Ubijeni vojnici Oruzanih snaga u Sarajevu

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
vivaldi

Re: Ubijeni vojnici Oruzanih snaga u Sarajevu

Post by vivaldi » 19/11/2015 23:43

Velkoski wrote:zato je politika hajmo omogućiti svima da vide i da znaju za retardirani portal dobra?

zna se gdje se to prijavi, al' razumijem jbg, sve za klikove.
generalno nije dobra, ali bi mozda bas u ovom slucaju mozda mogla biti i jako bitna, da ne kazem od esencijalnog znacaja za nas sve

Velkoski
Has thanked: 17 times
Been thanked: 5 times

Post by Velkoski » 19/11/2015 23:47

mogli bi jedino dobiti još retarda kojima bi ovo sve moglo postati 'zanimljivo'

vivaldi

Post by vivaldi » 19/11/2015 23:56

Velkoski wrote:mogli bi jedino dobiti još retarda kojima bi ovo sve moglo postati 'zanimljivo'
u ovih 5000 postova, ovaj dio populacija nisam spomenuo ni dva puta, ali mislim da se problem vise ne moze periferno posmatrati...

ljudska prava, sloboda, svako ima prava...mislim sve je to ok,, ali...

ova mala grupa je pocela ubijat policajce, pucala na ambasadu najmocnije zemlje svijeta i sada su ubijeni vojnici.

sranja su sve veca i sve ucestalija. situacija je takva da je sada dovoljan jedan jedini rafal pred nekom drzavnom institucijom da cijela drzava ode u vanredno stanje i da se suspenduje do daljnjeg sav pravni poredak, a to bi imalo katasrofalne posljedice

mislim da zbog toga nije lose napravit pritisak bilo koje vrste

Moenx

Post by Moenx » 19/11/2015 23:59

Pa vezano za ovu temu znaci nesto kao teror napadi, i koju strategiju zauzeti jebi ga ako smo ugrozeni ne treba ici uz nos njima nego malo psihologicirati sarmirati a ujedno kratiti puteve
Sta mi imamo tako kao podrsku Franc davati pa micemo uskoro po tom nekakkvom zivotnom stilu postati blize Franc nego recimo Belgiji NJemackoj i tako , teororisti Njemacku ne napadaju jer se pale na njihovu discipinu a kod nas sve kafic do kafica ovo ono i sve
Svi koji bi mogli biti napadnuti recimo Srbija i VUcic veli poslije napada nesto kao nisu svi muslimani isti isto Erdogan mudro rece kriva je mozda manjkavost emancipacije i asimilacije u franc drustvo i slicno a istovremeno Erdogan napada 4 iSILovaca
A mi te zastave se mecu te ovo ono treba imati taktiku a ne odmah na prvu tako

Fudo Bosna

Post by Fudo Bosna » 20/11/2015 00:01

animals wrote:Bosna je specificna zemlja..
sve se svodi na to, koje je nacioalnosti bio napadac..
pa se prema tome i stanovnistvo ravna..
ako je nas, onda je samo ludak..
a ako je njihov, onda je i terorist, i krscanski fanatik, i
islamist i i...
tako je i na forumu..

Tačno, divljanje, usmjereno protiv državnog poretka, napadi, isključivost, napadi na policiju, na vojna lica, od strane pojedinih ekstremnih pripadnika selefijske zajednice, bez obzira što su Bošnjaci/muslimani je užas, zlo, teror i svaki Bošnjak ga treba osuditi...

Ali i divljanje četništva, ustaštva podjednako, ali ne samo oni nacionalni korpusi koji su ugroženi , nego SVA TRI NACIONALNA KORPUSA; PODJEDNAKO, i NEMA "NAŠIH" I "NJIHOVIH" EKSTREMISTA; SVE JE TO ISTO SMEĆE I SVI GRAĐANI TREBAJU BITI JEDINSTVENI U OSUDI SVAKOG ZLA; U "IME":
"ISLAMA, SRPSTVA/PRAVOSLAVLJA; HRVATSTVA /KATOLIČANSTVA", JER SVE TO UGROŽAVA NAŠU DOMOVINU I SIGURNOST SVIH GRAĐANA !!!

ZLO !!!

ZLO !!!

ZLO !!!

animals
Been thanked: 16 times

Post by animals » 20/11/2015 00:04

Svi se prave ludi..ali kad izadje clanak u stranim novinama, da 700km od Beca,
postoji selo Isilovaca, i kad neko progovori o tome, onda je ili cetnik ili ustasa..

It_is_a_Leclerc

Post by It_is_a_Leclerc » 20/11/2015 00:06

Počeo je dan žalosti zbog mučkog terorističkog djela u kojem su smrtno stradali kaplar Oružanih snaga Bosne i Hercegovine - Nedeljko Radić i vojnik Oružanih snaga Bosne i Hercegovine - Almir Salkić. Ovo je još jedan u nizu radikalnoislamističkih terorističkih napada na temelje države od 1997. i bombe u Mostaru, preko Konjica, Mostara, američke ambasade, Bugojna, Zvornika, pa sve do Rajlovca. Ponovo su izgubljeni životi, a država još uvijek nije u stanju dokazati da neće tolerisati radikalizam i terorizam na svom teritoriju.

vivaldi

Post by vivaldi » 20/11/2015 00:12

It_is_a_Leclerc wrote:a država još uvijek nije u stanju dokazati da neće tolerisati radikalizam i terorizam na svom teritoriju.
ne vjerujem da drzava tolerise vec ne zna kako da ga sprijeci sto je dobrim dijelom i razumljivo

Fudo Bosna

Post by Fudo Bosna » 20/11/2015 00:14

animals wrote:Svi se prave ludi..ali kad izadje clanak u stranim novinama, da 700km od Beca,
postoji selo Isilovaca, i kad neko progovori o tome, onda je ili cetnik ili ustasa..

Tačno, to svi moramo osuditi,npr bošnjačke kozo... i ne treba reči, Mektić osudio "naše", on je Srbin, ili ako te iste bošnjačke kozoje.. osudi političar Hrvat, trebaju i Bošnjaci da ih podrže, u osudi, ali ništa manje nisu opasni ni ovi ,sa klipa dole, a kada se ovo dešava, to je samo "dekor " , "folklor" :-) i ovi su kao "fini", za razliku od bošnjačkih ili hrvatskih, kozoje.. :D

A sve isto , sve zlo, i sve za osudu !!! :bih:

Freamon Lester
Been thanked: 1 time

Post by Freamon Lester » 20/11/2015 00:16

Ovi Enesovi haman svi patoloski lazovi. Od oca do nane... :lol:
Ja sam Enesova nana. Meni policija nije dolazila, jer on nije kod mene živio. Ja nisam ništa znala za to što se dogodilo sve do jutros. Jutros oko 10 sati mi je rekao drugi unuk šta se dogodilo", kaže nana Enesa Omeragića za Source.ba portal.

"Za mene i za komšiluk je bio dobar. Klanjao je i postio, nisam primijetila nikakav lopovluk kod njega ili da mi nešto laže. Ne znam zašto je ovo uradio. Ako znate vi, onda znam i ja. Posljednje što sam pričala s njim je bilo sljedeće: Jučer prije mraka on me pita šta ima za večeru, a ja mu kažem da pečem krompir. Pitam ga: 'Hoćeš li ti?', kaže on meni da hoće. Rekla sam mu da to kuham jer ne mogu hljeb da pravim, i to mi je zadnja riječ sa njim jučer bila", kaže Naza Omeragić.

Nana čovjeka koji je izvršio napad na vojnike OSBiH, kaže da njen unuk nema nikakve veze sa boravkom na ratištu u Siriji.

"Kako će biti u Siriji kada je svako veče kod mene bio. Svako veče mi je dolazio i tražio ako ništa da se napije vode ili kafe, ili da pojede kolač. Nijedna večer nije prošla u prethodne dvije ili tri godine a da nije navratio kod mene. Ništa vam neću slagati, ali vam ništa neću ni umanjiti", kaže za kraj razgovora za Source.ba portal nana Enesa Omeragića, Naza Omeragić.
:lol:

animals
Been thanked: 16 times

Post by animals » 20/11/2015 00:26

.
Last edited by animals on 20/11/2015 00:31, edited 2 times in total.

uglavnomja

Post by uglavnomja » 20/11/2015 00:29

Fudo Bosna wrote: Ali i divljanje četništva, ustaštva podjednako, ali ne samo oni nacionalni korpusi koji su ugroženi , nego SVA TRI NACIONALNA KORPUSA; PODJEDNAKO, i NEMA "NAŠIH" I "NJIHOVIH" EKSTREMISTA; SVE JE TO ISTO SMEĆE I SVI GRAĐANI TREBAJU BITI JEDINSTVENI U OSUDI SVAKOG ZLA; U "IME":
"ISLAMA, SRPSTVA/PRAVOSLAVLJA; HRVATSTVA /KATOLIČANSTVA", JER SVE TO UGROŽAVA NAŠU DOMOVINU I SIGURNOST SVIH GRAĐANA !!!
!
opet relativizacija ...

kao prvo apsolutno su nebitni cetnici i ustase u ovoj prici

kao drugo cetnici i ustase su bili aktivni samo u ratu, sad laprdaju, ali ne ubijaju policajce, vojnike, ne napadaju ambasade, ne raznose se eksplozivom

i ono najvaznije
cetnici i ustase su nas lokalni problem, iskljucivo unutar ex yu
vehabije su PLANETARNO ZLO!!!

jesi li ti onaj sto izjednacava ubistvo (koje je pocinio "tvoj") i pjevanje pjesama i skdanje gologuz na dzenazi (od strane cetnika) ?

gnjev

Post by gnjev » 20/11/2015 00:32

Dijabole su familijarno , vidilo se vec kod intervjua sa ocem

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

Post by -LIBERO- » 20/11/2015 00:32

Ljudi, daj malo usmjerite raspravu ka konkretnoj stvari zbog cega je tema i otvorena. Naziv teme sve govori.
A ti razni ekstremizmi, i odnosi prema njima i sl.imaju svoje teme, i prostor za raspravu na ovom forumu.

Fudo Bosna

Post by Fudo Bosna » 20/11/2015 00:46

uglavnomja wrote:
Fudo Bosna wrote: Ali i divljanje četništva, ustaštva podjednako, ali ne samo oni nacionalni korpusi koji su ugroženi , nego SVA TRI NACIONALNA KORPUSA; PODJEDNAKO, i NEMA "NAŠIH" I "NJIHOVIH" EKSTREMISTA; SVE JE TO ISTO SMEĆE I SVI GRAĐANI TREBAJU BITI JEDINSTVENI U OSUDI SVAKOG ZLA; U "IME":
!
opet relativizacija ...

kao prvo apsolutno su nebitni cetnici i ustase u ovoj prici

kao drugo cetnici i ustase su bili aktivni samo u ratu, sad laprdaju, ali ne ubijaju policajce, vojnike, ne napadaju ambasade, ne raznose se eksplozivom

i ono najvaznije
cetnici i ustase su nas lokalni problem, iskljucivo unutar ex yu
vehabije su PLANETARNO ZLO!!!

jesi li ti onaj sto izjednacava ubistvo (koje je pocinio "tvoj") i pjevanje pjesama i skdanje gologuz na dzenazi (od strane cetnika) ?
:run: :run: :run: :run: :run: :run: ?????

Ne nisu nebitni, jer češ opet imati na RS-u emisije sa pravom , ali nažalost, samo o "islamskom" terorizmu", ili samo o katoličkom, a ni riječi o postrojavanjima četnika, a ekstremne selefije su VELIKO ZLO, to sam bez ikave ograde DAAAVNO KONSTATOVAO, i tačno imamo zlo i na međunarodnom planu , ali u BIH, NIŠTA MANJE ZLO NISU KOZOJEBI u četničkim uniformama ni ustaše što pale džamije i napadaju povratnike po Z Hercegovini, Tomislavgrad, od ovih primata iz "BOŠNJAČKIH" REDOVA, koji napadaju policiju, ne prizanaju zvanični školski program,saobraćajne propise, ti tzv "zaštitnici" islama, i ja ih SVE OSUĐUJEM !

Ti si jedan podmukao tip koji ustaštvo ili četništvo umanjuješ kao opasnost za bezbjednost,a ja svoj , za razliku od tebe licemjernog, "svoj", tzv , bošnjački KOROV OSUĐUJEM, a trebao bi i ti, bezobrazniče jedan, jer ako neko pjeva četničke pkesme na dženazi, a ujak ili tata mu pobili 3000 hiljade stanovnika Prijedora i okoline npr, prije 20 tak godina, je li treba čekati da taj mlađahni ili stariji /učitelj mu, četničić, sutra, kao " slučajno" spali bošnjačku kuću i "u afektu" pobije par bošnjačkih povratnika...

Pa ti svoju priču kojom omalovažavaš ZLO iz "svoje" avlije, prodaji drugom, jer takvu priču, će nažalost, ovi kozoj...iz raznih "Maoči" i inih bošnjakih "odmetnutih" sela jedva dočekati, jer su im ovi pojedinci ekstremiste iz Višegrada, ili ekstremiste pojedinci, iz Stoca npr. "sabraća" po zlu !!!
Last edited by Fudo Bosna on 20/11/2015 00:54, edited 4 times in total.

Fudo Bosna

Post by Fudo Bosna » 20/11/2015 00:56

paradise wrote:Ne bi bilo lose ni u trezor zaviriti.
Od preuzimanjem vlasti SS mladog vojnika Alije Izetbegovića dolazi i najveće zlo poslije rata u BiH, TERORIZAM !

Mustafa Cerić je tada bio IMAM Dzamije u Zagrebu, od Saudiske Arabije uzeli su 100 miliona dolara, naravno sada vidimo kako se ta sredstva opravdavaju.

Makedonski novinar je napravio ovu emisiju a gosti su:Dzevad Galijašević,Muhamed Filipović i Sefer Halilović !

Galijašević expert :-) :-) :-) :-) ??? Hajmo, opletati samo po Bošnjacima, a neka nam extremisti svih triju nacija, "kolo vode" :(

Chmoljo
Forum administrator
Has thanked: 14 times
Been thanked: 63 times

Post by Chmoljo » 20/11/2015 01:07

dan žalosti.

Chmoljo
Forum administrator
Has thanked: 14 times
Been thanked: 63 times

Post by Chmoljo » 20/11/2015 10:57

dulekrele wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol: koji kreten
Leons wrote:
Licne pobude jednog narkomana prema drzavnom aparatu?

Dzaba se uspinjes keru...
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» dulekrele, Leons

bjelave wrote:
prog321 wrote:
gospodja profiterka wrote: Ali meni su jedini kredibilan izvor Tužiteljstvo BiH, ministar sigurnosti, zamjenik ministra odbrane i direktor Sipe.
Svi oni kazu samo nesto o zetu, a pocinocu nikakve naznake o vjerskom teroristi. Jednostavno rodjeni gubitnik koji je zivio u podrumu porodicne kuce i 35 godina nije omrsio picku.
Pukao od nejebice. I to je to. :-D
Dzaba ti to objasnjavas kad mozda i ona pati od istog problema. Sad bi odma u podrum kad bi nasao kakav bradonja da je vodi.
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» bjelave

mjesec

Locked