, kakvu poruku poslati? Uglavnom, ova udruženja se nisu baš nešto puno oparila. Obrati se Gordani Bulić iz TZ udruženja. Ona je predsjednica svih ovih udruženja. Pametna žena i hoće pomoći.

sokkia

Post by sokkia » 25/04/2012 13:11

Hvala @duga devetko :-D
potrazicu ovu osobu odmah :roll:

Cholina_Lokica

Post by Cholina_Lokica » 27/04/2012 14:02

minchulin wrote:ja se zelim pozaliti na ht eronet kompaniju.... naime kao najveci lopovi vrebaju po cesti, supermarketima, wc-ima itd. svoje zrtve!!! cim se zastane, odmah krenu sa pricom, blefom da ne znas ni sta te snaslo ni gdje si... melju melju melju i u rekordnom vremenu isperu mozak, potpises neki ugovor,koji je nemoguce raskonuti, sve dok njima ne platis sve suskice koje oni zele!!!! bezobrazni su do bola!!!! ovo je smao mala skracena verzija,vjerujem da mnogi znaju u detalj o cemu sma ja ovdje pisala,ali zelim d aih javno nabaltim!!!! uzasni su i svugdje cu to ponoviti...ugovori su suprotni zakonu i nimalo prihvatljivi za potrosaca!!

:lol: :lol: :lol:
Njima je posao to da rade, ne znam je li suprotno zakonu, ali nema veze, sto ne slusate sta pricaju i sta potpisujete pobogu, sami ste sto se ovoga tice krivi, meni jednom dolazili na vrata i dva puta me zaustavljali na cesti, i pare dinara mi nisu uzeli :-)

iceman ze

Post by iceman ze » 28/04/2012 00:51

Merkator centar danas,

Moj slucaj: Kupovao sam voce, izabrao sifru tog voca i nalijepio cijenu na kesu, kao sto i svi rade. Medutim prilikom placanja, kasirka otisla na stand sa vocem, ukucala novu sifru(skuplju vrstu istog voca), i naplatila mi duplo vise.

Kad sam skontao sta je uradila, da me pravi lopovom za moj novac. Ulozio zalbu Direkciji, prijavio sluzbenicu, njena sefica mi vratila novac i uputila izvinjenje.

Ne kupujem vise u Merkatorima u BiH...... :evil:

PipiDugaDevetka

Post by PipiDugaDevetka » 30/04/2012 10:04

iceman ze wrote:Merkator centar danas,

Moj slucaj: Kupovao sam voce, izabrao sifru tog voca i nalijepio cijenu na kesu, kao sto i svi rade. Medutim prilikom placanja, kasirka otisla na stand sa vocem, ukucala novu sifru(skuplju vrstu istog voca), i naplatila mi duplo vise.

Kad sam skontao sta je uradila, da me pravi lopovom za moj novac. Ulozio zalbu Direkciji, prijavio sluzbenicu, njena sefica mi vratila novac i uputila izvinjenje.

Ne razumijem kakvo joj je bilo obrazloženje što odlazi do polica sa voćem, ponovo vaga i lijepi naljepnicu, te napušta kasu?
Koje je voće bilo u pitanju da slučajno i mene na ''navuku'' na istovjetno obrazloženje?

iceman ze

Post by iceman ze » 30/04/2012 11:41

PipiDugaDevetka wrote:
iceman ze wrote:Merkator centar danas,

Ne razumijem kakvo joj je bilo obrazloženje što odlazi do polica sa voćem, ponovo vaga i lijepi naljepnicu, te napušta kasu?
Koje je voće bilo u pitanju da slučajno i mene na ''navuku'' na istovjetno obrazloženje?

Dobio sam usmeno obrazlozenje njene sefice, da je kasirka pogresno mislila, da sam ja namjerno ukucao pogresnu sifru artikla tj. jeftiniju cijenu jabuka.... :roll: Shvatam da je to problem (nedogovorni pojedinci), ali u ovom slucaju je pogresno mislila i uradila to sto je uradila. Na kraju ako zele potpunu istinu, imaju nadzorne kamere.....prijavio sam nadleznima, ukidam pika karticu, moja porodica nece vise u Merkatorima kupovati.

PipiDugaDevetka

Post by PipiDugaDevetka » 30/04/2012 14:13

Hvala na objašnjenju. Mercator je čini mi se sada u vlasništvu nekog drugog, a ne Slovenaca? Nisam siguran.

erminbeg70

Post by erminbeg70 » 06/05/2012 01:19

Pozdrav !!!
Danas sam dozivio vrhunac klasicne prevare i omalovazavanja radnika i ne samo radnika vec omalovazavanje gradjana BiH.
Da krenem redom,mada nikakvog reda nema .
03.05.2012 sam nasao oglas na posao.ba (http://www.posao.ba/job.php?jobID=61596)-firma Celeritas BH Mostar trazi komecijalistu na terenu podrucje Sarajevo,fiksna zarada +stimulacija za rad....Odmah sam pozvao broj telefona firme gdje mi se javio GOSPODIN (nije vidjelo gospodina) Antun koji mi je odmah isti dan zakazao sastanak u 18 h u prostorijama firme koje se nalaze u poslovnoj zgradi Villa Park.Otisao sam na razgovor i GOSPODIN Antun mi je objasnio o kojoj je vrsti posla i o uslovima rada....O vrsti posla manje vise nebih pisao tj .radi se o prodaji Eronet kartica na terene..Najvise su me interesovali uslovi rada tj.plata,radno vrijeme i prijava(da napomenem meni je 42 godine i nisam bas,a i nemam vremena za neku avanturu).GOSPODIN Antun mi je objasnio da postoji fiksna plata,da je radno vrijeme 8h i da su radnici obavezno prijavljeni...Medjutim pri razgovoru sa doticnim GOSPODINOM sve mi je to nekako izgledalo med i mlijeko i iskreno nisam bas vjerovao u njegovu pricu,ali hajde reko nekosta me nista da probam posto mi je doticni GOSPODIN ponudio da dodjem danas tj u subotu u 7.30h u firmu i da od 08.00h krecu sve ekipe na teren pa da ja idem s njima da vidim kako to sve funkcionise i navodno ako budem ja zadovoljan da vec od ponedeljka 07.05.2012 starujem sa radom...Iskreno sve mi je to izgledalo malo cudno ali hajde reko nista me nekosta da probam.U subotu u 7.30h dolazim u prostorije firme i GOSPODIN Antun me docekuje i govori mi da sacekam malo jer trenutno ima sastanak sa zaposlenim..Tu cekam do 8.00h kad izlaze uposleni i krecu na teren,gdje i mene doticni GOSPODIN poziva da krenem snjima ..U hodu mi govori da ja idem sa njim i jos tri uposlena,koje je meni prestavio kao moje trenere, na lokalitet grada Visokog..Dolazimo u Visoko i GOSPODIN Antun na ISTRESA na jednu raskrsnicu u Visokom i odlazi bez ikakvog pozdrava i objasnjenja .U prvi momenat sam mislio da ide da se negdje parkira pa ce nam se pridruziti..medjutim nakon izvjesnog vremena upitao sam svoje TRENERE ;gdje vam ode ovo gazda???Odgovorili su mi da nas je on samo dovukao i da ce doci po nas na kraju radnog vremena.hajde krenuo sam sa svojim TRENERIMA na trenig posao ko posao nista nesto pametovanje samo ako imas smisla za suplju i da ljudima prodajes vazduh sto se moze vidjeti iz ovog clanka http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/4 ... ne.html..I tako lijep suncan dan u Visokom setnja gore dole ..i u prici sa zaposlenim dolazim do saznanja da uopste nemaju fiksnu platu i da uopste nemaju odredjeno radno vrijeme tj.ako skupe dovoljno ugovora mogu ici kuci..Lijepo sam naglasio GOSPODINU Antunu na razgovoru da sam ja ozbiljan covjek i da ja volim tacnost i odgovornost....Opet hajde reko nisam nesto izgubio vremena imamg ga na pretek ..i reko kad se vratimo u firmu objasnicu doticnom GOSPODINU da nisam ja za ovaj posao i boze moj...ALI kad krene bas krene ...Tako setajuci nisam se puno obazirao na vrijeme i u jednom momentu zove GOSPODIN Antun jednog od mojih TRENERA i pita koliko su napravili ugovora i da provjeri sa ostalim ekipama koliko su oni napravili i da mu javi ukupan broj..Pogledam na sat vec je 16.30h!!!Jedan od mojih TRENERA sakuplja sve podatke i zove GOSPODINA Antuna i saopstava mu da je skupljeno 40 ugovora,sto je doticnom GOSPODINU izgleda bilo malo i saopstava da treba da ostanemo jos dok bar po ekipi se neskupi jos 5 ugovora ali slag na sve to je kad je rekao da se moramo vratiti autobusom posto se on nalazi na putu prema Banja Luci.U prvi momenat sam mislio da se momak koji je snjim razgovara sali.Nazvao sam GOSPODINA Antuna i pitao ga kakav je to nacin ostaviti nekoga u drugom gradu i ne doci po njega,kakav je to nacin obecati 8h radnog vremena a moj razgovor sa njim je bio oko 17 h..objasnio sam da cigani kad dovucu djecu da prose u Sarajevo na kraju dana dodju po njih...nasta je on samo prepotentnim glasom govorio da ce on nama platiti autobusku kartu i da mi necemo biti u nikakvom trosku...U tom momentu ne da bi ga udario vec bih ga pojeo zivog da mi je bio pri ruci...Ne mogu vam opisati kako sam se osjecao,jadno,bjedno....osjecao sam se ko posljednji levat da me izradi takav GOSPODIN-namjerno pisem ovo gospodin velikim slovima jer je to klasicni SELJAK (bez uvrede seljacima sa sela)koji je obukao kosulju ,okacio akreditaciju..Lijepo sam GOSPODINA nazva i rekao da ja necu iz principa ici na autobus tj.vraticu se taxijem a da ce on lijepo da mi to plati....Samo hocu jos da napomenem da cu u ponedeljk da se zalim svim inspekcijama u gradu,da cu u policiji da podnesem privatnu tuzbu protiv doticnog gospodina i firme,da cu da svoje pismo u kojem ce stajati sve ovo sto se desilo predati svim pisanim medijima..jer ja sam demobilisani borac Armiije BiH 91-96,ranjavan i necu dozvoliti da me tako neko omalovazava ,vrijedja moj ponos i da postupa samnom kao sa zadnjim bjednikom na ovom svijetu..ovo sto je gospodin Antun uradi prelazi sve granice ljudskog postovanja ..Izvinjavam se zbog eventualnih gresaka u pisanju ali boze moj u kakvom stanju pisem i ovo je dobro

ZAPAMTITE FIRMA „Celeritas BH Mostar“Sjediste u Sarajevo Villa Park I sprat Gospodin Antun

suzzy_q

Post by suzzy_q » 09/05/2012 15:22

Ovo udruzenje nema nikakvu svrhu - svrha su sami sebei - da dobijaju platu.

sokkia

Post by sokkia » 09/05/2012 15:28

suzzy_q wrote:Ovo udruzenje nema nikakvu svrhu - svrha su sami sebei - da dobijaju platu.

zar se prima plata za to :?:

PipiDugaDevetka

Post by PipiDugaDevetka » 11/05/2012 21:58

sokkia wrote:
suzzy_q wrote:Ovo udruzenje nema nikakvu svrhu - svrha su sami sebei - da dobijaju platu.

zar se prima plata za to :?:

Ja tvrdim da je ova žena izuzetno poštena i da je ovaj grant od nekih 4 000 KM za 2010.g. potrošila svrsishodno.
Ne znam da li za svoje poslove prima platu od FBiH, ali garantujem da će pomoći svakom potrošaču koji se nađe u situaciji da traži pravdu u vezi sa Zakonom o potrošačima. Ona je i predsjednik Saveza potrošača ne znam da li samo bh. entiteta FBiH ili cijele BiH.

sokkia

Post by sokkia » 04/06/2012 13:01

Ja tvrdim da je ova žena izuzetno poštena i da je ovaj grant od nekih 4 000 KM za 2010.g. potrošila svrsishodno.
Ne znam da li za svoje poslove prima platu od FBiH, ali garantujem da će pomoći svakom potrošaču koji se nađe u situaciji da traži pravdu u vezi sa Zakonom o potrošačima. Ona je i predsjednik Saveza potrošača ne znam da li samo bh. entiteta FBiH ili cijele BiH.

GORDANA BULIĆ inace ,kako sam doznao magistrica

plemenita ,pametna i što je najvažnije zbilja hoce a i može pomoc.
@pipi hvala ti za ovu informaciju :thumbup:

kojeime

Post by kojeime » 04/06/2012 13:21

Bas me interesuje hoce li se udruzenja za zastitu potrosaca oglasiti u vezi sa Bingom i dvostrukim izvlacenjem broja 3 :)

Post Reply